Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

esci
autor
11. apr 2008

lara 😀
no chalan, ja mam kocky, pre Sofinku som vzdy pekna, ale ked sa hneva, som skaleda a tiez je sice najradsej, ked mam pink tricko, ked si vezmem inu farbu, povie-mama, co to mas za tliko? A ja-paci sa ti? "nie, chod si obliect pink " 😀

lara86
11. apr 2008

no zlata,Ty sa mas ,uz mas poradkynu v mode 🙂

esci
autor
11. apr 2008

hej, len ja uz ruzovu teda nemusim 😀

lara86
11. apr 2008

..ale hlavne ze si prave vtedy pekna 😉

esci
autor
11. apr 2008

ved jasne, cokolvek, aby bola milostiva spokojna 😵

esci
autor
11. apr 2008

lari, ten vtip bol super ! 😀

lara86
12. apr 2008

mila sestricka,vsetko najlepsie k Tvojim prekrasnym narodeninam,zdravie,stastie,lasku a vsetko co si lan zelas 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

lasenka
12. apr 2008

aj ja sa pripajam 😵 lara - myslim, ze slavi okruhle, nie?

jett
12. apr 2008

kto má narodeniny???? zase dostaneme zákusok???? 😀 😀 😀

lara86
12. apr 2008

Lasenka,ano okruhle 🙂
Jett,Blu ma narodeniny,samozrejme,len neviem,ci to nemas trochu daleko 😀

esci
autor
12. apr 2008

blu, vsetko vsetko najlepsie, vseeeeetko 😵

bluebell12sr
12. apr 2008

ahojte, dakujem za gratulacie, k oslave sa zatial velmi este nemam, ale pride aj k tomu 😉
esci, na pokeci som fakt uz dlhoooo nebola... neviem, ci si este pametam nick... lasenka, posielam ip. jett, kym sa ty k nam dostanes na zakusok, my uz budeme asi spat v londyne... 😉

jett
13. apr 2008

dobré ránko 🙂
bluebell, myslela som, že nám tiež niejaké foto hodíš 😉 😀 😀 😀 😀 ako zákusok a kafíčko 😀 😀 😀

..... a cesta do Sniny trvá len 5hodín, keď sú neni policajti 😵 😀

bluebell12sr
13. apr 2008

eeej, jett bude asi betar 😉

jett
14. apr 2008

dobré ránko, baby kde ste stále? 😒 To toľko povinností budem aj ja mať ? 😖 🙄 😀

neni som beťár, ja? 😀

lara86
14. apr 2008

..ale nemame az tak vela povinnosti,my sme len dva dni hladali kluc od izby,Oliverovi sa ju podarilo zamknut,a kluc odlozil tak dobre,ze sme ho nevedeli za svet najst 😀 .To by mi ani nevadilo,ale v izbe zostala chudak korytnacka o hlade,ale uz som ho nasla korytnacku nakrmila 😀
Jett,este mame kusok torty 😀

jett
15. apr 2008

lara 😲 😲 😲 a čo ste ich nevyvalili?????

lara86
15. apr 2008

to by sme ich uz nezavreli,a korytnacka vydrzi bez potravy aj niekolko dni,zvlast v tomto obdobi 😉
mate nejake zvieratko?

bluebell12sr
15. apr 2008

jett, vcera sme boli u lari na navstevu a ver mi,ze posledne co im teraz chyba su vyvalene dvedre 😀 😀 😀 -lara, iba zartujem.... 😵

lara86
15. apr 2008

Blu tym chcela povedat,ze Oli je riadne šidielko 😅

lara86
15. apr 2008

Esci,Lasenka,kde ste?

esci
autor
15. apr 2008

ahoooj, ja som tu nakukla, len som nestihala. Vcera som mala pocit, ze mi varenie zabralo pol dna a deti medzi to. V piatok ma Sofinka 3 roky, tak planujem, ako co spravit, kam pojdeme a tak..co este dokupit...manzel nasiel vraj Mickey Mouse tortu, ja som ju este nevidela, no ale to bude radosti, ak ju objedname...

vsetkym vam zelam pekny den 😉
ozaj, ake su moznosti priamo v SV pre male deti ako Isabellka? Myslim napr. plavanie, fitlopta...? Su nejake?
a co deti asi v Sofinkinomveku- 3 roky? Ake su moznosti kruzkov a aktivit od tohto veku? Baby, ked viete, napistem, zaujimalo by ma /....

korytnacka je ok? 😅

lara86
15. apr 2008

Esci,aj mna by to zaujimalo,ale o nicom takom neviem ☹ ,Oli ma rad hudbu najmä harmoniku,jednu mu uz dedko kupil,s velkou radostou na nej hra v ramci svojich moznosti, no susedia urcite taku radost nemaju 😝 .
Esci priprava oslavy narodenin,to su take krasne starosti 🙂 ,tak nech sa Ti to podari co najlepsie,aby Sofi bola spokojna 🙂 a kludne mi posli fotky,mam uplne prazdnu schranku
Korytnacka je ok 😅

esci
autor
15. apr 2008

tak to je otrasne, ze mozno doma nic nie je...😢
Sophii som tu pozerala hip hop, plavanie a tenis od 3 rokov, pre bellku su tiez rozne veci, ale s nou sa neponahlam.
Na oslavu sa velmi tesim, jedna bude tento vikend a druha, ked pridu v maji svokrovci + par znamych. Tesim sa strasne...

lucinka21
16. apr 2008

Ahojky, tak pozerám že som toho dost zameškala... Všetky ste tu mali narodky... Tak Všetko Najlepšie 😵 😵 😵 a nech sa vám splní všetko čo si prajete!!! Esci, Lasenka, Bluebell... neviem kto este? Dúfam ze som nezabudla na niekoho???

Blu- vy ste už v SV???
Esci- a vy sa chystáte na Slovensko? Alebo to len tak sa zaujímaš o detské aktivity?? Tak hip hop- tu v SV je pre malé kočky od 5alebo 6rokov, trenuje ich mladá baba asi 18ročná. Plávanie neviem... a Tenis - jeden moj známy, vozil svoju 5ročnú dcerku do HE,platili tam osobného trenera... ale to bolo este asi pred 3rokmi, oni su už mimo Slovenska, tak neviem či to tam este funguje, alebo nie... No a tiez je tu zakladna umelecká škola Andreja Smolaka /galerie Miro/ to je zrejme len výtvarníctvo..ale asi az pre deti školského veku..

lara86
17. apr 2008

ano,pokial viem,vsetky detske aktivity su az pre skolakov,prip. nieco v MS,v ramci skôlky.Zrejme tu nieje dost deti,aby sa take nieco vyplatilo.

esci
autor
17. apr 2008

lucinka, neviem, mozno sa uz rozhodneme vratit, ale to az ked bude iste, my sa uz roky chystame a sme stale tu. Raz tak, raz tak...
male mesto...aj tak by sme sice neboli v SV, ak sa vratime, ale aj tak skoda, ze tam nic take nie je.. 🙄

bluebell12sr
17. apr 2008

ahoj lucinka, no my sme v sv a zajtra uz ideme aj domov... 😔 .... a vy ako sa mate, dlho si sa tu neukazala... kedy sa vy chystate spat
esci, no neviem, ale v sv toho vela pre mensie decka nie je...

esci
autor
17. apr 2008

blue, vy sa s luckou stretavate alebo poznate z Anglicka?

lucinka21
18. apr 2008

Esci - čo nie je može byt 😀 možno to čaká len na Teba, ked sa vrátite... sa do niečoho takého pustiš, hm???

Lara- boli sme min.týžden s kočiarom na zmrzku, neviem presne ktorý to bol den, ked bolo tak celkom teplo... , ale az potom mi napadlo že si tam v nedelu 😅 😵

Blu- zatial to vyzera tak ze niekedy v juni - začiatkom mesiaca... ale to je len zatial. Chceme stihnut aspon tie zakladne očkovania tu doma. No takze uz dnes idete naspat?? To je škoda.. Aspon ste si to teda užili... aj tá korytnačka.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre