Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sarai
13. jan 2011

@adelaine na spanie sa ju snazim ukludnit, ale vcera fakt vymyslala. bola som pri nej, robila vsetko mozne a ona len na ruky. len som to chcela skusit, ci to nezaberie, ale asi na to nebudem mat nervy ani ja. metody vyplakat su pre mna vobec neni.
@oacka zubky som pozerala, tiez som si mylela. ale nevyzera to na ne. tak uvidim, co sa z toho vykluje.
prikrm skusam ponukat. vyskusala som jej dat vodicku na lyzicku a tu vychlipkala hned. ale ked som jej uz dala prikrm, hned zavrela pusu a nedajboze otvorit ju. tak musim nejako pospekulovat.

luciana157
13. jan 2011

@mirka285 no mojej malinkej tiez velmi chuti,len davam jej zatial malinko,lae ked doje tak mi sem tam place,ze jej nedam viac a nechce mlieko dopit.neviem ako jej mam tie davky zvysovat.ako si ty zvysovala?ja jej davam zatial papat len na obed a mozno takych cca 10 lyziciek.

luminkasp
13. jan 2011

@monline, poslala som ti spravu na fb, lebo tu nepresla 😉

bambola
13. jan 2011

@mirka285 miri tak v tom pripade sme ale v obchode neprisli na to ako sa to robi to polohovanie noziciek 😀 ono aj vyzeralo, ze by to malo ist len to neslo 😀
@sarai ano, idem kupit golfac uz teraz ale zatial ho budem pouzivat tiez len ked pojdeme niekam na nakupy (tesko, ikea, aupark....) zatial stale budem pouzivat sportiak. kupujem aj preto lebo ked uz bude krajsie, kedze ja nemam auto tak je pre mna vyhodnejsie ked niekam idem vziat len golfac a tak si aj malu lahko vynesiem do elektricky a tak 🙂 navyse dost casto chodievame do BB k nasim tak aj tam ho budem nosit 🙂 ale ako pise mirka, zatial primarne budeme pouzivat sportak.

bambola
13. jan 2011

@luciana157 vitajte medzi nami 🙂

bambola
13. jan 2011

Inak dobre ranko vospolok 🙂 vonku je pekne hnusne ale viete co? radsej dazd ako sneh, joj keby uz bol marec-april 😉

kafoditka
13. jan 2011

Dobre ranko...

luciana157
13. jan 2011

@bambola dakujem 🙂 dobre ranko.....inak ja toto pocasie milujem,ked mozem byt doma 😀

maxara
13. jan 2011

gfdgf

janulienocka
13. jan 2011

ahojte dievcata, dakujem za vcerajsie rady, tak som vecer nedala kasu, ze skusim ci mu z toho nebolo tazko, a bolo to lepsie, zobudil sa "len 4 krat", no a inak vecer tlacil chudatko do plienok, trosicku vykakal, take strasne tvrde, asi to mal z toho ze som mu dala rano trosku sunaru, bananoveho. Tak sa chcem zas poradit, potrebujem ho odstavit, lebo sa na mna lepia choroby a lieky co mam brat sa nemozu pri dojceni, tak ake mlieko mu skusit davat aby ho nezapekalo?

luludi
13. jan 2011

ahoj, nam sa stala taka nemila vec v rodine. Mm oblubena babicka uz nie je medzi nami. Teraz naposledy, ked sme boli doma, este sme ju boli pozriet, mareka spoznala a aj z risiho sa tesila. V pondelok ju rodina po dlhych zodpovednych debatach a tazkom rozhodovani nechala previezt do hospica a do 10 hodin zomrela. ☹

luminkasp
13. jan 2011

joj, kocky, ja vas vobec nestiham, som tento tyzden sama s detmi, tak dufam, ze sa mate vsetky dobre. zuby zatial nemame a alberto ma uz vola mama;)
papa zaial

luludi
13. jan 2011

@maxara ahoj ninka... take pekne si nam napisala? sikovnica 😉

luludi
13. jan 2011

som sa rozhodla vyskusat latkovanie. Dam vam vediet, ako sa nam dari a ci je to fajn 🙂

bambola
13. jan 2011

@luludi juj lulu to mi je luto ☹ 😢

bambola
13. jan 2011

@maxara dobre ranko ninka aj tebe 🙂

meruska
13. jan 2011

@maxara dobre ranko Ninka 😉

@bambola vsetko naj dodatocne k tvojim narodeninkam, necelym 30, blizsie k 25 😀

@luludi je mi to luto

bambola
13. jan 2011

pocujtte moja mala vcera nakadila do plienky normalne tvrde hovienko 😕 take dospelacke 😀 a potom zase okolo polnoci bola hore a bolo na nej vidno ako tlaci a tlaci a az sa z toho rozplakala a zase v plienke take male tvrde. som ju musela utisovat na rukach, chudatko asi to aj bolelo ☹

bambola
13. jan 2011

@meruska dakujem 😀

meruska
13. jan 2011

@bambola aj moj ma uz dospelacke, to bude z tej tuhej stravy...ale ked mu dam obed zapit cajikom alebo luckou, ide mu to ovela lahsie

mirka285
13. jan 2011

@bambola ja som to len citala iekde na nete,ze sa daju polohovat,ale nevidela som na vlastne oci 😀
@luciana157 ona sa postupne rozpapala sama,proste som ju nenutila,sama si pytala kolko chcela,a teraz zje na obed 200 ml prikrmu...na desiatu dnes zjedla hrusko s keksami celu...
@luludi
@luminkasp tak to mas genialne dieta,lebo Linda este okrem piskotu nevydala zo sebaziadnu slabiku,toboz nie mama 😀

bambola
13. jan 2011

@meruska no , tuhej....akoze myslis tie rozmixovane prikrmy? 😀 ale tak jasne, ze asi z toho, teraz som v tom videla aj nejaku brokolicu 😀 ja som skusala malej davat cistu vodu ale vykaslala sa mi 😠 vies prso je prso 😉
@mirka285 ved prave, ze citala som to aj ja 😉 ale neprisli sme na to 😀 ale tak je to jedno. lebo je fakt velmi fajny a pohyblivy ale velky, a pre nase male bodky....no keby sme ich tam obe naraz vozili 😀

luludi
13. jan 2011

@bambola aj bubo sa okolo 10 vecer budi a je hore hodinu, kym sa nevyprdi.. zacali sme s prikrmom, musia si bruska zvyknut. Ja na radu pediatra, co mi ho tu david nenapadne udomacnil, rozrabam ovocny aj zeleninovy prikrm trochou kamilkoveho caju, nech to zmakci stolicu, kym si zvykne - pomaha. Masko mi zase odporucil varit s trochou ovsennych vlociek a rozrobit to s tou vodou, tiez na zmaknutie 😕

mirka285
13. jan 2011

@bambola Mati vsak to je jedine co ma odradza...ze je proste pre vacsie deti,tak ale vacsi mam sportak Teutonku,tak chcem nieco sikovnejsie a fakt mensie...to pluto by bolo asi fajn pre take jeden a pol rocne chodiace dieta a vtedy ti uz ziadny iny kocik netreba...ale tak nakoniec si kazda najdeme co nam bude vyhovovat a budeme spoko,ale je dobre ze si to tu aspon takto rozdiskutujeme a nekupime hned nieco hrr brr 🙂

janulienocka
13. jan 2011

dievcata, dajte prosim radu, ake mlieko po 6. mesiacoch aby maleho nezapekalo? co davate vy?

bambola
13. jan 2011

@mirka285 ja som taka spokojna, ze uz som nasla a uz ani na nete nic ine nepozeram aby ma nahodou nenapadlo nieco ine 😉 a sa vytesujem, ze je henten taky pekny 😀 no ja som si urobila dobre pre seba a pritom je to pre malu 😀 😀

mirka285
13. jan 2011

@bambola ja este stale vaham,ale idem dnes do Auparku kedze je taketo o nicom pocko,Tomas ma narodky cez vikend tak mu musim kupit nejaky darcek a pojdem omrknut to peg perego a mozno mi to pomoze sa rozhodnut...

luminkasp
13. jan 2011

baby, ja neviem, ci mi nehori komin, pomooooooooooooooooooooooooc

luminkasp
13. jan 2011

@mirka285 mirka, neviem, tere hovorila mama uz v 4 mesiacoch 😉

mirka285
13. jan 2011

@luminkasp tak moja Linda je na rozpravanie lemrava,ale aj Tomas zacal rozpravat az v troch rokoch 😀

luminkasp
13. jan 2011

@mirka285 mirus, nasa tere sa zas nikdy nechcela velmi hybat, bola pohodacka a alberto uvidime 😎

mirka285
13. jan 2011

@luminkasp Lumi ked ja nechapem po kom su moje deti take malovravne,ked mne sa huba nezastavi od rana do vecera 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre