Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
20. máj 2011

@katka55 to som nepovedala 😀 😀 😀 😀 😀 ale neee, proste mas tam snedu plet, ale aj maly ma tusim.
joooj a maxin fotak, to pozname.... tie jej momentky. 😉

katka55
20. máj 2011

@noemarta 😀 presne som vedela, ze som ti nahrala 😉 😀

gabika41
20. máj 2011

....dnes ma domov z vychadzky zahnal dazd...... 😒

zuzik1983
20. máj 2011

@gabika41 no kupila som to od kamosky po jej malej 🙂 mozno budes prekvapena,ale je to od cinana 😀
@maxara , @adelaine dakujem 🙂
@bellablonde veru hej,uz treba strazit 🙂
pekne foto,ako len tie deti rychlo rastu 😕

maxara
20. máj 2011

@noemarta @katka55 😀 😀 ano, moj fotak je uuuuzasnyyy 😀

monline
20. máj 2011

dobrý večer 🙂
tak máme ďalší pekný deň za sebou..niekto slávi narodeniny (všetko najlepšie @strasska), niekto stretkuje 🙂 pekné fotky, Peti, zaujímavý koberec, čakala som, že bude farebný a zvláštny..a je a páči sa mi 🙂
čo by som k dnešku ja..doma sme sa potĺkali, okolo obeda prišiel šéf a priniesol mi ešte nejaké podklady k faktúram a monitor, takže konečne vymením svoj starý..odkedy sa mi pokazil LCD, slepím na starom klasickom predpotopnom 🙂 Daniel by bol celé dni vonku, dnes objavil šmýkačku, že sa na ňu dá vyliezť a strašne ho to bavilo..v nedeľu sú u brata krstiny, presnejšie u nás, lebo u nás sa všetci pomestíme, aby sme sa najedli..tak budeme mať rušno (aspoň máme dôvod zajtra dôkladne upratať 😀)

robika
20. máj 2011

Ahojte, dnes mal Filipko strasne tazky den ale aj pokrokovy...
hned rano sa mu podarilo postavit (drzal sa lehatka) sice vysledkom je modrina na licku, lebo hned v zapati sa mu smykli nozicky a bac... a druhy pad bol s kocikom... boze tak neuveritelne som sa zlakla, nechala som ho so svokrou vonku asi pol minuty, len co som jej isla zobrat vodu do vnutra a odrazu pozriem von oknom a kocik prevrateny, prve co ma napadlo, ze ho svokra vybrala a nejako prevratila kocik, ale ked som ju pocula ako na mna krici, tak som vedela ze je zle... nastastie nic vazne sa mu nestalo, lebo padol na travu, ale nechapem ako sa mohol cely kocik prevratit, bol na chodniku, ktory mame trosku vyvyseny a pozeral sa ako svokra sadi kvety do kvetinacov, nechapem ako to ze si nic nevsimla... do toho celeho nas este trapia zubky uz treti den je umrncany...
ale mame aj dalsie pokroky okrem toho ze sa postavil, tak si prvy krat sam sadol... 😀

robika
20. máj 2011

prajem vsetkym detickam rychle uzdravenie
@strasska tiez prajem vsetko najlepsie 🙂
@monline ked vidim slovo upratovanie, tak mi je zle, svokra tento tyzden umyvala okna zase, je tomu presne mesiac co boli umyvane...
@denisse my mame podobne deticky, uz vela krat ked si pisala, akokeby som citala o Filiipkovi, mne sa dari uspat ho v kociku, ale keby si videla ako... pre susedov normalny zazitok, doslova lietam po dvore s kocikom vyberam akoze zakruty, trasiem s kocikom, robim pritom brrr a podobne hluposti, len aby sa mu nedarilo posadit, aby vela neplakal a nakoniec zaspi, uspavanie trva presne tolko co aj spi pol hodinku beham a pol hodinku oddychujem☹

ja som este Filipkovi nekupovala take topanocky na prve kroky ved doteraz som ani nechyrovala, ze by sa skusal postavit... ale asi to uz coskoro pride, ale to asi treba skor osobne ako cez internet, len dufam ze tu najdem nejake normalne, lebo nejake schopne obchody tu velmi nie su...

monline
20. máj 2011

@robika ešteže sa mu nič nestalo..to je najhlavnejšie..a robí ti radosť pokrokmi, to je super 🙂

robika
20. máj 2011

@monline takze makas doma ostosest 🙂 ja mam tiez toho pracovne nejako vela a cez den mi s Filipkom nikto velmi nepomoze a vobec nic neviem v klude cez den urobit.. najlepsia pestunka je mm, ale tieto dni ako Filipko zo zubkov hlavne mrnci, tak je to na mne ho zabavat, mm nema tolko trpezlivosti, ked pride z roboty utahany... este tak svagrova priatelka je dobra pestunka a drzi sa toho, co jej poviem, ale to je iba sem tam, inak nikto a tak musim makat po veceroch... ☹

robika
20. máj 2011

@monline tak je to velka radost, tie jeho pokroky, nejako sa mi rozbehol... a musim na neho davat vacsi pozor
a Danielko sa ma ako?

monline
20. máj 2011

@robika práve pridávam nové fotky do albumu..dnes nám vyliezol na štvrtý schod, už musíme dať zábranu konečne, snáď zajtra sa podarí...
ja cez deň pri ňom tiež nič moc nespravím, a to ho pritom mám kam odložiť..mne sa najlepšie robí niečo večer, ked spí

robika
20. máj 2011

@monline aj mne sa vecer dobre robi, ved prave nahadzujem, len radsej by som sa natiahla pred telku...
no idem si teda pozriet Tvoje nove fotky 🙂

robika
20. máj 2011

@robika aky je zlatucky a tusim zase vyrastol, uz je z neho velky chlapcek, pamatas akych malickych sme ich doniesli z nemocnice a teraz su z nich uz velikansky chlapi, kde su tie nase malicke babatka 🙂
a Danielko uz chodi uplne bez pomoci?

monline
20. máj 2011

@robika kdeže, vôbec nechodí, len sa všade stavia a niekedy aj pustí, chvíľu postojí a potom padá na zadok..krokovať nevie, dokonca ani za ruky mu to moc nejde, v chodítku je dosť málo, ale tam sa len odráža..najradšej lozí po štyroch...
Veru pamätám aký bol malinký, však keď som ho priniesla domov, mal len 2,5 kila..on je aj teraz skôr drobček

robika
20. máj 2011

@monline podla fotiek som si myslela ze uz chodi... dobre ze pada na zadok, to budem musiet aj ja Filipka ucit, nech nie sme sama modrina
ja nemam s kym Filipka porovnavat, takze sa tesim na to stretko, lebo ked sa narodil bol oproti ostatnym dost velky, ale teraz sa mi zda, ze je taky priemer ani velky ani maly, a tiez som zvedava, ze ako sa bude spravat, ked uvidi dalsie deticky...

robika
20. máj 2011

@monline pozerala som na fotkach tie Danielkove topanocky, to su take na prve kroky? vyzeraju uplne super na leto, take vzdusne

monline
20. máj 2011

@robika môj sa teraz veľmi teší deťom..čím sú pojašenejšie, tým má väčšiu radosť 🙂 ale dosť škriabe a štípe, tak ho musím strážiť 🙂

monline
20. máj 2011

@robika tieto na fotke som kupovala v detskom obchodíku v senci, v takom drahom, ale nestáli veľa...sú fakt vzdušné a pohodlné, rád ich nosí, ten patent mi veľmi vyhovuje, lebo ak má boty na šnúrky, tak si ich rozviaže, povyvlieka z dierok ...botasky na suchý zips nerád nosí, lebo sú ťažké..ale kúpila som včera v protetike prvé topánočky, tie sú klasika kožené celé, no neskúšali sme ich ešte

robika
20. máj 2011

@monline a aku velkost si kupila? aj Filipko tie na suchy zips nema velmi rad a stale si ich dava dole, najradsej je v ponozkach a ja musim davat pozor, aby sme tie topanky niekde nestratili... nieco take ako mas Ty, by som na leto pre neho chcela, nech sa mu nozicka zbytocne nepari..

monline
20. máj 2011

@robika tieto sú 19ky a tie kožené sme kúpili 20tky..teta v lekárni ich skúšala tak, že vytiahla zvnútra vložku a primerala k nôžke a až potom sme ich skúšali obuť..19ky mu boli akurát, dosť ťažko sa obúvali, preto sme vybrali 20ky..musíš vyskúšať

mirka285
21. máj 2011

dobre ranko...kocky pekne stretko ste mali, @cigaretka cigi teba som si uplne inac predstavovala a vsak ty si normalna mlada baba 😀 my sme vcera boli s malou na pohotovosti v Sali lebo take mala zapalene oko,ze konecna 😢 dali nam pamikon a uz sa to zlepsilo od vcera trosku...dnes bude krasne,tak si to uzite 🙂 @katka55 tebe sa asi robia pigmentove flaky,ze?ja mam ten isty problem,ako to riesis? @strasska dodatocne vsetko naj aj odomna 😉

kafoditka
21. máj 2011

Ahojte..
moj maly vcera trhol rekord, zaspal az 22:30 😕 inak sme boli vcera konecne vonku, krasne bolo, dnes to vypada rovnako 🙂 mm isiel do Lehnic pokosit travu a cosi porobit, ja mam v plane ist so segrou a malym do mesta...
@mirka285 tak predsa ste skoncili na pohotovosti? chudatko Linda, dufam, ze sa jej to da do poriadku..
@monline mon, Danko je podareny na tych fotkach, ja ti mam stale pocit z nich, akoby mal namalovane pery priesvitnym leskom 😀

kafoditka
21. máj 2011

@mirka285 inak vcera som bola vonku s teutonkou a prisla som na to, ze maly nevymysla, ak ho otocim v smere jazdy. tak moze pozerat okolo seba a aj pekne zaspal... odzipsovala som tu zadnu cast, ale trochu mi vadilo, ze ked uplne lezal a spal, velmi nan svietilo slnko tym padom..

cigaretka5
21. máj 2011

@mirka285 no neviem ci mam dakovat za poklonu alebo sa nasrat, sak ja mam 30 rokov este tyzden 31 az tridsiateho .................

cigaretka5
21. máj 2011

@kafoditka no u nas je v posledne dobe zaspavanie medzi 21 a 22 normalka, vsera sice az o 22.15 ale to uz neriesim

adelaine
21. máj 2011

ahojte. Som sa vratila teraz z nakupu, bola som na mileticke na cerstvu zeleninku..a poviem vam, uz teraz je tam teplo. Dnes s mal vyleziem von az popoludni.
@kafoditka mne risi tiez vyvadzal v kociku, chvilu pomohlo to otocenie v smere jazdy, ale aj tak sa zacne po chvili nudit a vyvadzat..zalezi na tom, kade kocikujem a ci vidi nieco nove. Pre mna bolo dost prelvapive, dala som ho vcera do golfacu PP a tam bol cely happy 😀 , v teutonke sa tak dobre asi neciti..a to je priestranejsia.

kafoditka
21. máj 2011

@cigaretka5 cigi ale moj maly padnutim 19tej hodiny uz drochme, preto som z neho vcera nechapala a to mi cely cas pobehoval po obyvacke vysmiaty ako leco 😕 ale malo to aspon nejaky osoh, rano vstal o 6, dala som mu mlieko a potiahol do 8:30 😕 to je jeho maximum, obycajne je hore uz rano pred 6

cigaretka5
21. máj 2011

@kafoditka to poznam nasa mala mala rezim zaspavala max o 20 a rano max o 7 bola hore ale to uz skoro mesiac nie je pravda, zaspava az k 22 a vstava okolo 8

cigaretka5
21. máj 2011

@kafoditka ale nestazujem sa, sme si zvykli byt teda vonku na zahrade aj do pol 9 tym padom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre