Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
16. apr 2011

inak ten predosly prispevok moj bol 9100ty, Ninka ma presne 9 mesiacov dnes a bol na strane 2999 😵 a este sa blizime aj k 90000 prispevkom.. viete co to znamena? ze ja sama som tu nakezala celu jednu desatinu tejto temy 😲 😝

katarina7777
16. apr 2011

@alllexa zlaty je Misko, taky sibal vyzera 🙂

katarina7777
16. apr 2011

@maxara uz sme skoro po tebe vyhlasili celostatne patranie 😉 a patri ti prvy prispevok na 3000 tej strane, gratulka 🙂

katka55
16. apr 2011

@maxara gratulujeme k tvojmu deviatkovemu ulovku 😉 aj ninuske blahozelame k vymesaciu 😉 s tym zrkadlom to nevyskusam, lebo nase zrkadlo tam ma nejaky senzor, ktory ked zaregistruje svetlo, tak automaticky stmavne 😠 a ked v nom primarne vidis ninku, tak myslis, ze aj ona vidi teba, a ze to pomoze? myslim, ze keby mi krpec videl do oci, tak by bol mozno kludnejsi... ale asi ani nie... aj ked ja velmi casto pri soferovani pouzivam spatak. to skor bocne zrkadla by som vedela obetovat 😒 no a ta bolest po operacii... diki brona 😀 😀 😀 ale ja si verim. ja nebudem mat alergicku reakciu ziadnu 😎 😀 ale vidis? idem si zistit, ci sa moze claritine pocas dojcenia. a vlastne, ci sa laser moze pocas dojcenia 😕

monline
16. apr 2011

ahojte, na tejto strane nechcem chýbať, tak si tu idem len tak vypisovať 🙂
malý mi už zaspal, skoro som zaspala i ja s ním, ešteže som to nespravila, lebo až pri pc som zistila, že moja naj kamoška má dnes meniny, tak som rýchlo poslala sms..a teraz tu ešte chvíľu posedím a dúfam, že je nás tu dosť a pokecáme 🙂

monline
16. apr 2011

@maxara si vychytala deviny? gratulka Ninke, jedine jej deväť mesiačikov sa ráta za podstatný údaj🙂

kafoditka
16. apr 2011

tak aj ja pridavam prispevok na jubilejku 😉 @maxara Ninke gratulka k vymesaciu 🙂 mne zakapal pc, tak som aspon ozehlila trochu pradla, co som tu mala na gauci, maly mi spi, segra odchadza na intrak a ja budem sama do polnoci... ☹

bambola
16. apr 2011

ahojte, mala spi tak idem precitat co ste popisali len som chcela aj ja prispiet na stranu 3000 😀

kafoditka
16. apr 2011

@maxara ozaj, kde ste kupovali tie klobasky, ako sa volali? neskutocne dobre boli a vobec sa mi z nich negrgalo, co mne sa po klobaskach vzdy a preto ich radsej nejem...ale tymto sa nedalo odolat, mnam 🙂

katka55
16. apr 2011

no to som aj ja zvedava na tie uzasne klobasky, co ich tu tolko ospevujete 🙂

aalexis007
16. apr 2011

@maxara 😉 jasnačka - dúfam, že to nabudúce sa budem môcť zúčastniť už aj ja - KONEČNE 🙂

bambola
16. apr 2011

@katka55 kati ja sa pri malej vzadu v aute snazim nesediet aby si nezvykla moc, ze tam musi mat spolocnost ale niekedy to nejde ale to najma vtedy ked je unavena a nevie zaspat (ze uz sme presvihli ten cas kedy by vklude zaspala) ale my sme zatial stale vo vajku, som zvedava ked vymenime za velkacsku sedacku

katka55
16. apr 2011

@bambola ja som predtym sedavala vzadu, lebo som mala pocit, ze keby sa nieco stalo, tak ja sa nanho hodim a zachranim mu zivot 😀 navyse kamoska sedava pri malej vzadu stale a to uz ma mala vyse 4 roky 😕 tak som to brala tak normalne. ale ako je patrik vo velkacskej, tak uz sedavam vpredu. navyse vacsinou idem s nim sama, takze inak sa ani neda 🙂 len neviem, co vymysla a nechce tam tisko sedkat 😠

maxara
16. apr 2011

@katarina7777 🙂 😵 veru, posledny na 2999 a prvy na 3000 😵

@katka55 Kati, ja vidim Ninusku a ona mna urcite tiez, lebo sa na mna pozera, v zrkadle sa nam stretnu pohlady a ja jej ocami robim obcas opicky, take ze ich vygulim a zamracim a taak a ona sa na tom smeje. 😀 A inak ja som si uplne odvykla pouzivat stredny spatak, lebo pred tymto som jazdila na zltom, ten ma vzadu plastove okno, taku len hrubu foliu priesvitnu a predtym na Doblo, co nemalo ani stredny spatak 😅 A ta bolest sa dala zniest, ved zijem 😉

@kafoditka v Pezinku na Stefanicke co je masiar, tak tam a asi nijak sa nevolaju.. neviem. Ale raz sme ich nahodne kupili a odvtedy na kazdu grilovacku, lebo vzdy sa po nich zaprasi 😉

maxara
16. apr 2011

@monline 😉 Ninka dakuje ku gratulkam, teda aj ostatnym babam.. 🙂

@aalexis007 no veru, ved uz si stokrat mala prist a stokrat sa nieco udialo, takze...mas resty 😉

kafoditka
16. apr 2011

@maxara Peti, najblizsie ked budem mat cestu okolo PK sa tam teda urcite stavim 🙂

zuzik1983
16. apr 2011

ahojte,tak aj ja prispejem na stranu 3000 🙂
tak my sme dnes mali pekny den,boli sme vyskusat nove auto 🙂 boli sme u svokrovcov na chalupe,tak sa mala vyblaznila tam.normalne som mala teraz problem ju uspat...

maxara
16. apr 2011

@kafoditka 😉 jasne..

Prave som sa dohrala s fotkami, mam ich nachystane, ale musim ist hore, uz je vela hodin a Ninka stale nespi 😒 a Misko ma nervy, takze bruuu a zajtra

bambola
16. apr 2011

@katka55 ja celkovo by som bola nerada keby bola na mne nejako extra zavisla preto aj to s tym sedenim vzadu berem len v najnutnejsich pripadoch, nehovoriac o tom, ze sa tam debilne sedi a boli ma z toho uz moj aj tak uboleny chrbat 😠
@maxara peti ja som sa inac divila, ze preco mas autosedacku za soferskym sedadlom lebo vacsinou, teda aspon co som videla je na opacnej strane. inac ake boli tie klobasky co som doniesla?

katka55
16. apr 2011

@bambola 😀 som sa zasmiala, ze nechces aby bola extra zavisla, hlavne ze je stale prisata 😀 ale viem, ako si to myslela 😉 😉 ahaaa, tak maxi ma ninku za sebou... to mi zabudla napisat 😅 uz som rozmyslala, ako urvem to zrkadlo, aby som videla dozadu doprava 😀

katka55
16. apr 2011

a idem sa vam trosku postazovat. ze mozem? 😅 dnes asi skusa svokor moju trpezlivost. najprv som ho nasla, ako pcha do maleho hranolky z mekaca. asi 4 stihol donho natrepat. potom tu bola navsteva, tak donho chudacika zase tlacil slane tuc-ky, banan, syr a ostatne som nevidela. potom sme boli vonku, svokor robil v zahradke, tak mal take chirurgicke rukavice cele od zeme a hnoja a zacal natahovat maleho a cudoval sa, ze sa s mm hnevame. no a zaklincoval to teraz, ked taaak tresol dverami, ze musim lezat pri krpatom, lebo sa zobudil, a uz nevie tuho zaspat. porazi ma 😠 😠 😠
ale uz som sa vyventilovala, tak som kludnejsia a zajtra bude lepsie. som sa rozhodla 😀 😎

bambola
16. apr 2011

@katka55 kati a nemali ste ist na sliac? inac z toho si nic nerob, moj oco zase natahuje malu a neumyje si ruky od psov a ked som ho poslala si ich umyt tak sa divil, ze preco, ze ved tym psom nic nie je.a to ani nespominam, ze ma na sebe stale take zahnusene a obskakane gate od psov a zo zahrady a mala na nom 😠

katka55
16. apr 2011

@bambola nesli sme, lebo sliac prisiel sem. mamina sla na ten zajazd, takze v piatok sme boli s nou a bolo po gulasi ☹

katka55
16. apr 2011

@zuzik1983 a ake auto konkretne?

zuzik1983
16. apr 2011

@katka55 kupili sme opel astru ale jazdene,nam to staci.len sa este musim odhodlat k jazde,kedze som od autoskoly nejazdila 🙂

katka55
16. apr 2011

@zuzik1983 my mame tiez jazdene auto a v pohodicke 😉 na oploch som chodila na sluzobnych autach a mne sa velmi dobre na nich jazdilo. to mate tu novsiu astru, ze?

bambola
16. apr 2011

@katka55 hej, ale vy mate jazdene volvo 😀

zuzik1983
16. apr 2011

@katka55 no je to rocnik 2003.mm jazdil uz na kadejakom aute a tvrdi,ze na tomto sa mu velmi dobre jazdilo.

kafoditka
16. apr 2011

@katka55
@bambola baby my sme mali astru pred tym, teraz mame tiez ale caravan a novsiu a nemozem zatial krive slovo povedat (klop klop klop) 😉

katarina7777
16. apr 2011

vidim ze ta 3000ca strana nejak motivuje k pisaniu 🙂

@maxara skoda ze si nestihla nahodit fotecky ale aspon nam skraslia nedelu 😉

@katka55
@bambola tak my mame doma 2 velkych psov, ktory pred tehu chodievali aj dovnutra ale teraz vobec a moj drahy kazde dva tyzdne na mna skusa ze pozri chudacikovia ako na nas cez sklo pozeraju a ja mu len na to ze staci ak bude po nich upratovat on a ja nemam problem so psami v dome , lebo viem ze to by on nikdy nerobil 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre