Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
3. feb 2011

AHojte dievcata,
Pridavam foto, ako uz sa vsade staviame a je to nafigu, lebo len pocitam modriny na hlavicke. Takze nech sa radsej drzia babatka pri zemi, lebo toto su ine lietacky... 😉

cigaretka5
3. feb 2011

@kafoditka no pekne sa na nich kuka, ja nevem ja som taka leniva cvct doma, na aeroboik by som kludne chodila aj kazdy den, ale doma sa pri tom nudim. Akurat sa dodtunim zbehnut 7 km na orbitreku ob den

cigaretka5
3. feb 2011

@mojalili ked sa porovnavam s vami , nasa dorotka je riadny lenivec , ani na brusko sa jej nechce otacat , ale na chrbat ide jedna radost

cigaretka5
3. feb 2011

@maxara ty si aka vzorna..............

maxara
3. feb 2011

@cigaretka5 ale neboj.. nemam na nic chut.. u nas je parena zelenina denne, my to velmi lubime, tak iba preto..

karinnka
3. feb 2011

Dievcata niekde som citala ze niektora z Vas zmiesala kasu s vyzivou ci som sa poplietla? 😲

oacka
3. feb 2011

@meruska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Kristínka bola veľmi unavená,už sa do večera len tak prevaľovala a už 20 min spí... asi si povedala,že je ešte mladá na vážny vzťah! škoda, Timi je zlatunký! u mňa vyhráva. 😀
malý Miško je fakt úžasný! úplne dobručký bol celý čas,ešte aj vo voľnom čase študuje cudzie jazyky!

maxara
3. feb 2011

@oacka cudzie jazyky? julkin, kristinkin, emkin a timkov? 😀 😝

maxara
3. feb 2011

baby idem, ninka vymysla.. co vymysla, krici na mna 😕

oacka
3. feb 2011

@maxara 😀 😀 pozerá rozprávky v nemčine... a keď som mu ponúkla,či nechce dačo jesť, tak prišiel k chladničke,že nech mu ju otvorím,že si vyberie, zlatýýýýýý! ale v chladničke taký bordel,že sa ma spýtal,že prečo tam máme neporiadok, tak som mu povedala,že sa nám nechcce upratovať. 🙂

oacka
3. feb 2011

zabudla som dôležitú vec: strasska strašne schudla! je to teda poriadne vidno! závidím!

meruska
3. feb 2011

@oacka aj ja mu vazne vztahy hned vytlciem z hlavy..nech sa len pekne hra s hrackami 😀 a Kiku ako kamosku berieme 😉
@maxara netusim po kom to ma ze je taky na baby 😀

inak ten moj sloh - opis navstevy u oacky berte iba ako vtipny prispevok 😀

mirka285
3. feb 2011

@karinnka ano ja do kase primiesavam hocikedy vyzivu,lebo teraz mam z rakuska celozrnnu kasu bez cukru tak nech to mala nema take fadne tak jej tam hicico primiesam...a ked sa nahodou stane,ze mala nedoje vyzivu,tiez odlozim a primiesam do kase... @straaska no vidis,baby si vsimli,ze si schudla 😉 dievcata,tak urcite vam bolo fajn dnes na stretku,cakam na foto...

oacka
3. feb 2011

@meruska kde sú fotky? 😕

noemarta
3. feb 2011

ahojte,

@karinnka ja tiez presne ako mirka285 davam do kase vyzivu, ja davam nele ryzovu a kedze je total bez chuti, tak tam primiesavam vyzivu, vacsinou jej ostatne z olovrantu, a plus jej tam davam trosku mletej skorice 😉
Baby vyhodnareeee, chceme fotkyyyyyy 😉 😉 😉
Super ze vam vyslo pekne stretko, ze ste sa stretli dobre julovky 😉
@mirka285 noooo aj ja musim zacat doma cvicit, dnes som sa dozvedela, ze nam zrusili v sobotu pilates, fasaaaa. 😒 ☹ som zvedava ako sa donutim cvicit .... mm, mi povedal, ze budem iba na nom cvicit, ha ha 😀

monline
3. feb 2011

@oacka
@meruska
@strasska
@karinnka
no super stretko ste mali, čakala som, že nájdem fotky a stále nič??

monline
3. feb 2011

@oacka tinaki ani nikomu sa nič nestalo pri tej havárii? sú v poriadku?

bellablonde
3. feb 2011

hello 🙂
ja som dosla kuknut fotky, este nie su?
@monline chudak bracho, mlady clovek a taketo starosti ma ☹ drzim mu palce 😔 😔
@booklover toho doktora, co spominas, nepoznam...asi tam vtedy este nepracoval
@noemarta tvoja mamina uz ma po tom? ako dopadlo, dufam, ze vsetko OK!

baby ja som dnes ako mechom prastena
cakam kedy sa mi poriadne rozbehnu kramy, uz treti den len sem-tam kvapkam a nic poriadne sa nedeje,
uz som mohla mat pomaly po nich 😠 😠

a nasrata som, lebo peto doniesol z jasli zeleny sopel
takze zajtra ho musim nechat doma

do jasli, kde chodi, prijali dve malicke 7 mesacne deti... ufff,
neviem si predstavit, ze by som tam odlozila aj Alexinku

@kafoditka ja som pri 8 min cviceni na brucho nevladala uz po tretom cviku 😀 a haluz, tiez ma bolel krk 😕

karinnka
3. feb 2011

@noemarta
@mirka285 Dakujem Vam dievcence 🙂 Aj ja som zvedava na fotkyyyyyyyy 😀 😀 😀

cigaretka5
3. feb 2011

@bellablonde no baby z bruakov boli krk vtedy ked nedrzite pri nich hlavu v predlzeni trupu. aby ste tomu zabranili staci maly trik pri brusakoch pozerat do stropu a nie dopredu po cely cas. Zarucene vas krk boliet nebude, a este dolezite lakte , tlacit dozadu , nie k usiam

monline
3. feb 2011

@bellablonde dakujem pekne

bellablonde
3. feb 2011

@cigaretka5 😉 dik za tip
nooo ja som pozerala kadekde,
notebook som mala polozeny bokom, takze som bola vlastne cely cas tak nejako divne cela vytocena
zajtra sa musim lepsie nastelovat 🙂

cigaretka5
3. feb 2011

@bellablonde ono potom necvicis tak brusne svaly ako namahas chrbat. ri brusakoch je dolezite tlacit brucho do podlozky a drzat hlavu v predlzeni trupu potom spevnujes brusne svalsto

bellablonde
3. feb 2011

@cigaretka5 ano mas pravdu,
ja som si vlastne tym, ze som hlavou tlacila dopredu pomahala tie cviky robit,
kedze brucho ocividne nevladalo 😒
aspon zajtra zistim, kolko pavucin mam na plafone 😀

oacka
3. feb 2011

@monline nič sa im nestalo,ale vystrašili sa...

cigaretka5
3. feb 2011

@bellablonde hlavne si si nicila chrbat

bellablonde
3. feb 2011

@cigaretka5 cigi ale vies co to je po 3 rokoch zacat cvicit? ☹ 😅 🙄 ciste peklo 😀

merikac
3. feb 2011

@gabika41 mala je uzasna v tej postielke,,,,,gratulky k 7 mesiacikom 😵

bellablonde
3. feb 2011

no idem pratat, ulozim petka spat, este ma caka zehlenie a umyvanie riadov, mame pokazenu umyvacku .... kopa roboty.... 🤐
dobru noc holky 🙂

merikac
3. feb 2011

dobry vecer baby, dnes vas neprecitam 😠 je doma mm, tak sa mu idem povenovat a hlavne ideme vyberat s denisom skolu, kedze je 9tak a on nema tusenie co by chcel take v buducnosti robit- kamoskyn syn je rozhodnuty uz od 6. triedy,,,,,,,,,zavidim jej, ze nemaju problem............

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre