• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
u nas je taka kosa,,ze namiesto sprchy som si napustila vanu,,a to moje drobatko sa cely cas vydrzalo hrat v postielke,,,juj, tak som ju vystiskala, ked som k nej prisla,,ale ruciny ma studene ako keby sa v ladovej vode cvachtala :grinning:
1. sep 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska ja by som to plávanie brala, asi niečo poriešime. mm to isto buude chcieť.
1. sep 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka nech sa páči, môžete kuknúť sem, tu je všetko, čo je stále nositeľné http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=130625
no, mne sa tiež kadečo páči, ale tiež by som veľa z toho nenosila, hlavne nie štokle
1. sep 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminky,

@alllexa skore polepsenie prajem.

co robite pocas tychto dni s drobcami ked nespia a neda sa ist von?
1. sep 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 ja som u rodicov a oni maju balkon..tak som ho tam v kociku capla :slight_smile: na kocik som natiahla taky ten kocikovsky prsiplast a hotovo :wink: maly si mysli ze je na prechadzke vonku a je nadmieru spokojny...a ja mam life a mozem konikovat a vegetit :grinning:
1. sep 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na cerstvom vzduchu mi vzdy pospi viac ako 2 hodiny
1. sep 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna doma uz slak trafuje... ten dazd by som este prezila ale tu fuka taky vietor, ze lame hrube konare stromov... :frowning2:
chudatko maly nebol uz 4 dni vonku..
1. sep 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja jaaaj, som sa pobavila na vete v inzerate ,,s týmto kočíkom urobíte malú módnu šou :slight_smile:""............ :grinning: :grinning: si rodena obchodnicka,,,,vies ako zaujat :wink:
1. sep 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence niektore ste zhanali pancusky pre bambulky,tak som nasla tieto,su rozkosne :slight_smile:
http://www.familymarket.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=162_213&products_id=711
1. sep 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja planujem chodit plavat od 4 mesiacov, uz sa na to velmi tesim... nas Leo lubi vodu hlavne ked si moze cucat vo vanicke mokre ruky :wink:
Kocky mozem si dat zafarbit vlasy ? Neuskodi to mlieku? Z jednej strany pocujem ano z druhej ze nie.... a uz vyzeram otrasne....

Pridavam fotku maleho so mnou a jednu s oblubenym dudlom.
1. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa alex ja som pozerala prave toto plavanie a mne sa to teda zda dost drahe :unamused: ved to vychadza okolo 500skk/16.60€ na jednu lekciu :astonished: a taky maly bazenik :unamused: to nemozu mat zase az take naklady s tym :angry:
1. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi tak aky mas nakoniec nosic? :slight_smile:
1. sep 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 krasny maly Talian! :slight_smile:
tu je zopár najnovších úlovkov:
1. sep 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa nádherný smejo! tento že veľa plače???? :grinning: :grinning:

@petrap001 ja zatiaľ dojčím a aj veľa iných. vlasy mi teraz začali vypadávať,ale oveľa menej ako pred tehu. nechty mám dokonca ooovelľa lepšie ako pred tehu.
@karinnka takže berieš nový kočík? a neonato predáš?
1. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka kristinka je zlatucka...taka mala okana :wink: Akej znacky je ta hrazdicka na fotke?aj ja by som chcela malemu taku kupit :wink:

Baby kedy mate to stretko v Nitre?
1. sep 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ten kočík je náhodou super !! a bola v ňom aj fusakotaška a tú som už predala, ja predám takmer všetko, pokiaľ sa to dá :grinning: :grinning: , nekúpiš? urobím ti dobrú cenu :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 jeejda maly je rozkosny :dizzy_face: , ja som si dala zafarbit a v pohode mam mliecko, len mi zacali vlasy padat,ale to asi nie z toho zafarbenia......a stretko je nejak koncom tohoto mesiaca....
1. sep 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja .........ved pisem, ze obchodnicka! :grinning: ....ked nieco najdem, co nam pasne, tak budem pytat zlavu, :grinning:
1. sep 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka a jakuu vy mate paradnu capicku :dizzy_face: ......fakt aka okana.... :sweat_smile:
1. sep 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ked uz pisete o tych nosicoch, kupujete si aky typ?
tvarou dietata k sebe alebo bude obratene smerom von?

lebo toho mojho uz zaujima vsetko naokolo, furt ho nosim,
ale nechce byt len tak oprety...len neviem, ci ho mozem
nosit v nosici ev. na rukach tvarou von?
1. sep 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine pokiaľ viem,taký do 3-4 mesiacov musia byť tvárou k mamine.
1. sep 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 to je hracia deka fisher price, taká lacnejšia,čo sa dá poskladať ako taška na plece.
1. sep 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka jeeeeeeeej tvojej kristinke ciapka veeeelmi pristane. moja julka vyzera s ciapkou velmi smiesne :grinning:
1. sep 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine
@oacka deti by sa v ziadnom veku nemali nosit tvarou vpred, nicia si tym chrbticu
1. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska
@oacka
@karinnka
my zaciname s plavanim uz v septembri, ale my to mame ako sucast vojtovky - rehabky
1. sep 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska to asi preto mam na padrt chrbticu, nasi o tom asi nevedeli
a furt ma tak vlacili :grinning: :grinning: :grinning:
esteze sa pytam... :wink:
1. sep 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine aj ja malu vlacim na rukach chrbtom opretu o moje telo a pozera sa okolo seba,,to sa nema :astonished:

baby,,mne mala konecne chytila cumel,,,,,,cely cas s nim spi,,,huraaa, mozno nam to pomoze lepsie sa zbavit cmulania palca :grinning:
1. sep 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine :grinning:
a pri chlapcoch este aj pozor na klokanky...tlaci im to na gulky...takze najlepsia volba je satka a ergonomicke nositko
1. sep 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac otazka je ci jej nozky visia smerom dole, alebo jej ich pridrzas, tak aby bola trosku do klbka
1. sep 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. sep 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok