Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
18. apr 2011

@maxara východniarka nie som 😉 - teda podľa toho tvojho rozmiestnenia asi áno. Ale inak som zo stredného Slovenska 😉

maxara
18. apr 2011

Dobre ranko
Ninka dnes vstala pred 6tou, ale mna nechala este driemat do 6:20. Teraz uz poctivo cvici, plazi sa a zacina sa stavat viacej na tie kolienka aj pri presuvani. A ja som dnes KO. Vcera sa mi objavili kramy a mne je dnes rano normalne na vracanie. Aj som hladna, ale aj zle mi je. No uvidim, dam si len suchy chlieb asi.

gabika41
18. apr 2011

dobre ranko babule..... 🙂 dnes sa mi v noci podarilo spadnut zo schodov....ale som v pohode....Lucka zacina v noci vymyslat,hrat by sa chcela,len mne sa nechce....zuby este stale ani nie su na obzore....

@maxara...vcera sme tiez objednali Cybex sedacku,som zvedava,ci pride do konc atyzdna,lebo ideme na Kysuce,tak by mala zazitok...

zuzik1983
18. apr 2011

dobre ranko,
my sme dnes mali uplne super noc,nikolka ju prespala bez zobudenia 😕
@maxara s tym stretkom je to super napad,ja by som velmi rada prisla,len mm moc nie je na take,tak fakt neviem,ale keby som ho prehovorila...

maxara
18. apr 2011

@aalexis007 s tym prespanim noci.. uz sme to tu velakrat preberali, tak asi preto ti na to nikto nereagoval.. ja si to moc nepamatam, lebo Ninka spi celu noc skoro od narodenia.. a baby co tu pisali, ze nesmies babu dat papat v noci, maj nachystany cajik a daj ten. Maly si potom uvedomi, ze kvoli caju sa mu neoplati.

@gabika41 fiiha, drbnut zo schodov, no parada.. a co si robila? aku cybexku ste objednali a odkial?

@zuzik1983 nechcem organizovat prepravu, ale ked tm nepojde, tak sa zvez napr s macikom, ona tiez ide z "vychodu"

vierkaha
18. apr 2011

Dobré ránko,
@maxara Peti ja dnes idem preč mohla by si v stredu ? 😅

zuzik1983
18. apr 2011

@maxara len kolko ich pojde,aby som sa zmestila,este musim popozerat kalendar,lebo mame od maja kopu oslav cele leto.ved uz sa nejak dohodneme

aalexis007
18. apr 2011

@maxara vďaka 😉 , vieš len ja pri mojom malom sa sem veľmi nedostanem. Musím byť celý deň pri ňom a jediný čas čo mám, to je keď spinká a to je tak 1 a pol až 2 hodinky cez deň a to vtedy musím rýchlo čo to porobiť. 😉 😉

aalexis007
18. apr 2011

@vierkaha ozaj a kedy dáme u mňa to stretko??? Niekedy po veľkej noci? 😉 😉 😉 A ty sa nechceš pridať @maxara, že by ste prišli spolu na kávičku ??? 😅 😅 😅 😅

vierkaha
18. apr 2011

@aalexis007 ja som to urobila tak, že keď sa zobudil, tak najprv som mu dávala len čajík a potom zistil, že čaj nie je to pravé, že sa prestal budiť a a sa aj náhodou zobudil tak som mu dala dudlík pomojkala a spal ďalej. Len Teraz sa zas vraciame k obdobiu keď v noci vymýšľa 😠 Ja som hore od 4tej - malý bol prebalený, čaj som mu dala, aj bruško pomasírovala a aj panadol a aj tak len mrnčal až kým neprišiel mm z práce - na toho sa chvíľu poškeril, aby som zas vyzerala, že si vymýšľam 😠 No a teraz mi tu zas piští medzi hračkami a keď som mu dala dudlík tak si ho vybral z pusy a normálne zahodil ako takú chuť som mala ho vycápať po tej ruke, že až 😠 😔

vierkaha
18. apr 2011

@aalexis007 asi až v máji 😅 lebo ešte musím vybaviť 2 kamošky čo sa im narodili deti teraz nedávno a za ďalšou musím ísť do Žiliny a som silne rozhodnutá, že pôjdem sama a malého nechám doma s mm

aalexis007
18. apr 2011

@vierkaha ok, veď sa potom dohodneme 😉 A vďaka za názor, musím už začať niečo robiť - nastolím tvrdý režim - len neviem pre koho 😅

bambola
18. apr 2011

Dobre ranko 🙂

neviete kde by som si kupila novy nebolavy chrbat 😠
idem malej dat banan a konecne si pozriem fotky od maxi z chalupy lebo som si ich nechavala na velky monitor nech neskulim do toho mojho krpateho 🙂

inac uz mi prisla podlozka do kocika co mi baba sila len musim po nu na postu tak sa tesim 🙂 snad bude sediet lebo pri mojich meracich schopnostiach.... 😒 😀

jaruska8
18. apr 2011

Ahojte baby, pekný víkend za nami. Ale piatok bol otrasný. Si predstavte, čo sa nám stalo. 😒 Umývala som kúpelku a keď malá spala, tak som dávala do poriadku aj sifóny, použila som SIFO. No, keď sa malá zobudila, tak sa okolo mňa tmolila, bola na chodbe, ale aj v kúpelke. Okolo obeda došiel manžel a kuká na ňu a hovorí mi, že pozri sa, že čo to tam má po bradou. Ja kuknem a ono to vyzeralo ako špinka, tak že jej to utriem vlhčenou utierkou a nič, malá len zamrnčala, ani vodou to nešlo, akurát to okolo začervenalo. Ľudia, ja som normálne spanikárila, ja som si fakt myslela, že to má poleptané či čo, že sa nejak možno dostala k niečomu v kúpelke, akože logicky mi to nedávalo zmysel, ale ja neviem, proste panika. ☹ Tak ju zobral k lekárke, tá povedala, že to nevyzerá ako poleptané, ale že oškreté a vydezinfikovala jej to. Že máme počkať a že ak sa jej to bude zväčšovať, tak máme ísť na pohotovosť. jej sa tam urobila chrasta. Viete, čo je najhoršie????? Že ona vôbec neplakala, teda vlastne to bolo nakoniec aj dobre, lebo aspoň viem, že keby to mala nejak vyžraté, tak hádam reve ako tur, nie???? ☹ ☹ ☹ V živote som sa takto nebála. Už takéto niečo nechcem nikdy zažiť, som bola ako vypľutý slíž. 😒 😒

jaruska8
18. apr 2011

@aalexis007 A malý je na UM????

aalexis007
18. apr 2011

@jaruska8 áno od ukončeného 8 mesiaca áno

maxara
18. apr 2011

@vierkaha ano Vieri, jasne.. ani sa mi moc nechce nikam chodit, mam kopec roboty a kramy 😒

@aalexis007 mozem sa pridat, ved po velkej noci bude uz maj 😉

maxara
18. apr 2011

Akurat som poslala zivotopis.. som zvedava

kafoditka
18. apr 2011

Dobre ranko... nasa noc bola uplakana, ale vdaka viburcolu spal do 5:30, odvtedy je hore... dnes mam par vybavovaciek a chcem sa stavit na skok v Auparku do jedneho obchodu kuk..
@maxara kam si posielala zivotopis? uslo mi nieco?

maxara
18. apr 2011

@kafoditka mala som nastavene na profesii agenta na ponuky a tato ma zaujala, da sa aj popri materskej na skrateny uvazok.. uvidim na pohovore, ak ma zavolaju, ci mozem tie veci riesit s Ninkou alebo doma. Alebo aky je pracovny cas. Ved prinajhorsom nevezmem.

kafoditka
18. apr 2011

@maxara jaaj no super, tak drzim palec 😉 a o aku pracu ide?

gabika41
18. apr 2011

@maxara .....nastastie som si sadla na rit,takze je to dufam bez nasledkov.....a objednavali sme cez Eniki Beniki a je to ta i Isofixom taka fialkova farba......a mozno do sviatkov budeme mat este aj turisticky nosic,velky to sen mm,sa mi kocka z bazaru ozvala,dnes po obede ho posiela,tak mozno aj ten dorazi......a dufam,ze aj ta autosedacka by mohla do stvrtka...

gabika41
18. apr 2011

@aalexis007 ...ja Ta naozaj nechcem moc strasit,ale toto vstavanie pocas noci moze trvat aj dlho...u mojej sestry do 2rokov 5x za noc 3x papanie a 2x len tak.....mne sa fakt chlapci v tomto zdaju byt narocnejsi....

bambola
18. apr 2011

@gabika41 gabi a aky nosic ste kupili? lebo aj ja nejaky zhanam 🙂 len sa neviem rozhodnut 😕

tinaki1275
18. apr 2011

dobre ranko damy ,my po klasickej noci asi so 4 zobudeniami a mrncanim ale pripisujem to este stale piatkovemu ockovaniu a zubom ..ta druha jednotka se derie von uz tyzdne a furt vidno len bielu spicku ...nejako pomaly to ide. 😒 a este mi divne kasle ,ma chvilkami take zachvaty a ja si este stale namyslam ze je to z ockovania..nic jej nebolo a na 100% neprechladla..
@aalexis007 mne cajik nezabera..ona sa ho napije a o hodinu je zase hore,skusala som to uz velakrat ...ja som rada ze mi pije jednu 210 tku mlieka v noci ,lebo vdaka tomu mi konecne pribrala..ja verim ze casom sa to upravi..ze je to len take obdobie..mne totiz do 7 .mesiaca spala celu noc ,max.s jednym zobudenim ..

macik27
18. apr 2011

dobré ránko všetkým 🙂 moja malinká sa nadomnou zlutovala a budila sa v intervaloch jeden a pol hodiny takže som stihla aj zaspať kým som sa musela znovu zobudiť 😀 ale ráno sa zobudila s úsmevom na tvári tak je dobre 🙂 už stihla pokrkvať žalúziena balkóne, rozhádzať všetky hračky a práve mi rozoberá lištu nad parketami...to ako dokázala??? 😲 budem musieť zavolať majstrov a reklamovať prerábku 😀 😀 😀

gabika41
18. apr 2011

@bambola ...bol vcera na bazosi Chicco za 60evri,vyzera vcelku v pohode.....

adelaine
18. apr 2011

dobre ranko,
kocky, skoro som rano odpadla, mne zacal risi tak suverenne stvornozkovat, akoby to robil odjakziva 😀
sedel mi rano pri nohach a zrazu sup na styri a podho odo mna prec, presiel asi zo 2 metre, sadol si,
pozrel sa, ci sa divam a podho dalej, fakt som skoro odpadla....urobil to znicoho nic...
asi mesiac sa hojdal na kolienkach a ododnes sa odvazil na viac 🙂 velmi sa z toho tesim.

bambola
18. apr 2011

@adelaine tak on je z tych tichych pozorovatelov, co odkukava a jednoducho to potom spravi. sikovnik 🙂

luminkasp
18. apr 2011

ahojte kocky, tak my mame za sebou oslavovaci vykend, tere mala 4 roky, tak bolo super, mame nadherne pocasie, tak sa deti vyblbli, juj, no a snad vas stihnem aj precitat niekedy. my este nestvornozkujeme, ale alberto sa prekotula vsade a otvara sufliky, vsetko vsade teraz mame 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre