Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oriesok
6. dec 2010

veď to.. Lucka nemohla byť ani v perinke.. čo mala hneď po sebe potničky.. tak si ju neviem predstaviť, čo by s ňou bolo, keby ju tak naobliekam..

denisse
6. dec 2010

ahojte ...

@booklover
@bambola
@luludi

ja nie som schopna uplne striktne dodrziavat vsetky zasady vztahovej vychovy, aj ked sa mi to velmi paci ... ale v podstate to robim (spime v jednej posteli, nemame cumel, kojim, nosim) ,... bohuzial nosenie je u nas kamenom urazu, pretoze mala velmi nechce byt v ziadnom "spravnom" nosici, myslim, ze je to tym, ze je zvyknuta, ze ja ju na rukach nosim opretu jej chrbatikom o moje brucho a tak kuka na svet a ked ju strcim do satky alebo liliputi, tak musi hlavu vytocit do boku, aby videla .. chvilu ju to bavi, ale po cca 10 minutach zacne protestovat, vrti sa tam a man stoje strasne usilie ju utisit, aby aspon neplakala ... tak rada by som ju nosila a uzivala si to, ale takto nosim na rukach bez nosica a trpim .. boli ma chrbat, ruky mi trpnu a ozyva sa mi moja operovana vyskocena platnicka ... poradite mi, ako ju zvyknut na nosic? 🙂

denisse
6. dec 2010

ja obliekam bodynko, puncochy, ponozky, mikinku, overal ... a v kociari mam fusak ... na rucky rukavice ... a ciapku samozrejme 🙂

oriesok
6. dec 2010

tak to som rada.. už som si skoro začínala myslieť, že malú obliekam moc "naľahko".. ale však keď ju vytiahnem z kočíka, tak je vždy horúca..

zuzik1983
6. dec 2010

ja obliekam bodynko pancusky,ponozky,tenke dupky,mikinu,do overalu a do fusaku a ciapku samozrejme.hadam to neni moc,sa mi zda,ze tak akurat tepla...

oriesok
6. dec 2010

tiež ju obliekam tak, že jej dám tielko, tričko s dlhým rukávom, pančušky, ponožky, overal a do fusaku..

noemarta
6. dec 2010

caves maminky,
rano sme si nasla mikulasa v cizmicke, vid foto, potom sme sa naranajkovali a isli do tesca a teraz som sa vratila z prechadzky, a mala este spi vonku. dnes som poslala podvozok kocara do prahy na reklamacku, tak som zvedava ci nam to do vianoc spravia. 😒
U nas neprsi, u nas je dobre ani clapkanica nie je. 😉

oriesok
6. dec 2010

@noemarta malinká je krásna..
u nás bude chodiť Mikuláš až večer..

meruska
6. dec 2010

no a z mojej vychadzky nebude nic ☹ sa nam tak rozsnezilo..a traktor som od rana nepocula ....bude to asi dlhy den, lebo ak s malym nejdem von tak spi doma max 25-35 min

meruska
6. dec 2010

a aj to zaspana od unavy a s placom

luludi
6. dec 2010

@denisse deniska u nas chvilu trvalo, kym sa naucil risko na nosic, riesila som to tak, vzdy ked chcel na ruky, supsla som ho do nosica a isli sme vonku, doma sa nudil, na zaciatku aj trikrat po dvadsat minut, po par dnoch dva krat pol hodinka, par dni raz hodinka a pomaly dlhsie, vzdy sa v nosici unavil a potom lepsie spaval 🙂

luludi
6. dec 2010

@noemarta to je mile foto 🙂 nadherna princezna

meruska
6. dec 2010

@noemarta vidim ze niekto sa z mikulaska tiez tesil 🙂

kafoditka
6. dec 2010

@noemarta nelka je uplne bombova 😵 😵 😵 a co sa ti stalo s podvozkom???

Tak my sme boli dve hodky vonku, ktore cele prespal 🙂 Kupila som mu broskynovu hippku a rozdrvila do nej Nestle keksy , cele to spraskal a vyplazoval po cely cas jazyk aby som mu rychlo dala dalsiu lyzicku 🙂 A tie keksy su uplne svetove, som mu tri ukradla 🤐 Mirka diky za tip 😉

zuzik1983
6. dec 2010

@kafoditka a tie keksy su od kolkych mesiacov?uz ich drobci mozu?

zuzik1983
6. dec 2010

@noemarta aka zlatunka 🙂

booklover
6. dec 2010

@kafoditka ja som tiez pocula kopec zarucenych rad. ale nenosit na rukach mi nikdy nepovedal niekto, kto mal dieta s refluxom. ten vie svoje. to iba ti, ktori to nezazili tak si myslia, ze poradia 🙂 ja som zas pocula, ze vecer a v noci treba davat od narodenia iba caj, aby babo dlhsie spalo. a to, ze matka tak moze prist o mlieko, to akoze neva.

mirka285
6. dec 2010

ahojte..ja som bola dve hodky vonku,nesmejte sa ale mohli mi zmrznut nohy?ako som prisla domov a vyzula sa,opuchli mi cele prsty na nohach tak,ze ich neviem ani zohnut 😕 co to je???

alllexa
6. dec 2010

Dakujem za podporu! Boli sme na sone a stale tam ma hnis, takze zajtra ide opat na operaciu:( Blbe je, ze nie je v operacnom plane, takze neviem, kedy pojdeme na rad. Musi by na lacno, takze zajtra bude cely den plakat:(
Ak by bolo vo stvrtok na sone vsetko ok, tak by nas pustili.

@mirka285 - aj ja by som sa pridala do temy "Schudnem 5 kg a budem spoko"🙂

@tinaki1275 - tak snad nemas to, co my. On to tam mal aj dva mesiace a vyzeralo to ako pluzgier, priemer cca 1 cm. Vraj sa im taketo pripady mnozia, uz mali cca 30 tychto pripadov za rok. A jedna sestra vravela, ze to moze byt aj plienkami, tak neviem.

@meruska - tak sme na to s tym vstavanim podobne, blbe je, ze tu mi nikto nepomoze, doma moze maleho uspat pripadne aj mm, alebo si mozem rano dlhsie pospat, tu len do 5-6 hod.

maxara
6. dec 2010

Ahojte babule, tak som doma..
pobehala urady, obchody, kupila som mm dva pididarceky, ale som rada, ze som to zohnala.. teda to jedno.. uvarila som svieckovu prvykrat v zivote.. da sa jest, dokonca je dobra, ale podla mna nie je vynikajuca a kedze ja varim na 99% vynikajuco, nie som spokojna.. 😒
Teta na urade sa akurat ponahlala srat, ked som tam prisla, cize sa len tvarila, ze ma na mna cas, dala som jej papier a potom povedala, ze urcite za december dostanem 256 rodicak, v januari.. ale co bude od januara, tak to nevie.. ale vraj sa teda posuskava, ze by mal ostat.. a ci do 20teho alebo do 24teho mesiaca, to nevie.. ale tak nevadi.. uvidime..
Pozeram, ze som presvihla nejaku velku hadku, kedze zasahovali admini.. to ma velmi mrzi, ja sa hadam rada 😀 .. no a kedze ocividne hadku spustilo choditko, v tomto plne suhlasim s Bambolou, ktora presne napisala to, co mam v plane praktizovat aj ja.. ako nahle dieta vie stat a chodit za ruky, tak na par minut, kym napr urobim zasmazku alebo vystriem hrb na krizoch, uuurcite tam pampuch skonci 🙂 samozrejme Nina to myslela dobre, ale presne ako Bambi pise, zial svoj nazor neprezentuje tak, ze by sme si nemysleli, ze krici na nas.. 😒 nuz, slova su nedokonale.. a pisane este viac.. 😔

@kafoditka oki, udaj o zubku som ti vymazala, vymazala som ho uz davnejsie aj sebem lebo tiez som sa mi to nezdalo, zubok necinkal.. no neviem.. cize nemam malinku upirku doma.. 😉

bambola
6. dec 2010

@noemarta mala je nadherna, otazkou je kto mal vacsiu radost, ci ty ci ona 😀 kde si kupila to vianocne oblecko?

tak my sme nakoniec boli pozriet v meste na trhy a predstavte si tam sama zranica 😠 ziadne pekne stanky ako v BA, nech idu dokelu

kafoditka
6. dec 2010

@zuzik1983 tie nestle keksy su od 6teho mesiaca a to my budeme mat o desat dni, takze myslim, ze mu tym neublizim 😉
@mirka285 😕 omrznute nohy?? Netlacili ta nahodou tie cizmy?
@booklover sto rad, sto nazorov... kazda matka by si mala spravit podla svojho, ako to citi a co vie, ze je pre jej dieta najlepsie, no nie?? 😉

robika
6. dec 2010

@maxara maxi admini zasiahli na moj prispevok, ale netykal sa choditka 🙂 ale napisala som nieco, co zobrali akon reklamu, preto to vymazali, nenapadlo ma ze to nesmiem... ☹

kafoditka
6. dec 2010

@maxara dakujem za reset 😉 my nie sme ziadne upircata, my si pockame na krasne biele perlicky spodne 😀 😀

bambola
6. dec 2010

@maxara kde zasahovali admini? 😕

kafoditka
6. dec 2010

@bambola asi o 4 stranky dozadu 😉

bambola
6. dec 2010

@robika aha 🙂 hodis mi ten link do IP? nestihla som sa na to kuknut. dakujem 🙂

maxara
6. dec 2010

@robika @bambola 2166 vymazali aj mirku a ninu 😀

mirka285
6. dec 2010

@kafoditka tak bol som si ich dat pod teplu vodu,no ja neviem,om vytiahla topanky co som nemala dva roky na nohach zeby preto?su dost tesne 😕

mirka285
6. dec 2010

kazdopadne nase tema je adminom asi sympaticka ked ju tak dopodrobna citaju 😉

bambola
6. dec 2010

@mirka285 mirka ak su tesne tak to urcite preto. musis tam mat nejaku volu, prazden miesto aby malo kde byt to teplucko, ak sa hned dotykas topanky tak ti bude chladno 😒 ja preto do zimnych topanok ani nedavam hrubu ponozku lebo potom tam mam napratane nohy a je mi zima, ked mam len normalnu ponozku tak je to fajn 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre