• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ahojte tak my sme konečne bez teploty aj sa nám už lepšie dýcha :slight_smile: len je po troch dňoch kľudu ako z besných vajec :grinning:
31. jan 2011 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oacka @meruska @strasska @karinnka @tinka349 @tinaki1275 @lutsine ja mám momentálne malého chorého, tak keď bude stretko tento týždeň, tak sa pravdepodobne nezúčastnime... :frowning2:
31. jan 2011 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 Mirus, potom prosim ta hod komment, co a ako...ja som este u gyndosa nebola,
mam z toho zavadzania bobok :confounded: :frowning2:
31. jan 2011 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi teda moji,,,vy mate ozaj to balenie do nemocky vycvicene,,,hlavna vec, ze je uz dobre- to je to najdolezitejsie,,,a mate stastie, ze mate davida,,,,,,, tak uz nech ste rycho doma v papuciach a za svojim pc, vo svojej posteli :wink:
31. jan 2011 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara mozno sa stavite aj vy u nas- ak vas nebude bavit daka rodinna oslava v nasom okoli,,alebo cestou na vychod :grinning: :wink:
31. jan 2011 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 kramy + dlhodobo bez chlapa,,vrrrrrrrrr,,vrazedna kombinacia :grinning:
31. jan 2011 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka my sme dnes ani von nesli-( mala bola doobeda nachvilu) ale po obede tu bola taka kossa,,,ze brrrrr :angry:
31. jan 2011 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže @meruska @strasska @tinaki1275 by radsej tento tyzden, resp. tinaki iba tento tyzden... @emanuel22 @tinka349 @lutsine skor cez vikend alebo buduci tyzden @karinnka moze aj aj predpokladam... tak ako to urobime???? dame stretko s tinaki tento tyzden, kto moze dojde k nam a buduci tyzden uvidime, ci bude zaujem o dalsie...?
31. jan 2011 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi to je fajn, že je Bubovi lepšie..čo povedali? z čoho to mal? z tvojich liekov? takže David videl baby z koníka? aj my chceme vidieť Davidáááá :slight_smile:)
31. jan 2011 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac veru, ja som bola dnes vonku 2 hodiny a pocas tohto kocikovania som minula
balik vreckoviek, stale som smoklila :unamused:
aach jaj, ja uz asi risa nenaucim spat inak ten obedny spanok ako v kociari s natriasanim zadku :angry:
31. jan 2011 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meruska @strasska @tinaki1275 @emanuel22 @tinka349 @lutsine @karinnka tento tyzden konkretne vo stvrtok
31. jan 2011 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nic vychodniarky.. podla toho co citam, vychadza vam jedine vo stvrtok, ked mozete vsetky :wink: inak asi nebudete komplet
31. jan 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelaine adeel, neboj,ked bude velky, ako rad by si pospal po obede anebude moct :grinning:
31. jan 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2luludi veru, je fajn, ze sa ti na neho kukli.. a nam ukaaaz Davida :wink: aj ja chcem viedieeeeet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2011 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline a vy ako?? Daniel je uz lepsie?
31. jan 2011 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi
@maxara - iste sme viacere zvedave a ak videl on nas, bolo by nespravodlive, ze nevidime my jeho.. a potom budeme hlasovat, ktori je krajsi, ci Frantisek, alebo David :grinning:
31. jan 2011 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak nohy hladke a jasne,ze zajtra podam report co a ako,trosku mam obavy kedze mi kazala prist druhy den kramov a ja ich mam silne ako hovado,tak si to neviem predstavit tie jatky zajra :confused: normalne mam zajtra nabity den,cez obed toto a poobede idem ku tomu kadernikovi a vecer dojde kamoska :confused:
31. jan 2011 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac no ale Frantisek je dost pekny,takze neviem ci ho David tromfne....
31. jan 2011 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 ale vlasy si ides dat len stihat, nie farbit, ze?!
31. jan 2011 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac @mirka285 @maxara @monline naprv si musim vypytat povolenie :slight_smile: a nemyslim.. david je zid, ma take svojske crty, dost ostre.. preco som ja nevidela frantiska?
31. jan 2011 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oacka @meruska @strasska @tinaki1275 @emanuel22 @tinka349 @lutsine Ja sa prisposobim,mne je to uplne jedno :slight_smile:
31. jan 2011 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi lebo je bubo chory a nebola si na stretku-takze iste nabuduce,,,alebo vycencuj s maxi- foto za foto :grinning:
31. jan 2011 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.... to bol na stretku az taky kontraband?! :astonished: :astonished: :grinning:
31. jan 2011 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi Luci,,ale to je nespravodlive,,od nas si si povolenie nepytala, ci nas mozes poukazovat davidovi :wink: :grinning:
31. jan 2011 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac som zapozeraná do albumu, tak nestíham písať sem, lebo mám spomaleného koňa, vlastne celý pc..Daniel mal ráno 37,5, potom i poobede, ale už je to neporovnateľne lepšie :slight_smile: boli sme u lekárky a tá nevidela nič vážne, máme dávať kvapky do nosa a calcium, lebo má trocha zatečené hlieny a občas jemne odkašle..a vitamíny..Dnes má Daniel fajn náladu, tie víkendové dva dni boli zlé :frowning2: bol oveľa mrzutejší a unavenejší ako ked mal zápal priedušiek..takže sa teším, že je to na ústupe, že je to takmer fajn :slight_smile:
31. jan 2011 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi luci nerob drahoty a šupni sem Davida, na ukážku :slight_smile: a Peti ty Františka :slight_smile: alebo nám ich ukážte niekde na tajnáša :slight_smile:
31. jan 2011 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac logicke argumenty...dobre na to ides :slight_smile: :wink:
31. jan 2011 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline som rada, ze je danielkovi lepsie .. ti urcite odlahlo
31. jan 2011 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline tak to je super,,,ako tak sledujem, tak u viacerych deti je choroba na ustupe a to je potesujuce
31. jan 2011 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac no chcem aj farbit,ale tak isto ako mam,ved uz nemam 4 mesiace farbene,len mne to nastastie neni vidiet ako mi to odrasta...
31. jan 2011 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok