Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
19. dec 2010

😀 @tinaki1275 😀 ,,,, ty si bola ake babo?? papala si dobre? nema to mala po tebe?

merikac
19. dec 2010

@monline ano, tento tyzden jej v jeden den oba vysli....jeden som nasla rano a druhy vecer---prave sa pasuje s jablkom- nemozem jej ho ani popravit 😀

tinaki1275
19. dec 2010

@merikac asi tak ..v tom je problem..ja som papala malo ,ale u mna sa to zacalo az po 2 rokoch ..a potom sa mam uz len bala az do mojich 13 rokoch..v 7 rokoch som vazila nejakych 19 kg ..ja som bola ale strasne pohybliva..od 4 rokov som chodila na gymnastiku -3x v tyzdni, k tomu 2x v tyzdni tanecna..a potom som si na to nabalovala dalsie aktivity ..ja som zatilakludna lebo vahu ma ok ..na jej porodnu vahu a vek je to stale v poriadku len nechcem aby si vybudovala nejake zle stravovacie navyky uz teraz lebo neskor s tym bude problem..a viem ze mlieko ja stale zaklad..tak sa trochu zacinam obavat ze mi ho zacina odmietat tak skoro ..

merikac
19. dec 2010

@tinaki1275 neboj,,je to iste len pechodne a staci jej to co si potiahne z flasky,,zbytocne ju nenut,,aby nezacala vzdorovat,,aj ked netusim,,ci uz v tomto veku,,by vedeli ti nasi chrustici vzdorovat,,,,,,,,,,,,,,baby,,ja som z malej taka na makko,,,,,,,,,,,,,dnes zacala uz ukazovat tapi tapi tapusky,,,,jej sa strasne paci tato riekanka,,a v poslednej dobe ked sme robili tapi,,mi chytila moje ruky a akoze tlieskala a dnes prvy krat zacala s tymi svojimi malinkymi pastickami o seba plieskat,,,,,,,,,,,,,,skoro som ju z lasky zozrala a ten potmehutsky usmev, ked k tomu nahodila,,,,- mam dnes vianoce,,,,,,,,,,,

tinaki1275
19. dec 2010

@merikac joj ale je sikovna..ja ked robim malej tapusky tak len kuka a smeje sa...necudujem sa ze si dnes mala vianoce..ja by som mala tiez..😉

merikac
19. dec 2010

@tinaki1275 tak, ale zas emma, je o mesiac starsia- cize ziadna senzacia- ale aj tak- radost obrovska....................

monline
19. dec 2010

@merikac gratulujem k zúbkom a aj k ťapuškám...verím, že si z nej úplne paf, kto by aj nebol? 🙂 aj Danielovi sa ťapkanie páči, ale zatiaľ to sám nerobí

adelaine
19. dec 2010

ahojte vospolok 🙂
taak konecne mam na vas cas, idem si precitat, co sa tu dialo 😉
dnes som sice zavesila ( ciastocne 😀 ) Risiho na krk mm, ale
aj tak ma cakalo luxovanie bytu, velmi som si nedelu neuzila...az
teraz, opat som ich poslala do mrazu 😵 😵

luludi
19. dec 2010

@maxara @bambola dakujem 🙂

@monline: dakujem pekne pochvalu, niekedy aj rozmyslam, ze by som sa k pisaniu vratila, spisovatel zo mna nikdy nebude, ale pisanie mi prinasa radost 🙂

@katty17 prenadherny stromcek, velmi velmi pekny 😵 😵 😵

dufam, ze stihnem precitat, co ste cez vikend napisali.. nas risi mal horucky, dnes uz je nastastie lepsie, ale bol to tazky vikend ... uff

denisse
19. dec 2010

@merikac
pozeram do tabulky, ze prvy zub ste mali az mesiac po nasej barunke a my stale horne nemame ... neskutocne dlho sa s nimi uz trapi ... uz aby boli vonku ...
aj ked dnes sme mali navstevu a mala bola dobrucka, ako vymenena .. sa hrala, smiala, vyskala ... teraz uz zacala byt zase mrzuta, tak som ju ulozila trosku podriemat ... a zajtra zase bacujeme same tri zeny, mm ide do prace a nela je chora, takze nemoze do skolky ... a ja tym padomm nemozem ist s barunkou vonku ...

@luludi co pises? aj ja si chcem precitat, ak to nie je tajomstvo 😉

merikac
19. dec 2010

@denisse tie nase deti su dobre pretvarky,,,ja som mala minule Emmu v praci a ta v kociku ani nepipla, pozerala, hrala sa,,,a ked odisla domov aj posleda kolegynka,,taky rev spustila,,,,,,,, 😀
@luludi tiez som nepostrehla co pises a za co ta baby chvalia,,,, 😉

denisse
19. dec 2010

@luludi
zopar som precitala, velmi pekne, naozaj .. budem po troske citat dalej a ty dalej pis, ak budes mat chvilku a kopne ta muza 😉

merikac
19. dec 2010

@adelaine ja som dnes s Emmou ani vonku nebola,,, v pohode znasaju vasi drobci taky chlad?? predpokladam, ze kazda ich davate do fusaku a davate im aj hruby overal?????

monline
19. dec 2010

@merikac ani my sme dnes neboli vonku, len čo sme prebehli k našim..bola som lenivá ☹ Do kočíka ho dávam do overalu a do fusaku, ale pod overalom má len body a pančušky, málokedy niečo viac...včera som prvýkrát dala fusak do autosedačky, malý mal body, pančušky, tenké tričko, rifle a vetrovku ...ale boli sme v obchode, kde sme ho nevyzliekli a bol dosť spotený ☹ takže do auta a do obchodu je fusak navyše, stačí vetrovka s dekou alebo overal

monline
19. dec 2010

@luludi chcela som ti napísať viac o blogu do ip, ale nestíham, neskôr 🙂

mirka285
19. dec 2010

dobry vecer sa praje...uz sme konecne doma,ten predvianocny zhon v nakupnych centrach to je nieco hrozne ☹ nastastie sme boli iba v all toys,draciku a phanta rei...vsetko mame kupene,zajtra pobalim 🙂
@tinaki1275 Mati Linda vypije uz len 450 ml mlieka za den,jej moc mliecko nechuti a doktorka povedala,ze to vobec nevadi ked mi papa pekne prikrmy,ze niektore deti proste mlieko nemaju radi...takze j sa nad tym vobec netrapim,lebo Linda spapa na obed uz tu velku hippku 😝
@monline aj my mame nasrane v kazdej plienke a horne zuby zatial nikde,ale presne ako hovoris,radsej nech maju nakakane ajkokeby ich malo zapekat...

mirka285
19. dec 2010

a toto je nas umelac 🙂

noemarta
19. dec 2010

caute maminy,
noo tak konecne nela spi, dnes excelovala u nasich, po hodine a pol sme sa pratala domov.....
normalne zacina strajkovat, ze nechce spat vnutry, ochrapana bola jak hovado a nie a nie spat. vysli sme von a v aute hned zaspala. furt chce spat vonku, neviem si predstavit ako budem fungovat tento tyzden, ked chcem piect, to ju budem chodit uspavat asi von..... 😒 krpata potiahla od 14,30 do 17,10, venoval sa jej mm a ja som si konecne riadne pospala, lebo uz som u nasich bola dost nervozna, az ma to mrzelo, ale ja uz som padala na papulu... ☹ ☹

Co sa tyka vianoc, aj ja sa neskutocne tesim, ako pisete, nie na darceky jak na tu atmosku a este k tomu aj s nasou vytuzenou Nelinkou, juuuuuuj.... ale viete cooo, uvidite jak to rychlo prebehne a bude po sviatkoch.... 😔

merikac
19. dec 2010

@mirka285 si sikovna,,ze uz mas vsetko takto pod kontrolou a nakupene,,,,,,,,denis dnes prahlasil,ze by si zelal nejaku knihu o ufo,,,,,,,,sara,,ja sa tomu vobec nerozumiem a mm pride tesne pred sivatkami,,takze sa asi v knihkupectve azpotim,,ale kupim uz aj nejaku knizku Emme,,,,,,,,,,mne Emma odmieta hippky,,zje iba ovocne,,,,,,, 😠

noemarta
19. dec 2010

@mirka285 booze ja citam ze toto je nas umelec, a teraz ze kto ci Gabo ci Linda 😀 😀 😀 😀
Akurat som ti chcela napisat a ze kde je vas stromek 😕 😕 😕
Pjeknyyyyy, ja som praveze kukala po nejakom peknom umelom, ze kupime uz navzdy a ze to budeme striedat, aleee moj mm povedal, ze zivi je zivi a veru ma to nieco do seba, len tie umele sa mi zda, ze sa daju lepsie, krajsie ozdobit.
neviem ako vy, ale ja zacinam piect az od zajtra, lebo chcela som vcera, aleee mm mi hovori ser na to, pome von, stavili sme sa u kamaratov na kafe, potom vecer na tu tridsiatku, akoze ja som tam bola asi hodku, potom som musela ist malu ulozit, aleee moj mm so susedom sa akoze doooooost dobre zabavali, hruska slapala 😀 😀 a viete cooo, vsetci pozvani teda okrem nas, tam prisli v maskach, nechapala som ze ako ju vsetci posluchli mne to prislo take trapne, ale nakoniec bola z toho vcelku dobra zabava... 😉

mirka285
19. dec 2010

@merikac ja uz som mala nakupene mesiac pred vianocami,ale Gabo este dnes potreboval druhej dcere nieco dokupit,tak som isla s nim...moja Linda je pazros,jej na znacke nezalezi ona zje akykolvek prikrm,ja som jej uz dala vselijake a nema problem...ale tie hippky co sme nakupili v Rakusku,su bez soli s repkovym olejom a ovocne su bez cukru,takze su dost kvalitne lebo napr. obycajne Hamanek mala lubi ale su velmi presladene ☹ zajtra dostane pekne maso s polievocky a nasu mrkvicku...a dnes mala na olovrant popuceny banan a cely ho zbastila 🙂 no idem pozerat x faktor...caute zatial

kafoditka
19. dec 2010

Caute..
Tak po dnesnom pecucom maratone so svokrou mame napecenych 7druhov kolacov.. Chrbat ma boli jak hovado ale zato to u nas naaaadherne vonia 😵 😵 Stromcek este v nedohladne, aj som ukecavala Petra aby sme ho spravili dnes, ale nepochodila som.. 😔 Zevraj az 23ho bude, lebo to maju rodinny zvyk 😒 Akoby nebolo jedno, ci je na balkone v kybli alebo v stojane v obyvacke.. zrejme nie.
@mirka285 ze ja nemam take susedy ako ty.. 😉

mirka285
19. dec 2010

@noemarta no vsak umelac ako nas stromcek 😀 ved pecenie ti neutecie,ja tiez az cez tyzden nieco napecem...

lela1809
19. dec 2010

@bambola drzim palec aby si sa dala do poriadku..
ja som si tiez poslzila pri tych spravach... ked som ten poklad videla hned mi tiekli slzy...mm hned na to ze aspon ze je zdrave a rodina co tuzi po dietatku tak ma sancu dat jej domov...

@kafoditka tak citam ze ficis o sto sest 🙂 my sme aspon stromcek ozdobili... aj ked umelac 😀

@alllexa drzim palceky aby vas uz vsetko zle obchadzalo... vy s Petkou to tu vychytavate 😒

@noemarta peknucky stromcek 😉

@tinaki1275 na to sme tu nie??? aby sme sa mali kde postazovat 😉

mirka285
19. dec 2010

@kafoditka no tak to mozes lutovat,lebo prave mi jedna doniesla napecene kolace,zato ze som jej pozicala plech..

noemarta
19. dec 2010

@kafoditka no super, tak vy nemate este stromcek, ale napecene mate, to my ostatne este nemame... teda aspon ja nie...

oacka
19. dec 2010

prosím vás ženy,akože vážne mi vysvetlite, ako stíhate chystať Vianoce,behať okolo miminka a ešte aj koníkovať?????? 😉 😉 my odvčera s mm upratujeme,venujeme sa malej,lebo kvôli zubu bola taká ummrnčaná, aj tak sme dokopy nič nestihli....

noemarta
19. dec 2010

@oacka kto umi, ten umi 😀 😀 😀 😉

kafoditka
19. dec 2010

@noemarta No aby som neklamala, tak musim povedat, ze ja som si ozdobila taky maly umely stromcek, co som kupila v baumaxe. Dala som si nan len slamienky a susene pomarance a miesto hviezdice mam anjela. Krasne mi svieti v izbe a tesim sa z neho ako mala...ale aj tak som chcela velky uz postavit a vidis.. Noooo napecene mame, same mnamkove veci 😉

oacka
19. dec 2010

a musím sa pochváliť: mm kúpil stromček až po strop!!!!! a to už ho obrezal! 😀 😀 tak som ho vynerváčila,že chcem veľký strom,že kúpil obra. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre