Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
23. feb 2011

@maxara musis mi ho dojst ukazat...aj s hrncom mojim 😀 zabijes tri muchy jednou ranou...dojdes ku mne kuknut,predvedies mi golfac a este aj hrniec mi donesies...

noemarta
23. feb 2011

ma je...e... akoooo pisem doooost dlhy prispevok a vyplo ma 😒 😠 😠

noemarta
23. feb 2011

@maxara suprovy golfac, takze uz mozes dojst na kafeeee

noemarta
23. feb 2011

my sme mali suprovy den, bola som doobeda v avione, malej som nakupila plno handier, v zare, v zivote som tam nebola, ale mali suuuper akcie, potom v cacku, ako super nakup, este som aj mm vybavila pre neho darcek, takze uspesna som bola, a taku radost som z toho mala... no nekup tooo. 😉

mirka285
23. feb 2011

@noemarta Maci ty zase rozhadzujes???no hanbi sa 🤐

adelaine
23. feb 2011

@katty17 katka, z ovocia banan, nastruhane jablko, nastruhana mrkva, ryzovy odvar s mrkvou,
rozvaris ryzu na totalku a rozmixujes tak, aby sa to dalo pit cez flasu, nahradis jedno mlieko, teda krmenie,
z liekov by som skusila biogaju, ta upravuje stolicu.....

maxara
23. feb 2011

@mirka285 @noemarta veru musim vam ho previest.. je krasny a som unesena, spokojna.. parada..
Miri a ty chces aby ma tu volali, len raz capil a tri ich zabil? 😀 😀 😀 no dobre teda 😉

adelaine
23. feb 2011

babyyyy, to akoze ako robite? ja ked nieco malo kupim riskovi, idem na kozmetiku a je po prispevku,
a to som si na seba nekupila ziadnu handru od porodu 😠 😠 😠

mojalili
23. feb 2011

@maxara Velmi pekny, jednoduchy, tusim ma aj nanoznik, co som citala a dobra cena 😵

@adelaine napodobne, a to nechodim ani na kozmetiku, ale bola som u kadericky, aspon nejaka zmena 🙂 O 2 tyzden ideme na ples, tak bude troska zmena. 🙂

maxara
23. feb 2011

@mojalili ano, je super, ma aj nanoznik a aj plastenku v cene

maxara
23. feb 2011

@adelaine ja neviem, ale bez mm by to bolo tazke.. hoci teraz mi uz papa nina varene, takze jej kupujem len take flasky s jedlom, co doma urcite neuvarim, napr kralika s feniklom.. ale nebyt mm prachov tak z prispevku by som nemohla tolko rozhadzovat.. ak sa to, co robim da nazvat rozhadzovanim 😒 My mame dost podedenych veci, takze ja kupujem minimalne mnozstvo veci... navyse dostavame od babiek a tak.. oni sa bujacia v obchodoch namiesto mna 😀 kupujem v akciach, na doma aj uplne lacne veci.. a zopar drahsich si dobre premyslim, aby to bolo co najviac kombinovatelne alebo vyuzitelne

maxara
23. feb 2011

o a zabudla som, ze na kozmetiku nechodim a na kadernicku si zarobim tak, ze mm za nu usetri 😀 ho striham ja..

kafoditka
23. feb 2011

@maxara vyzera fajnovo ale pyta sa to farebnu vlozku a bude uplne svetovy 😉
Akoze ja som dobre vytocena, lebo mi o 18tej volala nasa drbla uctovnicka, ze jej mam do zajtra doniest papier zo socialky, kolko som poberala prijem na materskej aby mi vedela vyratat danove z PNky + tych par dni, co som odrobila za januar... akozeeeee to nemohla zavolat cez den, aby som si to vybavila?? To zajtra rano mam letiet aj s malym na socialku? 😠 😠 jaaaaaj 😖
Baby poculi ste nieco o tom, ze ked ste boli na PNke pocas tehu a platili si DNP tak mame narok na nejaku premiu, aby nam vratili????? @cigaretka vies o tom nieco??

mirka285
23. feb 2011

@kafoditka a tebe musia robit danove?lebo ja nemusim odovzdat ziadne danove,nakolko som bola pn nedosiahla som nejaku sumu a danove mi netreba...minule sme sa tu o tom bavili,ved aj ty si bola pn ci?

kafoditka
23. feb 2011

@mirka285 ja som na PN od 26.1. takze do toho 26 som normalne robila.. zevraj mi budu vracat z dani nieco do 30eur.. ja sa v tomto vobec nevyznam, ale ekonomka mi vravela, ze danove mi robit musia..

mirka285
23. feb 2011

@kafoditka podla mna nemusia,lebo za tych par dni si nedosiahla taky prijem aky je nutny aby si musela odovzdat danove....ale ja nie som odbornik v tomto,tak nech poradia baby...

mirka285
23. feb 2011

idem cvicit,mala mi uz spi,ja som uspavala,trvalo mi to asi desat minut 😉

kafoditka
23. feb 2011

@mirka285 ja neviem Miri, ale u nas je ekonomka pani, ktora sa vyzna a ked mi vravela, ze treba, tak asi treba.. ja som v tomto strasny lajdak - co sa tyka papierov, potvrdeni a pod., mna ani nenapadlo, ze by som si mala podat danove, kedze som bola cely rok doma a myslela som, ze tym padom je to pasé, ale asi nieje.. 😕 a ty si odkedy bola min.rok na pn-ke??

katka55
23. feb 2011

@kafoditka a maju na socialke vo stvrtok uradny den? radsej si to prever 😉

katka55
23. feb 2011

inak ahojte 🙂 my sme dnes boli na kontrole na kramaroch s nasou nestastnou oblickou a zajtra rano ideme este na jednu kontrolu, tak o program mame postarane 😒 ani na prechadzke sme neboli, lebo sme tam trcali 3 hodiny. som zacala uvazovat, ci ten dr. neprevadzkuje parkovisko pred nemockou, lebo meskal, potom nerobil a tak 😀 😀 si privyraba na parkovnom alebo co 😀 😝

noemarta
23. feb 2011

@kafoditka no podla mna ti nemusia robit, lebo urcite si nedosiahla prijem nad 2000 eur, takze neviem preco ti to chce robit, mne sa napr. oplati robit, a aj musim, kedze som pracovala do maja. a mam aj zivotnu poistku, z ktorej si narokujem nezdan.ciastku takze mne budu este vracat. ale ty, no nechapem.... 😕
@adelaine no ja mam mm co nas zabezpeci, a este k tomu som mala tento mesiac prvu moju vyplatu, takze ja uz som ze na materskej s prijmom. 😉
@mirka285 a cooooooooooooooooo, vcera si ma zdupkala ze kezde sme este v hlbokom kocari, ze setrim.... 😀 😀 😀
idem ja makat, lebo kto chce nakupovat, musi aj makat, hi hi

noemarta
23. feb 2011

@kafoditka a veru, zajtra uradny den nemaju!!!!
jaaaj, ja viem preco chce to tlacivo, ona to chce kvoli tvojmu mm, vy ste spolu robili zeee??? aby si mohol on na teba uplatnit nezdanitelnu ciastu, aleee materska sa do toho nezaratava, tak neviem... 😅 😕

kafoditka
23. feb 2011

@noemarta Maci ano, peto mi vravel, ze si moze na mna uplatnit a vratia mu prachy.. no ja som to uz vybavila, zajtra je krsnej kolegyna v kancelarii, tak mi to vytiahne z pocitaca a peter odbehne z roboty pre to, sak to ma kusok na socialku, takze sa nemusim nikam trepat... ved ja zajtra ekonomke zavolam a popytam sa na to vsetko..

monline
23. feb 2011

@noemarta noe, ak ja som robila do 21.5. a potom som šla na materskú, ako to je? Mám požiadať zamestnávateľa o nejaký doklad aby si muž mohol nárokovať nezdaniteľnú čiastku, či aj ja si mám niečo nárokovať? Urobenie daňového priznania? Lebo- ja fakt nemám chuť za šéfom zájsť a spýtať sa (on o tom nebude vedieť dokopy nič) a na jeho účtovníka číslo nemám ☹

alica26
23. feb 2011

@lenuss84 Ten článok som Ti poslala... 😉 Je fajn a prehľadný, určite využiješ.. 🙂

alica26
23. feb 2011

@maxara Ten golfáč je super a Ninka je v nom zjavne spokojná... 🙂 No už sme zostali asi len my bez golfáča... ☹ Treba podniknúť nejaký shopping 😀

katty17
23. feb 2011

babule dakujem za rady. hned zajtra to vyskusam ,
@noemarta - maci co pekneho si konkretne pokupila? 🙂 ja som pozerala zara baby na nete ale nic ma tam neoslovilo. resp. ceny mali dost vysoke ☹ . co sa tam oplatilo kupit?

katty17
23. feb 2011

@alica26 - urcite ste neostali sami, ani my nemame golfac.

mirka285
23. feb 2011

docvicene...
@kafoditka Domi no neviem co mate za ekonomku,ale mne povedal nas ekonom presne to co Noe,ze ak som nepresiahla prijem 2000 eur,zrak danove nepodavam...a to iste mi povedala aj cigaretka ...takze neviem,papiere som zo socialky davala aj ja do roboty,ale to asi kvoli rocnemu zuctovaniu,nie danovemu priznaniu....

mirka285
23. feb 2011

a uz mam doma ohradku,je ako nova 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre