Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
15. feb 2011

@bambola Ved Linda Linduska, Vanda Vanduska 🙂

maxara
15. feb 2011

@monline inak podla man cokolada Zora je uz minulost.. to co sa teraz predava tak, tak to je grcka balena do tvaru cokolady 😝

monline
15. feb 2011

@maxara natáliu chcela nika veľmi, zamerala sa na mená bez R, neviem prečo..potom sme sa spoločne dohodli na Nele, nakoniec sme vyberali chlapčenské a ani za svet sa nevedeli dohodnúť..ešteže sme sa zhodli na danielovi a je to pekné meno 🙂

monline
15. feb 2011

@maxara presne..kedysi to bola super čokoláda, teraz je to hnusné, mastné, tvrdé..pamätám ako sme si s bratom robili čokoládové gule, nechali sme trocha roztopiť a guličkovali..ale nie na veľa, ale jednu obrovskú 🙂

maxara
15. feb 2011

@monline hej daniel je pekne meno, Danko este krajsie.. akurat ze ja som toto meno strasne nemohla, kvoli mm kamaratovi, ktoreho som priam neznasala 😝 ☹ 😠 🤐 uplny drbko, som bola strasne na neho nasrata a uplne mi toto meno zhnusil.. teraz uz ked vy tu mate Dankov a s nim sa uz 5 rokov nestretavame, uz je to lepsie, ale z principu by som ho nedala synovi mojmu

maxara
15. feb 2011

@noemarta inak Nela a Ela by som nedala.. lebo to sa naozaj asi myli.. resp Ela by mohla byt skratka Nely.. to je ako Zoja a Oja 😀 😀 alebo Nina a Ina

monline
15. feb 2011

@maxara tak ale musíš uznať, že nie je Daniel ako Daniel 🙂

monline
15. feb 2011

@maxara hej, aj ja som minule Noe písala, že k Nele by som dala Ninu, či niečo iné ako Ela, lebo to je veľmi podobné

monline
15. feb 2011

aké ja mám geniálne dieťa...práve jej vravím, že idem do sprchy, nech povaruje Daniela, vraví, že dobre, lebo o piatej ide k Lucke..tak ja jej, že čo neide skôr, že môže rovno vyvenčiť Daniela..a NIka, že nemôže, lebo Lucka sa musí najskôr naučiť matiku..a tak sa pýtam Niky..a ty sa nemusíš nič učiť? a nika- nie, ja sa nemusím nič na zajtra učiť...😀 to určite!

luludi
15. feb 2011

u nas dalsie chlapcenske: juraj, milo , dievcenske: julia, elena, nataša 🙂

maxara
15. feb 2011

@monline jasne ze nie je Daniel ako Daniel.. tak ako nie je Monika ako Nika 😉

@luludi Juraj sa mi paci, ale Milo nikdyyyyy 😝 😝 😔 dasli neoblubeny clovek a jeho otec je to iste clovecie hovno, spodina .. toto pre mna este horsie ako daniel teda na pouzitie pre moje dieta. Inak to nemusi byt samozrejme skarede meno 😉
A Davida by si nedala?

maxara
15. feb 2011

@monline vynasla sa, nie?

maxara
15. feb 2011

Boooze prepacte vsetky, vam zhnusujem mena 😔 a pritom neznasam, ked toto robia mne ☹ PARDON

luludi
15. feb 2011

@maxara noo.. trefa... nedala 🙂

maxara
15. feb 2011

@luludi preco? 🙂

monline
15. feb 2011

@luludi
@maxara lulu a prečo nie? ved david je vo vašej rodine blízky..bolo by to na muža moc? mne sa david páči, ale davidko už nie..a tu je predpoklad, že ho tak budú volať..a dávid mi furt pripomína dávenie
inak maxi mne nevadí ak znechucuješ mená, však aj tak si dá každý podľa seba...napr. švagriná chce dať alexa..a vravím jej- budeme mať Aliho..a ona, že nieeee, bude to len alex..no hej, predstava taká môže byť, ale ako to dopadne?

monline
15. feb 2011

@maxara
@luludi a juraj sa páči aj mne, ale patrí k menám, ktoré sa dedia po príbuzných..teda mne sa aspoň zdá, že všetci jurajovia ho majú po otcovi či dedovi.

luludi
15. feb 2011

@maxara @monline lebo po a) nie je nic horsie ako ked si chlap nieco namysla, lebo po b) nechcem mat z dietaka davida, lebo po c) chudaka buba davidovci aj tak volaju maly david - nie davidko, ale kleine david, lebo po d) marek povedal nie takym sposobom, ze proste nie 🙂

luludi
15. feb 2011

@monline @monline my v rodine nemame ziadneho juraja a velmi sa mi paci to meno, ale v terajsom zamestani sme mali 5 jurajov, tak nejako z toho zislo, ale pri druhom chlapcovi jednoznacne vedie Jurko 🙂

maxara
15. feb 2011

@monline tak ja vacsinou respektujem, ked mi niekto niekoho predstavi, ze Alex, tak ziaden Ali, Sasko a podobne.. ale viem, ze napr ucky v skolke deti volaju jak sa im zamanie.. 😔 aj ony by mali respektovat.

@luludi mne sa sice David moc nepaci, ale preto som sa psytala, lebo pred stranou som pisala, ze sa mi zacina pacit meno frantisek 😀 😀 😀 ale samozrejme som zartovala, toto by som ocovi mojmu nikdy neurobila 😀 lebo jeden dement, ktory mojmu ocovi robi neskutocne zle sa tak vola.. na vysvetlenie.. a ani sa mi to meno nepaci, len som to napisala v suvislosti s oblubenostou a neoblubenostou osob okolo nas

luludi
15. feb 2011

@monline @maxara oprava, po b) malo byt ze nechcem mat z dietaka LEKARA (odpust bambola ;))

luludi
15. feb 2011

@maxara uplne chapem.... inak frantisek je vseobecne dost svojske meno... 😉

maxara
15. feb 2011

@monline to je fakt, ja vsetkych Jurajov co poznam, meno podedili 😀

maxara
15. feb 2011

@luludi no a hlavne nechapem z coho vznikla skratena forma tohoto mena 😀

luludi
15. feb 2011

@maxara a ako vzniko z Stefana Pista? tiez netusim... 😀

maxara
15. feb 2011

@luludi cize mas na to zopar padnych dovodov.. tm ziarli? lebo mm trosku obcas ma take poznamky 😀 a pritom si moze kludne vsetko precitat 🙂

maxara
15. feb 2011

@luludi a z Jana Honza? 😀

maxara
15. feb 2011

@luludi a z Alexandra Sasko?

luludi
15. feb 2011

@maxara ano, istým sposobom ziarli.. muzi su obcas cudni...

alebo z juraja ďuro? 🙂

maxara
15. feb 2011

@luludi z Dezidera Ežo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre