Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
30. jan 2011

Tak babule, natiahla som fotky, akurat ze sa mi zobudila Ninocka, ktora klasicky prespala polku stretka 😅
Ale po poriadku..
Doobeda som sa snazila dat dom do poriadku, ale myslim, ze sa mi to aj celkom pekne podarilo.. namiesto zelenej sedacky v rohu pri krbe som urobila deckam lezovisko, mali tam vsetky Ninkine hracky, plysaky a hryzatka, dve kresla pre mamicky na dozor a jedna hupacia siet. Do velkej casti som dala tu rohovu zelenu sedacku od krbu a nejake stoliky, nech mame aj na co polozit jedlo a pitie..
Pre mm som si dnes obliekla fialove silonky 😅 nech ma radost a vlasy som si nechala rozopnute, a este dobre, lebo Mirka ma hned zdrbala, ze ved ich nemusim mat furt zapnute ako nejaka drbnuta upratovacka 😀 😝
Prva dosla Adel s Jozkom a malym Riskom, chlapi sa ostali vonku kocikovat, tak som Adel previedla po dome, nech mi pochvali aspon farby na stene. Zakratko prisla aj Kafko s Petom a Filipkom. Peta sme ukecali, nech ostane ako moralna podpora pre nasich dvoch chlapov. Filipko sa hned udomacnil v Ninkinom auticku 😉 . Dalsia do partie prihrmela nezna cezpolna Katka a jej okaty Leone, ktory sa pridal k Ninke na leharo a spolu sa tam balili 😀 Leone si z nej urobil zinenku a jej to asi nebolo dvakrat prijemne, lebo zacala pomrnkavat.. tak sme ich trosku oddelili, nech to nie je take hrrr frr brrr, predsalen su to este deti 😀 😀 Medzitym sa pridal aj Filipko, ktory nam pekne predviedol, aky je neposedny a sikovny a hned sa aj postavil k hrazdicke a hral nam asi 10 sekund hrazdickove vypalovaky, az kym ho jeho mama nestopla 😀 😝 ale dobre urobila, lebo strasnu hudbu drbu do tych detskych hracich hraciek.. Ja som medzitym poctivo vsetko dokumentovala. S dalsim zazvonenim prisla Merikac s Emkou a Nununka s tomaskom, ktore mali obavy, ci trafia, ale podla mojho popisu si trufli a trafili.. dokonca dorazili zaroven s Mirkou s linduskou a Noe s Nelinkou. Kazdy schytal do oci vstupny blesk z fotaku, takze mame vstupne a vystupne, resp prichodove a odchodove foto.. Potom este prisli postupne Vierkaha s Matejom, Zrzulka s Patkom a Tinaki s Leiou a Spirom 😵 .. zostava takmer kompletna, hoci sme postradali zopar babul, ktore nemohli z roznych dovodov prist. ☹
Bolo nas tu dost vela a deckam sa taaaak straaasne pacilo na lezovisku, ze sme sa tusim ani neusadili vsetky na sedacky, ale teda v pohode by sa zmestili este tri styri baby.. Ninkinu zirafu mali v puske asi vsetky detuchy a predpokladam, ze aj ostatne hracky, ale neva, treba naberat imunitu 😀
My sme tak hromadne spolu ani nesedeli, viacmenej stale niekto odbiehal niekam, nakrmit male, dozorovat ku hrazdickam, kocikovat a pod.. ale myslim, ze aspon cca sme si pokecali asi kazdy s kazdym, ci? Len samozrejme, vsetko bolo take trosku hekticke, ze mam pocit, ze som sa nevenovala vsetkym dosyta ☹
Navyse baby dovalili kooopec dobrot, Kafkove slane kysnute cesnakovonivove slimaciky isli nenormalne na odbyt a dokonca kvoli nim zliezol dole aj moj synovec, ktory si ich navalil do servitky, ako keby isiel na vandrovku 😀
Mali sme aj vymakane pizze, sme sa s mm zhodli, ze odteraz objednavame uz len tam 😵 mnaaaam.. a navyse som zjedla iba 3 trojuholniky a bola som full.
Baby boli skvele, dobre naladene, krasne oblecene ako vzdy a hned sa pekne udomacnili a samoobsluha ficala jedna radost, za co som veeeelmi vdacna..
Az ked vsetci odisli nam doslo, ze sme ani nevybalili darceky, co nam doniesli, co nam samozrejme nosit nemuseli, kedze som ich ani nehostila, ani nic.. 😒 su krasne, dakujeme velmi pekne za vsetky. Fernet carat cherry som fakt este nepila a veru urcite ho ochutnam 😵 a urcite aj ostatne sa uzivi.. otvorime na nasej 30tke v lete na garden party 😵
Takze suma sumaru, super akcia, som uplne na makko z takych, len vzdy mam pocit, ze malo kecam so vsetkymi, ze cas strasne leti a decka ako na potvoru furt cosi vymyslaju 😀 aj ked moja Ninka bola paradna, len nerozchodila, ked jej Leone corol zirafku a zacal ju papat 😀

maxara
30. jan 2011

veru Mirka, aj ja som spokojna s julovkami.. 😉
sklamana som iba z toho, ze si mozem vycervenit iba Vierkuha a Tinaki 😀 ale to rozchodim..
A ano, skoro som zabudla na matkovu grcku, ale v pohode, nasa obyvacka bola ogrcana uz stokrat 😉 😵

maxara
30. jan 2011

inak bolo nas 11 babatiek s mamickami a styria oteckovia 😉 + 1 moj synovec

mirka285
30. jan 2011

@maxara inak ja som origos junovka,ale uz som navtierana julovkam tak snad ma nevyhodite uz 😀 a fakt musim pochvalit,ze Petka to mala premkano pripravene,normalne,ze detsky kutik,vsak uvidite na foto 🙂 este raz DAKUJEME

merikac
30. jan 2011

Baby, ako vidim, uz ste domenka,,,ja sa chcem podakovat @maxara -ke a jej mm, ze nas uhostili, mali vsetko perfektne pripravene- no proste, co vam ostatnym budem kecat--nebola by to maxi, keby neobola dokonala 😀 .......a aj vam vsetkym ostatnym zucastnenym, ze som Vas mala mozonost spoznat,,,,,,,mam straaaaaaaaasnu radost a normalne som nejaka vystastena........cestu sme zvladli v pohode, zase za 2 hodky- naspat strajkovala emma, musela som odstavit a nakojit ju,,od hlohovca- ukrutna hmla, miestami sme sli krokom,,ale inac pohodka,,,,tak idem vas precitat,,,,,,,,,,,,,

katarina7777
30. jan 2011

@merikac aj ja som sa bala tej hmly ale nastatsie este nebola ked sme prisli do Nitry.

aj ja mam super naladicku a Leo sa od radosti az pokadil... stvrty raz dneska 😝

merikac
30. jan 2011

@bambola , @monline , @meruska , @karinnka- dakuejm za zelania za Emmu,,,,aj vam karinka vsetko krasne,,,my budeme oslavovat az buduci vikend,,tento sme dali prednost stretku 😀 ......ooo @mirka285 - diik za kompliment,.......taky vzdy potesi, ked clovek najde aspom nejake pozitivum 😀

merikac
30. jan 2011

@maxara ozaj,,ja som ti tu handru z tej grcky aj preplachala, len nemala som silu ju vyzmykat, lebo som mala na rukach malu,,tak som ti ju smarila len do kybla 😉

maxara
30. jan 2011

damy, tak som rada, ze sa vam pacilo.. akozeee @merikac az taka dokonala nie som, ved momentalne som Obelix a aj sa tak nemotorne pohybujem 😒 My dakujeme za ovocie, ktore sme ani neponukli ☹
Idem natiahnut fotky do albumu, uz som ich pretriedila, ale dala som prec iba duplicity a rozmazane 😉

merikac
30. jan 2011

@katarina7777 vy ste sli do NR?....este po hlohovec to bolo v pohode,ale potom, uz katastrofa,

maxara
30. jan 2011

@merikac no ja ked som si ovonala ruku po nej, tak som hned vedela, ze bola este pred grckou len tak hodena do kybla.. tak som aj mala vycitky, ze kym sa mi podarilo cupnut, uz si ju mala v rukach a aj poutierane.. 😔

merikac
30. jan 2011

@maxara 😀 😀 tak budete mat jeden den ovocnu dietu,,,sak hadam sa to nevyhodi 😀

gabika41
30. jan 2011

@merikac @karinka vsetko najlepsie Emkam... 🙂

merikac
30. jan 2011

@maxara 😀 booze jedna handra,......ved tie zakadene plienky od nasich ratolesti smrdia omnoho viac- sme uz odolne 😀 😀

merikac
30. jan 2011

@gabika41 dakujeme

katarina7777
30. jan 2011

@merikac ano ja som z nitry ale o piatej tu este nebola hmla.

@maxara uz sa tesim na fotky, si ich pozriem aspon 5 krat 😉

vierkaha
30. jan 2011

Idem sa pochváliť, my už nebudeme patriť medzi bezzubých, Maťkovi som dnes našla zúbok - teda zatiaľ vidím len bielu plôšku, ale už je tam 😀

merikac
30. jan 2011

@vierkaha tak preto ta grcka,,,,asi sa zobudili so zubkom a tak straasne mu tam zavadzal, az sa ho pokusil dostat von 😀 😀 😀 😀

nununka
30. jan 2011

@maxara Petka, dakujem za pozvanie, bolo perfektne 😉 😉 superove letisko si vymyslela pre deturence 🙂
a aj dievcatam dakujem, ze som ich mohla spoznat 😉 vsetky ste super 😉

@merikac Majka a aj tebe za "taxik" 😀 😀

merikac
30. jan 2011

@nununka takym by sa maloktochcel viezt,,jedna ruka stale k dispozicii pre dieta, druha obcas pomaha otvorit flasu s cajom ale aj tak sme sa v zdravi dostali do ciela 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
30. jan 2011

@merikac mm mi uz nanutil hrozno, aj ninka chutnala 😵 vdaka
a ta handra nemusela tak smrdiet, ale uz som chlapcov vycistila zaludok

@nununka nemas zac, aj nabuduce

@vierkaha aj ho citis? mam zapisat dnesny datum?

alllexa
30. jan 2011

@maxara - super fotky, museli ste sa mat paradne!

noemarta
30. jan 2011

nooo uz som k mani, nele odpadla do postele jak kabela 😉
akooooo, co ine mozem napisat, ako vzdy, bolo supis, proste sme sa stretli dobra skupina bab s dobrou krvnou skupinou 😉 😉 ostatne herecky mozete lutovat ze ste sa nezucastnili.....
@maxara si proste supiiis, asi zacinam byt do teba 😀 😀 😀 😀 😀 a fakt ti to dnes slusilo, hlavne tie mega papuce 😉 😀
A veru @merikac vyzeras super,taka mladica...., milo som bola prekvapena z @vierkaha tiez vyzeras velmi sympaticky, tak isto je kocka @nununka

karinnka
30. jan 2011

Dievcata boli ste vsetky krasne fotky su super 😵 😵 😵 😵

noemarta
30. jan 2011

idem na fotkyyyyy, aj mm sa priplichtil 😉 😉 😉 😉 😀 😀

adelaine
30. jan 2011

@maxara preco mne nejde otvorit link na tvoj albumik, ked na neho kliknem ? 😖 😖
ja chcem vidiet tie foteckyyyyyyy 😀

gabika41
30. jan 2011

super fotky 🙂

aalexis007
30. jan 2011

Ahojte, tíško závidím 🙂 muselo byť perfektne. Pekné fotečky 😉

alllexa
30. jan 2011

No, veru aj ja zavidim! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre