Termín pôrodu júl 2014

voskovka
28. okt 2013

My sme si nasli dnes druhu ciarocku a termin by mi vychadzal na nase vyrocie.7.7.2014 dufam ze sa este niekto prida......

zipsy
6. nov 2013

@turga a dakujem 😉

turga
6. nov 2013

@zipsy tak drzim palce nech ta cim skor objedna, viem ake je dlhe to cakanie 🙂

zita333
6. nov 2013

Dobre ráno, ako vidím pekne sa nám to tu rozrastá 🙂

msekys
6. nov 2013

@samajama Chcela by som ist v pondelok...potom urcite napisem...

nadenkaaa
6. nov 2013

Ja som sa prave objednala na 27.11 🙂

mirazaa
6. nov 2013

@ellenie ahoj mojka, som rada že Ta vidím....tak dúfam že tentokrat bude snažilkovanie úspešne....ja som tu len nakukla, ale vidim že je tu viacej babuliek z junoviek,u mna to tiež skončilo a tehu nevydržalo....-( o pocitoch radšej ani slovka, žienky ktorym sa to tiež stalo vedia o čom píšem.Strašne sme sa tešili... ☹ držkam silno palčeky

nelika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
turga
6. nov 2013

@nelika neboj nabuduce uz bude nieco vidiet 😉 potom daj vediet ako dopadli vysledky z krvi 🙂

mona333
6. nov 2013

Ahojte,už máte aj nejaké tehu príznaky? Mne je ťažko od žalúdka a kávu nemôžem ani vidieť :-\

ellenie
6. nov 2013

No baby, tak spinenie zmizlo, ale mrcha nedorazila stale.... Som uz druhy den unavena, len by som cez den spala, neviem, ci je to pocasim alebo prvy priznak tehu 😀 Od zaludka mi zle nie je a kavu este mozem 😀

miss_shy
6. nov 2013

Ahojte koceny, tak mne bolo prave tehu na 100% z krvi potvrdene. Vcera bola sliznica 7mm dnes 11mm ale este nebolo nic vidno, mam dojst buduci tyzden, ma slahne to cakanie....

nelika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ellenie
6. nov 2013

@miss_shy gratulujem. a v ktorom si tyzdni? 🙂

ellenie
6. nov 2013

@nelika gratulujem 🙂

ellenie
6. nov 2013

inak mamičky, mohla by sa vytvorit sukromna diskusia Julovky 2014, aby sme neboli kazdemu na ociach, co poviete? 🙂

nelika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miss_shy
6. nov 2013

@ellenie suhlasim so sukromnou temou 🙂 mala by som byt v 5tt ale asi bola posunuta ovulka, teda aspon dufam...

miss_shy
6. nov 2013

@nelika gratulka, snad budeme mat buduci tyzden vsetko ok 🙂

neomea
6. nov 2013

@nelika
@miss_shy gratulujem žienky 🙂 no teraz tam toho ešte veľa nevidno treba vydržať 🙂 aj mňa už mrle žerú 🙂

miss_shy
6. nov 2013

baby myslite, ze je to v pohode, ked este dokina nic nenasla? Pri prvom som bola tusim prvy krat na sone uz v 7tt a videla som hned aj sdiecko, tak mam trochen nervy z toho....

neomea
6. nov 2013

@miss_shy a teraz si v kolkom?

miss_shy
6. nov 2013

mala by som byt 5tt

nelika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
neomea
6. nov 2013

@miss_shy no potom je podľa mňa všetko ok 🙂 aha prepáč, vyššie si už písala v koľkom si, prehliadla som 🙂

ellenie
6. nov 2013

@nelika
@miss_shy mala by ju ale zalozit mamicka, ktora uz vie, ze je tehotna 😀 ja som momentalne cakatel, este neviem, ci sa zadarilo, tak by to bolo trocha blbe zakladat temu a potom z nej odist 🙂

nelika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monikaaerik
6. nov 2013

@nelika oficiálne/neoficiálne sa pridávam 🙂 .
Nebola som ešte u Dr., poslednú MS som mala 04.10. tak ešte skorúčko, ak dobre počítam tak dnes 4+5, ale brucho mám akoby som zjedla futbalovú loptu 😀

Všetkým dievčatám srdečne gratulujem a verím, že sa celých 9 mesiacov budeme z každej tehuchvíle tešiť 🙂
Monika.

ninocka84
6. nov 2013

@nelika ahoj ak mozes pridaj ma prosim 🙂 dakujem 🙂

slniecko510
6. nov 2013

@nelika ja by som sa tiez rada pridala 🙂

zipsy
6. nov 2013

@nelika aj ja poprosim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre