• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
baby, idem off, mm otvoril flasu vinka, tak idem si dat do nosa.
pekny vecer :grinning:
22. júl 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sunnygirl naša malá žije v podstate iba na jogurtoch, na pribináčkoch a ochutených tvarohoch... čakám,kedy sa jej vráti normálna chuť k jedlu... ja len snívať môžem,že Kika zje toľko,čo Lenka...
@luludi skúsim,aj keď ja jej poviem,urob mame moja,moja (to znamená,že ma má pohladkať) ale prdí na to....... inak hladkať vie pekne, ale najmä psa....
22. júl 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobry vecer sa praje,

@sunnygirl ja tiez davam jogurty a kojim este, a v pohode, to sa preto hovori @bambola ze sa nemaju davat jogurty ked kojis, aby ti neprestala pit mlieko, ale nasa aj pije aj je vsetko co vidi :grinning:
Akurat maso ked jej dam nerozmixovane, tak mi to vypluva, ine jej nevadi....
@adelaine len si daj do nosa, aspon sa trosku odreagujes s tych stresakov... :wink:
22. júl 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sunnygirl risimu idu teraz zuby a vtedy jedava velmi biedne - mometalne ma obdobie, ked pravidelne zje akurat jogurt na olovrant, trochu polievky na obed a par kukuricnych chrumiek za den, inak je vyyyyydatne kojeny a kym zubale nevyjdu, inak to nevidim. :slight_smile:

dobre ranko,

strasime uz od siestej dnes :slight_smile:
23. júl 2011 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko damy....zda sa,ze dnes by mohlo aj slniecko vykuknut...prajem pohodovy den... :slight_smile:
23. júl 2011 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko....tak mi uz klasicky hodinu hore. Taaaaak by som si este v tomto pocasi pospala :unamused:
@sunnygirl pripadne skus dat malej na ranajky ovsenu alebo kukuricnu kasu. Mojej malej to chuti a hned z rana ju to pekne nabije energiou :slight_smile:
23. júl 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: najnovšie nemám vôbec čas na net, lebo Teo s Dankom spolu sú ako dve neriadené strely :grinning: :grinning: ale aspoň sa nenudíme doma. Teodor sa od včera dokáže postaviť aj v priesotre bez opory a už a od svadby behá vkuse po nohách, tak len tŕpnem kedy nabije ústa :confounded: akože chodiť začal skôr, ale to boli len také tučniacke pomalé kroky. skončili nám pokojné dni :grinning: ale zlatí sú chlapci, pekne sa spolu vyhrajú s hračkami, Teodor ide strašne za Danielom, všademu je za pätami a všetko po ňom opakuje :slight_smile: včera sme oslavovali Danielove meniny a Teove narodky, keďže majú dva dni po sebe, tak sme to spojili a spravili jednú oslavu. oslavovali sme v komornom zložení, babky, dedkovia a krstní rodičia, lebo sa veľmi zhoršil zdravotný stav svokry :pensive: :pensive: :cry: ideme jej dnes trochu pomôcť aby ona len oddychovala a potom skočíme na ihrisko. pekný deň kočky
23. júl 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobre ranko,
tak dufam ze sa to slniecko pretlaci a bude pekne, alebo aspon nech neprsi....
Prajem vsetkym pohodovy den, aj tebe Mirka !!! :wink:
23. júl 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutulka12 jej, jake mas pekne deti !! pekne torticky..
23. júl 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
pomaly sme uz pobalene a vraciame sa domov :dizzy_face:
@noemarta preco mirke dnes zelame specialne pekny den? :confused: prehliadla som nieco?
23. júl 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ďakujem :slight_smile: ale veď všetky deťúrence sú krásne :wink:
23. júl 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko damy :slight_smile:
@tutulka12 krasnych blondacikov mas doma :slight_smile: torty vypadaju fajnovo, najma ta so zelatinovymi husenickami, tie by som vsetky vyjedla, mnam :slight_smile:
@mirka285 myslim na teba :wink:
23. júl 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...tak ja som dnes velmi zle spala,celu noc som sa prehadzovala :frowning2:
@bambola Mati idem dnes do Madarska na vysetrenie s tou mojou zlatou zilou,teda uz to nie je len zila ale aj trhlinu tam ma,ktora sa neda scelit a po kazde sa mi infikuje a strasne to boli :cry:
@tutulka12 krasne deti,naozaj :slight_smile: vsetkym prajem pekny den,vyzera to dnes,ze aj slnko bude svietit :slight_smile:
23. júl 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 uf, tak nech ti to dobre dopadne a nech už ti s tou žilou čosi robia aby si netrpela. mm vyrezávali pred dvoma rokmi hemoroid. doktori ho odbíjali mastičkami a "ozdravujúcimi" kúpeľmi, kým to nezašlo tak ďaleko, že skoro od bolesti plakal :frowning2:
@kafoditka tí kyslí hadi šli včera na dračku :grinning: :grinning: tak teraz máme v chladničke polku torty bez hadov a lentiliek :grinning:
23. júl 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak joj Ludi, sak ja som vas uz tak dlho nevidela :frowning2: dufam, ze buduci tyzden bude lepsie pocko a dame stretko :wink:
a inak stale ked vidim reklamu: mozem mat jej mobil, tak si spomeniem na tvojho poloviciaka. ten chlap mi ho velmi pripomina :sweat_smile:
23. júl 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 joooooooooj nemila vec, drzim palce nech sa to uspesne podari
23. júl 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutulka12 krasne fotocky...strasne zlati su tvoji mali :wink:
23. júl 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
@mirka285 držím palce,nech ti to vyšetrenie pomôže a zbavíš sa problémov...
@strasska jemine, to Romanovi ani nepoviem,lebo vždy keď vidí tú reklamu,tak sa pýta,že kde zohnali toho šaša!!!!! zato malá ju miluje,nadhadzuje sa ostošesť :grinning: ddúfam,že sa čoskoro stretneme, aj keď sme neni na jednej lodi (myslím všetky Košičanky) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to nám nevadí! :dizzy_face:
@tutulka12 ty si robila torty????? sú super, deti sú krásne, taká mladá a toľko detí :grinning:
23. júl 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak ja uz klasicky medzi priletmi nakukam... :slight_smile:vcera ma potesil jeden klient poslal do cestovky na mna pochvalu ..sa cudujem ze len jeden ,zatial sa vsetci tvarili tak spokojne.. :unamused:ale t je asi tym ze ti spokofon sa nehlasia...dne smam baby zmatky ,do deviatej vecer letisko a potom musim utekat na krstiny ..hadma nebude meskat ziadny let a aspon najest sa tam stihnem..podotykam ze tu sa krstiny vyrovnaju svadbe...a na tych dnesnych je pozvanych 180 ludi ... :slight_smile:
@mirka 285 drz sa na vysetreni a nech to dobre dopadne..
23. júl 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl zarad jej na desiatu ci olovrant kašu , alebo jogurtik, alebo pudinček, pribinacik, bananik...nieco z toho... ak lui piskotik, tak aj ovocnu vyziku spiskootm, alebo postruhaj jablko a do toho namrv piskotik, aby mala hustejsie a sytejsie..nepoznam tvoje bajby ci take spapa.
moja ma 16mesiacov takmer a do teraz to nezje ten piskot namrveny niekde :slight_smile:
23. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka mne kamoska upozornovala ze pribinacik je humus a ze v ziadnom pripade by ho male deti nemali, ze ked tak si mam uvarit vlastny, No neviem nasa mala zje na posedenie to vacsie balenie a tvari sa spoko
23. júl 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cigaretka5 Kika tiež existuje len na tých veľkých Pribináčikoch... vieš čo,dnes je už všetko humus...
23. júl 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ...ze 180 ludi na krstiny....to je niekolko svadieb dohromady... :wink:
23. júl 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 ale nie v Grécku Gabi..tam je na svadbe ževraj aj tisíc hostí..tinaki mala tuším IBA 500..či ešte o polku menej? už si nepamätám koľko spomínala......a krst je považovaný za velikánsku rodinnú udalosť rovnako ako svadba...
23. júl 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak sa po pár dňoch hlásim, chcela osm toľkokrát zareagovať, no odvtedy som zabudla na čo :frowning2:
Nefungovala mi poriadne myš...a dnes som káblik posunula iným smerom a - funguje? :grinning: super
@mirka285 dúfam, že ťa objednajú na operáciu a dajú ťa do poriadku
@tutulka12 gratulka Danielovi k meninám a Teovi k narodkám :slight_smile: super fotky, krásne detičky

My sa máme dobre, tieto dažde ako tak zvládame..malý ráno vstáva okolo siedmej, preto musí doobeda spať..problém akurát je, že sa zobudí okolo 12tej a potom ho už neviem do večera uspať..dnes tak isto- zobudil sa pred 12tou a- nič..zatiaľ je čulý, ale o chvíľu to začne, potom je to trápenie do večera ..chýba nám prechádzka vonku, taká dlhšia..no do dažďa sa mi nechce :frowning2: (som pohodlná asi) Máme jedenásty zub, ešte jedna štvorka dolná chýba...Teraz sa moje deti hrajú na skrývačku, no zlatí sú :slight_smile:
23. júl 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak tá smotanová je domáca, šak to aj vidno nie? :grinning: ale to auto som dávala robiť väčšej profesionálke ako som ja, pre istotu :grinning: :grinning:
@monline ďakujem a aj tvojmu Dankovi všetko najlepšie :slight_smile:
23. júl 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim dievcence...tak uz som doma,dakujem,ze ste na mna mysleli,no poviem vam,ze som sa skoro prepadla od hanby...tak si predstavte,ze normalne v tej ambulanci,je velka obrazovka kde vy ako pacient vidite co vam doktor robi :confounded: tak som videla ako sa mi spara v konecniku,no dost nechutne :unamused: a zaver celeho je,ze moje hemeroidy tam sice mam,ale tie su vraj malicke a uplne v klude,nerobia vraj ziadnu sarapatu ale problem mam s tou ranou co som spominala-vola sa to fisura a to je vraj kamen tych strasnych bolesti co mam...treba aby sa mi to zhojilo a vraj budem mat pokoj,takze som vyfasovala olej,ktory musim pit a mast a za mesiac mam prist zase,tak som zvedava...boli sme sa potom najest v Paprika csarde,tak som si dobre pochutila na kacacich pecienkach :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz by som si dala tu smotanovu tortu co robila @tutulka :grinning:
23. júl 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tutulka12 no ty si uzasne sikovna :slight_smile: skvele fotky a vsetko najlepsie detickam :slight_smile:

@mirka285 tak to je fajn, ak zatial nespominal ziadnu operaciu, tfuj tfuj, nech sa to polepsi, urcite ti odlahlo :slight_smile:
23. júl 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..
@mirka285 tak aspon vies, kde je kamen urazu a teraz drzim palce, aby mast a olej zabrali a mala si s tym uz pokoj :wink: baby ja som dnes po sto rokoch jedla krupicovu kasu a dala som aj malemu ochutnat, dal si 4 lyzicky a potom uz len vypluval...boli sme chvilu na prechadzke len okolo domu, v tomto case-necase clovek fakt nevie, ci ma ist von, ci trcat doma. Raz prsi a behom minuty svieti slnko :rolling_eyes:
23. júl 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no ved ja som aj tusila,ze nieco ine mi tam este robi sarapatu,ale tak strasne to boli,ze az :frowning2: a som z tohoto pocasia znechutena,zajtra sme chceli ist do Piestan na kanoisticke preteky a teraz kukam,ze hlasia nejaky stupen vystrahy pred burkami a vetrom...a v Chorvatsku a Taliansku ma byt cely tyzden zima,len v Grecku horucavy,tak to uz co je? :angry:
23. júl 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok