• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
baby mne filan tak lezie na nervy s tym jeho stylom rozpravania, ze ma vzdy poraza ked ho pocujem :rolling_eyes: :angry:
26. júl 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kafoditka no v Turecko neni podla mna draho,ved v Chorvatsku je drahsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak ked sa bavite o knihach,tak ja mam rada aj Simmela ale moj naj kniha je aj tak Harry Potter :slight_smile: a raz som citala taku sagu uz neviem od koho,prvy diel sa vola Kvety v podkrovi,tak ta bola pre mna asi najemotivnejsia :frowning2:
26. júl 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merikac jemine, to je hrozné! prajem im obom,vlastne všetkým štyrom rýchle zotavenie.

@mirka285 šaty sú veľmí pekné, rozkošné, ale nejako som nepochopila,komu idete na svadbu, či ty sa vydávaš?
kočky,prešli ste po roku na nejaké iné UM, tie čo dávate UM???? ja som dávala Bebu, aj dávam, na večer Beba Good night, ale dnes som kúpila od Nestle nejaké iné v konzerve Bifidus 1+, že pre deti od jedného roka. vy ste nemenili?
26. júl 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja Filana neznášam, rozprávkár,, neznášam takých drístošov...
26. júl 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som si konečne v antikvariáte kúpila sériu Prekliati králi, doteraz ju tam nemali, si ju teraz po večeroch vychutnávam, také knihy mám rada :slight_smile:
26. júl 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak Ludka my uz mame tretie mlieko - zacali sme s nutrilonom, potom sme presli na sunar a teraz mame hami 3..
26. júl 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka aj ja som menila - Nutrilon, babylove, hami a nakoniec Beba, ale že či si menila teraz kvôli tomu,že má rok...
26. júl 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Ten Simmel pise aky druh knih?
26. júl 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak Ludi ja sa vydavam v sptembri :wink: a tiez sme mali uz tri mlieka,podla mna mozes kludne vymenit...
@rolak ano, z hami 2 sme presli na hami 3 od roka..
@mirka285 jeeeej, a bude to teda svadba na pláži????? to si posledné pamätám z nejakej diskusie o svadbách :grinning: a bolo nejaké romantiše požiadanie o ruku? :wink:
26. júl 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ani neviem definovat,putave a nie priliz lahke..take akurat,ja nemam rada ani priliz jednoduche knihy ale ani tazke kde autor pouziva slova,ktorym nerozumiem a dej tak prekombinuje,ze po desiatich stranach neviem o com citam :confounded:
26. júl 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka aha! tak ja skúsim to bifidus 1+, píšu že je ood roka a nerobí také otrasné hrudky ako Beba 3. mlieko drahé jak fras a samé hruudky!!!
26. júl 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak ale coby na plazi,v Sali na urade :grinning: budeme mat len taku malu svadbu,rodicia,surodenci a nase deti a potom pojdeme na obed a to je vsetko :slight_smile: no vlastne a potom odlietame na dovolenku,tak sa tesim
26. júl 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka285 takže pláž bude po tom. a kam odlietate? teraz som tuším v Šarme čítala článok o Turecku,jedna pani išla cez nejakú renomovanú cestovku a hrozne sa sťažovala.... som bola prekvapená,lebo viem,že slováci si turecko pochvaľujú. a ktorého? my sme mali 16.9. na moje meniny :grinning:
26. júl 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 uz sa ti to blizi :wink: uz aby si si trenovala novy podpis :grinning: a zvykla si na svoje nove meno...
ja som sa este pol roka po svadbe predstavovala dievcenskym menom..
26. júl 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rolak chceme ist do Tunisu,inak ja som z Turecka tiez nebola moc nadsena,akoze sluzby su tam super,ale nam sa tam nepacilo more,ale mne sa ani v Grecku nepacilo :grinning: velmi sa mi pacilo v Egypte alebo v Spanielsku a laka ma Taliansko,napr. na taku Elbu by som sla hned...
@adelaine no inak moje nove meno aj tak nikto nevie vyslovit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka285 neboj, ja som na tom podobne, mne ho stale komolia, ani napisat ho nevedia, pre kadernicku a kozmeticku som len mata :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine sranda,ze ja poznam este jednu kocku co sa vola presne ako ty :slight_smile: kokos Linda nevie zaspat,ja uz som aj tekvicovu omacku navarila ...
26. júl 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka285 ja sa snažím uspať Danka od desiatej, upišťaný je, ale nakojím ho, zaspáva, no preberie sa a zlezie z postele vysmiaty..a dokola :slight_smile: a zlatý je, lebo pri kojení si tlieska :grinning:
Ešte som nič nevarila, dajte rýchly tip
26. júl 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
......ja som naposledy precitala Sofiinu volbu a Styron ma dost sklamal......inak svokra uvarila asi 20litrov domaceho kecupu,takze o zabavu mam postarane...... :slight_smile:
26. júl 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky,ešte mi pora´dte,ako obliecť seba aj malú do BA? dúfam,že to s jesennými vetrovkami a pančuškami je vtip! :slight_smile: my budeme väčšinou vovnútri, rifle,body s dlhým rukávom, prípadne mikina? ona ani poriadnu jesennú bundu nemá!
26. júl 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak Ludi no u nas je 17 stupnov a od rana mrholi,pre istotu si jedny pancusky pribal a nieco dlhorukavove urcite a asi aj tenku ciapku alebo nieco na hlavicku...akoze na dnes hlasili slnecno a 24 stupnov a prd makovy :angry:
26. júl 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja som uz som obalila karfiol a zemiakcky sa varia, malemu spravim rybu na zelenine.. a co sa mojho priezviska tyka, dodnes den si zo mna utahuju vsade, kde predlozim obciansky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ve´d ty máš slávne meno!

@mirka285 v meduline bolo more,čo sa krásy týka, úplne o ničom, ale bolo super teplé a vhodné pre deti, tak som krásu oželela.... to bola jedna z nevýhod tohotoročnej dovolenky..... ale keby mi niekto ponúkol,že ma tam teraz hneď vezme,tak aj tak neváham ani sekundu :slight_smile:
26. júl 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 harry potter je tiez moj uplny favorit, je super, ze sa tiez paci aj niekomu inemu ako mne :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
uf... viete, co sa mi stalo? vcera som vecer varila na dnes mm do prace tekvicovy privarok, masko a zemiaky. Zemiaciky som dala do parneho hrnca a povedala mm, ze ich dnes uparim a zajtra nech si ich cez obed prihreje, LENZE miesto toho, aby som zapla parak, som zemiaky odlozila do chladnicky. Dnes mi mm cez obed vola, ze ma surove zemiaky :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No... cele zle...
26. júl 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi - ved to je smiesne a nie smutne co sa vam prihodilo so zemiakmi :grinning: ci skor manzelovi nebolo do smiechu? :wink:
26. júl 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luludi aj mne sa to zda vtipne :slight_smile:
@katty17 ja sice nepoznam,ale paci sa mi to,ja nemam rada privaty,neznasam na dovolenke co i len jeden pohar po sebe umyt,takze ja by som to brala :slight_smile: a akoze moje dieta islo spat dnes az poobede o pol druhej,takze cakam kedy sa zobudi a ideme von sa preluftovat...
26. júl 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok