Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
26. aug 2011

@kafoditka dakujem 🙂 ved sest rokov robim bakalara, tak uz bolo nacase :-/ 😀
bjcm je fajn, zatial nie su nejake problemy 🙂

booklover
26. aug 2011

@kafoditka tak sa chystate k dr? daj potom vediet, co povie.. drzim palce!

katty17
26. aug 2011

dobre ranko babulky. tak my uz strasime hore od pol siedmej. ale dlho nevydrzala. pol hodku uz zasa haja 🙂 tak jej idem chytro navarit obedik a ked sa zobudi vyrazime na vzduch.
babule, vy ste ale kocikove maniacky 😀 @mirka285 - miri nejaky cas som bola mimo netu ale kukam ze mas nejaky novy fialovy kocik a ze sicko ides predavat? a opat dalsi kocik mas vo vyhlade? ci som to zle pochopila 😉 . ty si vazne kocikomaniacka. chihcichi.
musim povedat ze ja som neskutocne spokojna s nasou Jettou. v chorvatsku mal velky uspech . a to aj po kamenoch a drsnejsich terenoch. kazdy den mi v nom na plazi spinkala a aj cely vecer ked sme labzovali po meste prespinkala v kociku 🙂 Nedam dopustit. chcem si don kupit novu farebnu vlozku nech je aspon mini zmena 🙂 maju krasne vyrazne farby tak idem do toho . a v zime dame don oranzovy fusak.
@adelaine - mati dnes doobeda budem u nasich a potom este aj zajtra. tak ak chces pridi a nabalim ta lekvarom a kockami. uz tu na vas cakaju. su vazne super. sandra sa s nimi hra kazdy den 😉

katty17
26. aug 2011

@kafoditka - domi ja by som radsej sla k dr. nikdy nevies . a da ti aspon tu spravnu masticku . radsej chodte !!!

katty17
26. aug 2011

@kafoditka - domi akurat citam ze sa vyrobili pluzgiere. tak to uz vazne nevahaj. sandra ma problem ze ked ju pokazde cosi postipe tak sa jej z toho o dva dni urobi pluzgierik.cize alergia....ale na toto nam postaci davat fenistil kvapky a gelik.

bambola
26. aug 2011

@kafoditka chudacik, ale drzal hrdinsky 😉 asi ten kaktus nebol najcistejsi (teda nemyslim to tak, ze mate doma bordel 😀 ) tak sa mu tam nieco zanieslo, mohla si mu to vcera aspo niecim predezinfikovat 😉 v kazdom pripade daj vediet ako ste dopadli

gabika41
26. aug 2011

Ranko damy...akotak upratane na vikedn a idem dnes varit moj milovany ryzovy nakyp z cerstvych jablk,to si veru dam....majte pekny den bez dalsich nehod... 🙂

aalexis007
26. aug 2011

@kafoditka chudáčik malinký. Ale statočný teda, keď ani nemukol. 😉 😒

kafoditka
26. aug 2011

Ahojte, uz sme doma. Maly to ma popaleninu 😔 tie ostne mu spravili skarede skrabance a nejak mu to zreagovalo do rana.. ale prisaham, ze vcera to nevypadlo tak zle, mal skrabance a osuchane na pokozke, ale len som ho hned osprchovala vlaznou vodou, vysusila jemne a vlastne vzapati siel spat... boli sme u chirurga, natrel mu to niecim, dal naplaste a cely trup ma ofacovany, navyse aby mu to dobre drzalo, tak mu dali take kvazi tricko z facu.. 3dni to musi mat v kuse, potom repik a v utorok kontrola... Boze, je mi z toho nanic, sekundu z neho spustim oci a takto to dopadne 😢 Maly ale beha po byte akoby sa nic nestalo, vysmiaty, tak som rada. Musime byt doma cely vikend, max. k veceru na chvilu von sa vyvetrat...

kafoditka
26. aug 2011
lutsine
26. aug 2011

@katty17 aky mas kociarik ?

luludi
26. aug 2011

@kafoditka chudatko filipko :( tfuj tfuj, nech sa to rychlo vylieci, asponze pocasie uz ma byt trochu normalnejsie cez vikend, drzte sa!!

rolak
26. aug 2011

@kafoditka môj zlatučký chudáčik! ale povedz mu,že v tom tričku vyzerá ako čávo! 😉 hlavne, že ho to asi nebolí... ono to s tými nehodami asi bude čoraz horšie. my sme včera u babky odpratali konferenčný stolík, dali na radiátor deku a malá vzápatí celú silou tresla hlavou - spánkom - do skrine! a to som stála nad ňou!

@katty17 veru,daj link na tvoj kkočík,tuším si už dávala,ale napamätám...
@booklover veľmi rada ťa zase vidím. takže dom už skoro hotový?????

bambola
26. aug 2011

@kafoditka aaale co, je to chalan, este takych bude 😉 a teraz sa moze pred babami vytahovat, ze aky je on drsnak 😀 😉

booklover
26. aug 2011

@rolak no ani nie, len hruba stavba. mame znamych, ktori vravia, ze dom postavili do dvoch rokov, ale nastahovali sa az o dalsich 10 (!) ze vraj to vnutri strasne dlho trva.... :-/ ale ja chcem o rok byvat! 🙂

@kafoditka zda sa, ze drobcek nema voci novemu modnemu tricku najmensie namietky! to je super 😀 🙂 tesim sa s vami, ze sa citi fajn a verim, ze to rychlo zmizne!

bambola
26. aug 2011

baby tak chcela som vam najst ten kocik co ma katty , lebo viem , ze to je jetta ale vkuse mi vyhadzuje volkswagen jetta a proste mi taky kocik nevie najst 😠

bambola
26. aug 2011

@booklover cosi, dnuka to dlho netrva 😉 ak teda chces ale uplne vsetko do perfekta tak jasne , ze hej 😉 ale ked staci polozit podlahy , natahat siete , kucyhne, kupelky.... tak sa to da 😉 nasi byvaju uz sedem rokov a este stale je co robit aj dnu aj na zahrade 😉 ale im prave vonkajsie stavebne prace trvalo dlho 😉

rolak
26. aug 2011

@booklover robíte svojpomocne? čo konrétne to znamená? že muž a svokor alebo tak nejako?

kafoditka
26. aug 2011

🙂 baby dakujem... akurat zaspal. Ja viem, ze to nic strasneho nie je, ale na maleho som velmi citliva, tak to preto...
No ale akeeho detvanca mam teraz doma, este hruby opasok a klobuk na hlavu 😅

bambola
26. aug 2011

@kafoditka kto neni na svoje dieta 😉

lenuss84
26. aug 2011

@kafoditka jooooooooooooooj tak taketo trapenie.Kafko ja by som sla k doktorke radsej.ona uz bude vediet co ako.drzim palce nech ste rychlo fit.

rolak
26. aug 2011

som happyyyyyyyyyyyyy! predala som babyšatku a asi predám aj bertoni,tak mi roman volal,že ideme kúpiť Sí!!!!!!

booklover
26. aug 2011

@rolak blahozelam 🙂 a aku satku si mala? ja som svoju darovala kamoske, co cakala drobca 🙂

@rolak na modrejstreche si mozes pozriet moj album, vidno tam, ako to rastlo. svojpomoc znamena, ze doteraz nam 2x boli pomoct aj bratranci a bratia. inak väcsinou muzik sam, ked sa da tak aj ja (teda za rok stavby to bolo 3x, ked bola svokra ochotna postrazit Janku) a obcas Jankov brat, alebo svokor. na krov mame dohodnutych majstrov, ale ak nam cena, co sa dozvieme v nedelu nebude vyhovovat, urobime si aj krov sami, len s nejakym poradnym majstrom.
okna a dvere a stresne okna uz mame zaplatene, takze po streche nastupia tie, potom alarm a moze sa zacat vnutri.

@bambola vies, zavisi, comu kto hovori "dlho" a kto na tom robi. my si robime vsetko sami, a to popri praci a dietati a skole, ale aj tak by som rada do roka byvala... :-/
na byvanie potrebujeme hotove potery na prizemi aj poschodi a na prizemi dlazbu, kupelnu a kuchynu. tot vse. podkrovie nechame hole, to tak za 5-10 rokov bude, ked dosetrime. zatial sme bez uveru. tak by sme chceli, aby to aj ostalo.. :-/

booklover
26. aug 2011

@bambola ake saty sa nosia na promociu? co je teraz v mode?

bambola
26. aug 2011

@booklover tak to je super, ze nemate ziadny uver 😉 ale asi ste mali aj nieco nasporene
no urcite si nedaj saty alla stuzkova lebo ked som bola andrejovi na promocii tak to mala kopa bab a podla to bolo uplne odveci 😠 vecerne saty....
asi nejake korzetove (podla stavu prs po kojeni 😀 ) alebo na tenke ramienka 😉 vyska cca kolena , ja by som take hladala 🙂

rolak
26. aug 2011

@booklover moje žiačky,čo teraz promovali mali super šaty, síce dlhé,ale také akoby letné, rozevláté a také strakaté, farebné, a la roberto caavalli, super sa im to hodilo.

booklover
26. aug 2011

@rolak
@bambola ja fakt neviem co kupit...
taketo daco je v mode?
http://oblecenie.bazar.sk/4096238-krasne-spoloc...
alebo radsej kratke?

rolak
26. aug 2011

@booklover podľa mňa sú úžasné, také niečo som myslela.

rolak
26. aug 2011

@booklover hlavne,aby tebe pristali a aby to bolo dačo,čo ti nie je úplne cudzie a proti vôli.

booklover
26. aug 2011

@rolak ved to... budem hladat a skusat, do oktobra to snad stihnem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre