• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
tinka349, ved ty 18 dni pred porodom vyzeras uplne uzasne a za chvilu budes vyzerat ako pred 3 rokmi, ved na sebe nemas skoro nic :wink:
26. jún 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp fiiiiha.....no mna dnes cely den chytaju nervy, tak mozno ma z toho chytia aj v noci kontrakcie :confounded:
26. jún 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp noooo tak pribrala som len 12,4 kilam ale boky sa mi taaaak rozsirili ze pochybujem ze sa mi stiahnu naspat :rolling_eyes:
26. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili, nadherni ste :wink:
26. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka349, neboj sa, to sa len ty tak vidis, nebud taka kriticka :wink:
26. jún 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp akurat som pozerala tvoje foto , ved ty si ako prutik stihla, super postavicka a to uz jedno babo mas :slight_smile:
26. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349, ved preto ti vravim, ze sa vratis do normalu, skusenost :wink:
26. jún 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi uz co chvila pride :wink: :dizzy_face:
26. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp no tak oki potom :sunglasses: ze aj plavky na seba budem moct obliect o rok dva :grinning: :grinning: :grinning: kde su vsetky baby? teraz ked tu nie su, tak nemam prehlad ktora uz ide rodit a ktora nie :grinning: ani jedna tu nie je, tak hadam ze nerodi vacsina juloviek ? :grinning: a to este ani jul nie je :confused:
26. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 :grinning: , do plaviek sa v poho zmestis za 3 mesiace :wink:
26. jún 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp noooo len celulitida a strie mi tak skoro nezmiznu :grinning:
26. jún 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka349, idem ta opustit, ale do porodky este neidem, dnes som slubila na veceru kalamare, tak sa musim cinit :sunglasses: ja to mam od zajtra za 2 tyzdne, blizi sa to blizi :wink:
26. jún 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 a kto v dnesnej dobe nema celulitidu? a mas velke strie, ci len take male zilky? lebo tie zilky zmiznu rychlo
26. jún 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp strie mam len na stehanch, nie su moc velke ale dost ich je :angry: a to som sa denne natierala olejom proti strie az 2 x......a figa.....no genetika....
26. jún 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349
Tinka a to si ty? Ja hladim na tu fotku,ze ake nove dievca,len nick mi bol povedomi..... :grinning:
Ty mas zase trampoty s tym tvojim mladym telom??Neboj ,vsetko bude ako pred tym,
mozno este lepsie,ja budem tiez makat, ked sa bude dat,aby som bola opät vo forme... :sunglasses:

Inak Tinka, nemavas to aj zy? Mna dnes picha v pupku,ako keby mi tam ihlicky niekto pchal... :fearful:
dost neprijemne...nevies s coho to moze byt? este som to nemala...
@luminkasp tak nech sa kalamare podaria :grinning: papus
@petzi no v pupku ma nepicha, ja som mala tuto noc hroooozne bolesti krizov....som sa nevedela pretocit z chrbta na bok....a ked som vstavala na wecko - no hruuuuuza :rolling_eyes:
26. jún 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349
No ,tak ja neviem,co to mam... :rolling_eyes: zase nejake cudo,to ja mam take stastie, na take voloviny...
No a krize boleli uz aj mna,ale len raz a nebolo to take silne...
Ani panva sa mi asi neroztahuje, nebolia ma vobec kosti.... :confused:
Teba??
26. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 len mne tie stery este ani nerobili :( a budu robit az 1.jula
26. jún 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petzi no ja to mam vacsinou v noci...ked dlho lezim a mam sa postavit tak to je katastroooofa....to akoby mi lamali panvu a aj klby :confounded: a inak dnes som poslala magorovi sms :frowning2: a ten hajzel mi ani neodpisal ! take nerwy mam dnes, ze hruuuuuza :frowning2:
26. jún 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska to je dost neskoro...normalne sa robia 36 - 37 tyzden. ono to trva niekolko dni, kym sa kultivacia dokonci... drzim prsty, aby bolo vsetko negativne. Inak koho mas ako gynekologa? Som tiez z KE.
26. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izira hoppana...a riadne ma sklamal
26. jún 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska
@izira vy ste obe z KE? nebudete rodit na Rastislavke? a nechodite nahodou k Mikulovej mladsej? :confused:
26. jún 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349
jeeejda a ja nic :confused: co to preco,tiez cakam na bolesti,ale ziadne.dnes som mala slabunkych poslikov, aj ty sa na mna
vykaslali a odisli.... :sweat_smile:
No sice chcem vydrzat do terminu,ale ty poslovia su mi taky vzacny,aj bolest kosti, ale ked nic nechodi.... :rolling_eyes:
A ty uz sa nad tym magorom nerozculuj....
A bol ten tvoj tatino pre peniazky? Dobre to dopadlo??
26. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska mne ho doporucovala kamoska ako porodnika - robi lekarku v ovej nemocnici...vraj ma dobry pristup, ale i tak som si vybrala nakoniec ineho...
Takze rodis v Novej?
No super,kosicanky pokope a dokonca 3 :grinning:
@tinka349 budem na Rastislavke a chodim k niekomu inemu... Mikulova je teda riadne vytazena, co som videla...
26. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izira budem rodit v novej, ale nikoho som si na porod nedohodla a ani nedohadujem
26. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petzi nakoniec som sla s ocinom ja, a nebol tam ani svokor ani muz....ale nechal peniaze u zamestnancov.... takze aj bolesti krizov su poslickovia? :confused:

@izira tak to sa mozno stretneme :grinning: a mikulova je vytazena? hmmm.....no ja som si ju nezazmluvnovala, ani nikoho ineho...nechavam to na nahodu...uvidime...
26. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 aj ty uz chodis na kontroly do nemocnice? to len ja nie? :angry:
26. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok