• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 hmm som aj ja zvedava, sak toto leto je otras :angry: Baby idem ja off, uspat maleho a trochu sa venovat :wink:
Bru noc
25. júl 2011 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem aj ja,Maci tak este raz peknu dovcu,a posli nam odtial trosku slniecka,paaaa
25. júl 2011 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 tak hlavne ze je spokojny, tak super. Ja uz ine kupovat nebudem, bude mat tie z nextu. :wink:
Babule idem off, tak sa tu majte krasne, a hadam nam vsetko vyjde tak jak ma, paaa cmuk. :slight_smile:
25. júl 2011 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 krasne !!!
25. júl 2011 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@noemarta ŠŤASTNÚ CESTU!!!!!! joj,normálne závidím! :grinning: určite sa budete mať fajn!
25. júl 2011 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mirka285 a ty mi láskavo niečo v tých výpredajoch nechaj! :grinning: nieže sa dovalím z Košíc a všetko vybrakované, u mirky doma uskladnené :grinning:
25. júl 2011 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte,
my sme mali dnes svina den, pocko otras, risko otras, teraz som vyzmykana ako citron :confounded:
bol nervny, upistany, a nechcel nic pit, dnes vypil dva glgy vody a konec, darmo som nukala z poharika,
zo slamkou, vodu caj...nechapem, co ho to chytil za rapel :angry: vsetko odhadzoval, zlostil sa...
tak som do neho nadzagala aspon velku nektarinku a uvidime co bude zajtra....

stvorky mu zatial nejdu, sople nema, tak netusim, co mu bolo..
25. júl 2011 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@noemarta stastnu cestu a uzite si more :slight_smile:
@mirka 285 kraaaasne su tie satocky...lubia sa mi.
25. júl 2011 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@noemarta šťastnú cestu Maci, užite si to :slight_smile:
25. júl 2011 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelaine vieš..aj keď čítam od teba takéto správy, aj tak ťa stále vidím usmiatu ..takže i ja sa usmievam...deň blbec zvyčajne skončí a ten druhý je neporovnateľne lepší...takže- krásne sny, zajtra bude lepšie :slight_smile:
25. júl 2011 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mirka285 šatočky sú krásne, Linda bude hviezda :slight_smile: práve som tu objavila jeden album z krstín..no mne sa tie fotky strááášne páčia..štýl, šaty, klobúk...tá baba je ako herečka..parádne
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/drobec33/album/zopar-z-krstin-17-7-2011/
25. júl 2011 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline monika, zlatko...dnes mi nebolo velmi na usmievanie, alenapriek tomu verim, ze zajtra bude fajn,
minimalne sa ma zlepsit pocasie, to ma tesi :slight_smile:
aj tebe dobru noc
25. júl 2011 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata,,,u nas sa usmieva slniecko, preto nam prajem, nech vydrzi cely den, aby sme mali lepsie nadalady a hlavne aby boli bezstarostne a usmievave nase dietky :slight_smile: ....
V nedelu vecer havaroval moj brat so svagrinou,,,obaja su v nemocnici, chvala bohu " nic sa nestalo" auto je do srotu, svagrina ma dolamany hrudny kos, brat je na tom trosku horsie dolamane ma zadne stavce- mamina sa vcera nadradom vratila z Lurd,- tak je ironia v tom, ze dakujeme a sme neskutocne radi, ze sa stalo" len toto" ,,,,,,,,horsie na tom je posadka co do nich vrazila - babu vystrihovali, hned previezli vrtulnikom a je v kritickom stave, sofer je cely od pol pasa dole dolamany.
V takchyto chvilach si uvedomujem, ze vsetky spory, hadky su tak malicherne,,lebo zivot nam dava sancu zit a uzivat si,,je len na nas ako tu sancu vyuzijeme a aki budeme nie len k sebe ale aj k svojmu okoliu,,,,,,,,,,,,
Takze sa pozrete na svoje zlaticka a partnerov a uzivajte si dnes krasny den
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aka som len mudra :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 07:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
@monline krasne satky,,aj mamina je sik,,,len mi vadila ta cierna masla tej malickej v hlave,,,,,,pride mi to take moc silne na taku rasnu malu hlavku
26. júl 2011 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rolak :grinning: ako ked som citala prvy prispevok bez foto,,tak sa cudujem,,ze rolak :grinning: No ale kedze si to ty, tak uz sa necudujem,,,,sme ti chybali cooooooooooo?? :grinning: :grinning: som rada,ze sa budes zas vykvakavat spolu s nami
26. júl 2011 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ranko damy.....slniecko svietilo len malu chvilku a uz su tu zase mraky.....vsetkym Anickam a Hanickam zelam vsetko najlepsie a nam ostatnym prajem prijemny pekny den.... :slight_smile:
26. júl 2011 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
tak mne uz mala aj spi :wink: a ja kavickujem lebo som nejaka ochrapana :rolling_eyes: pritom sme sli spat obe :grinning: uz o osmej a vstavali sme pred 6 ale tak este som si asi nezvykla na skore vstavanie, ale uz mi k tomu chyba len asi 15 dni (podla teorie @katka55 :grinning: ) hned rano som asi na potesenie nasich susedov nalozila pracku a teraz uz konci aj druha varka :sunglasses: ale to je tak vsetko co som mala na dnes v tejto domacnosti v plane :sweat_smile:

rozmyslam ci ist dnes do toho Peeku, nebudete niekto v Auparku? nech spojim prijemne s uzitocnym? :grinning:
26. júl 2011 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac Ou, tak nech sa rýchlo uzdravia!! :frowning2:
U nás je zase hnusne, ale môj nízky tlaka akoby si už na to nejak zvykol. :unamused: A malá spala zase 12 hodín, takže to má aj svoje výhody. :grinning: :grinning: Inak, u nás v NZ je to s detskými topánočkami strašné, otras výber, no keďže malá je ešte len nábytkový chodec, tak to neriešim. Hádam čoskoro, potom to asi BA alebo NR istí. Baby, koho detičky tu ešte samé nechodia???? Mne sa zdá, že my sme tuším v júlovkách extra. :wink:
26. júl 2011 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko,
som tiez unavena z tohto pocasia, ved toto neni leto :confused: :angry:
aj som si vas precitala, ale uz som aj zabudla na cosom chcela reagovat :slight_smile:
@kafoditka tak si mala trosku rozcvicku s kocikom, co? :wink:
@mirka285 pekne satocky,Linda bude kocka :slight_smile:
@noemarta prajem peknu dovolenku :slight_smile:
nam za posledny mesiac vysli asi 4 zuby akosi rychlo po sebe,takze uz je vonku siedmy :wink: nikolku ale riadne trapia, nechce papat, menej pije, upistana je teda riadne a v noci stale hore, uz som totalne unavena, nevyspata :unamused:
a musim ju aj pochvalit, zacina sa uz pustat a sama chodit :wink:
dnes uz to pocasie konecne vyzera trosku lepsie,hadam aj von konecne pojdeme :slight_smile:
26. júl 2011 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaruska8 jari my este nechodime, len za obe ruky a obavam sa, ze tak skoro ani nebudeme :rolling_eyes: sice uz jej to ide pekne, uz sa tak nekymace a nenaklana dopredu ale asi si moc zvykla za ruky :angry: no ved uvidime, malo by nam dojst choditko-tlacitko tak snad sa potom osmeli :wink:
26. júl 2011 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola No my už chodíme za jeden prst, v podstate, čiže už chýba len kululinček, ale nemá odvahu, keď zistí, že ju púšťam, v tom momente ide na 4. Moja mamka hovorí, že to má po mne, ja som tiež chodila až okolo 14. mesiaca, tak som zatiaľ pokojná, inak je veľmi šikovná a veľa rozpráva. :grinning:
26. júl 2011 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Bre ranko,

@bambola: tak toto trva u nas posledny tyzden, az na to, ze risi vstava okolo 3 - 4 rano, hodinu sa pomotame a potom este zalahneme na take 2 - 3 hodinky, takze by to malo trvat 15 dni? :slight_smile:

Kebyze sa mi dnes chcelo, ako sa mi nechce, veeelke veci by sa u nas diali :slight_smile:
26. júl 2011 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ranko..
@mirka285 chutne su tie satocky :slight_smile:
@merikac :pensive: bratovi so svagrinou prajem vela sily a skore uzdravenie...
26. júl 2011 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@merikac :frowning2: je mi luto, co sa stalo, skore uzdravenie prajeme
26. júl 2011 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luludi nie lulu, trva to 21 dni kym si clovek zvykne na iny rezim, ja uz takto vstavam tyzden :grinning:
@merikac aj my sa pripajame a prajeme skore uzdravenie, esteze to takto lepsie dopadlo :pensive:
26. júl 2011 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luludi mne to inac ale celkom vyhovuje lebo spi doobeda dve hodky a poobede dve hodky, rozostup ma vzdy tri hodiny a na vecerny spanok ide po 4-4,5 hodinach a ide spat okolo tej 20h, takze tomuto ja hovorim rezim :wink: a kedze som si prave pchvalila tak sa to isto zmeni :rolling_eyes:
26. júl 2011 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: my dnes fungujeme od 7:20, ale nejaky je panko nevrly, tak ho pojdem asi uz uspat :unamused:
@merikac fuu, tak to mali riadnu nehodu :frowning2: a krasne si to napisala :wink:
@bambola viem, ze nas mas uz vypozeranych, ale mozno by sme dnes sli do auparku :sweat_smile: kukla by som mu nejaky svetrik alebo topky. ale my az poobede :unamused: a ta teoria je zo skoly smyku. napr. volant sa ma drzat na "tristvrte na tri" a sedadlo ma byt kolmejsie tak, ze ked vystries ruku na volant, tak mas mat polozene zapastie na volante, no a ze ked to budes mat takto 21 dni, tak si na to proste zvyknes, aj ked by ti to teraz nevyhovovalo. a plati to vraj aj na budicek atd. odtial som taka premudrela :grinning: :wink:
26. júl 2011 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@bambola @katka55 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jaaaj tak, tym, ze vstavame okolo 8 - 9 rano, risko potom spi okolo obeda uz len raz a poobede ho nedokazem ulozit, hoci na nom vidim, ze je unaveny.. no ved uvidime :slight_smile:
26. júl 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka55 ze vypozeranych :grinning: super, ved aj my tak poobede , ja teraz cakam na toho kuriera :slight_smile: tak daj vediet ako ste si to premysleli ak by nebolo uplne,ze hnusne tak mozme vyvencit decka na ihrisku za auparkom :wink:
26. júl 2011 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok