• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara a vy idete len dve s ninkou? tak uz viem preco je to studentsky trip....lebo ked zoberes vekovy priemer ucastnikov vyjde z toho jeden student :grinning: :grinning:
8. júl 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola snad sa nepodrezes :slight_smile: a vela stastia pri priprave obcerstvenia :wink:
8. júl 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ty nevies mati asi citat, len my dvaja s Ninkou, tj neberieme nikoho ineho :wink:
8. júl 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no ved vsak tak som to myslela :confused:
8. júl 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara uz som si to po sebe precitala, hej da sa to pochopit aj inak ako som to myslela :grinning: no madar :sweat_smile: myslela som , ze idete len dve, ty a ninka :wink:
8. júl 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ma boli koza lebo ma mala cvakla pri zaspavani :rolling_eyes:
8. júl 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola keby sme isli ja zena s Ninkou dievcatkom, tak napisem iba my dve nie dvaja s Ninkou :wink:
8. júl 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak nas vcera ockovali do oboch noziciek, v noci teplotka, teraz uz lepsie, vcera po ockovani spala vyse 3 hodin a dnes od rana stale podriemkava s prestavkami...

@bambola mala si kricat xixi, my sme este stale trosku mimo...
8. júl 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola vsetko najlepsie zelame Matke krasnej dlhovlasej xixixi
8. júl 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
urobila som skvele kuskusoto a Ninka ho nechceeeeee :pensive:
8. júl 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maxara tak uz mi je to uplne jasne, ale este stale sa mozem vyhovarat na vykojeny mozog :grinning: :grinning:
8. júl 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :grinning: :grinning: ale nemusiiiis.. ved aj ja som to mohla lepsie napisat.. ako pripravy? uz mas vsetko? ci uz aj oslavujete?
8. júl 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, mozem sa i ja vtierknut na stretko na strkovec? kedy, kde o kolkej sa stretavate? ;)
akurat sme sa vratili z nakupov potravin na nasu mini narodeninovu oslavu a teraz idem sup do bazenu. som totalne zapotena. akoze teplo je ale fuka vietor.
8. júl 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - mala matka, prajeme ti vsetko naj naj naj k prvemu rociku, vela stastia, zdravia, lasky a nech ma z teba tvoja maminka len a len velke radosti :wink: ale aj tatinko :wink:
8. júl 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katty17 zatial sme sa dohodli len na termine buduci tyzden, ked bude pekne.. a ak mozem do toho cosi, tak ja mozem len do stvrtka, cize pondelok, utorok, streda a inak mi to je jedno kedy :slight_smile:
8. júl 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
vsetkym dnesnym oslavencom prajem vsetko naj, naj, naj
@medved dani, tusim lulu mala vcera narodeniny, ze? ci som mimo? ale pre istotu....jedno oneskorene vsetko najlepsie :grinning:
@medved @maxara @adelaine @bambola @katty17 ohladne buducotyzdnoveho strkovca - utorok by som radsej nesla, lebo dopoludnia mame ockovanie a bohvie ako sa bude popoludni mala citit a ci nebude teplotovat. A mile vterky, som rada, ze ste nam s dankou rozsirili nase komorne stretnutie, aspon vas vsetky spoznam aj osobne :wink:
@ywett mala je bojovnicka! nas to caka v utorok :unamused:
8. júl 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, vcera som uplne zabudla poprijat oslavencom- vsetko krasne k ich 1. vyrociu @tinaky1275 - Leie, @nunuka - Tomaskovi, @miki060707 -Simonkovi a samozrejme dnes uz nezabudnem na dnesnych oslavencov @bambola - Martinke @cigaretka5 - Dorotke, @katka55 Patrikovi
8. júl 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska sa smejem,,,citam tvoj prispevok a v nom pises, ze si štíhla,,,a si hovorim,,hmmmmmmmm, ta si ako o sebe pekne pise,,,,,,,,a az ked mi veta nedavala vyznam, tak sa docitam,ze aby si stihla kafiicko............ :grinning: :grinning:
8. júl 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara uz sme aj dooslavovali :wink: tak u nas to bolo len take komorne, par chlebickov, kolacik, ovocie a dzusy :wink: ale oslavenkyna ma velku radost z novych hraciek a hlavne zo skatul v ktorych prisli :grinning: :grinning:

dakujeme vsetkym virtualnym gratulantom :slight_smile:
8. júl 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. dakujeme vsetkym za gratulky :dizzy_face: my sme dnes velmi neoslavovali, kedze sme boli na promociach (inak, stretli sme sa tam s @kristip :wink: ), len sme malemu dali darcek, nafukli sme mu balony a saskovali sme mu tu v macko pu capiciach :grinning: sa mu to ratalo. no a velka oslava nas caka v nedelu, tak som zacala boj s tortou :grinning:
@bambola @cigaretka5 aj my prajeme vsetko najlepsie babam :wink:
@robika boli sme pri Sibeniku v stredisku Solaris
Pekny vecer vsetkym, idem makosit dalej :wink:
8. júl 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@minizu zuzi hej vcera sme mali rok :slight_smile: vdaka za gratulku
a jasne, komorne stretnutie sa rozrastie, to je len dobre :wink:
8. júl 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minizu :slight_smile: tak ja ak mozem navrhujem hned takto sfleku pondelok, moze byt? @medved @adelaine @bambola @katty17

@bambola :grinning: zlataa, no asi aj Ninka oceni.. ja som s nou bola kupit kamoskam darceky pre mimina, sa im teraz narodili a cestou od regala k pokladni, asi 5 metrov, som isla pomaly, som este obzerala a Nina mi vyhryzla do jednej krabicky dieru :unamused: ved to som tam ani nemohla nechat a ani darovat to nemozem :frowning2: :confounded:

@katka55 a aku si tortu vybrala? ja uz mam tiez jednu vyhliadnutu a teda som sa uz rozhodla, ze ju idem upiect :slight_smile: som zvedava ako dopadnem.. akoze nebude asi taka nadherna ako tie co tu uz boli a zrejme ani taka dobra nie, ale mm ma zrusil, povedal, ze jemu bude urcite viac chutit odo mna, tak .. nechala som sa ukecat.. tiez musim zacat o den skor. A ty sa nechces pridat na stretko na Strkovci?
8. júl 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maxara pondelok popoludni je fajn. v nedelu sa vraciame z vychodu, tak sa trosku ulejem z prania a upratovania :wink:
8. júl 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara peti ja teoreticky mozem, jak vam lepsie vyhovuje poobede ci doobeda? a jake ma byt pocko nevieme?
8. júl 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minizu @medved no moja predpoved tu hovori ze 32 stupnov a mozne prehanky.. ale typek rano daval nejakych 40percent.. ja som za poobedie, kludne tak o 13tej, co vy na to?
8. júl 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara typek je pan Ilko? :grinning: :grinning: :grinning:
ja mozem v pohode, ale lucka o 13 papa, takze ja najskor okolo 14h
8. júl 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...len som vas dosla kuk a pozdravit,mna dnes slnko nejako zmohlo tak sa idem vyvalit k telke...pekny vecer vsetkym
8. júl 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maxara @medved tiez som skor za tu 14. normalne chodivema popoludni az okol 15, tak si to trosku posunieme na skor
ako sa hovori: ilkove slnecno som susila dva tyzdne :grinning: tak yahoo tvrdi, ze bude 29 stupnov a popoludni hrozia burky z tepla...no nechame sa prekvapit
8. júl 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara v zasade nemam nic proti pondelku, ak by ste nemali nic proti utorku ci strede tak radsej :wink: ale prisposobime sa :slight_smile:
8. júl 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minizu my tiez chodievame normalno okolo 14:45, takze 14 je OK
8. júl 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok