Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
3. feb 2011

@maxara Ale tak zase len v dobrom 🙂 Udaje Ti neviem dat,lebo my sme neboli v poradni na 6 mesiacov ale ked tak mozes mi tam dat 6500gr a 68cm to je tak priblizne 🙂

booklover
3. feb 2011

@bellablonde dr broskova ma prijimala, ale rodil s nami dr. pahuli. mne sa v bs velmi pacilo. aj dr bol kludas, na co som sa pytala, vsetko mi dovolil 🙂

maxara
3. feb 2011

@karinnka no ved priblizne staci.. ked sa postavis na vahu s nou a bez nej tak rozdiel..cca

mirka285
3. feb 2011

ahojte....
@maxara draha ty sa dnes pekne nudis,ze?ja som bola dve hodiny vonku,aj nakupit som isla,pekne som vymrzla,ale buduci tyzden hlasia uz 10 stupnov,tak bude lepsie...boze prave sa ku mne doplazila moja dcera a neskutocne smrdi...musim ju ist prebalit... 😒

maxara
3. feb 2011

@mirka285 Miri, ja toho moc robit nemozem ☹ tak sa nudim.. mam oprate, navarene.. aj Ninka bola vonku na terase

ericica
3. feb 2011

ahojte...
@mirka285 tak to ti verim ze im je dobre a este krasna cista plaz ach jaaj.....ozaj a Lindus uz lozi??to iba nasa edin je taka leniva 😒

katarina7777
3. feb 2011

@maxara super som sa nasmiala na hovnovom lekvari 😀

aj my mame dneska 7 mesiacov a objavili sme ze mame doma Pavarottiho, skrieka tu dneska cely den 🙂

@mirka285 ty radsej dneska ani necvic aby si si volaco nespravila 😉

katarina7777
3. feb 2011

@ericica ani leo este nelozi, lezi na bruchu zdvihne nohy, ruky a hybe nimi jak divy, on bude skor plavat jak lozit. 😒

mirka285
3. feb 2011

@ericica ale kde by lozila,ona sa len doplazi a pregula,lozit nevie,tak nervaci....
@katarina7777 ved dnes ani necvicim veru,dnes uz nebudem robit radsej nic,este aj papierove vreckovky co som si dnes kupila su take tvrde,ze nie ze sa nimi ani len nos neda utriet ale ani na rit by som ich nepouzila 😒
@maxara vsak to je super,ze mas taky vegac a zaroven vsetko porobene,ja take dni milujem

robika
3. feb 2011

@maxara aj ja chcem taky veget den.... dnes si Filipko zmyslel, ze ma znici, cely den spal dokopy asi hodinku a aj v noci zle spal, takze mame bojovy den, idem ho okupkat a dufam ze ho uspim a bude spat poriadne, inak ma uz asi dnes porazi a to som sa stihla este aj s mm pohadat, takze tiez mam super den...

maxara
3. feb 2011

@katarina7777 😉 na spestrenie

@mirka285 no vsetko porobene.. oprate a navarene..

maxara
3. feb 2011

@robika no veget, bola som s Ninkou cely den.. ale ona je dobruckava, takze pohodka.. aj pospala, vonku v kociku sa jej dobre busa

robika
3. feb 2011

@maxara Filipko zvykne vonku buvkat celkom dobre, taku hodinku ale dnes nie, dnes je cely den umrncany, stale sa mu nieco nepaci a place, takze uvidim aka bude noc.. ☹

kafoditka
3. feb 2011

Ahojte...akurat sme sa vratili z navstevy, super bolo, kolegynka ma novy dom, tak som mala co obdivovat 😉 inak mala Sarlotka je presne o 3 tyzdne starsia a je presne taka lahka a stihla modelecka ako Lindusa 🙂 Idem okupat maleho a potom cvicit, potom este nakuknem
@maxara jeeeeej konecne mas fajn naladu 🙂 dakujem moja za link, vtedy som chcela tmavohnedu farbu, ale kedze na svk nieje dostupny, rozhodla som sa pre modru 🙂

mirka285
3. feb 2011

@kafoditka ty uz mas ten kocik objednany?a pocuj,co cvicis to brucho alebo aj nieco k tomu?a si ani nepovedala ci bola svalovka a ci sa to da zvladnut,nejaka si tajna 😒
@maxara no je super vyhoda,ze malu vystrcis na dvor a dalsia vec je ze Ninka je dobre dieta...

meruska
3. feb 2011

Ahojte tak najprv postrehy z dnesneho dna 😉
Ja som bola vychystana uz od rana, ale moj krasavec si rozhodol dat doobedu dlhsieho slofika a tak sme nakoniec na rande meskali. Po vstupe do oackinho bytiku(velmi peknucky 😉 ) nas strasska zacala hned fotit ako neaky fotoreporter... rychlo sme sa zvitali s kazdou maminou, ale Timi uz bol netrepezlivy, lebo ockami vsade hladal svoju lasku Kristinku... Tej ako spravny gavalier doniesol i maly darcek a kyticu ruzi..a aby si splhol, doniesol ruze i svokruske 😀 😝....ALE...Kristinka sa dnes neako nemala k cinu, hodila nan ho len letmy pohlad, ziadne dotyky nic a to mojho suhaja natolko rozladilo, ze prvu hodinu nasvtevy znasal velmi zle ☹ musela som ho utesovat na rukach..nedovolil sa mi ani najest vyborneho kuriatka s plnkou co nam hostitelka pripravila, dokonca sme mali i vyborny salatik, mnamky 😵 kedze vsak moj Timi v sebe nezaprie muzske geny, zacal sa po istom case zaujimat i o zvysne dve babenky...Emke, ktora lezala na hravenisku vedla neho, hned siahol na prsia 😲 😀
ked sa vsak ukazala tmavovlaska Julka (vsetci v rodine sme blond) z nepochopitelneho dovodu spustil ukrutny plac...tralo mu skoro 2 hodiny kym si na nu zvykol... utrapeny ze si zatial nevyhliadol nahradu za Kiku, rozhodol sa ze sa z toho musi vyspat a tak zalomil rovno v jej ruzovej postielke 😵 pripajam i foto...ktovie co sa mu snivalo, kedze po chvili ked som ho bola skontrovat, uz na sebe nemal jednu ponozku 😲 😀 zeby predsa len dufal???
Medzicasom zaspala v obyvacke i Emka a Kristinku zmohla unava v dalsej izbe v kociku... Julka sa tiez pokusala zaspat, ale akosi sa nedarilo, mozno sa snazila aby jej neusla ziadna klebeta ....
oooo a cely cas som zabudla spomenut ze tam s nami bol i nadherny chlapcek s krasnym kukucom Misko..Ninka - odkaz pre teba- ozaj mas zenicha na kroreho sa oplati cakat...ten si poslusne pozarel rozpravky a ked ho vyduril z izby spaci Timi, hral sa pri nas v obyvke...
Po pol hodinovom spanku moj syncek nabral druhy dych, zrejem rozdychal rozchod 🙂 a konecne rozdaval usmevy na kazdu stranu a bol taky akeho ho poznam ja...dokonca sa zacal mat akosi viac k Emke, opat oskusal jej poprsie ....kristinka uz zvysok navstevy prespala, tak neviem ako tato telenovela bude koncit...rozidu sa? do hry vstupila ina zena, budu spolu i nadalej? uvidime 🙂

no a k maminam...skvele som si poklabosila, kedze obed sa mi nepodarilo dojest, oskusala som v klude aspon gastavove pyre so slahackou 😉 trosicku sme vas pospominali, patricne ohovorili a zasmiali sa 😉 vecer sa snad dostanem k tomu ze vam stiahnem fotky, i ja sama som na ne uz zvedava 😉

maxara
3. feb 2011

@kafoditka aha a tento je iny? 😕 som myslela, ze to bol tento, tak nic.. 😒 😅

@robika a nahodou zubcek? lebo moja Nina je taka teraz a nahmatala som jej zase tvrde dasienko hore pre zmenu.. 😔

Inak ani som nenapisala, ze vcera bola Ninka mrzuta a nervozna, ale dala sa v pohode zvladnut aj s mojou skvelou naladou a vecer musel ist michal cosi riesit k susedom, nieco s kompom, asi na pol hodinu, tak mi Ninku vyniesol hore, prezliekol, prebalil, urobila som mlieko a ze dobre, uz moze ist a ked odisiel, Ninka dopila, odgrcla si, dala som ju do postielky a vzapati mi ogrcala celu postielku = madrac, plachtu, hniezdo, perinku, spaci vak.. potom svoje pyzamo, hned som ju brala na ruky, ked sa zdalo ze je po, ale nebolo a este vygrcala asi z paty nieco na moju koselu, nohu a zbytok svojho tela, na zem.. akozeeeeee kompletka.. cize som sa s nou pekne nakoniec ponatahovala, musela som ist prezliect postielku, poumyvat vsetko vratane Ninky, prezliect vsetko.. samozrejme madrac som otocila opacne, paplon som jej dala velky, z jej izby.. no konec.. a potom prisiel michal, ze ci spinkame, ked som jej davala dalsie mlieko 😒

maxara
3. feb 2011

@meruska no teda riadna telenovela.. 😀 😝 a Timko to ma po kom, to chytane prs na prvom rande? ha?
Ninke odkazem a aj ukazem maleho Miska, ked konecne tie fotky natiahnete 😉

kafoditka
3. feb 2011

@maxara 😉 tento to bol http://www.chiccousa.com/gear/strollers/liteway...

@mirka285 nemam ho objednany, lebo tetuska mi povedala, ze na predajnu ho dostane okolo 5.2. tak vtedy ho pojdem kuknut. A cvicenie? nemam moc co napisat, preto som ani nereagovala.. vcera som si dala len brucho z toho 8min. videa, lebo som nemala kde cvicit, kedze svokor okupoval obyvku a svokra spalnu... brucho je dost narocne, ale dala som to cele. Ale som cvicila asi nejak nafigu, lebo ma cely krk boli, ako som vytacala hlavu pri sklapackach doboku 😒 na bruchu svalovku mam len malu. Dnes je svokra v robote az do 22 tak budem cvicit v spalni, tam je viac miesta a chcem podla toho druheho videa od Katky77 brucho, aj nohy + zadok..

mirka285
3. feb 2011

@kafoditka a to kolko miesta ti nato treba?vsak len tolko aby si mohla lezat na zemi,nie?sak si jak male pivo a dobre ze telocvicnu by si nechcela 😀

maxara
3. feb 2011

@kafoditka ahaa.. a tento moj hovienkovy sa ti nepaci? 😉 😵 mne sa paci velmi.. nahodou je taky nevsedny

maxara
3. feb 2011

baby vy ste dnes tak nudne, ze odpadavam 😀 😀

mirka285
3. feb 2011

@maxara no neodpadavaj prosim ta 😀 ja mam dnes zraci den,stale mam na nieco chut 😖

kafoditka
3. feb 2011

@maxara prave pre tu hovienkovu farbu, sa mi nelubi 😀
@mirka285 mne sa nafigu cvici u nas v izbe, kde mam pred postelou volny priestor dlhy 1,5m a pol metra uzky, musis uznat, ze aj ked som krpana krpata tak toto je fakt ze malo 😀

cigaretka5
3. feb 2011

@kafoditka ajja chcem video na cvicko..............

maxara
3. feb 2011

@mirka285 😀 ja by som tiez nieco zjedla, ale kedze vobec netusim co, tak som mala len obed a potom nejake drobnosti.. ale ani sladkosti ani slanosti som nemala, takze v pohode

cigaretka5
3. feb 2011

@maxara a co su potom tie drobnosti?

maxara
3. feb 2011

@kafoditka my sme mali take auto 😉 mne sa ta farba velmi paci.. a ma aj velke pozitiva.. ked sa maly presere, nikto si to nevsimne 😉 😀 😀 😀

maxara
3. feb 2011

@cigaretka5 jogurt, mrkva surova.. jablko.. naparena zelenina zo vcera..neviem, taketo nieco..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre