"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
23. sep 2009

Miško peniazom hovorí pašujky akože prašulky, ale neviem, od koho to má, netuším... lebo ja mu furt hovorím peniažky... ale ja na to prídem... 😀

lilyk
23. sep 2009

musia davat viacej 😀 joooj 😵 😵 😵 deti su take nevinne a nezkazeneeee 😵
my sme boli na nakupe, asi spravim syrove fasirky ak stihnem,MM mi prave napisal ze pride neskor, tak neviem ci stihnem 😝
ja dozehlila este mi ostali ponozky.
Alli u nas 20 minutovky na beznom poriadku 😀
ja som objavila Olynph este z minuleho roka, myslite ze to este bude v zaruke...nikde to tam neviem najst 😕

sstefi
23. sep 2009

lylik, určite to ešte bude v záruke a aj keby nie, tak je to zabalené, tak čo sa tomu može stať?

aj ja som dožehlila, nebolo toho vela, ale aspon nie je zapratany gauč 😀

lilyk
23. sep 2009

ja som zehlila 3 varky 😝 a idem asi tie fasirky aspon pripravit a vecer ich vyprazim 😉
no hej je to stale zabalene, Maju ma stale taky obcasny kasel, tak neviem ci by som nemala k dr zajst, uz to ma asi tyzden 😖

zoja
23. sep 2009

no vidim ze je tu reč o pradle, nase je este stale natlačené v koši lebo sa mi nechce pusťať do prania, je toho minimalne na 5 pračiek, som taká hnilá... ta predstava roztriedit to nalozit vyvešať a zvešať ma total vyčerpáva 😀 , na zajtra som si dohodla konečne tepovača sedačky tak som zvedavá ako sa bude činiť

kubko ešte spí, ma zas posunutý čas , zaspal o pol tretej tak sa teším na večer, doobeda bol s kikou vonku a kým sa odhodlal ist tak sme tu mali cirkus humberto, neviem čo ho to zas pochytilo, musela som mu slubit, že ho počkam doma a nikam nepojdem, včera a predvčerom sa musela s nim vrátiť lebo vrešťal, že on bude doma s mamikou - hurá mamka už zostalo zabudnuté, asi to bude tým, že cez týžden bol na jednu noc u mojej mamy a cez celý víkend u svokrovcov, možno to bolo nanho vela 😒, moj malý ceconík 😀

zuzidr
23. sep 2009

ahojte,ja som ešte v robote, som včera požehlila a kôš na pranie mám tiež prázdny, som sa činila cez víkend,tak teraz mám chvílu klud 😀 a dnes večer asi spravím bryndzové halušky,lebo som si z Lipt.Mikuláša priniesla bryndzu 😀

lilyk
23. sep 2009

ahojte 😉
no my sme mali tazke poobedie, Tominko sa rozplakal uz v kociku tak som to otocila domov, Maju som chytila na ruky a svihala domov. No,plakal este aj doma na rukach, normalne mi bolo do placu ze neviem co mu je 😖 no potom prestal, nakoniec prisiel MM tak sa obaja aj s Majulom tesili 😵 ja som zatial vyprazila tie syrove placky. No som zvedava na noc, vobec nechapem co to malo byt, chuda moje.
aj ja som maminu volala mamika 😀 😵

bubulik
23. sep 2009

Pridala som fotky, pokukajte 😀 😀 😀 😀
Idem spat, papa
a dobre ranko prvaaaaaaaaaaaaaa

lilyk
24. sep 2009

dobre ranko 🙂
Bubulik kraasne kraasne fotecky 🙂 Hanka vyzera byt riadne sidlo 😀 ....a zda sa mi ze Hanka cela mamina a Oliverko cely tatino...ci sa mi len zda 😉
no my napodiv dobra noc, Tomino spal najdlhsie 😅 no este mame stihnut jeden spanok pred plavanim, no som zvedava.
Vonku kraaaasne juuuj nech to vydrzi co najdlhsie 😉
ja som 2 dni dozadu nejak blbo spala asi som si prilahla palec a neskutocne ma uz druhy den boliiii,mam ho cerveny jak papriku 🙄 a chodim jak zofre 😝 ...najprv chrbat,teraz palec, no som zvedava co do tretice 😝

bubaczik
24. sep 2009

čafte..bubul fotečky a detičky rozkošne..

mam otazku...kolko asi vyjde komplet sada vlačika Thomasa? 😕 myslim rušen aj s vagonmi a s kolajnicami? 😕

zuzidr
24. sep 2009

😀 bubu moja kamoška teraz celý ten komplet predáva na MMB myslím že za 190€ ak sa nemýlim,no nové je to ovela drahšie 😅

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5658663
ale neviem či ho už predala,no teraz je na dovoelnke,poprípade ti to zistím 😀

inak ahojte,včera sme boli bábo popestovať krásne,voňavé,jáááj 😀

dnes sa mi nechce byť v robote 😒 už aby bol piatok poobede 😀

bubaczik
24. sep 2009

zuzi ta ja ne take velke chcem 😕 by som to ani nemala kde dať...ja taku klasicku kolajničku,čo aspon do konca januara vydrži,bo dlhšie sa s tym aj tak hrať nikto nebude 😅 no neviem,musim pokukať po dračiku a pod...bo u nas budu take vianoce ala vlačik tomaš 😀 😝 bo neviem,čo mu kupiť,kedže ma toho tolko,že nemam to už kam davať 😔 mne maly zas ťaha doobedie,idem po kavu 😉

lilyk
24. sep 2009

ty kokso to som este nevidela, to vyzera take velke jak ten vlacik na ktorom sa deti vozia v nakupnych centrach 😅 😀 a ta cena nechutnaaa 😝
my sme tiez chceli pre Majula vlacik s kolajnickami ale momentalne dost neprakticke kedze Tomik je vo faze trhania a rozhadzovania tak sme sa rozhodli pre nejake lego od 2 rokov.

bubaczik
24. sep 2009

normalne nemam čo robiť..normalna nuda 😀 idem asi pratať kuch.linku...bo tu sedim jak taka kvočka 🙄

zuzidr
24. sep 2009

lilyk že cena nechutná???ten vláčik stál 500€,a ked na to niekto má,a má to kde mať 😀 😀 😀 😀

bubi neboj dlho nepotrvá že nebudeš mať čo robiť,za chvílu máš deti zo školy doma 😀 😀

bubaczik
24. sep 2009

ta už sa nenudim,bo akonahle som to dopisala,maly sa mi zobudil 😀 tak teraz ranajkuje, tlači veeelky rohlik...no ale mlieko nechcel 😒 tak skusim neskor,ošalim ho,že ked nevypije,nejdeme von...no a potom ideme niekam von sa vybehať,nech o 14 može isť spinkať 😀

zuzidr
24. sep 2009

bubi a večer ti kedy malý chodí spať? 😅

bubaczik
24. sep 2009

tak o 22hod..najneskor..zaleži jak spi poobede 😅

zuzidr
24. sep 2009

no aj mne malá ked bola doma chodila okolo 21-21.30 a ráno vstávala aj o 9-9,30 😀 😀

ale teraz ju musím ráno o 7mej budiť,tak večer chodí okolo 20-20.30 ale niekedy ju musím ráno budiť nasilu,tak ju asi budem musieť dáť asi skôr 😅

bubaczik
24. sep 2009

no ja som zvedava,jak ho naučime vstavať skoro...bo on spachtoš asi najvatši z celych junovčiat 😅 ked ne z celeho kona 😀 ale aspon stiham sa aj sem tam nudiť 😉

sjuzi
24. sep 2009

Helou a čo tu sa káva nepodáva??? 😝 😉 😀

zuzidr
24. sep 2009

veru veru idem si kávu spraviť 😀

baby nepoužívate niektorá ING konto?potreebovala by som nejaké skúsenosti počuť 😀

lilyk
24. sep 2009

ja uz pijem 😉

lilyk
24. sep 2009

mala som na mysli kafe 😀 😀

zuzidr
24. sep 2009

aj ja pijem 😀 kafe 😀 ale zišiel by sa k tomu nejaký zákuštek 😀

bubble777
24. sep 2009

ahojte....bubul pekné fotečky 😉 😵

ja práve dováram šošovicový prívarok, Emka spí...tak mám trocha veget....bolo by mi treba žehliť, ale ešte nie je kopa okopistá, tak mám čas...

sjuzi
24. sep 2009

ešte raz zdravím, som dala dobrý hodinový telefonát s Ajkou... xixixiiiiii 😅

sjuzi
24. sep 2009

Zuzi ja mám cez ing životnú poistku... aj mm... či čo máš na mysli?

sjuzi
24. sep 2009

Bubulka, fakt sú zlatí tí vaši drobci... a mne sa ale Hanka na tatinka podobá... a Oliverko na maminku 😀 😀

zuzidr
24. sep 2009

sjuzi toto je šetriaci účez bez poplatkov a len tam vkladáš peniažky oni trošku rastú...chcela by som si mesačne odkladať niečo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre