Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
13. okt 2010

@alllexa my sme skoro o mesiac starší, moja! to máš dobrú váhu.

alllexa
13. okt 2010

@oacka - o dva tyzdne, nie? Moj bude mat zajtra tri mesiace a Tebe to ukazuje 3 mesiace a dva tyzdne...

@lulu1983 @merikac - dakujem, to je este fotka z toho fotenia v 8. mesiaci tehotenstva - takze dobry make-up, svetlo a retus🙂

merikac
13. okt 2010

@maxara maxi,,sak mohlo mi dopnut, aj ked som necitala, ze ty popises,ako si pochodila u zubara,,takze uz mam precitane,,,,zlaty to zubar,,,musim aj ja stihnut este preventivnu.....

mirka285
13. okt 2010

ahojte babule...
@oacka tak moja Linda ma len 5600 a podla mna vobec nie je vychudnuta a tiez nie sme este zaockovani,takze nestresuj 😉 ja som dnes nakoniec robila palacinky Tomasovi,tak som stala vyse hodiny pri sporaku a potom sme isli poobede s Lindou von,este som bola v obchode pre par drobnosti a teraz idem malu okupat...zajtra idem do Rakuska ked vstaneme tak sa tesim ze tam zase presmirujem co maju....

izira
13. okt 2010

@meruska ahoj 🙂 aj by sme prisli, ak to bude niekde v starom meste...by sme si to spojili s prechadzkou
Kedy sa stretko chysta?

denisse
13. okt 2010

caute baby ....
straaaasne ma boli hrdlo a celkovo sa citim chora ☹ ... mozem si dat na noc jeden paralen?

tinka349
13. okt 2010

@meruska jeeeeeeeeeeej 😵 😵 😵 😵 ja by som sla

izira
13. okt 2010

@denisse na hrdlo je dobre homeopatikum - Homeogen a ked sa k tomu pridruzi nadcha tak Coryzalia 🙂 pomaha to - teda aspon mne, odskusane, schvalene detskou lekarkou 🙂

tinka349
13. okt 2010

@meruska len mi dajte vediet kedy a kde, ci budem mat volno lebo mam skolu...a ked nemam skolu tak furt dakde beham 😝 a rada by som sa s vami stretla 😀

denisse
13. okt 2010

@izira
ako casto sa moze homeogene?

izira
13. okt 2010

@denisse najprv kazdu hodinu 1 tbl, potom po 4 - 6 tbl kazde tri hodiny jedna...ja som ich v podstate brala poctivo prve 3 hodiny a potom, ked som si spomenula, v noci vobec, ale zvacsa po dvoch dnoch upne prejde bolest hrdla... pred i po tabletke 15 minut nejest, nepit 🙂 i ked s tym pitim sa mi to nie vzdy podarilo dodrzat

izira
13. okt 2010

@tinka349 ty chodis na TU vsak? 🙂 ktory si rocnik? a ktora fakulta?

meruska
13. okt 2010

@tinka349
@izira
@oacka
@karinnka
@strasska
moze byt teda buduci stvrtok kosicke stretko 21.10. 2010 o pol 2 pred fontanou ???
alebo navrhnite ine miesto a cas... ja sa prisposobim... 😉

oacka
13. okt 2010

@tinka349 @izira buddúci štvrtok poobede. miesto ešte nie je určené. žeby na Hlavnej? pred Hiltonom? a prejdeme sa?

oacka
13. okt 2010

@meruska ja prídem určite neskôr... tak po tretej. ja vám potom zavolám,kde ste.

izira
13. okt 2010

@meruska
@oacka
@karinnka
@strasska
Pre mna je to ok. Preposlem ti v IP na mna tc, ak by som nahodou meskala aby sme sa vedeli stretnut 🙂

oacka
13. okt 2010

@denisse podľa mňa sa jeden paralen môže. ja som si minule dala.

karinnka
13. okt 2010

Ahojte 🙂 Ja Vas citam pravidelne,len sa mi akosi nechce prispievat 😉 a samozrejme ani sa nechytam,pretoze pokial rozkecate jednu temu pokial sa odhodlam reagovat uz ste ju ukoncili 😀
@meruska ja sa prisposobim 😉 budem sa tesit 😵 😵 😵

oacka
13. okt 2010

@alllexa moja dnes končí 16. týždeň - takže má 4 nekalendárne mesiace 🙂 ako sa volajú tie nekalendárne????

meruska
13. okt 2010

@oacka alebo dajme stretko o tretej..lebo mne zas maly nevydrzi od pol 2 do neviem ktorej....prisposobime sa teda tebe 🙂 alebo az o pol 4?

oacka
13. okt 2010

@meruska to už bude pre ostatné neskoro... vy si povedzte,kočky.

@karinnka ťažká letná pohoda srší z tvojej profilovej fotky. krásne ste obe.

meruska
13. okt 2010

a Hilton je asi lepsie miesto lebo tam pride kazdemu spoj.... 😉
teda opravujeme stretko na 15:00 pripadne 15:30... buduci stvrtok 21.10. pred Hiltonom

meruska
13. okt 2010

@oacka
@karinnka
@izira
@tinka349
@strasska

vyhovuje? teda opravujeme stretko na 15:00 pripadne 15:30... buduci stvrtok 21.10. pred Hiltonom ??

izira
13. okt 2010

@meruska @oacka
@karinnka
@tinka349
@strasska
cas je pre nas v pohode, len sa k vam pripojim niekde na hlavnej...my totiz byvame blizko maratonca a pojdeme peso...🙂

karinnka
13. okt 2010

@oacka dakujem 😵 😵
No tak to je super,budeme sa tesit,po 15tej je to v pohode,aspon ma polovicka hodi autom 🙂

adelaine
13. okt 2010

@alllexa aku mas super fotku !

meruska
13. okt 2010

@alllexa ozaj super foto

merikac
13. okt 2010

babule, viete mi poradit,,zhanam take nizke latkove cizmy- nieco ako kratucke gumaky,,neviete kde by sa dali cez net objednat??

merikac
13. okt 2010

pozeram, ze to tu nejako stagnuje,,co sa deje?! , zeby ste sa uz zacali prisposobovat zimnemu casu a chodili skor spavat?

bambola
13. okt 2010

@merikac ja tiez cakam, ze sa niekto rozpise a nic 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre