Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
8. júl 2011

ahojte vospolok,
ja chodievam na strkovec vypustit riska 2 az 3 x denne, mne je teda jedno, kedy to bude...
chodievam rano o 9.00 a potom o 14.00, ta 14.00 je teda uuplne idealna 🙂 🙂 a ten pondelok mi tiez vyhovuje...

tesim sa na vas vsetky, aj na stare zname, aj na nove tvare 😉

maxara
8. júl 2011

@medved 😀 😀 asi.. ked ja neviem, jak sa ti paprdovia volaju.. este je aj nejaky druhy, nie?

@minizu @medved oki, ja som za.. teda kludne aj o 14tej. A ked to bude vyzerat vselijak, tak si napiseme tu na koni a keby prsalo, tak este mame stredu 🙂 @bambola preskakujes prispevky.. utorok je zamietnuty z dovodu ockovania jednej z hlavnych vyvolavateliek stretka 😉 a streda je nahradny termin 😀

medved
8. júl 2011

@maxara peti sak Ilko a Jurcovic su paprdovia 😀
pokial sa nic nestane, mne vyhovuje aj pondelok aj streda, tiez tam chodim skoro kazdy den ako adel

maxara
8. júl 2011

@medved 😀 no ved ano, ti dvaja.. a ja som si asi dva roky myslela, ze je to jeden 😀 😀 nuz co.. ja si normalne aj herecky a hercov mylim 😅

adelaine
8. júl 2011

@medved pocuj, ved my sme sa tam mozno aj videli, ked tam tolko trcime, nie? 😀 😀

katka55
8. júl 2011

@maxara strkovec by som brala a pripajam sa k @bambola , ze utorok alebo streda by boli lepsejsie, nech sa v pondelok dame po vikende dokopy 😉 ale aj pondelok moze byt. tortu som vymyslela taku, ze spodok ma byt mramorove cesto s parizskou plnkou potrete nutellou a horne poschodie bude piskotove cesto s jogurtovo-jahodovou plnkou. a musim to naplnit uz dnes, aby som zajtra mohla potahovat. lenzeeee... je to naprd, lebo je strasne teplo a topi sa mi to ☹ tak neviem, co idem spravit... 😒

medved
8. júl 2011

@maxara peti ilko je markiza a jurcovic jojka, asi jediny rozdiel 🙂

katka55
8. júl 2011

@maxara ups, kukam, ze aj ja preskakujem prispevky 😅 tak teda nic 😀

medved
8. júl 2011

@adelaine je to dost mozne 🙂 ja sa tam motam furt, ale ked som sama, len sa prechadzam ked som s mm tak dame aj hojdacky 🙂
ked uvidis niekoho s mastnymi vlasmi a bez makeupu, to som asi ja 😀

minizu
8. júl 2011

@medved mastne vlasy a bez make upu...tak to si tusim zuzila vyber na 90% mamiciek 😀

maxara
8. júl 2011

@katka55 a chladnicka? to nefunguje? takze v pondelok pridete?

@medved rano ked vstanema zapnem telku a bude telerano a tam paprdo bude ukazovat tie pridrbane palicky, budem sa v duchu pytat, ci to je na markize Ilko alebo Jurcovic.. a potom to uzavriem, ze jeden z nich a ten druhy je na Jojke 😀

adelaine
8. júl 2011

@medved a ty ked ma uvidis, si povies: "ahaaaaa, to je ta mrzana" 😀

maxara
8. júl 2011

Baby ja nemozem prist, nemam si co obliect 😒

medved
8. júl 2011

@minizu to je pravda 🙂
stradovat 2 hodiny na 10 centi opatkoch by som urcite nezvladla, teda ja ani 10 minut 😉

medved
8. júl 2011

@maxara paprdo v telerane s palickami je ilko 🙂

medved
8. júl 2011

@adelaine neveriiiiim 😉

medved
8. júl 2011

@maxara jak nemas si co obliect? a vcera vecer ked sme sa stretli si bola naha? daj si to iste, ja ta nebonznem neboj 😀

minizu
8. júl 2011

@maxara to mozes hovorit manzelovi, ked ho chces donutit, aby ti kupil handry, na nas tieto vyhovorky neplatia 😎

robika
8. júl 2011

Ahojte,
vsetkym malym oslavencom prajeme vsetko najlepsie, nech ich mamicky a oteckovia velmi posluchaju @bambola @katka55 @cigaretka5

bambola
8. júl 2011

@maxara vsak bude teplo, nemusis sa obliect 😀 😀

adelaine
8. júl 2011

baby, ja sa z vas pocikam, tak sa tu smejem na vasich komentaroch, ktory paprda je ktory 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@medved samozrejme ze to ide kocikovat na 10 cm opatkoch!
ale to by si musela vystupit z nejakeho bavoraku, au pair by ti vylozila tvoj ultralahky kocik, nalozila
by ti tam dieta, ty by si sa presla zo 20 metrov od auta a spat, zakyvala im, potom by si si elegantne nastupila do auta a odficala by si....tak by to islo, inak nie 😀

maxara
8. júl 2011

@medved @minizu @bambola vy ste trupky.. ja fakt budem musiet nieco seriozne vylasovat.. sak ja .. 😔 ach jaaaj.. a vcera Dani som bola naha.. ty si si to nevsimla? 😀 😀

maxara
8. júl 2011

@adelaine mam prist v stekloch? 😀

adelaine
8. júl 2011

@maxara jasne, a zober aj au pair, inak nie 😉

minizu
8. júl 2011

@maxara aaaach jaj, tiez si posledny rok hovorim, ze nemam nic na seba a vytahujem veci, co mi v skrini odpocivali nepovsimnute par rokov....co uz, ked mam trosku penazi na zvys, radsej kupim malej ako sebe. rifle a tricko to vzdy isti. tieto dva kusky urcite mas v skrini. a nejdeme predsa na modnu prehliadku 🙂 🙂

maxara
8. júl 2011

@adelaine no tak potom musim dojst bez steklov 😀

adelaine
8. júl 2011

baby, veru...ja asi tak napodobne.... rifle a tricko to istia 😉

inak, idem uz off, idem poriesit mm 😀
dobruu noc

medved
8. júl 2011

@maxara jasne tak uz chaoem co na nas vsetci cumeli, ty si bola naha 😀
sak ja nic ine ako rifle a tricko resp tielko asi ani nemam 😒

medved
8. júl 2011

@adelaine dobru noc 🙂
ja mm neporiesim, uz je na pohode 😀 a ze je tam este viac ludi ako vcera, sak to ani nie je mozne snad 😒

maxara
8. júl 2011

@medved 😀 😀 😀 presne tak.. mozno som mala nieco zacviknute medzi ritnicami 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre