• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 @kafoditka
nooo tak ja si tu od toho slubujem neviem ake vzruso a nic z toho :unamused: :grinning:
mirka asi ich tam treba zastuplikovat :grinning: :grinning:
29. jan 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse deni dala som malej hlas ale hned ako to rozoberem s mm tak tam prihlasim aj nasu malu :grinning: len ja sa celkom aj bojim, ze aby to nebol nejaky podvod, vies hocikto si hocikde vymysli :unamused:
29. jan 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
ved hej ... tiez som deti este nikdy nikam neprihlasila, az teraz .. no uvidime :wink:
a dakujem, ked sa prihlasite, tak vratim :wink:
29. jan 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata inak som nedavno kupila taku hlupotinku v obchode pre deti, vola sa to cool twister na ochladenie vody, no vyborna vec, 2 dcl mi ochladi asi za 20 sekund, tak neviem ci to poznate ...
29. jan 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover no vyzera to tak, kedze neveris, ze je ulomeny :grinning:
29. jan 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulienocka citala som o tom v mamaaja
29. jan 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi, ved mne vobec neslo o hacik :slight_smile: to je hadam jasne, nie?
29. jan 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je nasich dom, neni to aktualne foto ale ako tak pozeram na stav snehu von tak pasuje :grinning: akurat, ze je krasne slnecno :wink: mala som niekde aj letne fotos ale neviem najst :rolling_eyes: izba s malym balkonikom je moja :wink:
29. jan 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola pocuuuuj, kraaasny dom, vobec by ma nikto nevyhnal odtial do petrzky alebo dubravky do bytovky, nehroziiiiii, kraasny, to maju zimnu zahradu, ci bazen?????
Nejak mi to uslo, ale ty si origos z BB???
29. jan 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover co narobis, stale sme verili, ze jedneho dna sa to podari, drzim sa hesla, KTO SI POCKA, TEN SA DOCKA!!!!
29. jan 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara my by sme asi chceli steniatko, nam nas pes utiekol, ked videl ze som tehu a a a pes nam chyba :wink:
29. jan 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta noe ano BB original :slight_smile: to maju zimnu zahradu a vlastne cely ten spodok je prepojeny, obyvacka je o stupen, pat schodov vyssie ako kuchyna a jedalen ale je to jedna velka miestnost v podstate :wink: zimna je ale oddelena takymi velkymi posuvnymi sklenenymi dverami lebo predsalen odtial taha vzime . mne sa dom tiez paci, skoda, ze ho dostavali az ked som uz bola z domu :sweat_smile: farbu moc nnevidno ale je svetlozeleny :wink:
29. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta myyslim, ze utiekol preto lebo si bola tehu? :confused:
29. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta :dizzy_face: super, tak ti jedno booknem, ked sa teda zadaria.. ved to budeme vediet urcite uz coskoro :dizzy_face:
29. jan 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxii myslim, ze pri psikoch je mala pravdepodobnost ze by sa nezadarili nie? :wink:
29. jan 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no ano, mala ale predsa.. preto uz ponukam.. ved dva mesiace kym porodi a dva mesiace kym pojdu od nas.. uz teraz mi je smutno, ze musia odist :grinning: :grinning:
29. jan 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze damy? skapal pes? :confused:
29. jan 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som Ninocku do kociarika, zababusenu.. na terasu a tam chrapkaaaa ani sa nehne :dizzy_face:
29. jan 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja cakam na Tomasa,uz zacinam mat nervy lebo jasne,ze ma vybity telefon,tak neviem ani kedy dojde,chcem mu upiect cerstvu pizzu a ist von vyvetrat malu...mal prist o druhej,zle zatial nic,tak uz zacinam byt z toho podrazdene,lebo vonku je nadherne...
29. jan 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no hej ale niekomu inemu sak ja som tuuuu :slight_smile:
@mirka285 ja som prave cakala kym sa mala zobudi lebo mi spala uz od 11 :wink: a pojdeme aj my von :slight_smile:
29. jan 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kedze my sme uz vonku, pricom ja obedujem, tak som veeelmi spokojna.. :dizzy_face:
29. jan 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tie co este kojite, tak vam ako spavaju deti? stale sa budia tak casto ako predtym? mne uz mala zacala spavat aspon od tej 8-12, ale netrvalo to dlho a teraz sa zas budi aj kazdu hodku.
29. jan 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, akurat pozeram fotky z dovci.. nasla som zopar "vorvan all inclusive" takze tie sem nedam, ale mozem sem dat pre naladenie sa na leto.. to bolo v hurghade :dizzy_face:
29. jan 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by ste chceli jednu peknu chudu moju fotku (iba tak vyzera, som na nej rovnako obezna)
29. jan 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ste chceli vidiet tak uz mame aj sponku do vlasov :sunglasses:
29. jan 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tie co este kojite, tak vam ako spavaju deti? stale sa budia tak casto ako predtym? mne uz mala zacala spavat aspon od tej 8-12, ale netrvalo to dlho a teraz sa zas budi aj kazdu hodku.
29. jan 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara to co sa na tych fotkach tak debilne tvaris,si nahulena??co ste v tej Hurgade tahali :grinning:
29. jan 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som tu uz pekne dlho nebola... Petkovi sa stav na oblicke zhorsil, v utorok ideme na Kramare na urografiu. V stredu nam povedia, ci ho budu operovat alebo len sledovat. Uz som z toho na nervy. Uz 4 mesiace je na antibiotikach, esteze ho mozem stale dojcit. Davam mu uz aj obedny prikrm a neviem, ako to budu riesit v nemocnici. Neviete? Daju mu nieco oni alebo mam kupit a vziat so sebou....?
Pekny den
29. jan 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.my sme sa uz tiez vratili z prechadzk,prvy krat sme vyskusali sanky a aj v nch mi posediacky do 10 minut zaspala..... :slight_smile:

@bambola .....nadherny dom :slight_smile: z takej haciendy do bytu......no dost tazka predstava... :slight_smile:
29. jan 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola zlata je prave som si vsimla ze mate rovnake usi...
29. jan 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok