Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
8. jan 2011

Dobre ranko 🙂
@katty17 kati drzim palce, uvidis, ze to bude v pohode a ako sa budes vytesovat 😉 ja este musim pocvicit pozdlzne parkovanie a zacat si poriadne vsimat znacky, lebo ich nejak ignorujem 🤐 😉

merikac
8. jan 2011

@oacka tak to je skoda, ze si vobec zas zacala,,,,,,,,a je spravne, ze mas vycitky,,,pokial sa ti da,,radsej s tym prestan teraz ,,,,,este vacsie budes mat, ked ti dieta zacne fajcit a budes aj ty,,budes to brat tak,ze to co vidi robi,,,i ked je pravda, ze moze zacat aj ked nikto z rodiny nefajci ale o to tie vycitky budu mensie potom- vidim to na mm

katty17
8. jan 2011

@kafoditka - domi tak ja parkovanie ponecham na dalsiu lekciu 😀 . ale strasne moc chcem uz soferovat nech nie som zavisla na risim. aj teraz by som velmi chcela ist za kamoskou do Pezinku ale nechce sa mi tam a spat trepat busom ☹
BABY dali ste si nejake "predsavzatie" do noveho roka? 🙂

mirka285
8. jan 2011

dobre ranko...spominam si ked som ja mala cerstvy vodicak,tiez som bola lava a moc mi to neslo ☹ teraz v pohode,odsoferujem vsetko,skor mam problem s tym ze vyrobcovia automobilov nerobia interier auta podobne,ale kazdy inac...clovek ma problem sa zorientovat ked sada z jedneho auta do druheho 😒

merikac
8. jan 2011

@strasska jeeeej,,Julka je aka krasnucka,,,a zda sa mi,ze cela mamina 🙂)))))))))

mirka285
8. jan 2011

@katty17 ja si nedavam ziadne predsavzatia,je to hovadina...ked nieco chcem,idem do toho hned a necakam kym bude Novy rok...

merikac
8. jan 2011

inac dobre rano,,,vyprevadili sme tatina do prace,,,uz zas zacina ten isty kolotoc,,,daj nam boh zdravia,nech cely rok preziijeme bez ujmy na zdravi- lebo taky frmol rano som uz davno nezazila a dufam, ze mm pride cely do prace, tak nahal,,lebo mu volal sef, ze uz pred polhodinou bolo neskoro 😠

mirka285
8. jan 2011

@merikac mne by zase vadilo,ze mala ma cucha taku zafajcenu..a navyse ju stale pozkavam a nechcela by som aby si pamatala,ze mama smrdi po cigaretovom dyme...ale nemozem moralizovat,lebo pri Tomasovi som zacala fajcit,ale to som bola mlada a sprosta,teraz mam viac rozumu

merikac
8. jan 2011

@mirka285
@kafoditka jake figury ste tu vytasili 😲 ,,,,,,,,,,,,vsak sa nemozem poriadne na vas ani pozerat,,lebo take vycitky dostanem, ze sa vrhnem do chladnicky, zozeriem vsetko a poviem si,ze tak a teraz drzim dietu,,a toto veru nechcem- vyjest celu chladnicku-

noemarta
8. jan 2011

dobre ranko, my sme do teraz spali, supeeer, dakujem ti nelinkaaa 😉
@katty17 chvalim ta ze ides do toho, neboj zvladnes to a potom sa hadam stavis uz aj u naaas. 😉
Baby, my dnes znovu cakame navstevu, zas mame nejaku stafetu navstev, ale tak co uz, takze idem upratovat, varit , piect a chystat. 😉
Drzte sa, ideme ranajkovat.

merikac
8. jan 2011

@katty17 tak vela zdaru na cestach a tiez si nedavam ziadne presavzatia,,,,nikdy ma to nani nenapadlo

mirka285
8. jan 2011

@merikac jaaj no ale teraz mam daleko od takej figury,uz na sebe vidim,ze starnem a tlo mam po dvoch detoch,ale do leto sptravim aspon nieco,aj ked celulitidy s nezbavim...ja si myslim,ze nejde len o to byt stihla,mne sa pacia aj plnsie tvary a baculate baby ale musi byt ta postava taka pevna,co moja teda neni..

merikac
8. jan 2011

@noemarta Marcelka ale ma to aj vyhodu, aspom si udrzujes domacnost v cistote :D

noemarta
8. jan 2011

@merikac veruuu 😀 😀 😀 😀 a aj s pecenim som furt vo sfungu, aby som naaaahodou nezabudla piect 😀 😀

kafoditka
8. jan 2011

@mirka285 no ja mam teraz vyhodu, ze sme sli z opla do opla, takze len vynoveny interier, ale ked som sadla do sportoveho noveho focusa tak som sa citila ako v kozmickej rakete - sak to same cupliky na vsetko 😕
@noemarta aspon stale udrziavas spolocensky zivot 😉

katty17
8. jan 2011

@mirka275 ja si tiez nedavam nikdy predsavzatia. ale teraz som si povedala ze sa musim pustit do toho soferovania a opat sa ucit anglinu.
@noemarta - nechystas sa v blizkej dobe do PK? zeby som sa zviezla 😉

katty17
8. jan 2011

@noemarta - maci, co ides varit a piect?

katty17
8. jan 2011

ozaj babule. kedy dame opat nejake stretko?

kafoditka
8. jan 2011

@katty17 mohli by sme, uz som vas pekne dlho nevidela 😉

noemarta
8. jan 2011

@katty17 na obed idem robit iba vyprazany syr a americke zemiaky, a idem nachystat studene misy a tvarohovu tortu.
Veru ze idem Kati, asi v utorok, lebo som skoro zabudla ze musim ist s malou na kontrolu klbikov !!!!!
A veru, mohli by sme uz dat spicha, ved som vas tento rok este nevidela!!!!!!! 😉
@kafoditka aaano, udrziavame, ved zajtra ideme zas my na navstevu 😉

luludi
8. jan 2011

Pekny den prajeme,

my sme silvester a par dalsich dni prezili u svokrovcov, potom sme museli hned domov a ja na par dni do nemocky, teraz sme vsetci konecne doma. Rozmyslam, ci je sanca vas precitat spatne, ale asi nie 🙂
@noemarta: ako robis tvarohovu tortu?

noemarta
8. jan 2011

@luludi ahoj, preboha a co si bola v nemocke????
Asi takto:
cesto:2 balicky maslovych keksov podrvis 250gramov a pridas 125g masla, z toho spravis cesto a das to do vymastenej a mukou vysypanej formy.
Plnka: 250g tvarohu, 1x mascarpone, 4 zltky a 150g kryst.cukru a 4 lyzice skrobovej mucky to zmiesas a do toho pridas zo 4 bielkov vyslahany sneh a 1x slahacka na slahanie ktoru vyslahas a pridas do zmesi. A este som zabudla, pridas trosku esencie napr. mandlovu, alebo vanilkovu.
Das piect pri 180 stupnoch na hodinu. a ja davam este na vrch pokrajane jablka, ktore speciem na masle a zasypem skoricovym ,cukrom a to vylejem na tortu. Dobru chut, je perfektnyyyy 😉

mirka285
8. jan 2011

no tak uz sme po ranajkach aj my,dnes ideme poobede gratulovat,sestrin maly ma dnes uz rok 😕 moja zila je zatial ticho,ale este som nebola na zachode 😔 sestra byva hned vedla mna nastastie,lebo nikam daleko nezajdem...

mirka285
8. jan 2011

@luludi Luci a uz je ti lepsie?

mirka285
8. jan 2011

@noemarta ked k tebe dojdem nabuduce na navstevu,tak dufam,ze ho upecies,si mi chute narobila...

noemarta
8. jan 2011

@mirka285 jasneeeeee 😉 😉 ty si v prvom rade daj do poriadku ritku a potom budeme navstevovat 🙂

mirka285
8. jan 2011

@noemarta vsak teraz veru daleko nezajdem 😀

booklover
8. jan 2011

@maxara no tak v SR nejde o pripravu na prax. to hovoria aj vyskumy... zial. prax nas nauci 🙂

luludi
8. jan 2011

@noemarta @mirka285 riesi sa dilema: kojit, ci nekojit? Na jednej strane som si vykojila vsetky potrebne ziviny pre seba a zacina sa to prejavovat hlavne na klboch a slachach, comu dvakrat nepomaha, ze risi ma cez 10 kg a neznasa kocik, na druhej strane kojenie vyborne podporuje autoimunitu a drzi pod palcom mnozstvo liekov, co by som inak musela brat.. Ani na voz, ani z voza dole..

@noemarta: ta torta vyzera skvele, recept som si bezpecne odlozila, ked pridu svokrovci sa vytiahnem (dufam)

mirka285
8. jan 2011

@luludi Luci zober papier a vypis si na neho pre a proti...ja to tak robim ked sa uz fakt neviem rozhodnut...

luludi
8. jan 2011

@mirka285: to je nieco, co nerozhodnem ja, ale david. Zvazuje, s ktorym dosledkom sa dokazu lepsie vysporiadat a podla toho uvidime. Myslim, ze sa mozem spolahnut... len ma to uz unavuje. Stale sa cosi objavi a tak dookola. 😔
Som pozerala na fotky z lyzovania - sanky su paradne, ste hviezdili 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre