• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@adelaine takže dobre sa máte?
10. aug 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak banan iba roztlaceny a chrumky tie vzlada velmi dobre....
10. aug 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 nechce hrýzť do celého banánu? alebo iného ovocia? a z chrumky si odhryzne normálne?
10. aug 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak my sme mali dnes pekny den :slight_smile: a kuknite, podarilo sa mi nahrat na youtube moje prve video :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=Z4ihYyJougY aj mi k tomu jutjub gratuloval :grinning:
@gabika41 gabi to vraj decka robia, ze nechcu hryzt aj ked uz maju zuby, musis ju proste nechat sa potrapit lebo to vyusti este do nejakych vacsich odmietani :unamused: zacni tak ako pise ludka, s bananmi, makkymi broskynami, nektarinkami a tak
10. aug 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ranko damy....dakujem za rady a idem dnes nieco poskusat.....prajem prijemny den.... :slight_smile:
11. aug 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola zlata je, a tusim tiez hned nervaci ked sa jej nieco nedari, presne ako nela...
inac ze dobre rankoo....
11. aug 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranecko :slight_smile: @bambola paradne je to drevene choditko. aj je o dost vyssie, nez to plastove, ze? som ti okukala uz aj ostatne videjka :grinning: :wink:
11. aug 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko,
tak my uz sme si boli aj pre ocka v nemocnici :slight_smile: nakupili sme na trhu krasnu cerstvu zeleninku a ovocie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mala uz aj papka :dizzy_face: idem si aj ja nieco uchmatnut :slight_smile:
dnes ma caka gyndoska, povinna jazda :rolling_eyes: a na poobede mi ocko vybavili akupunkturu :slight_smile: konecne dostane aj moj chrbatik co si zasluzi :dizzy_face:
11. aug 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@noemarta @katka55 dik baby :slight_smile:
maci zacne pistat ale tak uz si to nevsimam, alebo ju zabavim niecim inym, ako tym kyvanim si na videu :wink: navyse nech sa len pekne nauci otacat si choditko :wink:
11. aug 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno .... baby ja som skoro celú noc nespala len som ležala v posteli a kukala na strop :angry: mesiac svietil ako šalený a ja vtedy nemôžem spať...malá naštastie aj napriek zúbkom spokojne odfukovala a to ma tak trochu vytáčalo ešte viac že ked ona spí mne sa nedá :confounded:
@bambola super video dobre sme sa s Kajkou zabavili som jej to pustila 3 krát a zakaždým ked Maťka zvýskla Kajka vybuchla do smiechu :grinning: ..ona takto nevýska
@gabika41 mne Kajka tiež nechcela moc kúsať a ja som jej začala dávať ovocie na kúsky a ked som jej to dávala tak som to tak trošku rozpučila medzi prstami a potom som postupne pučila menej a nakoniec vôbec a z banána si vie odhryznúť možno tak dva týždne :slight_smile: určite sa to čoskoro naučí
11. aug 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.takze noc bola nastastie fajn.spala od tej 19,45h.o pol 1 sa troska mrvila tak som dala cumlik a spinkala dalej.o 5tej sa zobudila,vypila flasu mlieka a spinkala do 7.30h.teraz zadrichmala.tak som sa rozhodla ze ju budem davat uz iba 1krat spinkat,teda podla okolnosti /ked sa naobed vyspi dobre/.tak ja idem varit pa.dnes kuracia zeleninova polievka a spagety s morca-delou a syrom.mnam uz tesim....... :slight_smile:
11. aug 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zienky, dnes je tu krasne...konecne dame Vlkolinec, nenormalne sa tesim...ked pofotime,pridam dajake fotecky ;)
@rolak v zasade sa nemozem stazovat, i ked dofca s dietatom nikdy nebude ako dofca vo dvojici..stale musim riesit prisun potravy, plienky a dostatocne oblecenie potomka....ale nevadi, vsetko ma svoje caro....
inak, da sa povedat, ze teraz pocas tychto dni, co je mm s nami, risi sa na neho nejako upol, vsade lozi za nim,aj na wc (presne to robi doma mne), nechce byt ani chvilinku sam...ked mm odbehne a risi ho nevidi, aj ked je so mnou tak da taky rev straslivy....neviem co je to za obdobie...
robia to aj vase ratolesti?
11. aug 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine mati presne, vratili sme sa z dovci a mala furt zavesana na mm... ale ked ho nevidi je dobre ako nahle pride, tak je len s nim.... :wink:
11. aug 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine
@noemarta našu to už prešlo, ale aspoň sa na dovlenke naučila zaspávať s mm,hojne to využívam :slight_smile:
11. aug 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočeny!!

@bambola Jeej, malej sa chodítko zjavne páči. :slight_smile: Aj ja som zvažovala, že niečo také kúpime, ale potom akoby zázrakom malá pekne tlačila kočík, potom sama postála a už dala aj prvé krôčiky. Inak, ona na to ,,chodenie" musí mať normálne náladu (dnes ju nemá). Som si naivne myslela, že keď už urobí prvé kroky, tak sa osmelí a bude cupitať stále, ale to veru nie, prejde od nejakej veci k ďalšej, niekdy aj na zavolanie a niekedy úplne sama, ale nie vždy, štvornožkovanie ešte prevažuje. :grinning:
Baby, čo vám už decká chodia, aký to malo u vás priebeh????
11. aug 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaruska8 jarka ona chodi velmi pekne uz za jednu ruku a podla toho ako ju sledujem tak coskoro asi uz bude aj sama ale co som sa rozpravala s babami chodiacich deti tak hojne vyuzivaju decka este choditko aj potom :wink: vonku mi tlaci aj kocik ale nechce pustit ruku, takze drzi aj mna aj kocik a pritom za jednu ruku vie :angry:
11. aug 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine tak sa mate super a aj pocko celkom vychadza :slight_smile: dokelu, musime aj my na dovolenku ked to ma taketo pozitivne ucinky na "odmamenie" sa :grinning: :grinning: u nas je ocko No.1 ked pride z prace, ked mala pocuje, ze sa otvaraju dvere tak uplne nou trhne, hodi sa na styri, odhodi co ma v ruke a uz masiruje k dveram ako strela a celu cestu si vyska a tesi sa :slight_smile: netreba hovorit, ze ockovi to imponuje a je z toho cely stastny :wink:
11. aug 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambola To bude určite za chvíľu, čo sa pustí, mňa by len zaujímalo, aký to chodenie malo priebeh u tých detí, čo už chodia, že ako to postupovalo. :grinning: Inak, vonku aj malá potrebuje ešte moju ruku, ale keď jej ju pustím, atk pekne prejde, pred týždňom by sa da9la na 4 a bolo by. :grinning:
11. aug 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým Zuzkám všetko najlepšie k meninám :slight_smile:
11. aug 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaruska8 tak zatial zrejme ide len ked si je uplne ista :wink: neboj vsak nabere uplnu odvahu :slight_smile: mne mala nechce vobec ist sama, ani len od stola ku mne aj ked nacahujem ruky, ale vsak ma cas :wink:
11. aug 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Jasné, má čas, my už máme pomaly 14 mesiacov ukončených, vlastne, máme 13 mesiacov aj 3 týždne. No, nie je si úplne istá, paradoxne u svokry na dvore jej to ide lepšie ako u nás doma, tam mi aj ruku pustila a šla, inak ona už aj pekne postojí, ale ako hovorím, musí sa jej chcieť. :slight_smile: z
11. aug 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my máme dnes presne 14 mesiacov :slight_smile:
11. aug 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jaruska8 ...u nas to prebieha tak,ze vo vnutri uz beha sama ako drak bez nejakych problemov,je skratka taka istejsia a vonku je bud opatrna,alebo este leniva,lebo prejde aj sama,ale je to viac neiste a nie je toho tak vela.....takze my este aj dve hodiny denne normalne kocikujeme.....
11. aug 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 u nas to prebieha rovnako, tiez musi mat na to chut. Prejde aj vonku aj dnu, ale stale podvedome hlada nieco, coho by sa mohla chytit. ale na 4 jej to este stale ide najlepsie :slight_smile:
11. aug 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...
tak citam, ze vsetci uz vo velkom chodite, ba priam behate ... u nas ani naznak ... :grinning:
po styroch ma rychlost riadnu, ale po dvoch chodi len okolo nabytku, aj to sa jej zda pomale, tak radsej ide na styri, presunie sa a znova postavi ...
obcas sa zabudne a chvilu stoji a nicoho sa nedrzi, ale na chodenie to teda vobec nevyzera ... ja myslim, ze kludne este aj dva mesiace mozno budeme cakat ... nela zacala chodit ked mala 13 a pol mesiaca, u barunky to bude este neskor ... aj ked ju chytim za ruky, nech skusi, tak nechce ...
11. aug 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa musím pochváliť,že aj Kika už začína samostatne chodiť, ale sú to len začiatky - dnes prešla skoro cez celú izbu! ona by to už fyzicky dokázala,len sa mi zdá,že si neverí.
11. aug 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje dieťa dnes spalo 2 hodiny,40minút, najedla sa a teraz dobrovoľne leží v posteli a pozerá telku.....nechápem, asi ju ten včrajšok zmohol....
11. aug 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz sa naucila vyliezt na gauc, na kreslo, z coho teda radost velmi nemam, lebo uz ju nemozem nechat na zemi v miestnosti samu, lebo zrazu stoji na gauci a zliezt este nevie .. takze program na najblizsie dni je jasny .. vyuka spravneho bezpecneho zliezania z gauca :grinning:
11. aug 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rolak
ludka, tak to je super .. moje dieta dalo ledva hodku a pol, ani v noci velmi nespala ... teraz sa sice hraje v postielke, ktora je u nas ohradkou a ja vysavam .. len mi nela vzala vysavac, ze ide ona, tak som nakukla na kona .. ale uz ju to nebavi, tak idem pokracovat ja :slight_smile:
11. aug 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline gratulujeme vymesacnikovi :slight_smile:

vsetkym zuzkam, zuzanam a zuzickam vsetko najlepsie prajeme :slight_smile:

@denisse risko tiez este nechodi, len popri nabytku alebo chvilu tlaci choditko, ale to je mozno tak pat krokov :slight_smile:

11. aug 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok