Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
31. jan 2011

strasne spomaleny je ten kon, nemam na to nervy, idem spat, dobru noc..

merikac
31. jan 2011

@kafoditka Dominika a neuvazovali ste, ze by ste sa odstahovali nikde inde, aby ste boli predsa len vo vlastnom, aj ked by to bolo niekde mimo ba?

vierkaha
31. jan 2011

@maxara alebo bol strémovaný z toľkých krásnych kočiek 😀

monline
31. jan 2011

@maxara
@vierkaha švagrinina dcéra ma grcajúcu chrípku, ževraj v škôlke ju majú, tak snáď u vás sú to tie zúbky..

vierkaha
31. jan 2011

@monline ale dnes už negrckal a ani teplotu nemal a celkovo bol dnes taký v pohode, iba sa mi zdalo, že viacej spinkal( samozrejme som neprotestovala 😉 ) a až teraz večer spustil taký rev že sme s mm pozerali čo sa deje a začal mi žužlať prst a keď som ho vytiahla tak sa mi zdalo, že mám na ňom trošku krvi tak som sa mu mrkla do pusky a tam bol - vytešovali sme sa ako keby sme vyhrali v lotérii 😀

monline
31. jan 2011

@vierkaha však ste aj vyhrali! možno nie v lotérii, ale krásneho syna ste vyhrali 🙂

oacka
31. jan 2011

inak aj mne mešká 9 dní...ale to by som bola druhá nepoškvrnená... 😉

meruska
31. jan 2011

vám šiel kôň? 😲 mne až teraz

meruska
31. jan 2011

@oacka kika chce surodenca, tak si to zariadila po svojom 😀

oacka
31. jan 2011

@meruska myslíš,že ona vyrobila zo skúmavky a potom to na mňa napľula? lebo to ona rada robí. 😀 😀

vierkaha
31. jan 2011

@monline jasné on je naša najväčšia výhra 😀

baby končím aj ja, lebo ten kôn ma dneska štve, ale neskutočne, každý príspevok musím písať 2x a ešte mi pol dňa nešiel vôbec 😠
Dobú noc.

meruska
31. jan 2011

@oacka noze si urob test i ty 😀

noemarta
31. jan 2011

@monline @merikac ze jake konspiracie 😀 😀 😀 ale ste zlateeeee, marianka 😉 😉
kramy nikde ale ani test som si este nerobila, akooo nepredpokladam zeby sme zarobili, davali sme pozor.... 😅
Aleee budem vas informovat 😉 😉
Pozerala som do teraz super film na jojke, teda aspon mne sa velmi pacil, bola tam tak krasna herecka indka, mam takeho tusaka, ze take typy sa pacia mirke, zeee, teda ak si to pozerala miri.
Taka oddychovka, pekny dej, romantikus, asi lezu na mna tie kramy, lebo som bola taka rozcitena pri nom... hi hi
baby idem hajen, nejak ma zmohla ta romantika. 😉
@mirka285 zajtra vela uspechov, tesim sa nooo nie na zavedenu danu, ale na krasne vlaaasky.

monline
31. jan 2011

@noemarta ja neviem..ale nie sú aj tehuľky rozcítené? 😀

mirka285
31. jan 2011

@noemarta vsak ani sa ti nebudem moct odfotit,lebo Gabo odlifroval fotat do Thajska 😠 a kup si test,nech vies na com si 🙂 a som zvedava,ja kramujem odusu,asi aj za tebe....dobru noc

maxara
31. jan 2011

@mirka285 a asi aj za mna, lebo aj mne este stale meskaju 😉 ale tiez by som bola druha neposkvrnena.. sice.. raz sme sexovali pre operaciou, ale davali sme si pozor a ani by sme nemali mat vtedy plodno.. tak to uz co by bolo 😅
alebo ma niekto oplodnil v narkoze.. ale citim sa divne, tak zajtra ich cakam 😝

emanuel22
31. jan 2011

@maxara a všetky ostatné kočky, máte super fotky zo stretka, všetky ste krásne maminky 😉 a drobci samozrejme tiež (však aj majú po kom) 🙂 a maxi, máte veľmi pekne zariadený dom! 🙂

gabika41
1. feb 2011

dobre ranko sa praje 🙂 v PE stale minus 10 a hmla,takze veru nic moc pocasie 🙂 ani chudnucu zumbu si dnes nedam,lebo mam menzes,ale zase taky strasne silny.........myslite si,ze to sa este stale cisti maternica? 🙂

booklover
1. feb 2011

@oacka
@noemarta bola debata o menzese... vy mate normalne, pravidelne? ja som mala prvy cyklus 39 dnovy, takze s 25 dnovymi pred tehotenstvom sa to u mna neda porovnavat 😉

booklover
1. feb 2011

@gabika41 mas aj bolesti? u mna su mensie ako pred tehotenstvom, ale su znacne... a z jedneho dna bolesti su po porode dva...

mirka285
1. feb 2011

dobre ranko...akoze to co uz je ked dieta mi spi a ja kvoli plnemu nosu a bolavemu hrdlu strasim hore?ja mam tiez strasne silne kramy,pred porodom som nemala az taketo 😒 no bude to dnes zaujimave,dufam,ze mi tu Danu zavedie raz raz a nestihnem jej tam vykrvacat 😖

karinnka
1. feb 2011

Dobre ranko 🙂 Moja laska ma zase svoje skvele obdobie a od plnoci sme boli do rana asi 7krat hore tak som vyspataaaaaa 😝 Este ze teraz sa hra v postielke...Inak aj mne meskali kramy vyse tyzdna a cez vikend som si robila test a poviem Vam bola som tak nervna 😀 a to mam sex 2 krat do mesiaca 😀 Nastastie mi vcera dosli....Inak nikdy som sa tak nebala tehotenstva.......... 😉

kafoditka
1. feb 2011

Bre rano... tak sa hlasim do partie bolavych hrdiel a soplovych nosov 😖 hned som si nasadila na tri dni bioparox, lebo nechcem mat zas celu family chorlavu.. no a idem si umyt a hlavu a tepla voda netecie 😠 😠
@mirka285 fuu normalne citim s tebou, som zvedava ako na tej Dane dopadnes... a odfot sa aspon mobilom a posli si to blututom do pc, aby sme ta mohli obdivovat 😉

luludi
1. feb 2011

Dobre ranko prajeme,

dnes ideme domov, vcera mi umrel kon, takze som stihla okomentovat len polku fotiek zo stretka, dnes doma dozeniem. 🙂

@monline: bubovi nasli neinfekcne zapal na oblickach. Vysoky podiel na tom maju lieky, co som brala. Bubovi nasadili ATB a mne vacsinu liekov vysadili. Hadam to teraz uz bude dobre.

a dnes cinkal pod lyzickou druhy zub 😵

kafoditka
1. feb 2011

Babyyyy, dnes je v zlave dna.sk liposukcia so 66% zlavou za 46euri....neoplati sa?? ani chudnut nemusite 😀 😀 😀

mirka285
1. feb 2011

@kafoditka Domi to by som musela mat normalny mobil,vies ake ja mam mobily,ze hlavne aby bol farebny a dalo sa z neho telefonovat ale ine vymozenosti su nijake 😀

adelaine
1. feb 2011

dobre rano 🙂
ja tiez rozmyslam, cim sme sa to nakazili? ja sa tiez hlasim do skupiny silno kramujucich
s bolavym hrdlom a este aj opuchnutym dasnom 😠 😠 😠

adelaine
1. feb 2011

@kafoditka za tu cenu ti spravia liposukciu jednej polky zadku, druhu ti nechaju tak 😀 😀 😀 😀

mirka285
1. feb 2011

baby co sme naozaj chytili tu pezinsku epidemiu??
@adelaine
@kafoditka a do roka ju mas spat a este vacsiu....

kafoditka
1. feb 2011

@mirka285 ja by som sa osobne na to nedala, lebo verim tomu, ze odvtedy sa musis nonstop ovladat v jedeni a cvicit a ked to porusis, tak ides rapidne vahovo hore a to by mi pri mojej nijakej voli za to nestalo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre