Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
8. sep 2011

caute...tak ja mam dnes den blbec...
@rolak Linda okolo siedmej papa chlebik s tatom a potom o deviatej pred spanim dostane uz len mlieko...predtym ked chodila spavat o osmej tak okolo piatej mala olovrant a potom o osmej len mlieko...
@strasska ja tiez davam take jogurty ako ty,activiu nedavam,vraj sa nema davat detom,ale davam ten activia tvaroh obcas... pribinaciky tiez nedavam,ale zato jej dam obcas nejaky keks alebo inu sladkost napr. muffinku a aj tak je chuda jak palica...

rolak
8. sep 2011

jaaaj, ženy nebojte sa, moja Kristína tu bude zaručene najobéznejšie dieťa!!!! ja do nej napchám toľko sladkého,koľko vojde. a určite neriešim, z ktorého jogurtu koľko miligramov cukru prijme.....

rolak
8. sep 2011

@mirka285 a prečo deň blbec?

monline
8. sep 2011

@bambola malá bambi @tinaki1275 @robika @tutifruti @adelaine @aalexis007 @nununka prajem všetkým Martinkám všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky a splnených prianí... 🙂
@merikac @miki060707 taktiež gratulka k meninám, trocha oneskorene 🙂

monline
8. sep 2011

dúfam, že som meno trafila a nezabudla na nikoho, ak hej, ospravedlňujem sa 🙂))

monline
8. sep 2011

@mirka285 Mirka, neviem či tu zajtra budeš, chcem ti zaželať všetko najlepšie...vy ste zohratí a asi žiadnu zmenu manželstvom nepocítite, preto ti prajem najmä aby sobota bola Sobotou a pre teba, Gaba a deti tou najkrajšou..aby si si svoj deň užila, aby všetko krásne ladilo a šlapalo bez stresov a naháňania...veľa šťastia a lásky prajem

aalexis007
9. sep 2011

@monline Ďakujem veľmi krásne. A tiež prajem Maťkám všetko len to naj. 😉

adelaine
9. sep 2011

dobre ranko prajem 🙂
v prvom rade chcem ti aj ja mirka ( @mirka285) zazelat mnozstvo rokov v laske a harmonii s gabkom, ved ako monline pisala...vy sa lubite, nie je o com ;) riadne si to uzi, budem na teba mysliet 🙂

... chcela som napisat aj ja k jedlu, ze risi jedava na veceru bezmliecnu kasu o 8 p.m a o 9 p.m. ide spat, na mlieko sa mi budi okolo 5.00 rano ale to uz byva taky hladny, ze to byva skoro vzdy s brutal placom..
zeleninu surovu mi nechce jest...pokuse ju a vypluje, max. zje struhanu mrkvu s jablkom, ovocie nastastie zje, to mu chuti skoro vsetko a baby jemu prestalo chutit pecivo, total ignoracia peciva, vsetko pluje :((

a na zaver aj ja prajem vsetko naj spolumenovkyniam k meninkam 🙂 a zaroven dakujem za priania. cmuk

denisse
9. sep 2011

dobre rano ...
tak tu je riadna kosa .. len 11 stupnov, vobec neviem, co dat nele do skolky na oblecenie, ked pojdu von ... uz je trosku nachladena a to tam chodi este len tyzden .. tak nam tie jesenne choroby pomalicky zacnu 😝

vsetkym martinkam prajem aj ja vsetko najlepsie 🙂

a
@mirka285 prajem vam, nech si sobotu krasne uzijete, nech vam to vsetko klapne a mate proste krasny den, na ktory budete radi a casto spominat ... a potom dalej, nech vam to funguje tak dobre ako doteraz ... 🙂

noemarta
9. sep 2011

dobre ranko,
tiez prajem vsetkym martinkam malym aj velkym vela vela zdravicka, pohodicky a laasky.
A @merikac oneskoreneeee ale predsa, aj tebe vsetko naj naj k meninkam
A Domi, tebe stastnu cestu do CA 😉 .

lenkaaninka
9. sep 2011

Čaute nápodobne gratulujem Martinám 😉
A my už chodíme 😎 Síce vonku zatiaľ nechce ale doma pochoduje a konečne ho to začalo baviť nie len ked ho ja nútim 😉

noemarta
9. sep 2011

@lenkaaninka gratulkaaa 😉

lutsine
9. sep 2011

Už celý týždeň sa mi malý zobudi o polnoci s plačom a potom 2-4 hodiny nedajbože zaspať. zhasnem a zase rev a potom si dovolí vstať o 6tej ráno. :/ meliem z posledného, ale keď pôjde doobeda spať, idem aj ja. 🙂 a to dnes ideme na výlet do Tatier,ved nás vyženú z hotela,keď tam bude toľko plakať.

lutsine
9. sep 2011

@mirka285 aj ja sa pripajam,nech sa zajtrajšia svadba vydarí a nech ste spolu veľmi šťastní...srdečne blahoželáme🙂

rolak
9. sep 2011

@mirka285 nech sa vám zajtrajšia svadba vydarí podľa vašich predstáv, nech si dobre požúrujete, a nechh si jedna super sexi nevesta! 😀 😀 😀
Martinkám všetko najlepšie, extra všetko naj najmenšej a najkrajšej bobke 😵 😵 😵 @bambola

katty17
9. sep 2011

ahojte kocenky 🙂
nechystate sa niektora do Brendonu alebo proste niekam v BA ??? dnes nemam ziaden program :(
@noemarta - bola si vcera v tej Ikei? kupila si nieco?
taktiez prajem vsetkym MARTINKAM ako malickym tak aj velkym vsetko naj naj naj k dnesnemu sviatku. cmuk 🙂

gabika41
9. sep 2011

vsetkym Martnkam zelam vsetko najlepsie.......

@mirka285....nech to zajtra vsetko vyjde podla Vasich predstav a aj zivote nech je to v pohode.....

prajem pekny i ked uz jesenny den... 🙂

noemarta
9. sep 2011

@katty17 nekupila som nic, iba taku blbost...akoooo ako vzdy, som sklamana z ikey.... 😖
Do brendonu som chcela ist vcera, ale nakoniec som nesla, ale kati, dnes sa mi nechce ist nikam..... 😝
teraz som sa vratila z vonku, idem nieco navarit, ulozit nelu a mozno poobede vybehnem iba do ivanky do obchodu.

katty17
9. sep 2011

@noemarta - mne uz sandricka spinka a varim obed. 🙂 dnes bude ryza s kuracim sote. to si da aj sandricka 🙂

bambola
9. sep 2011

Ahojte,

dakujeme vsetkym gratulantom a pripajame sa ku gratulaciam ostatnym Martinam a Martinkam 🙂

dnes ideme trosku pojarmokovat tak sa tesim 🙂 akurat mi malu zobudili nase psy/i tak spala len hodinku 😠

@mirka285 prajem zajtra pekny slnecny den, aby ste si ho vy aj deti uzili, aby vam ostala pekna spomienka 🙂

noemarta
9. sep 2011

@katty17 ja som robili zemiaky a rybu a uhor.salat a zmastila to len taky fukot....
idem ju ulozit....

luludi
9. sep 2011

ahojte zlaticka,

my uz mame obedny spanok za sebou, varime bubovi obed a potom sa chystame von, akurat ze netusim, co riskovi obleciem, nejaka som z toho pocasia zmatena 😕

@mirka285: k zajtrajsiemu dnu prajem vela pohody a krasne pocasie, dalsie gratulacie, az budes vydata pani.. 😀 a este nezabudni po obrade stupit Gabovi na nohu, budes mat v manzelstve navrch (to ber ako vtip 🙂 )

vsetkym martinam, martinkam a tinkam vsetko najsamlepsie k meninam 😵

a dodatocne aj @merikac vsetko najlepsie k meninam

PS: kebyze ma niektora z vas nepotlacitelnu uchylku a nutkanie neustale umyvat okna, dojdite k nam na kavu 😎 😝 😀

kafoditka
9. sep 2011

Ahojte 🙂 zdravim vas z Kysuc... @noemarta islo sa mi uplne svetovo, prazdne cesty, no paraaada 😉 odteraz soferujem smer BA-CA len ja 😀 taktirz prajem vsetkym Martinkam pekny meninkovy den a dodatocne aj nasej @merikac vsetko najlepsie 🙂 mame tu 14stup. ale zajtra by sa malo oteplit, mame grilovacku u babky tak sa tesim... majte pekny vikend a @mirka285 myslim na teba 😉

lenuss84
9. sep 2011

@mirka285 Mirka zelam nech si den D uzijete co najkrajsie,a hlavne vela stastia a lasky do dalsieho zivota. 🙂

lenuss84
9. sep 2011

ahojte.som tu dlhsie nebola pretoze... Ada minuly tyzden stredu dostala doobeda teplotu.mala 38tepl.dala som jej paralen a spala naobed 2hodky ako vzdy.potom sa pekne naobedovala,teplotu nemala.boli sme normal.vonku.o 17tej uz bola horuca.namerala som38,3tepl.dala som jej paralen cipok.a potom to uz islo.ach az ma zasa zacina chviet ked to idem pisat-neprajem to naozaj nikomu z vas zazit babky! upadla mi behom par sekund do febrilneho krcu.zbledla,vyvratene oci,zasklby koncatin,zmodrena v tvari.rychlo som ju polozila na zem,strcila palec do ust az nema zapadnuty jazyk a volala mi mama sanitku.trvalo to cele ani nie pol minuty,ale zdalo sa to ako vecnost.krc ako prisiel tak aj odisiel...a bola opat pri vedomi.sanitka prisla,zobrali nas do nemocky.tam napichli na infuziu /chuda tymi krcmi mala stuhnutu krv,mordovali sa jej s oboma rukami a nakoniec az na 3 krat jej napichli zilu v hlave/ no nieco strasne.teplotovala 2 dni.pri teplote nad 37,5 uz musim davat Diazepam vzdy preventivne proti krcom...
z nemocky nas pustili v nedelu.a odvtedy som akosi nemala cas si tu sadnut.a hlavne asi som nemala chut o tom este pisat.prepacte mi to.az teraz som sa odhodlala.
vsetky vysledky z krvi mala OK,ziadny zapal jej v tele neprebieha.tlacia sa jej vsak naraz dalsie 3 zubky.takze nas pustili s tym ze to bolo bud virusoveho charakteru alebo teplota zo zubkov.
Ada zvladala pobyt v nemocke tusim lepsie ako ja.akonahle jej klesla teplota,tak cela ozila,bola by len behala.no a predstavte si izbu 2m krat 2m,dieta napojene na infuzku a vysvetlite mu,ze moze behat len tolko kolko ho pusti hadicka...no strasne.bolo to pre mna velmi frustrujuce.
teraz je uz OK,len sa jej troska pustil soplik.riedky.ale uz jej po 2 dnoch ustupuje.
takze tak.ako hovorim neprajem to nikomu zazit.ale chcem aby sa o tom vedelo a rozpravalo.ze nieco ako ??febrilne krce" existuje.vlastne ono ten krc nepride pri teplote ako takej.on pride len pri rychlom naraste horucky.a u deti je to zevraj bezny jav do tych zhruba 3 rokov.lebo detske telo sa nevie tak lahko vysporiadat s narastom teploty.
takze tak.
idem sa predychat.ale som rada ze som to konecne dostala zo seba apodelila sa s vami o to.pa zatial.
inak,Ada mi doma uz zasa pekne nabehla na nas rezim aky sme mali pred tym.zacala mi dokonca cez obed spavat 3 hodky.je to moja statosne princezna.lubim ju velmi! 🙂

lenuss84
9. sep 2011

Vsetko naj Martinkam!

monline
9. sep 2011

@lenuss84 uff..veru ťažké obdobie máte za sebou..ten strach o dieťa je najhorší...febrilné kŕče mal aj synovec mareček asi keď mal 2-3 roky, už neviem presne, ale tiež to bolo hrozné, skončil v nemocnici..ja mám preventívne doma diazepam už dávno, malý máva aj 40tky..držte sa..som rada, že ste to dobre zvládli...a ozaj- mareček mal tie kŕče len raz

lenuss84
9. sep 2011

@rolak ja tiez davam malej smotanove a tvarohove jogurty.
na veceru tak hodinu pred spanim ma bud to co mala na obed trosku zje.alebo len jogurt a k tomu zahryzne zo 3-4 krat do rozka. a tesne pred spanim sa este napije mlieka.a budi sa mi raz na mlieko v noci.
a k tomu ovociu a zelenine-ovocie nastasti zje surove vsetko / len jej nechuti melon/ ,zo surovej zeleniny zje iba salatovu uhorku.uvarenu zeleninu ktorukolvek.

gabika41
9. sep 2011

@lenuss84 ...som rada,ze to dobre dopadlo....da sa diazepam kupit aj bez predpisu?

noemarta
9. sep 2011

@kafoditka no vidis, ved ty si sikulka, len sme ta museli trosku postricit... 😀 😀 uzite si zajtrajsok a vobec cely pobyt v rodnej zemi...
@lenuss84 oooch...chuda Adka a aj ty, musel to byt strasny pocit 😔 😔 😔 😢 ale tak hlavne ze uz je adka o.k. a verim ze uz sa to nikdy nezopakuje 😉
Ked uz spominate tie zuby, ja som dnes Nele kontrolovala zuby, ze vlastne kolko ich ma a v akom su stave, myslim ci su uz cele vonku a zistila som, ze ma uz vsetky vonku cele, okrem lavej hornej dvojky a vobec netusim kde sa jej tam zmesti, ma to tam nejak natesno....tak hadam bude mat kde vyrast.... 😕
Nela ide zajtra na cely den s nasimi na vylet, co je vlastne prvykrat co mi ju niekto tak dlho bude varovat, tak som zvedava ako to dopadne, ci bude vrieskat... 😀 a ak to zvladne, idem uz tvrdo na odstavovanie ..... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre