Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
17. dec 2010

kocky, chcem sa opytat, ci nematie niektora obdobny problem...
risino ma tak strasne suche licka ☹ kremujem ho niekolko krat denne,
kupila som Sebamed krem na tvar, aj som to stiedala s kys. mliecnou
priamo od koznej a nic :(
bradu ma celu cervenu ako je zaslintany v kuse a lica suche, 😒 😖
co davate detom na tvaricky?

katty17
17. dec 2010

@bambola - mati fotim stale tym istym rozmerom. a ked mohli urobit 10 fotiek v romere 10x15 preco nemohli urobit aj ostatne. toto nechapem !!! nikdy si nic neprednastavujem vo fotaku. kebyze 10 fotiek je v tom mensom rozmere akoze dobre, ale takmer vsetky su ine? viete aky rozmer mi poslali ze 13,3 x 10,2 cm. to co je za romer???
uz som im poslala reklamaciu. aj ked si myslim ze nepochodim.
mati, oni to posielaju z puchova cize osobne asi tazko :(

katty17
17. dec 2010

@adelaine - nema to z mrazov?

katarina7777
17. dec 2010

@katty17 ale aspon peniaze ti hadam vratia, vsak je jasne ze pochybili 😠 i kedto bude na dlhe lakte si myslim.

adelaine
17. dec 2010

@katty17 neviem :( nechce sa mi veru bezat na kozne...ale vobec nicim mu
to neviem premastit

katty17
17. dec 2010

@adelaine - ma to uz dlho alebo az tieto posledne dni? davas mu kremik proti mrazom ked idete von. risko ma mozno citlivejsiu pokozku . kedze aj s tym pracim praskom to mate take citlivejsie...

katty17
17. dec 2010

@katarina7777 - kati, mal to byt vianocny darcek do albumov . to tam proste taketo nemozem dat 😠
co uz. uz nikdy si nedam takto vyvolat fotky. keby to stalo pat korun. ale takto 😠 a to som si tam dala este urobit kalendar. to som zvedava co pride

kafoditka
17. dec 2010

@adelaine Mati, skus kalciovu mast..

katarina7777
17. dec 2010

@katty17 tak to ti ine neostava len si ich dat znovu vyvolat od hentych ziadat naspat peniaze. ☹

maxara
17. dec 2010

@adelaine nam na to zabral Holtov krem

mirka285
17. dec 2010

@katarina7777 no viem co myslis...takto sa drzi ta dieta po 90 dnovke a vola sa to dalsich 90 dni a je to udrziavaci program...ale ako neprezieranie cez sviatky a priprava na 90 dnovku moze byt....ale ty si dost stihla,takze neviem ci tym das nieco dolu,ale nepriberies urcite 😉
@katty17 ja si davam vyvolavat fotky len v Auperku a mozno ma to vyjde o 5 eur viac ale aspon sa nemusim takto rozculovat...ja som inak magor a nervak obcas,ja by som bola schopna sadnut do auta a ist do Puchova a oplieskat im ich o hlavu 😕

luludi
17. dec 2010

@katty17 to ma mrzi.. nam prisli vcera foto tiez a su uplne super :( ale nenechaj sa odbit a trvaj na svojom, nech ti ich este dnes poslu nanovo. Robila som na infolinke a viem, ze kto sa nerozcertil, toho vzdy nejako odbili ☹

boze, mne dnes nesadli lieky, tak mi je strasne zle.. uz nech je sest vecer, ze je mm doma 😢

bambola
17. dec 2010

@katty17 v ziadnom pripade by som sa nedala ale odbit, a chci peniaze!!! inac aj moj mm je ako mirka, ten by tiez sadol do auta a siel do puchova 😀 a ti na infolinke za nic nemozu ale ak im tam budes kricat 3x za hodinu tak s tym urcite nieco spravia , uvidis 😉

booklover
17. dec 2010

@tinaki1275 to je super, ked drobcovi chuti 🙂 aj my sa tesime vzdy, ked Janka papa s radostou 🙂

booklover
17. dec 2010

@adelaine ja mam na detsku pokozku niveu pre deti

katty17
17. dec 2010

@luludi - kde ste si dali robit fotky?
@mirka285 - ako daleko je puchov? 😀
@bambola - prave som volala risimu ze co sa udialo a ten to vzal prave do ruk. tak som zvedava co povie tetuske. len ked vazne na infolinke za to nik nemoze .

katty17
17. dec 2010

@mirka285 - miri tiez si davam v auparku ale tam by to teraz vyslo velmi vela. az o 50 eur viac . co je celkom dost :(

bambola
17. dec 2010

@katty17 lenze oni su bohuzial vstupnou branou, tak si to musia vytrpiet a ked im uz pojdes na nervy budu sa ta chciet zbavit a budu s tym nieco robit. do mna tiez zoparkrat nahucali za nieco za co som ja priamo nemohla, ale chapem, ze boli rozculeni a ja som prisla do rany a nemali sa komu inemu vyzalovat 😀

booklover
17. dec 2010

tak my sme mali rano -15. snezi. tesim sa, ze v meste som bola rano, lebo teraz by sme sa uz nedostali domov. svagrik isiel k dr. tak sme sa s malou pridali a kooooneeeecne som sa po mesiaci dostala z domu. obliekla som Janku, hodila ju do ergo nosica, pridala som bundu na nosenie deti a na chrbat kabat. tak.
parada, rada chodim po nakupoch, ked sa zmestim medzi regale 🙂 tak konecne mame nakupene.
v noci nam Janka nespala- od druhej sme boli na striedacku s nou hore. dali sme ju k nam do postele a tam stebotala do rana. o piatej som ju znova nakrmila a do siedmej veselo stebotala dalej. zaspala az po dalsom krmeni a hodine v meste- ukolisal ju nosic 🙂 teraz tiez drieme, a hoci mame doma vybuch, nakupy nevylozene, posluchnem prikaz manzelika, ze ked mala zaspi, mam nechat vsetko tak a spat tiez 🙂
pekny mrazivy den vsetkym!
ps: piekli ste tie bryndzove susienky?

meruska
17. dec 2010

@katty17 a nezaskrtla si pri objednavke ze chces foto v rozmere aký je najvhodnejsi pre kvalitu fotky? vtedy nedaju 10x15 ale rozne rozmery..aj male..proste kazda fotka moze mat iny.... a hlavne ak si z fotiek robila vyrezy

meruska
17. dec 2010

@katty17 to sa stalo uz i mne...na to si treba dat pozor

maxara
17. dec 2010

@katty17 presne na to tam su.. aby hucali na nich nespokojni zakaznici a nie na vedenie 😀 no maju skratka super job, ale vedia to o sebe..

Baby super vec sa mi stala.. ked som bola na gynde v pondelok, povedal, ze ovulka je na spadnutie a tak sme s mm nesexovali, aby nahodou, ale dnes uz strasne domrzal, tak som si spravila rano ovulacny test a bol negativny (aj som mu vravela, ze neviem, ci mam pred alebo po ovulke ale ze prave ju nemam) a tak urobil co potreboval 😀 a ja som potom sla na zachod a kukam na ten test a on tam mal taku slabu tu druhu ciarku 😀 😀 tak som ho hned zavolala, ze aha.. ale zatial sme sa zhodli na tom, ze to bolo len akoze pozrete po dlhsej dobe ako 5 minut.. tak neviem 😀

meruska
17. dec 2010

@katty17 dá sa vybrať formát: KLASIK alebo IDEÁL....ak si dala ideál...tak preto urobili to čo urobili

maxara
17. dec 2010

@booklover ja som ich este nepiekla, ale chystam sa tieto sviatky uz urcite piect, potom dam vediet

katarina7777
17. dec 2010

@maxara ninka by sa urcite potesila surodencovi 😀

maxara
17. dec 2010

@katarina7777 😀 no poviem ti, mne by to teda az tak nevadilo, jasne, ze by som sa potesila, ale neviem si predstavit, ako by sa mi to brucho vydulo, keby som bola tehotna 😖 a s mojim stastim sa to aj stane.. ale hlavne ze tri dni abstinujeme prave kvoli tej ovulke

katarina7777
17. dec 2010

@mirka285 uvidim kolko vydrzim, prave sa tlacim salatom so sunkou a syrom 😉

katarina7777
17. dec 2010

@maxara a hlavne ci mozes otehotniet ked mas ten pruh 😒

mirka285
17. dec 2010

@katty17 tak 50 ecok je dost...hm puchov je asi dve hodiny ak nie viac ☹

luludi
17. dec 2010

@maxara maxinka, chudatko, teraz citam spatne.. pruh? dalsia operacia? uff... tiez musis vsetky mozne neduhy pozbierat? nooo, nechaj aj inym nieco!!! Mas prisne nakazane, poliecit pruh a OPOVAZ sa uhnat si zase nieco!! ;) ale nie.. naozaj verim, ze toto je uz posledne na najblizsich 100 rokov, co ta bude kvarit..
sa smejem na tom tvojom opise frantiska.. ty nevies, ze lekari (cest @bambolinmu mm) trpia bozskym komplexom? u davida sa to prejavuje napr. tak, ze si zo zasady onika, teda, hovori, ze My si myslime, podla nas a podobne a napriklad reaguje aj na oslovenie boze, teda, vzdy ked poviem: boze, on odpovie: Ano, prosim? 🙂 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre