• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@janka_michal Otvorena som len do 1cm takze skoro vobec a moj mm mi vravi, ze vobec nevyzeram na to, ze uz mam ist rodit, vraj som nato este velmi vitalna.
16. júl 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl Aj ja si myslim, ze 4,2 lebo to by bolo uz asi velmi vela. No vsak ved si este pooddychujme kym mozme
16. júl 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem velmi z celeho srdiecka.prajem vela vela zdravia a mliecka
16. júl 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem vsetkym novym maminkam,tak aj nasa Maxinka sa uz dotrapila...hlavne nech su vsetci zdravi a maminky sa co najskor daju dokopy....
16. júl 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ktora je na rade zajtra???? :sunglasses:
16. júl 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 mozno aj ty alebo ja???????
16. júl 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulka_1 hmmm...ja sa na to necitim :confounded: a dnes nejak ani nemam naladu, a asi ani zajtra nebudem mat naladu na porod :unamused:
16. júl 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 Ved to, ze ani ja sa na to este necitim... Ale tak prist to moze hocikedy
16. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulka_1 no t ohej...ja len cakam, ze kedy ma muz poriadne vytoci a budem si volat sanitku :pensive:
16. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja gratulujem maminkam, nech sa dari a nech ste coskor domka!
16. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velke gratulky novym maminkam a ich malym batozkom,,prajem skore zotavenie, vela mliecky a uz nech ste coskoro domka.....@adka131,@peppe,@maxara,@nikat
16. júl 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence vam sa asi neche pisat v takom teple , ze? maminky asi ani nestihaju pri drobcekoch ...kamoska mi prave volala- jej dcerka ma 4 dni a hovorila mi, nech si uzivam spankupokial mozem....a aj bezbolestny zivot :sweat_smile: tak dnes pojdem skor spat...aspon o polnoci
16. júl 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 ja som este tu... kukam telku daku blbost na markize a papam mrkvicku. spat sa mi nechce ist v tomto teple
16. júl 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no konecneeeeeeeeee :grinning: gratulujeme maxinke. Ninka je teda riadna babula.... tesime sa na fotocku
16. júl 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krish ja si akurat davam vyprazany syr, so zemiackami a tatarkou :grinning: a kofolu :grinning: kalorie na vecer treba ... a idem pozriet filmiq Killers...sestra mi stiahla nech sa nenudim....
16. júl 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 ooooooooooooo tak to by som si dala ale uz by som asi praskla. :grinning: :grinning: :grinning: ja ked tak pocitam tak som pribrala 50% povodnej vahy co je veeeeeeelmi vela, som zvedava ako to pojde dole po porode :confounded:
16. júl 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krish nerieeees . . . kila prisli a snad aj nejak odidu :grinning: mne drobec prave ustedruje take silne konce ze vidim hviezdicky :zipper_mouth: daco sa s nou deje - nie je spokojna ....zeby chcela ist von??? najviac sa bojim, ze budem musiet ist do nemocnice v noci - moja nocna mora . . . a dnes nemam ani ocina doma . . .
16. júl 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj . . . neda sa spat . . . to teplo a k tomu tie kopance .. . uz asi hodinu a pol ma drobulka taaaak kope . . . :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
17. júl 2010 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm...si ani tabletku na spanie nemozem dat . .. a po pol litry ladowej kavy sa nam nechce spat :confounded:
17. júl 2010 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano kinderka,,a aj mamicky,,,
dnes to vyzera zase na riadny upek :angry: , ku podivu malinka spinkala dobre,bola hore o 1 o 3 a o5.30 a teraz ratam, ze potiahne do 8- akurat ma trapi, ze kazde rano ju asi trapi brusko,,,vzdy po papani okolo 6 sice spinka- ocka neotvori, ale stale zdyme, kope nozickami, pretahuje sa a vacsinou potom mi vygrcka vela mliecka,,,, :frowning2:

17. júl 2010 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine to mi je luto, ze ta bantuje zase zapal..ale vraj kojit mozes, pokial nemas teploty nad 38- aspom tak to tu niekto raz spominal,,,,Inac ja som citala, ze ten zapal sa zvykne robievat aj ked mamina koji s klobucikmi,,co myslim, je aj tvoj pripad..tak neviem, ci je to ozaj tak,,,,,, :frowning2:
17. júl 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pozeram, ze dnes tu chyba aj sovicka tinka a tiez ranne a nocne vcatako sunnygril,,,,dievcata, co je s vami- nevladzete???
17. júl 2010 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem, pracovat- dnes mame brigadu- davaju nam na dom fasadu,,tak treba chlapcom nieco navarit.........kinderkam a hlavne tym prenasajucim prajem, aby si to ich babatka rozmysleli a uz prisli konecne nakuknut na tento svet :wink: a tym ktorym to este chvilku potrva,-prijemne tehulkovanie :slight_smile:
17. júl 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac bre ranko prajem :slight_smile: ja som uz tuuuuu :grinning: ved kto by spat v takom teple....ked ratam kolko hodin naspim cez noc, tak . . . :confounded: :rolling_eyes: veeelka bieda . . . ale ja to aspon trosku dotiahnem cez den...tak pekny dnik prajem :dizzy_face:
17. júl 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko dievcata,

ja som mala ceeeelu noc pocit, ze to uz na mna ide . . . kazde pichnutie v brusku mi pripadalo ako kontrakcie :confounded: a spala som s otvorenymi ocami a v duchu premyslala ci mam vsetko pobalene v taske...no hruuuuza....uz nech to mam za sebou - predpokladam, ze budem aj lepsie spat....tych zopar hodin co teraz na spim je faaakt bieda . ..
17. júl 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aj ja som mala velmi zlu noc a mam taky pocit ze uz dnes pojdem najviac sa bojim toho ze necitim pohyby ani ked ho poriadne stuchnem nereaguje nato
17. júl 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera to bolo take iste zasla som do nemocnice a ozvy babo malo a vobec sa nehybalo velmi sa bojim inak v utorok mam ist na vyvolavacku
17. júl 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, konecne ta hnusna noc skoncila, :unamused:

@tinka349 no k tym 50% mojej vahy, na zaciatku vaha 50-maax 52kg... a teraz 75-76 to je 25kg... ty brrrrrdo ale uz neriesim aj tak s tym teraz nic nenarobim. nie?

tinuska tí hnusni poslickovia ta potrapili, co? :angry: alebo myslis ze uz-uz? :wink:

@kukucka26 necitis pohyby? ja som mala minule tiez taky stres ked sa maly nehybal tiez sme utekali na pohotovost nastastie vsetko je poriadku. a preco si ta tam nenechali ked ich necitis?! ja by som na tom trvala sak to nie je sranda! :confounded:

idem sa naranajkovat. MM tu chodi ako zduty pes lebo som ho vyhnala chudacika do obchodu, och zabit ho je malo... :angry: :angry: :angry: :angry:
17. júl 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: ja uz som tiez po ranajkach a netusim co s nacatym dnom...hadam zas upratat a nieco navarit
17. júl 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska inak dnes je nas prvy termin :sweat_smile:
17. júl 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok