Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutulka12
11. júl 2011

@maxara jáááj veru pravdu máš. takže čím skôr tým lepšie? 😀

tatianka.g
11. júl 2011

ahojte baby ak ma Tominko teplotu zo zubkov mozme ist vonku? Uz mu vystupila na 37,8

tatianka.g
11. júl 2011

Ahoj @maxara takze chystate vylet pod Tatry? My sme momentalne v stadiu velkej prerabky nasho bytiku, vsade velky bordel ale ak by sa nam podarilo uvolnit, tak by sme nieco mohli poriesit...

elenka.k
11. júl 2011

@katty17 Krásne foto, zlatučká. Ja môjmu robím v piatok oslavu , objednala som futbalovú tortu 😉 sa teším!!!!

elenka.k
11. júl 2011

@tatianka.g podľa mňa, nie! Neviem ako u Vás, u nás už riadne svieti slniečko, a vtedy sa nemá chodiť s teplotami ...

mirka285
11. júl 2011

dobre ranko...citam,ze vsetky oslavy dopadli super,deturence su podarene na fotkach 🙂 no ja neviem ci sme jedini,ale my mame rezim uz dost dlho co som velmi rada...uzite si dnes stretko,ja sa chystam trosku poupratovat,nastastie mam navarene zo vcera,lebo by sa mi ani nechcelo v tom teple 😒

maxara
11. júl 2011

@tutulka12 😀 no v podstate ano

@tatianka.g no ved uvidis.. ked nie, tak sa neobesim 😉

katka55
11. júl 2011

ahojte. konecne mame klud a pokoj. akoze nieze by sme neboli radi, ze mal ocko 2 tyzdne dovolenku, ale vsetko bolo naopak, dieta umrncane, ziadny rezim 😀 😀 dnes sme si pekne navarili obed, teraz panko odfukuje, poobede sa pojdeme vystretkovat a pekny den za nami 😉

strasska
11. júl 2011

Ahojte, krasne fotocky ste tu popridavali...oslavy vyzerali byt super a dodatocne gratulujeme 😉
My dame oslavu asi cez vikend, zatial sme dali len malej babiku a velmi sa tesila. Ked stiahnem fotose, tak pridam 😉
a zelam pekne stretko 🙂

adelaine
11. júl 2011

ahojte,
baby, ja sa tak tesim na stretko!!! dufam, ze nubude prsat, lebo sa nejako zatahuje 😒

@mirka285 aj my mame rezim klop klop ( a zatial risko je presny ako hodinky) 🙂 on si to reguluje sam,
a mne to uplne tak vyhovuje....som zvedava, dokedy to tak bude.
@katty17 Sandricka aka paradnica je na foteckach, krasna 😉

aaa este sa chcem opytat, baby, tie co mate 3 Hexu ockovanie za sebou? mali ste nejake komplikacie?
Risko ma od stvrtka pripuchnutu a cervenu nozicku, najprv mal obe, teraz iba jednu aj napriek octanovym obkladom ☹ mali ste to niektora?

katka55
11. júl 2011

@adelaine po tomto ockovani mal tusim aj patrik dlhsie cervene a tvrdsie miesto vpichu na jednej nozicke, ale v pohode to po par dnoch preslo 😉 aj ja sa tesim na stretko a keby bolo zatiahnute, tak by to aj bolo super, nech sa neuvarime 😵 len nech neprsi 😕

adelaine
11. júl 2011

@katka55 Kati, dakujem za odpoved, dufam teda, ze za par dni to bude ok

katty17
11. júl 2011

baby, tak so m u nasich v ruzinove a je tu oblacno. ale neprsi. takze dufam ze ani nebude. kde na strkovci sa vidime. ako su tie rozne preliezky, hojadacky....?
@adelaine - na kolku tam budes?

adelaine
11. júl 2011

@katty17 na tu 14.00 pridem, mne risko do 13.00 spi, potom ho nakrmim, prebalim a doficim 😉
budem sa niekde na ihrisku poflakovat, vacsinou sa hojdame, alebo ho necham lozit po trave...

katty17
11. júl 2011

@mirka285 - mirus, ty nemas chut dobehnut s linduskou na strkovec? tak by som vas uz chcela zasa vidiet 🙂

katty17
11. júl 2011

@adelaine - aj my tam prideme na druhu. teraz este spinka babula ale rataz ze za desat minut sa zobudi, dame papat perkelt a ficime 🙂 uz sa tesiiiiiiiiim. alebo radsej netesim aby sa nieco nestalo 😀

kristip
11. júl 2011

Ahojte,
@katka55 potesilo ma, ze sme sa stretli na tych promociach. Ako bolo v rozhlase?

tak my sme v sobotu konecne domalovali, ale upratane pri tychto teplotach budem mat az ked bude oslava Petkovych narodenin. Pekne pomaly, postupne, mam este 16 dni 😝
Baby ja som tusim na Strkovci este ani nebola, tak rada by som aj ja sla na stretko, ale kym by sme sa tam dotrepali bez auta, bolo by aj zajtra. V nedelu na Strkovci hrame o 17 pre deti Gulka Bombulka a o 21 Zenu cez palubu. Tak pridte, ak budete mat chut. Neviem ako to vypali vonku, ale snad v pohode...
Mne sa brutalne nic nechce, s Petkom pojdem von asi az vecer, lebo kupat sa nemoze a toto teplo - pomooooc. Vcera sme mu namocili trosku nozky v Drazdiaku, taky bol stastny, zlato moje. Bolo mi to v celku jedno, ked nam tento rok zatrhli URO a NEFRO kupanie v bazenoch, jazerach a tak, ale teraz mi to je trochu luto, lebo vidim, ze by sa vyblaznil a osviezilo by ho to a mna vlastne tiez....no nic.
Tak vam prajem pekne stretko a vesely den

kristip
11. júl 2011

ozaj a blahozelam vsetkym oslavencom, ktori mali a prip. aj dnes maju narodeninky. Aby boli stastni, aby sa im darilo a aby boli zdravucki 🙂

mirka285
11. júl 2011

@katty17 jaaj Kati ja mam strkovec od ruky,sa mi tam nechce ist v tomto teple 😒 ale vsak co nedobehned do DNV,teraz ked mas auto si tu za 10 minut,mozme dat stretko v Rolande,tam aspon mozem malu vypustit 😉

gabika41
11. júl 2011

.....no takze my uz aj bazenik mame za sebou.....inak som bola dnes vybavovat pas a pani mi povedala,ze od buduceho roku bude pas pre dieta povinny...takze tam budem musiet skocit znova....

katty17
11. júl 2011

tak my uz so sandrickou doma so stretka na strkovci. akurat mi zaspinkala. uz bola unavena a nie a nie zaspat. tak som s nou kruzila okolo mileticky 🙂
Baby, dakujem za dnesne stretko. zislo sa nas tam celkom dost 🙂 skoda ze sa rozprsalo lebo sa mi pacilo ako si lozili, chodili deturence po travicke.... 🙂 ale tak aj fajna kofola v krcme bola fajn 😉
@mirka285 - miri myslis ze by som tam trafila 😀 ja ani neviem kde je rolando. dostanem sa tam kade lahsie? cez devinsku cestu alebo cez dubravku? co je v rolande ze tam mozu deturence behat? nejake ihrisko? ci?

minizu
11. júl 2011

Dobre bolo aj napriek dazdu. Rada som vas vsetky videla a spoznala. Musime opakovat castejsie 🙂

mirka285
11. júl 2011

@katty17 po devinskej ceste,je to restika ktora ma vonku ihrisko,Bambi tam chodila s malou na plavanie 🙂

mirka285
11. júl 2011

dnes som bola s malou na ihrisku a moja herecka sama vylezie na smyklavku po schodikoch a aj sa smykne,bohovska je 😵

kafoditka
11. júl 2011

Caute 🙂 citam, ze ste mali dnes stretko, kde mame nejake fotky?? 😉 😉 My sme boli dnes na prechadzke v meste, kde sme si dali obed.. zajtra ideme do Bojnic, tak sa tesim, dufam, ze pocasie vydrzi... Co sa tyka nejakeho rezimu, tak my si stale drzime dva spanky denne, vecerne zaspavania si fesak posunul na 20tu a vstava rano o 6 s jednym zobudenim na mlieko okolo polnoci, inak spava pekne (klop klop)
@mirka285 sikulka je Linda 🙂 viem si ju zivo predstavit 🙂

mirka285
11. júl 2011

@kafoditka jeej tak super vyletik budete mat zajtra...mne Gabo zapotil,ze na vikend ideme na chatu na Liptovsku maru,ale este s tym nie som stotoznena uplne,este aj kramy mam akurat dostat 😖 a Tomiho musim vypravit do tabora...Linda sa dnes pekne hrala v piesku,celkom ju to bavilo,hlavne ked sa mohla s bratrancom handrkovat o lopatku 😀

kafoditka
11. júl 2011

@mirka285 a nemala tendenciu ten piesok papat? mne Filip vsetko pcha do pusy, najnovsie vsetky mozne kamene... na Liptove je paradne, len ta nekonecna cesta - teda nam trvala 5 hodin, maly vydrzal presne ako som predpokladala do Terchovej, tam sme dali hodinovu pauzu, naobedovali sa, maly sa najedol, vybehal a pokracovali sme dalej, nastastie zaspal..

mirka285
11. júl 2011

@kafoditka vies co este mesiac dozadu ten piesok jedla a teraz vobec,pekne sa hrala,otravovala vsetky decka,dievca bude po mne aj ked vyzor ma po Gabovi,strasne je akcna 😝

noemarta
11. júl 2011

ahojte,
@mirka285 ina sikulka je Lindusa, super. 🙂
@kafoditka ahoj domi, dik za sms 🙂 joooj, som rada ze sa mate dobre, len tak dalej !!! dufam ze si to uzivate maximalne 🙂 🙂
Ja som bola s Nelou poobede okolo piatej vonku, lebo vsak tu prsalo, tak sme boli iba u svokry a kamosky vo dvore.... pospominali sme sobotu.... 😀 😀 😀
Ale konecne je teplo, som rada...konecne leto prislo....

kafoditka
11. júl 2011

@mirka285 tak to ma byt, aspon sa v zivote nestrati a da kazdemu vediet, kto je tu sef 😀
@noemarta 😉 veru dobre nam to padlo 😉 inak Peto sa tesil, ze sa trochu schladi na Kysuciach a houbele, tu bolo vcera elegantnych 32stupnov 😕
@mirka285 inak od 14.7. mas v kinach najnovsieho Harryho tak sa mozte ist s Gabkom vyvencit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre