Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
31. jan 2011

@vierkaha no ved vyskusaj a uvidis 😉 zreferuj

maxara
31. jan 2011

@noemarta 😀 ja??? naposledy niekedy v decembri 😔

mirka285
31. jan 2011

@maxara neviem,musim sa lepsie prizriet...
@vierkaha vsak aj my by sme radi vycistili tie flaky od jedla,preco by si mala vyzerat lakomo,ja pre istotu doma davam malej tie tesco bodynka aby mi nebolo luto ked zaspini nejaku drahu vec...

noemarta
31. jan 2011

@mirka285 tak tak, aj ja, na doma ma "horsie, lacnejsie"veci a na vychir, hi hi drahsie.... ved to by ma mrzelo keby sme ich hned znicili, to by som bola marnotratrna, a to ja nie som.... 😉

bellablonde
31. jan 2011

@maxara fiha, tak to neviem, nezapiname ziaden gombik, ani nic neblika...zrejme to ma nastavene automaticky, ze pri vysokej rychlosti sa to spusti.... 😕 fakt neviem, opytam sa vecer mm
jasne, ze sa mi to nezapne cestou po meste, ak by som aj jazdila hodiny vkuse
dik za mamu
@noemarta veru skoda, ine veci boli prednejsie...bola som s nasimi
niekedy moju malu nespoznavam ani ja 😀
zuby nema este ziaaaadne 😀 ani nevyzeraju, ze by sa tlacili von,
zato apetit ma riadny, chvalabohu

ozaj zajtra ma Alex 6 mesiacov, @maxara udaje do tabulky su 68cm, 6200g

vierkaha
31. jan 2011

@mirka285 no šak to, že toto bol asi drahý darček od mojej naj kamošky a preto ma to tak štve
@maxara no so sexom sme aj my na tom podobne, mňa stále bolí jazva po nástrihu 🙄

bambola
31. jan 2011

@bellablonde drzime mamine palce 🙂

bambola
31. jan 2011

@mirka285 skus lyzickou ci zacinka 😀 😀

bambola
31. jan 2011

baby my mame na papanie "papacie tricko" a to jej zvyknem davat aj ked pravdupovediac teraz jej dam podbradnik a kedze sa uz naucila papkat velmi pekne tak to malokedy skonci mimo neho 🙂 aj to tam z troch raz mne raz kycne z lyzicky 😀

bellablonde
31. jan 2011

nove fotky Alex...ked sme sa nevideli nazivo, aspon kuk 🙂

@vierkaha moja sice nie je uplny babrosko, preventivne jej davam najsirsie podbradniky, na nozicky este prestriem bud plienku alebo utierku...ale aj tak sa jej vzdy podari nieco zamazat

maxara
31. jan 2011

@bellablonde no vidis, to ma nenapadlo, ze to moze byt nejako s rychlostou spojene.. ale aspon s tym nemate problemy, lebo svokor to ma asi nejako cudne.. neviem..

@vierkaha no mna uz po nastrihu neboli, ani po zlcniku, ale ked som uz vedela, ze musim ist na operaciu, tak sme najprv vynechali plodne dni, potom som ochorela, potom okramovela a potom sme sa znova bali, aby som nahodou neotehu ani nahodou, kvoli narkoye, aby sme nemali potom nieco.. a potom som isla do nemocky.. a teray sa na to fakt necitim.. cize chapem toho mojho cicilapaca, ze je chudak cely nadrzany a v kuse ma bali a uplne sa obsmieta jak Basko okolo Lary :(

bellablonde
31. jan 2011

@bambola diky bambi 🙂
keby to bol nejaky klb, tak sa tak neobavam, ale srdiecko 😔 😔

maxara
31. jan 2011

@bellablonde zlatunka je.. no dufam, ze sa coskoro uvidime nazivo 😉

maxara
31. jan 2011

@bellablonde 😔 ale neboj, dobre to dopadne

mirka285
31. jan 2011

@bellablonde krasna je 🙂

vierkaha
31. jan 2011

@bellablonde malá je krásna, aj náš MAťko tak vyplazuje jazyk keď niečo vymýšľa 😀
@maxara ja mám doma podobného cicilapača 😀 ešte že má teraz skúškové tak má aspoň na chvíľu iné myšlienky 😀, ale nie mňa samú to štve, ale dr. povedal, že to chce len čas 🙄

maxara
31. jan 2011

@vierkaha tak skus si to masirovat, ja viem, znie to sprosto a je to aj trosku neprijemne, ale asi to pomaha.. a repikuj si to.. normalne na gayu a sup ho do gatiek.. alebo si vlozku namoc do repiku a priloz.. to ti ukludni, zahoji poriadne.. napr ja mam teraz rozbalenu ranu, sedim pri kompe a macam si to repikom.. a verim, ze sa mi to ani nezapali ani nenahnisa a ze sa citlivost zlepsi

kafoditka
31. jan 2011

@bellablonde Beli mala je podarena 😵 mamine drzim palce, vsetko dobre dopadne 😉
@vierkaha ja som sice 7,5 mesiaca po porode ale este stale to citim, hlavne pri vniku pri polohe od zadu, ale potom je to uz fajn 😉

maxara
31. jan 2011

chcela som si odfotit ranu na pamitku, ze ako vyzerala, a fotak vybity 😀 asi preco, ze?

bambola
31. jan 2011

@maxara si myslis, ze fotak znesie vsetko co? no tak to sa hlboko myyyylis 😀 😀

maxara
31. jan 2011

@bambola 😀 tiez mma ten pocit

bambola
31. jan 2011

@luludi a vy sa ako mate? uz lepsie ?

bambola
31. jan 2011

a aby som nezabudla dnes ideme domoooooooooooooooov 😵 😵

bambola
31. jan 2011

ranoo sme boli za piratov 😀

maxara
31. jan 2011

@bambola mali ste ist uz vcera 😒

maxara
31. jan 2011

@bambola jeziiis, teraz som si spomenula, ze som mala Tinaki odkazat, nech sa ti ozve 😒 whoops

booklover
31. jan 2011

@kafoditka no, u nas ako cez kopirak-od rana mrnci a obhryza... ale dasienko nevyzera zmenene 😕 tak neviem. ani horucka, travenie ok... ak su to zuby, tak su este v nedohladne. a u vas?

bambola
31. jan 2011

@maxara no jo 😒
ale si si spomenula teraz 😀 nevadi vsak snad bude na nete 😉 a my sme tak zbezne dohodnute, ze sa stretneme 😉

booklover
31. jan 2011

@vierkaha zlcove mydlo zvykne pomoct na skvrny, alebo vanish..

strasska
31. jan 2011

@meruska @tinka349 @tinaki1275 @lutsine @karinnka @emanuel22 @oacka ja budem vo stvrtok v ke, ale zatiel nemam aupair pre Miska ☹ ak to inak neporiesim, tak prideme 3 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre