"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
13. aug 2009

Asi 100, ze 😀 😀 😀

sstefi
13. aug 2009

40 som chcela napisať, nie vianoce 😅 😀 😀 😀 😀

sstefi
13. aug 2009

sjuzi založ temu 😀 😀 😀

sjuzi
13. aug 2009

Bubul, hlavne, že mu mliečko chutí, len asi musíte skúšať rôzne... Ja síce tiež keď som Miška dávala na UM (ale to mal už 9 mesiacov), tak chvíľu trvalo, kým sme našli to správne... 😒 😅 😉

sstefi
13. aug 2009

aj nam to trvalo, nakoniec sme ostali pri bebe

sjuzi
13. aug 2009

Sstefi, myslím, že takých tu už bolo a nechce sa mi... ja som aj tak najmúdrejšia, tak čo... 😀 😀 😀

sjuzi
13. aug 2009

Robím si srandu samozrejme... heheeee

bubulik
13. aug 2009

Aj Hanka si vsetko pyta, ale napriklad svokra sa jej spyta steš polievku?????Tak vtedy ma vie trafit slak. No a to je v rodine. Pretoze deti si odpovedaju len na otazku aku dostanu. Cize ona povie ano. Alebo nie. Vzdy ked zacinam vetu prosis si..., tak mi odpovie, prosim, alebo neprosim.
Ja viem Sju ze Ty si pisala o inom, ale na margo prosenia ma napadlo aj toto-

sstefi
13. aug 2009

ano sjuzi, suhlasim s tebou 😵 🙂

bubulik
13. aug 2009

Maly chce papat, tak sa odpajam. Caute a emka doktorka, rychlo sa uzdrav. 😉

sstefi
13. aug 2009

ja si na to prosenie až tak nepotrpím, samozrejme ak niečo vyslovene chce, tak pride za mnou, tak sama od seba povie, posim si kocky(napr.) ale pri každej vete, ktora je vlastne otazka-odpoved, tak to ja nemusim. samo, že nie som proti a nevravim, že to nepouživam, ale... 😉

sjuzi
13. aug 2009

Je to celá pedagogika milé moje... heheheeeeee a psychológia... Sa učíme spolu s deťmi...
Ja len, že je lepšie poprosiť ako škriekať... 😅 🙂

sstefi
13. aug 2009

totiž, napr. ked sme boli na dovolenke, tak tam bola jedna rodinka a dievčatko malo asi 3-4roky, a čo len povedala, tak všetko jej mama doplnala opravovala...
napr.
mami, daš ma dole(dieta visi z preliezky dole hlavou) no snad mami prosim ta, daj ma dole nie?

alebo niekomu na šmykalke vravela, teraz idem ja a jej mama na to, snad prosim ta, možem ist teraz na šmykalku ja? kym sa vypyta mala od detí, tak sa dovtedy stihnu šmyknut všetky, a ešte na nu kukaju jak puk

možno som iná, ale mne to pripadalo také teroristické , všetko má svoje hranice 😅 🤐

sjuzi
13. aug 2009

To je jasné sstef... zase to netreba preháňať, lebo za vyslovené buzerovanie určite nie som... 😝

sjuzi
13. aug 2009

Inak ja pozerám Miškovi po teniskách... nejako mu už nie sú žiadne dobré... hrozne mu teraz cez leto vyskočila hnáta... 😀

sstefi
13. aug 2009

ved nemam nič proti poproseniu, nemam ani školy, ale od toho ešte viem, že treba prosit a dakovat. len ked sa to prehana, tak to nemusím.
a ruku na srdce, kedy ste sa napr. svojho manžela opytali, prosis si polievku, a on vam odpovedal ano prosim si, milačik. možno raz za čas, ked niečo chce resp. chcete 😀 😉
tým nechcem povedať, že mi s MM na seba brešeme, alebo neviem čo, ale dá sa aj inak pekne a slušne, tak si na tom až tak nezakladam s tym prosim.
vela okolo toho pišem, len sa chcem vykecat, aby ste si nemysleli, že kvoli tomu odcudzujem niekoho a pod. len this is moj nazor, tot vše 😝 😉 😀
dufam, že ma chapete 😝

sstefi
13. aug 2009

ivka by už mala byt každu chvilu hore

aj ivka nejak vyrastla, dnes objavila svoje boty a nevedela si ich obut, lebo ma v nich hned bibii, tak to asi znamena, že aj noha vyrastla nielen ivka 😅 😵 😀

sjuzi
13. aug 2009

Sstef, chápando grando. Veď ja som to myslela hlavne s tým, že ako škrieka, tak nech si zvykne, že nie škriekať, ale pekne povedať, čo chce... aj keby mal poprosiť... 😀 😀 😀

sjuzi
13. aug 2009

Aj ja očakávam Miškove cupitanie každú chvíľku... 😉

sjuzi
13. aug 2009

Idem asi tiež, povešiam to prádlo, čo sa mi pred dobrou pol hodinou dopralo... 😉

sjuzi
13. aug 2009

A sa teším, že sme dnes konečne v tejto téme trocha podiskutovali a posunuli ju o niekoľko strán vpred... 😵

sstefi
13. aug 2009

aj ja som rada, že sme sa tu stretli konečne po dlhej dobe, škoda, že aj ostatné baby nedošli ☹

sstefi
13. aug 2009

zajtra asi čkaame navštevu vikendovku, v trebišove su dni mesta, tak sa pojdeme kuk. len neviem, či zajtra alebo v sobotu, ale asi v sobotu 🙂

allisia
autor
13. aug 2009

dobru noc 😵

bubaczik
14. aug 2009

čafte ženuše... 🙂
ako?Danko spi,Peťo už špekuluje,dovliekol dom korytnaka,tak ma o radosť postarane..a ja o starosť 🙄 ale sranda aspon je....na fsb som dala nejake nove fotky 😉 tu asi zmažem všetky 😒 zajtra by sme chceli isť do aqua parku do Senca,dufam,že počasie bude dobre,bo mi Peťo bude uši piliť 😅
Danko inak dnes spi prvy raz bez plienky,jednoducho došli,tak sme nemali mu čo dať,tak som zvedava..zatial je sucho 😵 cez den fičime bez nich,ale na noc som mu davala...tak uvidime,či nebudem musieť isť kupiť nejake..v tescu som objavila nejake new tesco plenos,ale už ich asi nevyskušam 😉
včera som robila cuketu,našla som na mmb vyborny recept na cestičko,odporučam,mnamka mnamozna,a nezababrete celu linku od hovadzin jak su prezle a pod...no aspon ja furt zababrem 😅 😠 možno vy šikovnejše 😉

tu recept

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16732

cestičko asi vyskušam aj na kur.rezne 😉

allisia
autor
14. aug 2009

bre rano 🙂
no ja dnes nemam tusaka co varit a nevybrala som vcera maso z mrazaka tak neviem, chcela by som daco zo zemiakov ale nejak ma nechce muza kopnut, musim precesat mmb

bubaczik
14. aug 2009

že prečesať mmb 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

allisia
autor
14. aug 2009

bubiiiiii 😉 som rada ze som ta pobavila 😀 😀

inak aj vam deti ranajkuju tri hodiny? lebo ked dam Natalke ze chlebik so salamou a so zeleninkou tak ona sa s tym hra az kym ma nenahneva. Ked papa daco co ju ja krmim (ze jogurt) tak to zje raz dva a to jogurty papa tak 2-4 naraz, activie zje dve a take monte maxi aj styri ma malo niekedy 😅

allisia
autor
14. aug 2009

a ked jej poviem ze dopapala, nech ide od stola (to ked vidim ze uz vobec neje) tak zacne vykrikovat ze papat scem

lilyk
14. aug 2009

dobre ranko 😉
ta cuketa vyzera super..da sa to aj s patizonom?,moje patizony su stale v chladnicke 😀
ja idem robit syrove fasirky na obed a Alli dnes nam pride autoseda tak budeme fully mobilny 🙂
moj sa nepapa, len v sobotu a nedelu,pokial to na tanieri nema tvar alla umelecke dielo tak na to pozera aj hodinu a nevsima si to, takze ja krmim, pribinacik spapa tak za 2 minuty, minule som to stopla,lebo som sa nudila 😀
vcera spraskal k nemu este aj banan a potom vecernu kasu ale vsimla som si ze ked zje menej tak o 6-tej vykrikuje v postielke ham ham, a takto spi aj do pol 8-mej.
a vcera sme cikali na 6 krat 😀...MM zahlasil ze viac zaplatime za vodu ( vylievame serbel a splachneme) ako za plienky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre