Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
24. máj 2011

@robika tak my sme preskočili fázu snajperov a partizánov a indiánov 😀

monline
24. máj 2011

@bambola odkážem jej, díky bambi

@maxara veru dám si, že ďakujem 🙂 (pre istotu maj v zálohe aj iné jedlo 😀) Nika bola včera v Pk, ex s exsvokrou ju viezli domov, exsvokra po 15 rokoch videla kde bývame, samozrejme len ju vyložili a šli..ale Nika vraví, že jej tam povedali, že niekedy v lete nech tam vezme aj Danielka, že okúpať v bazéne, pohrať sa..normálne som nechápala!

robika
24. máj 2011

@monline niekedy nas vedia ludia dost zaskocit, kiez by stavalo ze iba pozitivne...
asi sa jej ziada mat v blizkosti aj male dietatko, vacsinou ludia tak pookreju a su taky neznejsi ked je v ich blizkosti male dieta, dnes som to videla na mm dedkovi, ktory je typicky stary hundros, ktory sa malokedy usmeje, (ja som ho videla raz) ale pritom viem ze je to dobracisko, ibaze nikoho si nepusta k sebe, ale ten pohlad ked je v blizkosti maleho... normalne hadze usmevy a je taky rozciteny... 🙂

katka55
24. máj 2011

jaaaj, konecne som sa dopasovala s podlozkou, idem precitat, co ste popisali a mala by som este zehlit 😒 a tu je moj vytvor (na tej hnedej oveckovej strane sa mi nechcelo prevliekat popruhy 🤐) 😉

katka55
24. máj 2011

a este foto samozrejme 😉

robika
24. máj 2011

@katka55 velmi pekna... si sikovna

robika
24. máj 2011

aj ja musim daku urobit, ale nemam vlohy na sitie, tak neviem co by som stvorila, zase na druhej strane ked nebudem trenovat, nemozem sa to ani naucit...

maxara
24. máj 2011

@monline 🙂 oki, ratam s tym..
no si to predstav, tak ved sak je to jej bracek 😉

Inak aj ja som mala pekny den dnes.. sme boli plavat, potom Ninka potiahla dllllho, ocko nas zatial cakal v robote a potom sme isli s Ninkou k ockovi do roboty pre nove disky a odtial neplanovane do hainburgu 😖 toto nejdem rozvadzat, ALE bola som mimoriadne pohorsena spravanim tety upadkovej predavacky v jednom supermarkete.. akoze mrte slovakov, vsetci plne kosiky a ona nas tam vsetkych nechala cakat asi 10 minut pri pokladni, vsetci sme stali v jednom dlhom rade. Ona nam zacala blokovat tovar, normalne mi kazala vybrat jogurty z toho kartonu, lebo asi som ich mala pomiesane (jedna znacka ale viac druhov). Nemala som ich ale kam vybrat, lebo ten pas bol uplne plny. No ale rychlo som ich zacala vyberat teda, ze ked maju take maniere a ona chytila karton a vydrbala mi ich na ostatny tovar.. normalne som sa nezmohla na slovo.. akoze toto sa mi nestalo ani len v lidly 😠 nechapem, co si akoze myslela ta povysenecka sedlana s dvoma ludovymi 😠 😠 neviem co by sa jej stalo, keby ich nablokovala tak ako u nas blokuju.. akoze.. asi som vychytila bud zly suprac alebo pani picu v pokladni.. alebo oboje 😖

maxara
24. máj 2011

no ale potom sme sa zastavili v stetke pri dunaji, s Ninkou sme robili heeej rup a straaaasne sa na tom smiala. Boli sme pri Dunaji si sadnut nachvilku 😵 tak som aspon trosku zrelaxovala s jednym velkym pivcom 😵

maxara
24. máj 2011

@robika aj moj stryko je taky 🙂

@katka55 😲 😲 wwaaauu ty si supeeeer 🙂 sikulka

monline
24. máj 2011

@maxara díky peti, posielam to katke na meil, zajtra jej to ukážem

@katka55 šikovnica veľká si 🙂 veľmi pekné látky máš na tej podložke

@maxara pravdepodobne až by sa v lete stalo, že by šiel malý do Pk, tak ja budem kávičkovať u vás, oki? 🙂
@robika neviem čo čakať od exsvokry..však uvidíme...a ten dedko musí naozaj pookriať

maxara
24. máj 2011

@monline 😉 jasneeee

maxara
24. máj 2011

@katka55 Kati probuuuh ty co tolko citas?? 😀 😀

maxara
24. máj 2011

no pekne.. ja mam raz za cas moznost vecer vykecavat a tu nikto.. resp aj vidim Mirku vykecavat na fb 😉 ale sem nezavita.. a urcite je tu viacej takych, cooo?

katka55
24. máj 2011

zehlenie som odlozila na zajtra, predpokladam, ze neutecie 😀 😉

@monline dakujem 😉 ta farebna strana je zo stareho ikea zavesu 😀 a zistila som, ze som ti zabudla nieco napisat 🤐 uz je to asi neaktualne, ale mamine sa najviac pacili knihy Prilis osobna znamost a Svet mi je dlzny. vraj su uz viac "vypisane". a Nike drzim velmi palce 😉 a co sa tyka nosenia, ja som mala pozicanu satku a vobec ma to teda neoslovilo. nebavilo ma viazat to stale, je to obrovske, a navyse sa tam ani malemu nejako nepacilo. ale chvali si to vela bab, tak jej to mozno sadne. a zo zdravotneho hladiska to bude asi lepsie ako ten nosic aj pre nu aj pre babo.
@maxara @robika ooo, dakujem 😉 😉
@maxara velmi pekny zazitok z pokladne mas 😀 😉 precitala som to rychlo, ale dieta nejako pomrnkava, tak som radsej hodila aj sprchu a zaliezla do postele 😉

maxara
24. máj 2011

@katka55 a potom si z tej postele vysla a teraz si tu? ci uz spis?

monline
24. máj 2011

@katka55 žiaľ žehlenie nikdy neutečie ☹
tie knihy som ešte nekúpila, ale možno zajtra ich kúpim, takže super si to stihla, díky 🙂

maxara
24. máj 2011

@katka55 ip ti dosla?

katka55
24. máj 2011

@maxara ja som v posteli s vami 😀 😀 ip dosla a zachvilu aj odide 😀 😉
@monline tak super 😉

katka55
24. máj 2011

kedze nikto nic nepise ( 😀 🤐) , tak som kukala albumy a nech sa paci inspiracia na narodeninove torty: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/skalicanky/a... 😉

katka55
24. máj 2011

fiha, a vyzera to tak, ze boddez bude nominovany na Otca roka...

katka55
24. máj 2011

tak som si pokecala a idem spat 😀 bruuu.

bambola
25. máj 2011

bre ranko 🙂
@maxara ja som musela rychlo odist lebo moje dieta samo nechcelo vcera spat 😠
@monline vidis peta ti hned aj nasla 😉 ale nemyslim si, ze je to ako napisala katka, ze satka je zdravsia pre babo, v podstate sa viaze na ten isty styl ako sa upevnuje ergonomicky nosic, len napriklad mne by sa to tiez nechcelo viazat (ja by som z toho mala nervy) a malu chcel nosit aj mm a ten satku vobec nechcel, tak u nas to bolo jasne 🙂 ale vsak co viem tak @kafoditka satkovala aj @zrzulka a @booklover a tusim aj @dugyna, tak snad ti poradia 😉 resp. povedia ako to bolo so satkou 🙂

gabika41
25. máj 2011

dobre ranko sa praje.... 🙂 prajem pekny dnik plny slnka....

carrie84
25. máj 2011

@maxara Co mas proti fb? :D

denisse
25. máj 2011

dobre rano ... tak nasa zazracna noc sa neopakovala, ale aj tak sa dalo ... je nam strasne horuco v noci, ale s otvorenym oknom sa este bojim, ze mala prechladne ...

@maxara krupicaky som skusala len vtedy raz, co sa mi az tak nepodarili, musim skusit zas ... ale hovorila si, ze je na to lepsia nejaka hrubsia krupica, nie detska, ci?

denisse
25. máj 2011

@katka55
pekna sa ti podarila ...
ja mam na tu svoju nerv, lebo barunka sa tak strasne vrti v kociari, ze ju ma stale vselijak potocenu, pokrcenu a tak ... 😒

booklover
25. máj 2011

@monline http://www.nosime.sk/sk/vsetko-o-noseni/preco-n...
oplati sa precitat 🙂 nosice kupi aj v bazari, ale rozhodne nech neriskuje klokanku.

booklover
25. máj 2011

pozdravujem Vas damy! 🙂
davnejsie som tu nebola..
nasa Janka ma 7,5kg, dva a tristvrte zuba a popri nabytku chodi o106. po schodoch vylezie za par sekund, ale dolu by sa pustila sipkou 😀 papat a pit si pyta mlaskanim, kyva pápá, a na nocnik sa pyta nervozitou a tahanim mamininych teplakov 🙂 kojim rano a vecer, Janka spi s nami v manzelskej celu noc, o polnoci sa vycika do nocnika a buva do siestej, kedy vstavame aj my. inak pracujem na semestralke a snad do tyzdna budem mat konecne posledny kredit a mozem uvazovat, kedy sa prihlasim na statnice.
svokra bude asi od leta bez roboty a ostala by s Jankou, tak mozno bc statnice v auguste a mozem si hladat pracu. ale nie je to iste, tak uvidime.
na dome kladieme tento tyzden stropne vlozky, nosniky su uz tam. snad do dvoch tyzdnov zalejem strop. radi by sme v auguste, ak uz bude strecha, isli do polska na lov stavebnin za polovicnu cenu 🙂 uvidime, co tam uvidime, a ci nam to bude stat za dovoz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre