• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@adelaine na spanie sa ju snazim ukludnit, ale vcera fakt vymyslala. bola som pri nej, robila vsetko mozne a ona len na ruky. len som to chcela skusit, ci to nezaberie, ale asi na to nebudem mat nervy ani ja. metody vyplakat su pre mna vobec neni.
@oacka zubky som pozerala, tiez som si mylela. ale nevyzera to na ne. tak uvidim, co sa z toho vykluje.
prikrm skusam ponukat. vyskusala som jej dat vodicku na lyzicku a tu vychlipkala hned. ale ked som jej uz dala prikrm, hned zavrela pusu a nedajboze otvorit ju. tak musim nejako pospekulovat.
13. jan 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no mojej malinkej tiez velmi chuti,len davam jej zatial malinko,lae ked doje tak mi sem tam place,ze jej nedam viac a nechce mlieko dopit.neviem ako jej mam tie davky zvysovat.ako si ty zvysovala?ja jej davam zatial papat len na obed a mozno takych cca 10 lyziciek.
13. jan 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline, poslala som ti spravu na fb, lebo tu nepresla :wink:
13. jan 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri tak v tom pripade sme ale v obchode neprisli na to ako sa to robi to polohovanie noziciek :grinning: ono aj vyzeralo, ze by to malo ist len to neslo :grinning:
@sarai ano, idem kupit golfac uz teraz ale zatial ho budem pouzivat tiez len ked pojdeme niekam na nakupy (tesko, ikea, aupark....) zatial stale budem pouzivat sportiak. kupujem aj preto lebo ked uz bude krajsie, kedze ja nemam auto tak je pre mna vyhodnejsie ked niekam idem vziat len golfac a tak si aj malu lahko vynesiem do elektricky a tak :slight_smile: navyse dost casto chodievame do BB k nasim tak aj tam ho budem nosit :slight_smile: ale ako pise mirka, zatial primarne budeme pouzivat sportak.
13. jan 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciana157 vitajte medzi nami :slight_smile:
13. jan 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dobre ranko vospolok :slight_smile: vonku je pekne hnusne ale viete co? radsej dazd ako sneh, joj keby uz bol marec-april :wink:
13. jan 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...
13. jan 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola dakujem :slight_smile: dobre ranko.....inak ja toto pocasie milujem,ked mozem byt doma :grinning:
13. jan 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gfdgf
13. jan 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, dakujem za vcerajsie rady, tak som vecer nedala kasu, ze skusim ci mu z toho nebolo tazko, a bolo to lepsie, zobudil sa "len 4 krat", no a inak vecer tlacil chudatko do plienok, trosicku vykakal, take strasne tvrde, asi to mal z toho ze som mu dala rano trosku sunaru, bananoveho. Tak sa chcem zas poradit, potrebujem ho odstavit, lebo sa na mna lepia choroby a lieky co mam brat sa nemozu pri dojceni, tak ake mlieko mu skusit davat aby ho nezapekalo?
13. jan 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, nam sa stala taka nemila vec v rodine. Mm oblubena babicka uz nie je medzi nami. Teraz naposledy, ked sme boli doma, este sme ju boli pozriet, mareka spoznala a aj z risiho sa tesila. V pondelok ju rodina po dlhych zodpovednych debatach a tazkom rozhodovani nechala previezt do hospica a do 10 hodin zomrela. :frowning2:
13. jan 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, kocky, ja vas vobec nestiham, som tento tyzden sama s detmi, tak dufam, ze sa mate vsetky dobre. zuby zatial nemame a alberto ma uz vola mama;)
papa zaial
@maxara ahoj ninka... take pekne si nam napisala? sikovnica :wink:
som sa rozhodla vyskusat latkovanie. Dam vam vediet, ako sa nam dari a ci je to fajn :slight_smile:
13. jan 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi juj lulu to mi je luto :frowning2: :cry:
13. jan 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara dobre ranko ninka aj tebe :slight_smile:
13. jan 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara dobre ranko Ninka :wink:

@bambola vsetko naj dodatocne k tvojim narodeninkam, necelym 30, blizsie k 25 :grinning:

@luludi je mi to luto
13. jan 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujtte moja mala vcera nakadila do plienky normalne tvrde hovienko :confused: take dospelacke :grinning: a potom zase okolo polnoci bola hore a bolo na nej vidno ako tlaci a tlaci a az sa z toho rozplakala a zase v plienke take male tvrde. som ju musela utisovat na rukach, chudatko asi to aj bolelo :frowning2:
13. jan 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska dakujem :grinning:
13. jan 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola aj moj ma uz dospelacke, to bude z tej tuhej stravy...ale ked mu dam obed zapit cajikom alebo luckou, ide mu to ovela lahsie
13. jan 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja som to len citala iekde na nete,ze sa daju polohovat,ale nevidela som na vlastne oci :grinning:
@luciana157 ona sa postupne rozpapala sama,proste som ju nenutila,sama si pytala kolko chcela,a teraz zje na obed 200 ml prikrmu...na desiatu dnes zjedla hrusko s keksami celu...
@luludi :frowning2:
@luminkasp tak to mas genialne dieta,lebo Linda este okrem piskotu nevydala zo sebaziadnu slabiku,toboz nie mama :grinning:
13. jan 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska no , tuhej....akoze myslis tie rozmixovane prikrmy? :grinning: ale tak jasne, ze asi z toho, teraz som v tom videla aj nejaku brokolicu :grinning: ja som skusala malej davat cistu vodu ale vykaslala sa mi :angry: vies prso je prso :wink:
@mirka285 ved prave, ze citala som to aj ja :wink: ale neprisli sme na to :grinning: ale tak je to jedno. lebo je fakt velmi fajny a pohyblivy ale velky, a pre nase male bodky....no keby sme ich tam obe naraz vozili :grinning:
13. jan 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola aj bubo sa okolo 10 vecer budi a je hore hodinu, kym sa nevyprdi.. zacali sme s prikrmom, musia si bruska zvyknut. Ja na radu pediatra, co mi ho tu david nenapadne udomacnil, rozrabam ovocny aj zeleninovy prikrm trochou kamilkoveho caju, nech to zmakci stolicu, kym si zvykne - pomaha. Masko mi zase odporucil varit s trochou ovsennych vlociek a rozrobit to s tou vodou, tiez na zmaknutie :confused:
13. jan 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Mati vsak to je jedine co ma odradza...ze je proste pre vacsie deti,tak ale vacsi mam sportak Teutonku,tak chcem nieco sikovnejsie a fakt mensie...to pluto by bolo asi fajn pre take jeden a pol rocne chodiace dieta a vtedy ti uz ziadny iny kocik netreba...ale tak nakoniec si kazda najdeme co nam bude vyhovovat a budeme spoko,ale je dobre ze si to tu aspon takto rozdiskutujeme a nekupime hned nieco hrr brr :slight_smile:
13. jan 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, dajte prosim radu, ake mlieko po 6. mesiacoch aby maleho nezapekalo? co davate vy?
13. jan 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja som taka spokojna, ze uz som nasla a uz ani na nete nic ine nepozeram aby ma nahodou nenapadlo nieco ine :wink: a sa vytesujem, ze je henten taky pekny :grinning: no ja som si urobila dobre pre seba a pritom je to pre malu :grinning: :grinning:
13. jan 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja este stale vaham,ale idem dnes do Auparku kedze je taketo o nicom pocko,Tomas ma narodky cez vikend tak mu musim kupit nejaky darcek a pojdem omrknut to peg perego a mozno mi to pomoze sa rozhodnut...
13. jan 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja neviem, ci mi nehori komin, pomooooooooooooooooooooooooc
13. jan 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mirka, neviem, tere hovorila mama uz v 4 mesiacoch :wink:
13. jan 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp tak moja Linda je na rozpravanie lemrava,ale aj Tomas zacal rozpravat az v troch rokoch :grinning:
13. jan 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mirus, nasa tere sa zas nikdy nechcela velmi hybat, bola pohodacka a alberto uvidime :sunglasses:
13. jan 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp Lumi ked ja nechapem po kom su moje deti take malovravne,ked mne sa huba nezastavi od rana do vecera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok