Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
26. júl 2011

baby mne filan tak lezie na nervy s tym jeho stylom rozpravania, ze ma vzdy poraza ked ho pocujem 🙄 😠

mirka285
26. júl 2011

@kafoditka no v Turecko neni podla mna draho,ved v Chorvatsku je drahsie 😝 inak ked sa bavite o knihach,tak ja mam rada aj Simmela ale moj naj kniha je aj tak Harry Potter 🙂 a raz som citala taku sagu uz neviem od koho,prvy diel sa vola Kvety v podkrovi,tak ta bola pre mna asi najemotivnejsia ☹

rolak
26. júl 2011

@merikac jemine, to je hrozné! prajem im obom,vlastne všetkým štyrom rýchle zotavenie.

@mirka285 šaty sú veľmí pekné, rozkošné, ale nejako som nepochopila,komu idete na svadbu, či ty sa vydávaš?
kočky,prešli ste po roku na nejaké iné UM, tie čo dávate UM???? ja som dávala Bebu, aj dávam, na večer Beba Good night, ale dnes som kúpila od Nestle nejaké iné v konzerve Bifidus 1+, že pre deti od jedného roka. vy ste nemenili?

rolak
26. júl 2011

@bambola ja Filana neznášam, rozprávkár,, neznášam takých drístošov...

rolak
26. júl 2011

tak ja som si konečne v antikvariáte kúpila sériu Prekliati králi, doteraz ju tam nemali, si ju teraz po večeroch vychutnávam, také knihy mám rada 🙂

kafoditka
26. júl 2011

@rolak Ludka my uz mame tretie mlieko - zacali sme s nutrilonom, potom sme presli na sunar a teraz mame hami 3..

rolak
26. júl 2011

@kafoditka aj ja som menila - Nutrilon, babylove, hami a nakoniec Beba, ale že či si menila teraz kvôli tomu,že má rok...

kafoditka
26. júl 2011

@mirka285 Ten Simmel pise aky druh knih?

mirka285
26. júl 2011

@rolak Ludi ja sa vydavam v sptembri 😉 a tiez sme mali uz tri mlieka,podla mna mozes kludne vymenit...

kafoditka
26. júl 2011

@rolak ano, z hami 2 sme presli na hami 3 od roka..

rolak
26. júl 2011

@mirka285 jeeeej, a bude to teda svadba na pláži????? to si posledné pamätám z nejakej diskusie o svadbách 😀 a bolo nejaké romantiše požiadanie o ruku? 😉

mirka285
26. júl 2011

@kafoditka ani neviem definovat,putave a nie priliz lahke..take akurat,ja nemam rada ani priliz jednoduche knihy ale ani tazke kde autor pouziva slova,ktorym nerozumiem a dej tak prekombinuje,ze po desiatich stranach neviem o com citam 😖

rolak
26. júl 2011

@kafoditka aha! tak ja skúsim to bifidus 1+, píšu že je ood roka a nerobí také otrasné hrudky ako Beba 3. mlieko drahé jak fras a samé hruudky!!!

mirka285
26. júl 2011

@rolak ale coby na plazi,v Sali na urade 😀 budeme mat len taku malu svadbu,rodicia,surodenci a nase deti a potom pojdeme na obed a to je vsetko 🙂 no vlastne a potom odlietame na dovolenku,tak sa tesim

rolak
26. júl 2011

@mirka285 takže pláž bude po tom. a kam odlietate? teraz som tuším v Šarme čítala článok o Turecku,jedna pani išla cez nejakú renomovanú cestovku a hrozne sa sťažovala.... som bola prekvapená,lebo viem,že slováci si turecko pochvaľujú. a ktorého? my sme mali 16.9. na moje meniny 😀

adelaine
26. júl 2011

@mirka285 uz sa ti to blizi 😉 uz aby si si trenovala novy podpis 😀 a zvykla si na svoje nove meno...
ja som sa este pol roka po svadbe predstavovala dievcenskym menom..

mirka285
26. júl 2011

@rolak chceme ist do Tunisu,inak ja som z Turecka tiez nebola moc nadsena,akoze sluzby su tam super,ale nam sa tam nepacilo more,ale mne sa ani v Grecku nepacilo 😀 velmi sa mi pacilo v Egypte alebo v Spanielsku a laka ma Taliansko,napr. na taku Elbu by som sla hned...
@adelaine no inak moje nove meno aj tak nikto nevie vyslovit 😝

adelaine
26. júl 2011

@mirka285 neboj, ja som na tom podobne, mne ho stale komolia, ani napisat ho nevedia, pre kadernicku a kozmeticku som len mata 😀 😀

mirka285
26. júl 2011

@adelaine sranda,ze ja poznam este jednu kocku co sa vola presne ako ty 🙂 kokos Linda nevie zaspat,ja uz som aj tekvicovu omacku navarila ...

monline
26. júl 2011

@mirka285 ja sa snažím uspať Danka od desiatej, upišťaný je, ale nakojím ho, zaspáva, no preberie sa a zlezie z postele vysmiaty..a dokola 🙂 a zlatý je, lebo pri kojení si tlieska 😀
Ešte som nič nevarila, dajte rýchly tip

gabika41
26. júl 2011

......ja som naposledy precitala Sofiinu volbu a Styron ma dost sklamal......inak svokra uvarila asi 20litrov domaceho kecupu,takze o zabavu mam postarane...... 🙂

rolak
26. júl 2011

Kočky,ešte mi pora´dte,ako obliecť seba aj malú do BA? dúfam,že to s jesennými vetrovkami a pančuškami je vtip! 🙂 my budeme väčšinou vovnútri, rifle,body s dlhým rukávom, prípadne mikina? ona ani poriadnu jesennú bundu nemá!

mirka285
26. júl 2011

@rolak Ludi no u nas je 17 stupnov a od rana mrholi,pre istotu si jedny pancusky pribal a nieco dlhorukavove urcite a asi aj tenku ciapku alebo nieco na hlavicku...akoze na dnes hlasili slnecno a 24 stupnov a prd makovy 😠

kafoditka
26. júl 2011

baby ja som uz som obalila karfiol a zemiakcky sa varia, malemu spravim rybu na zelenine.. a co sa mojho priezviska tyka, dodnes den si zo mna utahuju vsade, kde predlozim obciansky 😝

rolak
26. júl 2011

@kafoditka ve´d ty máš slávne meno!

@mirka285 v meduline bolo more,čo sa krásy týka, úplne o ničom, ale bolo super teplé a vhodné pre deti, tak som krásu oželela.... to bola jedna z nevýhod tohotoročnej dovolenky..... ale keby mi niekto ponúkol,že ma tam teraz hneď vezme,tak aj tak neváham ani sekundu 🙂

luludi
26. júl 2011

@mirka285 harry potter je tiez moj uplny favorit, je super, ze sa tiez paci aj niekomu inemu ako mne 😀 😀 😀

luludi
26. júl 2011

uf... viete, co sa mi stalo? vcera som vecer varila na dnes mm do prace tekvicovy privarok, masko a zemiaky. Zemiaciky som dala do parneho hrnca a povedala mm, ze ich dnes uparim a zajtra nech si ich cez obed prihreje, LENZE miesto toho, aby som zapla parak, som zemiaky odlozila do chladnicky. Dnes mi mm cez obed vola, ze ma surove zemiaky 😢 😢 😝 No... cele zle...

katty17
26. júl 2011

@luludi - lulu chcem sa teba opytat na toto. poznas to? : http://www.booking.com/hotel/hr/luna.sk.html?si...

katty17
26. júl 2011

@luludi - ved to je smiesne a nie smutne co sa vam prihodilo so zemiakmi 😀 ci skor manzelovi nebolo do smiechu? 😉

mirka285
26. júl 2011

@luludi aj mne sa to zda vtipne 🙂
@katty17 ja sice nepoznam,ale paci sa mi to,ja nemam rada privaty,neznasam na dovolenke co i len jeden pohar po sebe umyt,takze ja by som to brala 🙂 a akoze moje dieta islo spat dnes az poobede o pol druhej,takze cakam kedy sa zobudi a ideme von sa preluftovat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre