• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katka55 o tom sedadle a zapasti viem ale volant som myslela, ze sa drzi za desat dve :confused:
26. júl 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola nova doba, novy cas :grinning: uz nie za desat dve ale tristvrte na tri :grinning:
26. júl 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 kurnik, ani sa nenazdame a bude to 10.10 a potom 9.15 :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambola blbo sa bude drzat pol 12 :grinning:
ten moj dezko nechce ani spat, ani sa hrat, ani nic :angry:
26. júl 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka55 no mne sa mala zobudila po hodine a pol :wink:
ked nechce spat ani sa hrat tak chce spat :grinning:
26. júl 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranecko...@merikac ake smutne spravy hned zrana,prajem nech sa rychlo uzdravia...
@bambola skoda,ze som bola vcera v Auparku.dnes som dohodnuta s kamoskou tu u nas na ihrisku... a nasla som k tym satockam aj krasne lakovky biela za tri euri,raz obute,no hned som ich objednala...som zistila,ze tento bazarik je super vec,clovek tu niekedy fakt dobre nakupi... @monline tie fotky posobia tak zaujimavo lebo su profi,keby boli fotene normalnym fotakom,tak asi nic moc,ale ved nato su profi fotografi aby boli prave taketo zaujimave,a ten klobuk je super :slight_smile:
26. júl 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak my sme si rezervovalali dofču!! Strašne sa teším, vyrážame 18.8. Juchú, smer Bulharsko!! Ideme aj s kamošmi, takže to bude parádička, trochu sa desím toho letu o 3 v noci, ale tak... Hádam to malá dobre zvládne. :grinning:
26. júl 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambola Mati, citala som najnovsieho Matkina, prvych par stran som sa este bavila ale celkovo kniha je slaba :unamused: ako ho ospevovali, ze to bude jeho best, tak teda nic moc... ja som dostala teraz tip na spisovatela Khaleda Hosseiiniho, poznas? pripadne @monline ?
26. júl 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Khaled Hosseini je super, čítala som od neho Majster šarkanov a Tisíc žiarivých sĺnk a vrelo odporúčam!! :slight_smile:
26. júl 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 :slight_smile: super, buduci tyzden mam meniny a prave tieto dve knihy som si zazelala :wink:
26. júl 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka takže Matkin nič moc???? Chcela som si ho kúpiť. baby, ak si chcete prečítať niečo fakt nechutné, tak odporúčam Vlhké miesta. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je fakt hnus, som mala problém to dočítať a veruže som to musela zopárkrát predýchavať a o to tej autorke presne šlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka To neoľutuješ!!
26. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaruska8 akoze brutal sexizmus?
26. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 Jari akoze citalo sa to dobre ale liezli mi na nervy tie jeho konstruktivne reci a to super odborne vyjadrovanie...akoze nepoznam jedineho cloveka v mojom okoli, ktory by dokazal v jednej vete pouzit 5 odbornych vyrazov, z toho dva som v zivote nepocula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kafoditka to schvalne dali zaujimavy zaciatok aby si musela docitat :grinning: ja mam este nejake ebooky neprecitane od neho a vlastne mam plnu rit ebook od mon ale nemam kedy resp.musim sa uz k tomu dokopat lebo nic nerobim cele dni a zacina ma to stvat :angry:
toho khaleda nepoznam ale este mozno @luludi by vedela :wink:
26. júl 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka zalezi od toho, ake knihy rada citas, citala som obe knihy od Khaled Hosseina, napisane su dobre, ale ja nemam rada knihy, v ktorych ludia trpia, alebo su tyrani, po precitani, som dala obe knihy prec z domu, lebo sa mi robilo zle uz len ked som si spomenula o com su. Ale ja mam taky velmi nenarocny a konzumny vkus :slight_smile:
26. júl 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 prave som si precitala ukazku z tej knihy :grinning: a obavam sa , ze som si pritom nechtiac spomenula na mirku @mirka285 prepaaaac :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prsi :rolling_eyes: :angry: :angry:
26. júl 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 ja som Vlhke misto citala a cakala som teda nieco ovela viac,miestami ta kniha bola uplne nudna :confused:
26. júl 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dakujem :dizzy_face: ,,,no ja neviem ako u vas, ale u nas je stale fajne pocasie........sice slniecko obcas zajde ale neni aspom zima,,,,,,,,,
26. júl 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
@mirka285 Sexizmus??? Kiežby. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Mirka, máš pravdu, vlastne tam ani príbeh nebol, bola to len hŕba nechutností. :frowning2:
26. júl 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 vobec nestala za to si ju kupit,boli na nu zaujimave recenzie a k tomu kniha o nicom :frowning2: inak to,ze letite na noc je super,vcera dosla kamoska z Turecka a velmi si pochvalovala,ze odtial leteli na noc a bolo to fajn...tam vraj leteli poobede a mala jej vraj cely cas vrieskala v lietadle lebo bola vyspana a chcela chodit :confounded:
26. júl 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi Luci ja som takto citala pribeh o 3rocnom dievcatku ktore malo rakovinu a kniha bola autobiografiou jej matky, ktora opisovala priebeh celej choroby... nedokazala som ju docitat, lebo som to strasne prezivala... Ja som vacsinou citala veeela poezie a slovenskych spisovatelov typu Vasilkova, Dzerengova, Dominik Dan, evitovky, Matkina ale uz som sa toho presytila, tak chcem skusit toho Hosseina a od maminy mam zivotopis Edith Piaf tak aj na ten sa celkom tesim...
26. júl 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Miri nam sa teraz vratila z Turecka suseda s rodinou a strasne si pochvalovala... ze sice draho, ale vsetko super. Inak to musi byt onervy, ked ti dieta vyvadza v lietadle pocas celeho letu :unamused:
26. júl 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobre ranko, tak ja som uz bola s tym mojim mrzutom vonku, nakup som nestihla :frowning2:
museli sme sa vratit, supla som ho do postielky a uz spinka, asi bol aj unaveny...

inak, vsetko najlepsie Ankam a Hankam k dnesnym meninkam :wink:
@mojalilli vsetko naj!
26. júl 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka zo slovenskych sa mi velmi dobre cital Banas - Zona nadsenia, zo zahranicnych je pre mna skvely Larsson - trilogia Milennium, inak zivotopis Edith Piaf mam tiez v plane coskoro citat :slight_smile:
26. júl 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi zona nadsenia je uplne super kniha, ja celkovo knihy o byvalom rezime mozem :slight_smile:

baby inac nasi sa vratili z tej sicilie a nevedeli si vynachvalit, more kraaaasne cistunke a ze pre deti tam bolo idealne, ze tam boli rodinky aj s uplne malymi kojencami, skoro ziadny slovaci, sami nemci a rusi :wink:
26. júl 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luludi Banasa som drzala v ruke minuly tyzden, ale rozhodla som sa pre Matkina :wink: Nevadi, aspon ho mam kompletneho.. ja som citala minule knihu od Filana a celkom ma to bavilo... dakujem za tip :slight_smile:
26. júl 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kafoditka vidis, od filana som necitala este nic, co konkretne to bolo?
26. júl 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi Klimtov bozk, je to tiez z cias totality... moja mamina ma precitane od neho vsetky knihy a strasne ho zerie :slight_smile:
26. júl 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok