Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
25. jan 2011

@tinaki1275 ked dobre buva, tak sa jej asi dycha celkom ok... budenie by ju asi netesilo ☹ drzim palce!

petrap001
25. jan 2011

ja uz som z toho blba,teraz som mu merala teplotu a mal 36.3 😕 to co akoze je???

booklover
25. jan 2011

@tinaki1275 nam pomohol ambrobene sirup proti hlienom... ale neviem co je na to v zahranici ☹

vierkaha
25. jan 2011

@maxara a ja - teda ak nás tu nezafúka 😉 a malý nebude teplotovať zo zúbkov, ja neviem čo sa mu ten prvý nepodarený zub toľko tlačí 😠 inak sedieť sedí už v pohode, len občas ho ešte mykne na bok a keď leží na brušku tak dočahuje hračky tak že zdvihne riťku nos zadorí do zeme a kolienka podsunie pod seba a odrazí sa a keď sa mu to nedarí tak sa pritom strašne jeduje 😅

maxara
25. jan 2011

Ja, Mirka, Katka7777, Tinaki, Kafko, Noemarta, Monline, Katty17, Vierkaha

luludi
25. jan 2011

ozaj, viete co sa u nas najviac zmenilo, odkedy latkujeme? bubo spava cez den miesto hodiny 2 - 3 hodiny 😕

monline
25. jan 2011

@luludi to je super..inak chválim ťa za stručný prehľad látkovania...ja som asi pohodlná, preto mi vyhovuje pampers, pri nike som používala klasické bavlenené plienky, len na noc mala jednorázové, či na von..a od 9 mesiacov len pampers, lebo som šla do práce

aalexis007
25. jan 2011

Baby, aj vaše detičky keď zbadajú telku tak z nej nevedia spustiť oči 😒 😉

booklover
25. jan 2011

@luludi zeby to bolo latkovkami? 😉

booklover
25. jan 2011

dievcata, kto sa Vam stara/l o drobce, ked ste sli do prace?

luludi
25. jan 2011

@booklover bubo bol haklivy na brusko od narodenia, odkedy latkujeme, brusko ho boli viditelne menej, viac sa zacal hybat, viac sa unavi, viac spi 🙂

booklover
25. jan 2011

@luludi wau, az tolko pozitiv! 🙂 parada. zjavne ma bavlnu rad.

luludi
25. jan 2011

@monline fungujem rovnako ako ty pri nike 🙂 zatial vidim len pozitivne vysledky, uvidime casom, zatial latkujem kratko

@booklover ano, ma.. az som bola prekvapena, ako na nom od zaciatku bolo vidiet, ze je ovela spokojnejsi.. tomu by som predtym proste neverila

petrap001
25. jan 2011

@booklover my to mame dobre,lebo moj Palo robi 3 dni na smeny takze vtedy som doma a ked ma volno tak robim ja.som rada,ze nam to zatial takto ide,neviem si predstavit nechat maleho s niekym cudzim 😖 dnes uz tazko niekomu verit,hlavne ked nevidis,co s dietatom robia cely den...

booklover
25. jan 2011

@petrap001 aj ja nad tym uvazujem... ale su zariadenia, kde maju kamery a rodicia na webe vidia, co sa deje s babom...

booklover
25. jan 2011

@luludi verim tomu 😉 ja som zas neverila, ked som kdesi citala, ze nejaka mamka co latkuje vobec neperie spinave plienky, iba mokre.. a mame to teraz rovnako 🙂

vierkaha
25. jan 2011

@aalexis007 my máme doma tiež také malého TV a PC maniaka. Za telkou si ide krk vykrútiť aj keď k nej sedí chrbtom a teraz mi chytil obrazovku na ntb a potiahol ju aby videl čo tu robím vymyselník 😀

luludi
25. jan 2011

zaujimavy clanok, hlavne ta cast ako spravne dvihat dieta

http://zdravie.pravda.sk/vyvojova-rehabilitacia...

maxara
25. jan 2011

@booklover ako ze neperie spinave plienky? osrate necha tak a pouzije ked vysmradnu? 😕 asi myslis, neprepiera, ci?

maxara
25. jan 2011

@booklover 😀 ahaaa Mon ma uz informovala, co mas na mysli 😉

tinaki1275
25. jan 2011

baby kde vy ste vsetky zmizli ?@maxara aj ja chem vediet ako je to s tymi plienkami ..

mirka285
25. jan 2011

caute babizne,no ako?ja som mala dnes na navsteve Kafka,tak konecne nejaka zmena,sme poklebetili,supli sme si flasu vina,Kafko mi doniesla a musim povedat,ze bolo vyborne,ruzove uplne lahke akokeby s bublinkami 🙂 aj sme sa poprechadzali a vyvetrali deti,takze fajn den mam za sebou...a musim vam este povedat,ze Filipko je velky sikulak,stvornozkuje jedna radost,sam si sadne,no Linda sa na neho nechyta ani nahodou,ale ta moja herecka ma zato uz 5 zubov,dnes sme nasli s Kafko 5 😕 a Filip keby mohol aj sa rozbehne po svojich za chvilu 🙂 a vy co ste robili?latkarky vy zas neprehanajte s tymi blahodarnymi ucinkami latkovych plienok,volakedy sa iba latkovalo,pampersky este neboli a aj tak boli lepsie a horsie deti 😀 ja mam dobrekludne dieta a pamperskujem...

booklover
25. jan 2011

@maxara moja 😀 vsak prave to, ze nemame spinave plienky. nasa dcera a taku skusenost maju latkovacie deti väcsinou, kaka vyhradne do nocnika. bude sa rozculovat, kym pochopim a dam ju tam-potom s usmevom potlaci. 😎

booklover
25. jan 2011

@mirka285 neber to ako natlak, my si iba vzajomne referujeme skusenosti. kazdy rodic sa rozhoduje sam a podla seba- a tak to ma byt.

monline
25. jan 2011

@tinaki1275
@mirka285 čaute..napíšete mi do IP obsah šeherezády? dakujem 🙂
ani Daniel sa veru nechytá na Filipka, pritom je starší..no čo narobíme..sme pomalší a lenivší 🙂
a dokonca stále má len dva zúbky..Linda je teda riadna zubaňa, doháňa Emmu 🙂

a ako sa má Leia? lepšie? tie hlieny sa zlepšili?

luludi
25. jan 2011

babule uplne od veci: pokial ste este nevideli film RED, vrelo odporucam... hlavne tym, co sa im pacil film Moj sused zabijak (jednotka, dvojka uz za vela nestala) 😉

vierkaha
25. jan 2011

baby toto je síce mimo témy ale skoro som odpadla 😕 http://www.topky.sk/cl/13/936220/VIDEO-Zena-por...

@luludi ja môžem aj dvojku, aj keď je tam bruce za takého psychoša

luludi
25. jan 2011

@vierkaha na jednotku som pozerala s otvorenou pusou, hrozne som sa bavila.... doma sme to videli uz tolkokrat, ze to pride vtipne, uz len mne 😀 dvojka uz bola taka predvidatelna 🙂 red sa mi pacil 🙂

maxara
25. jan 2011

@mirka285 no huraaaaaaa 😝 a foto je kde?

@tinaki1275 🙂 prave to booklover napisala, ze osrate plienky nie su, lebo dieta tlaci rovno do nocnika

kafoditka
25. jan 2011

Ahojte, dnes sme mali s Filipkom pekny den - boli sme pozriet Lindusku s maminou 🙂 Super mi to padlo a nemusite sa obavat - samozrejme ze sme vas poohovarali 😀 Podrobnosti vam stihla napisat uz Mirka a ja len dodam, ze Linda je krasna okata zubana - strasne je podarena s tymi zubami 😉 ved uvidite v nedelu na stretku..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre