• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@bambola dobru aj tebe sova..:slight_smile:
6. nov 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline dobru ..:wink:
6. nov 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline mne to raz mala nedavno spravila :grinning: zobudila sa so sirokym usmevom o polnoci :angry: ze ona uz je vybuvana, trvalo mi tri hodiny kym som ju prehovorila na spanok :angry:
6. nov 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. nov 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este musi byt hore, dnes robim sofera, nasi su v meste na maskarnom :grinning:
7. nov 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem krasne rano :slight_smile:
7. nov 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem krasne rano :slight_smile:
7. nov 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
7. nov 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo hallo dievcata,kde ste vsetky?varite nedelny obedik?ja som postavila hovadziu polievku a v trube sa mi zapekaju kracie stehna so sampinonmi a syrom,este ryzu a som hotova :wink: teda vlastne nie som,poobede este upeciem tvarohovu strudlu,teda dve,lebo zajtra cakam kolegyne z byvalej roboty :slight_smile:
7. nov 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: Ale my sme hore už od pol 6 a malému sa vôbec nechce spinkať :wink: Stihli sme navariť dobrý obedík, boli sme vonku na hodinku a už sme sa aj napapkali.
7. nov 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 tak ty si aka sikovnica :wink:
7. nov 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takýto fešák som bol dneska na prechádzke :slight_smile:
7. nov 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si ho vyparadila :slight_smile: peknucki ste spolu.
7. nov 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásnu nedeľu prajem
tak včera som mala obavu ako mi bude Daniel spať, kedže zaspal už o šiestej..ked som šla spať, prebalila som ho, to ho zobudilo, tak som ho nakojila, zaspal hned...spinkal do rána, presnejšie- o šiestej som kojila a spal do deviatej..takže super :slight_smile:
7. nov 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko, vidim ze tu panuje nedelna atmosfera.. ja som dnes uz bola vo Velkych Levaroch po stromy do zahrady, dokonca sme po ceste aj zabludili a dali sme to riadnou oklukou (mm bol zase najmudrejsi vodic na svete) o 11tej sme uz boli doma aj so zasadenymi stromami a cakali sme svokrovcov na obed. V piatok som uvarila kapustnicu a dnes je akurat dvojdnova, cize najlepsia :wink: no a Ninka prave chopší, tak mam chvilku na vas.. idem docitat vikend
7. nov 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prave som zistila ze mame obidva spodne zuby vonku :grinning: :grinning:
7. nov 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 gratulujem!!! to je úžasné..bez bolesti, bez plakania, úplnou náhodou vyjdené dva zúbky..bodaj by takýto hladký pribeh mali zúbky aj u nás :slight_smile:
Miri- a teraz si musíš kúpiť nové šaty a rovno dvoje :slight_smile:
7. nov 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 krásni ste...vyparádený je Filipko
7. nov 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Bola som s malym na trojhodinovej prechadzke, pekne som vymrzla. Dnes idem robit pre zmenu jablckovu vyzivu a chcela by som si ist zacvicit.
@mirka285 no super, gratulka k zubkom :slight_smile: A to musela byt Linduska ukazkova ze ani neplakala, vsak? Asi jej pojdu zubky presne tak, ako Tomaskovi, ze ani vediet nebudes.. :wink:
@aalexis007 Aky fesak je Filipko :wink:
7. nov 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline
@mirka285 presne to som zabudla dodat, ze za prvy zub by mala mamina dostat nove saty :wink:
7. nov 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviete ako som rada,vsak my sme ani nevedeli ze nam idu zuby :slight_smile: a saty mi netreba,vsak som uz tento tyzden nakupuvala dost,u nas to bolo asi opacne,najprv saty,potom zuby :wink: fakt vam prajem aby ste takto ponachadzali zubky aj vy..
7. nov 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jeej aj ja chcem takto drobcekovi najst zubky bez bolesti :slight_smile: vcera som s vami teda dlho nepotiahla,prisiel mm ze ideme spat uz je vela hodin vypol som ti net :angry:
7. nov 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
mirka, gratulujem ... to by sa nam nemohlo stat, ze by sme o tom nevedeli :grinning:
ta tvoja linda je proste neuveritelna, az neskutocna ... ja som o takom dietati este ani nepocula, nieto ze by som ho videla a uz vobec nie mala doma :grinning:
7. nov 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse deniska neboj,to sa zase obrati,mna urcite bude jedovat v niecom inom,cim vy ladno preplavate :slight_smile: baby tak ja som isla von,ze zoberiem malu v tom nosici ci co to je a myslite ze v tom chcela byt?pacilo sa jej tam presne 10 minut,stihli sme stratit topanocku a mne skoro odisiel chrbat tak sme sa po pol hodinke vratili domov na strudlu a kavu..
7. nov 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
ani barunka velmi v tom nosici nechce byt ... a tiez ma z toho boli chrbat ... som dufala, ze to dost vyuzijeme, ale teraz sa obavam, ze velmi nie ...
7. nov 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 suuupeeeer, gratulujem..
Musim ta verejne pochvalit, aka si ukazkova :wink: zubky som mala v IPcke hned tusim ako vysli :grinning:
7. nov 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak ta malinka mrzutost spred dvoch dni to bolo ono?? to len tak kratucko vas potrapila?? teeeda vy ste si dobre dietatko urobili :dizzy_face: ..gratulky a kobom naraz...- zubkom :wink:
7. nov 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erytrea @jaruska8 @petrap001 @silvia.vesela @dugyna @dominikaa @adelaine @nununka @miki060707 @katty17 @nina88 @liluu @stanka33 @tatianka.g @lela1809 @tinka349 @sunnygirl @luminkasp @bellablonde
Baby, chybaju mi od vas udaje do nasej tabulecky julovciatok.. tak posledna vyzva na doplnenie mier v tretom mesiaci a datumu prveho zubku :wink: POPROSIM DO IP
7. nov 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara poprosím link na tú tabuľku, ďakujem :slight_smile:
7. nov 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl tabulka je v nasom albume julovciat...
7. nov 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. nov 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok