Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
1. apr 2011

@mirka285 mozno to bude tym, ze tvoja Linduska je aj nohata.. moja Ninka ma kratke nohy po mne, ona este ani v tomto auticku nedociahne na zem poriadne. A da sa vlastne vsetko z neho odmontovat, ze ostane fakt uz len to vozitko. Ale ta co si dala je fakt pekna, ja som na taku pozerala vonku, videla som jednu maminu

kafoditka
1. apr 2011

@maxara ja som na Bystrika born, ale "len" 27 idem mat 😀

maxara
1. apr 2011

@kafoditka 😀 ale ja pouzivam toto oznacenie ze ty si bystrik, ked ti nieco dobliklo prave 😉

zrzulka
1. apr 2011

@mirka285 aha tak to bude nejaka vymakanejsia verzia...a segra ma s tym odrazadlom pravdu, ozaj su velmi nizke....mame aj trojkolku aj auto tak uvidime co vyuzijeme...este aj taku lacnu motorku z tesca kupila miske mama ale ona aj tak po vonku najradsej labzuje s kocikom a babou.... 😀

mirka285
1. apr 2011

@maxara v mojom okoli som taku nevidela tak sa nemam ani koho opytat,ale snad budem spokofon 😀
@kafoditka byt sama obcas nezaskodi 😉

kafoditka
1. apr 2011

@maxara ja viem, v akom zmysle si to pouzila, len som sa chytila slova 😉

noemarta
1. apr 2011

@mirka285 hm... asi neviem tak sediet uz...... zivot ma naucil, ked nemusim nic riesit, tak vzdy sa niekto postara o to, aby som riesila.... 😖 😖
@adelaine tak ty si sa presytila...... asi su tu take viacere...... 😉

maxara
1. apr 2011

@mirka285 no este to tak, aby si nebola spokofon 😀 jaska ze budes

zrzulka
1. apr 2011

no ja uz tiez nemam ku konovi nejaky blizky vztah chodim sem malo, vacsinou som na FB...tu mi prekaza i to ze je to verejne takze radsej nepisem nic o nas.... paranoja 😒 ludia vedia vsetko krasne zneuzit ako som sa uz parkrat presvedcila na vlastnej kozi....

zrzulka
1. apr 2011

@mirka285 myslim ze budes spokojna, je to kvalitna znacka a na ten rok ci dva v pohode vydrzi potom prejdete na bicykel 😉

tinaki1275
1. apr 2011

dobre ranko damy ,tak som vas rychlo precitala kym si mala dozuzle chlebik .(noc sme mali klasicku ako vzdy ). 😒 a potom ju pojdem nachystat a pojdeme do mesta,musim si vybrat svoju predposlednu matersku z uctu 😒 a ist poplatit elektriku a vodu a pod..a @mirka 285 si ma navnadila tak ze aj ja dnes pojdem pozriet este tu trojkolku tu ich ale vela na vyber nie je ,iba keby som kukla na nete ale to je lepsie vidiet nazivo .. tvoja sa mi velmi paci ..
@monline prispiem neskor popoludni ked mala zaspi

tinka349
1. apr 2011

@monline tak ja nemam nic nove 😀 okrem toho,z e som rozvedena, a popri skole nejak nic nestiham....a malinka sa mi zmenila o 180 stupnov 😵 na 8 mesiacov som prestala kojit, a ona zazrakom zacala mat rada flasku, len newem kto vystaci kupovat Bebu teraz, ved za tyzden mi spapa bebu za 10 eur...a to nehovorim o kasickach...na 8 mesiacikov jej vysiel zubcek, tyzden na to dalsi, a uz prespinkame celu noc 😵 takze nemam sa na co stazovat 😵 akurat ta skola mi da zabrat....a momentalne aj lekari co beham s malinkou kvoli vysetreniam s tym hemangiomom 😖 ale tak ze vraj to nie je nic vazne, ale aj tak nas sleduju na onkologii...a v rodine budeme mat druhe vnucatko, moja sesternica je tehotna, ma sice len 21 rokov, ale tak to chceli tak nech sa staraju 😎 cize ideme aj na svadbu v maji a zhanam sebe aj malickej saty ale nejak sa mi nedari 😖 tak asi tolko co mam nove... chodim tu skoro kazdy den, len zas nejak nemam cas citat tu prispevky a vacsinou ekd tu nakuknem tak su tu rozbehnute nejake temy a je mi aj blbe sa pripojit ked som necitala vsetko 😅

bambola
1. apr 2011

dobre ranko, tak my sme dnes pospali do 10, niezeby som nebola rada ale posunie sa jej dalsi spanok a potom budeme cestovat do BB a musim ucit..... no proste neni dobre, ze sme spali tak dlho 😠
@mirka285 sa mi snivalo, ze si mi na noc dala Lindu, ale preco na co za co ani netusim 😀 ale nechcela moc spat 😉
@monline vigantol mame do 1 roka

tinka349
1. apr 2011

baby co hovorite na casualplay s4 ? idem ho zrovna kupovat, od ruky za dobru cenu, a mne sa paci, ale newem ci je aj prakticky a snad ho vtrepem do kufra lebo mam male auto 😒

mirka285
1. apr 2011

no tak ja uz mam navarene,mala spi a mne je nejak clivo ☹
@bambola to asi aby Linda naucila Matku spat a nakoniec naucila Matka Lindu nespat 😀
@tinka349 podla toho naco ho chces pouzivat?mas aky kocik teraz?

noemarta
1. apr 2011

@bambola do 1 roka a my preco do 3 rokov, pritom my uz mame tu fontanelku skoro zrastenu 😕 😕

@mirka285 babyyyyy, prestante mat taketo nalady........ lebo zacnem aj ja deptacit 😖 😖 😖

@tinka349 s4 som chcela aj , len tam je mala vanicka, ale ty chces uz asi iba sportak a ten je super, teda aspon podla mna...
A ako si prestala kojit, mala zacala odmietat, ci ty si ju odstavila a ako to prebiehalo, hlavne v noci...

mirka285
1. apr 2011

@tinka349 podla mna je ten kocik tiez fajn,len sa pytam,ze aky mas druhy aby si nemala dva na jedno kopyto,ale ak vlastne nemas ziadny,tak casualplay sportak je fajn,ale ci sa zmesti do maleho auto,to nezarucujem...
@noemarta Maci to mame z toho blbeho pocasia,vsak ako bolo pekne a takto sa oskaredilo,no povedz 😠

gabika41
1. apr 2011

Zdravim babule....vsetko som si precitala,budem reagovat neskor....este zaviest obed na stavbu a vyvesat pradlo a pre dnesok dufam ze uz iba pohoda..... 🙂

monline
1. apr 2011

teším sa, že ste zareagovali na moju výzvu a napísali, ďakujem
teraz nemám čas reagovať, ale neskôr určite napíšem

@noemarta tu sa píše, že dieťa by malo užiť cca dve fľaštičky vigantolu...pýtala som sa vás to najmä preto, že zabúdam dávať ☹(( som neporiadna, tak som si hľadala ako a prečo to je dôležité a najmä dokedy
http://zdravedieta.rodinka.sk/index.php?id=210

@mirka285 trojkolka je krásna, ale zvyčajne sa deťom horšie bicykluje, ak sú pedále na prednom kolese, ale keď sa na tejto dá posúvať sedadlo, asi je to už ošetrené tak, aby to zvládli

kafoditka
1. apr 2011

baby ja mam uz upratane ale tak ma zas vytocil svokor.. 😠 uz nech sa maly naobeduje a padame von..
@mirka285 tu zopar slnecnych lucov presvita..

bambola
1. apr 2011

@noemarta noe nemyslim, ze je to len kvoli fontanelke ale kvoli vyvinu kosti ako takemu (kvoli krivici)
@monline mon teraz ked uz je krasne slniecko tak toho D-ecka nacerpaju deti aj dost odtial ale asi by sa teda obcas mal davat, ja to robim tak ze ho mam v postielke a ked idem vecer kojit tak nakvapkam na bradavku 😉
@mirka285 tak nielenze Lnda pekne spava ale este je aj rychlo ucenliva 😀 😀 a nedepkarci, to iba dnes, cez vikend ma byt zase pekne 😉

sarai
1. apr 2011

@noemarta moja rec. mne staci tiez 5 hodin ☹

noemarta
1. apr 2011

@sarai 😉 🙂

@bambola ved teraz v pon. idem na poradnu,tak sa spytam
@mirka285 neboooj, zajtra ked budes mat vsetkych doma ma byt kasne pocko 22stup. 😉

zuzik1983
1. apr 2011

ahojte,no konecne som si vas docitala a uz ani neviem na co vsetko som chcela reagovat,som dovtedy aj zabudla 🙂 @katty17
@maxara
krasne steniatka mate
@monline napisem,ked bude troska viac casu

bambola
1. apr 2011

@noemarta ja som dostala este pre porodom od mojej pediny taky "tahacik" na vigantol a kanavit a tam som mala davkovanie 😉 vsak sa opytaj ved vies, ze co pediater to iny nazor 😠

noemarta
1. apr 2011

@bambola ved toto....
Nela je nejaka na omacku, uz sa zas vypytala spat, tak som ju polozila a hned zaspala, neviem uz tri dni to ma, ze sa vypyta aj po dvoch hodkach co sa zobudila spat.... dufam ze to je z tych zubov... alebo pocka...

luludi
1. apr 2011

@noemarta bubo takto reagoval na zuby, ked boli tesne pred prerezanim, vela spal a do troch dni boli zubaky vonku

bambola
1. apr 2011

@noemarta noe mne mala zvykne po rannom zobudeni ist spat uz o hodinu a pol 😉 len teraz sa nejako nevie ulozit 😠

leanax
1. apr 2011

ahojte aj Moja malá posledný týždeň spinká častejšie, ale kratšie, zubky ešte nemáme ani jeden. Len s tým posunutým časom sa nám zmenil hlavne večerný režim spania. Predtým chodila spinkať o pol osmej a teraz o deviatej,,,

cigaretka5
1. apr 2011

@monline ja by som nkludne prispela ,do sukromnej no nedostanem sa tan

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre