• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara akooo cestu vlakom, to si viem predstavit, v poho, ale potom sa budete ako vsade presuvat, to uz si neviem predstavit, to neeee...
4. feb 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja som si kupila taky lahky sportiak http://www.kindercentrum.sk/OnlineObchod/ProductDetail.aspx?id=1125281431821 a malu v nom uz vozim. no a strasne sa jej tam paci. ked zaspi, dam ju do lahu a je to ok. tiez som bola vcera na prechadzku a zaspala mi v nom. 2x sa zobudila, ale znova zaspla a ked som prisla domov, tak este spala dalej taku pol hodku. takze ja som fakt spokojna.
4. feb 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola do KE ideme vlakom preto, lebo ho mame zadara :wink: aspon nieco z roboty mam .. a ICcka kupe pre matky s detmi su celkom pohodlne.. Ninka podla mna ziadnu ujmu nepociti, lebo celu cestu budeme s nou skakat a recitovat a robit debiliny.. a pospi v golfaci :wink: a potom prideme tam, tam pojdeme MHDckou a hotovo..
a ano :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten krasny stoji 199, tak v podstate si ho mozem kupit

@noemarta tak ked po sebe aj upracete :dizzy_face: :grinning: :grinning: ukecala si ma..
4. feb 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta no my sa zas tak moc presuvat nebudeme.. ved pojdeme na tri dni.. :grinning: a aj to kamoske do bytu a s Ninkou max na prechadzku.. a jeden den stretko hadam dam s vychodnarkami.. aspon dufam teda
4. feb 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no len sa nam este musi vyjadrit monline a mirka :grinning:
4. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy co mate drobcov uz v sportiaku, davali ste aj tie vlozky do nich? myslim nieco taketo http://www.babytrend.sk/emitex-unipodlozka-moby-vystuzena-p-4764.html
4. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Mirka napisala, ze pride.. ci ta vezme, to neviem :grinning:
4. feb 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 ja mam taku darovanu a davam ju do vajca, lebo je studene.. resp mam ju tam
4. feb 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ty mas asi fakt zazracne vajce, dieta ma 10 kil a das ho tam aj s podlozkou :sunglasses:
4. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara si geniálna, jasnačka, že prídem, ak ma noe vezme :slight_smile: streda mi vyhovuje @noemarta
4. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 :grinning: ja neviem, mam ho vramci trojkombinacie a certifikaty to splna.. je take vacsie.. no co ja viem.. a ta podlozka je tenucka
4. feb 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa chysta nejake stretko zas?
4. feb 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 :grinning: len som pozvala baby na kavu :grinning: budes mat cestu okolo?
4. feb 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 ja davam malu do sportiaka len vo fusaku, kedze mame lodger tak ten je vlastne dvojvrstvovy ale rozmyslala som do golfacu ci nemam nieco take kupit
4. feb 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no ja uz radsej nic nesubujem, v principe by som mala byt cely tyzden s malou v BA.............
4. feb 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mozne aby sietka proti hmyzu stala 20€? :fearful: su normalni :angry:
4. feb 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak ako vidis, mozne to je :unamused:

@cigaretka5 ok, ved ked tak daj vediet
4. feb 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden konikovsky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :
Vyjde kovboj pred saloon, odhrnie koňovi chvost a pobozká ho priamo na zadok. Ostatní kovboji sa naňho s údivom pozerajú a jeden sa ho pýta:
“Prečo bozkávaš tomu koňovi riť?“
“Mám popraskané pery.“
“A pomáha to?“
“Nie, ale aspoň si ich menej oblizujem.“
4. feb 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola dopadli sme dobre, uz sme aj dnes boli vonku, 2x po 30 min, musim si znovu zvyknut na nosenie v nosici :dizzy_face: normalne citim chrbat a nohy :slight_smile: ale uz sme randeschopni par dni sa prechod k dr vliekol, lebo najprv vraj stacilo prist vypovedat zmluvu u nej a vziat si kartu, potom chcela vymenny listok, potom, ze sestricka sama donesie kartu k rolnej atd
Idem povysavat radiatory v celom byte a umyt ich, dnes pridu odpisovat merace tepla, tak nech sa nehanbim :slight_smile: .
4. feb 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi tak super :slight_smile: my merace nemame :sunglasses:
4. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame novu dudku :dizzy_face:
4. feb 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara to co tam je, balonik? :grinning:
4. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola to je taka dudka.. ten balonik je namiesto drzadla, ale krasna je, vsak?
4. feb 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara zlata, vyzera ako by si to sama nafukovala :slight_smile: takze uz moze mat akukolvek dudku? :wink:
4. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola nie, este stale len tu z DMky latexovu plochu, ale teraz jej nanucujem na lacno aj ine, nech si zvyka (keby ju naplo, nech negrca) a tuto chvilku pozuje.. aspon chvilku
4. feb 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
@luludi ani mne nikto nechodí odpisovať merače tepla...ani som netušila, že som takých vecí a prác ušetrená :slight_smile:)))
4. feb 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara krásna je- tým si myslela dúfam Ninku a nie ten dudeľ, však? lebo dudeľ je desný :slight_smile:)) ako môžeš tak peknému dieťatu pichnúť taký škaredý cumlík? :grinning: jedine ak na hranie :slight_smile:
4. feb 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara my máme len jeden NUK silikonový dudeľ, ktorý dudluje od začiatku, žiaden iný nechce, a to som skúšala všetkých 5, čo máme doma..(ale rôzne typy, aj ked podobné a medzi nimi aj nuk kaučukový)..len ich vezme do pusy a kúše, hrá sa, vôbec ich nedudluje..tak si dávame velikánsky pozor aby sme nestratili ten jeden..
4. feb 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no ja som jej kupila dva cumliky tie latexove DMkacke.. takze mam cerveny a zlty a mam take iste silikonove a tie nechce :unamused: Myslela som Ninku, ale s tym dudlikom v puske :sweat_smile: mne sa paci.. len keby bol ruzovy, bol by este krajsi :grinning:
4. feb 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy, ja som z toho mojo drobca na nervy :angry: :angry:
pomooooc :cry:
4. feb 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok