Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
24. jan 2010

no ona je úúúúpla cibulka..a ešte aj tie vlásky.. 😀 inak pri pôrode mi Boháč hovorí, že už vidím vlásky, tak to už musíte vytlačiť..a mňa v tej chvíli len tak v hlave napadlo, že tak ťahaj ťahaj.. 😀 😀 😀

petka55555
24. jan 2010

to riadne ma vlasky...ja som sa v piatok nemohla dockat...ale isla som spat a asi po pol 12 mi ivo doniesol telefon ze mi prisla sms....a ked som videla foto, tak sa mi az plakat chcelo...boze ty uz mas babo 🙂 to je krasne...
ale to bolo rychlo ze???ja som furt sa divala na hodiny ze ktohovie ci uz tlacis 😀 😀

nikiarudi
autor
24. jan 2010

no mne to ani neprišlo, že je to tak rýchlo.. ale som veľmi rada, že to tak bolo..

petka55555
24. jan 2010

a rodila si tam sama, ci tam este nejaka bola???este ze ti nemuseli vyvolavat a mala sa rozhodla sama 😝

brisilda
24. jan 2010

ahoj niki cize si na nadstandartke ked mas net??? to si budem musiet asi vybavit potom aj ja 😀 in ak znova blahozelaaaaam a hod foto aj tu 😉 na MK aby sme ju videli 🙂 inak moja sestra tiez mala vlasate babatko normalne jej hned mohla copik cesat 😀 😀 😀 proste slecna ako sa patri 😉 zaroven blahozelam aj hrdemu oteckovi 😉

petka55555
24. jan 2010

mne sa strasne pacia vlasate deticky, a take s ciernymi vlaskami...ale aj ked nebude mat vlasky bude najkrajsi na svete 🙂

petka55555
24. jan 2010

brisilda a ved nemas FB, niki tam ma foto, kosta uz ju asi videla, lebo s tou uz sme priatelia...
inak baby ja sem na MK asi ani nedam potom foto maleho, ked tak iba so mnou...lebo moj muz to nechce a ani ja...lebo ani neviete kto tu sliedi...a stiahne si ju...minule mi kamoska vravela ze jej kamoska si nasla foto svojej malej v nejakom casopise...co jej niekto stiahol z netu... ☹
moje foto nech si hocikto stiahne, to by moc nevyhral, ale malinkeho nechcem aby niekto obkukaval, ved si ich uvidime nazivo 🙂 pri prejazde rozkvetom 😀

brisilda
24. jan 2010

peti prave som bola na facebooku a mrkla foto niki no bohuzia ma tam len foto zo sona a manzela ako pocuva brusko taka zlata fotecka 😉 malu tam nema resp. ma no iba pre priatelov 😀 inak uz som o tom stahovani foto popcula no mne to nevadi pretoze tu nemam svoje meno ani adresu horsie to je na facebooku lebo tam mas komplet meno s adresou a co som pocula tak prave s facebooku sa stahuju udaje

brisilda
24. jan 2010

inak ak sa toho stahovania bojis tak si daj vsetke albumi zatvorit ja mam niektore ktore su iba pre rodinu 😀 cize ani priatelia si ich pozriet nemozu 🙂

nany100
24. jan 2010

ahojte, prišla som kuk a vidím, Niki, že máš už maličkú na svete 🙂 ...veeeľmi blahoželáme a tešíme sa s vami...oddychuj a daj sa rýchlo dokopy, teraz budeš potrebovať veľa síl 😉 ...prajeme obidvom zdravíčko a dostatok mliečka a spánku...držte sa

petka55555
24. jan 2010

no jasne, ja mam na FB len pre priatelov, to mi nevadi...ale tu na MK sa to neda...tu si to kukne kazdy...ale ved na to je este cas, nad tym rozmyslat...

brisilda
24. jan 2010

no peti aj nad tym ani nerozmyslam 😀 lebo mne take veci nevadia tak ci tak osobne udaje tu nemam 😀

petka55555
24. jan 2010

ved ale mne nejde o udaje, ale o tie foto ...ale ved to je jedno....

brisilda
24. jan 2010

😀 😀 😀

brisilda
24. jan 2010

peti keby sa kazdy tak bal tak tu mame prazdne alba 😀 mne osobne to nevadi ale kazdy mame na to svoj nazor 😉 ja by som tu skor nedavala foto v spodnom pradle ked tam vidno este aj moju tvar 😀

petka55555
24. jan 2010

no jasne ved to je kazdeho vec, ja len pisem ze ich sem asi nebudem davat....no a v spodnom pradle by som sa ani ja nefotila, ale keby mam postavu ako kedysi, tak by som otrcila aj hole brucho...ale teraz 😲

brisilda
24. jan 2010

no mne nerobi problem otrcat hole brucho 😀 inak tiez by som sa rada vratila do minulosti a mala postavicku ako lusk 😀 😀 😀 trakych 50 kg. by som brala 😀inak dnes som si kupovala vlozky a zhanala som tie z buniciny a manzel sa smial ci mi ma postavit stroj casu aby sme sa vratili do minulosti 😀 nakoniec som take ani nenasla 😀 ale vraj po porode su najidelanejsie 😉

petka55555
24. jan 2010

no jasne aj mne to mamina povedala, ja uz ich mam, to je len vata a takou sietkou potiahnuta, nema to ani foliu, ani sa neda nalepit...a tie su zevraj najlepsie....zevraj ich predavaju v zdravotnickych potrebach..a kolko ich asi tak treba???na tie 4-5 dni do nemocnice???asi kopec, lebo oni asi lahko pretecu ze???

petka55555
24. jan 2010

kosta ani si sa nam nepochvalila ci sa vydaril melir a uces....inak ja som si raz dala robit melir a prisla som o vlasy.... 😲 a musela som ist pekne na kratkucke vlasky...ja mam hrozne jemne vlasy a ked som kadernicke vravela ze ma to stipe, tak povedala ze to je v pohode a ked sa mi zacalo dymit z hlavy, tak bolo neskoro.... 😝

brisilda
24. jan 2010

peti tak ja som tie vlozky nezohnala 😀 a kupila klasiku s kridielkami 2 mm tenke 😀 😀 😀 ja si ani neviem predstavit chodit s bunucinou medzi nohami 😀 ale co sa tyka hojenia su tie bunicnate najlepsie 😉 no ja som take tenke mala v porodnici aj pri Samkovi 😉 a bolo vsetko ok 🙂 podla mna pokial sa dodrziava hygiena tak je jedno co mas tam dole 😀 😀 😀 ja som sa sprchovala vtedy po kazdej navsteve wecka 😉 asi aj preto uvazujem teraz o nadstandartke lebo ja neviem ako vydrzim bez netu 😀 😀 😀 tak aspo budem moct nasim ukazat maleho cez skype hned po narodeni 😀 😀 😀 len dufam ze buide vsetko ok a budeme zdravi

brisilda
24. jan 2010

kostaaaaaa halooooooo kde je fotecka noveho ucesu??? 😉 dufam, ze ti nezhoreli vlasy ako spomina peta lebo by to bol riadny pruser teraz pred svadbou

petka55555
24. jan 2010

ja celkovo neznasam vlozky... 😝 tak mne bude jedno aka je... 😝
kosta beha stale po navsetvach a nema casu na kona... 😀

petka55555
24. jan 2010

no a co sa tyka nadstandardu, tak ja som povedala ze tam pojdem ak bude volny...pretoze nejdem to teraz planovat...lebo pri tolkych co maju rodit pochybujem ze bude volny...a budem zbytocne nasrata...ja internet budem mat tak ci tak, lebo mame t-mobile ten co sa len zapichne do pc...skor ide o tu kupelku a wc, aby boli po ruke a nie stale obsadene....lebo tam budem lozit asi stale...no ved uvidime... 🙂

kosta123
25. jan 2010

No melír je v pohode,účes sme ešte neskúšali,len sme si pokecali čo a ako a čo si mám kúpiť,čakam ešte na jeden príčesok a ak príde tak budem mať iný účes. musím sa odfotiť a hodím to sem.

Už mi prišla z netu aj tá bordúra Macka Pu na stenu a včera som si kúpila penové dekorácie Macka Pu tiež na stenu alebo skriňu tak so happy ako malá-večer hodím foto 😅

brisilda
25. jan 2010

kosta tesime sa na fotocky 😉
inak to stastie poznam ja sa tiez velmi tesim s kazdej blbosti co kupim 😀

brisilda
25. jan 2010

jeje mas novu fotecku 😉 pekny melír 🙂 inak mrkla som uz aj tvoj album a ta bordura je krasna 😀 asi aj ja si objednam cez net nieco lebo neviem co dam na stenu 😝

kosta123
25. jan 2010

brisilda - ďakujem len na foto to až tak nevynikne 😒 čakám drahého išiel do nemecka kúpiť väčšie auto,keď nás bude viac 😀 tak sa nudím

brisilda
25. jan 2010

no ja sa nudim nonstop ale upratovat saa mi nechce 😖 takze si kratim cas tu na MK 😀 no zajtra skocim asi do mesta mrknut koecne co je nove lebo uz ani neviem kedy som tam bola naposledy 😀
inak ake auticko kupujete?

kosta123
25. jan 2010

volswagen passat combi

brisilda
25. jan 2010

no ten volswagen je maleho oblubene auticko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre