Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
26. sep 2011

@cigaretka5 Cigi ale coby,to mam len spravny strih siat 😀
@noemarta no vsak to som dufala,ze nesklamem,teraz mi ich doniesol,ale len na CD,tak si ich musim dat vyvolat a nalepit do nejakeho pekneho albumu...nedavala som si robit sice profi foto,ale aj tieto su fajn,take momentky 🙂

bambola
26. sep 2011

@mirka285 krasni ste boli 😵 ale teda hlavne tebe to strasne seklo, inak si sa mi zdala uuuplne nejaka ina, by som ta ani nespoznala asi 😅

mirka285
26. sep 2011

@bambola Mati dakujem,no mozno tymi vlasmi,ze ich nemam cierne...

monline
26. sep 2011

@mirka285 pozrela som- krásni ste boli, teda ak nerátam nádherné družičky, tak nevesta bola špica 🙂 šaty ti sekli, botičky krásne, vlasy, mejkap, kvety..skvelé..ešte raz gratulka 🙂 Tomimu sa nechcelo moc fotiť?

mirka285
26. sep 2011

@monline dakujeme,ale mam aj spolocne foto,kde je aj Tomino,ale nesli mi nahrat vsetky foto na kluc,asi uz tam nemam miesto,ale jasne aj Tomi sa fotil 🙂

merikac
27. sep 2011

ahojte baby,,idem vas zneuzit, a poprosit o radu,,aj ked teraz vas necitam a moc sem nechodim, lebo nemam cas,,,,,ale,,,v maji 2010 som nastupovala na matersku a v tom case som mala 25 dni dovolenky,,,z roku 2009 som mala este 15 dni dovolenky,,,,,,,,,,,,v tomto roku jul 2011 som nastupovala do prace, na kolko dni dovolenky mam narok?????????, vdaka

noemarta
27. sep 2011

@merikac mas narok na celu tu staru dovcu!!!

merikac
27. sep 2011

@noemarta Maci,,,aj ked som koncila matersku 25.11 mi prislucha 25 dni, ci len cca 22?

denisse
27. sep 2011

ahojte ...

@merikac
asi nemas velmi cas vsetko citat, ale tu je o tom tema
https://www.modrykonik.sk/forum/zamestnanie/mam-narok-na-dovolenku-po-rodicovskej-dovolenke/

a myslim, ze kocka s nickom gapa sa v tom perfektne vyzna a vzdy dobre poradi, tak jej skus napisat IP ...

bambola
27. sep 2011

dobre ranko 🙂
neviem ako inde ale tu je krasne, aj ked zranka trosku mrazivo 🙂 idem obliect tuto mojho holigana maleho 🙂

denisse
27. sep 2011

@mirka285
tak vidim, ci skor citam, ze ste si uzili aj svadbu aj dovcu, tak to je super ... linda vyzera tak velkacsky, perfektna je ... mne sa barunka zda este furt take babetko 😀

luludi
27. sep 2011

@mirka285 krasne fotky, vidno, ze na svadbe vladla pohoda 🙂 vlasy si mala uzasne spravene 😵

Dobre ranko,

vsetkym prajeme krasny den. Dnes ma zase caka upratovanie plus poobede rehabka. Uz teraz sa mi nechce. MM obehava banky, chceme prefinancovat hypo, lebo doteraz sme mali sialeny urok, tak dufam, ze sa podari. A bubovi sa dnes dari, od rana sa uz 3x vysypal na zem ...

denisse
27. sep 2011

@bambola
aj tu je pekne a takmer 15 stupnov, takze ani nie az taka zima ...
¨
tu je zajtra statny sviatok, tak sme vsetci doma a vo stvrtok ideme do BA k segre ... a dnes sme v noci fajne spali a aj rano az do 8.20, co je skoro az zazrak 😀

denisse
27. sep 2011

@luludi
co rehabilitujes? aj mne by sa zislo, dnes som si zase prilezala nieco okolo chrbtice a boli ma to strasne ... 😝

luludi
27. sep 2011

@denisse aj u nas sa v noci dobre spalo, dnes som kojila az rano o siedmej 😕

brusne steny - lebo zacali z vnutra ochabovat, ja ich mam po zakrokoch oslabene, vyzeram ako v piatom mesiaci 😀 a uz ked chodim, tak som si dala aj chrbat, lebo buba vela nosim, tak nezaskodi 😉

bambola
27. sep 2011

babyyyyyyyyyyyyy, ja zdochneeeem, prave som obliekla biele , strasne uzke, rifle, s ktorymi som sa uz rozlucila lebo som myslela, ze sa mi panva uz nezraziiiiii spat . jeeeeeeeeeeeeeej 😵

luludi
27. sep 2011

@bambola super 🙂 aj si neviem predstavit, ze by si sa ty nezmestila do nieco 🙂 😉

mirka285
27. sep 2011

dobre ranko...
@luludi Luci no presne ani ja si neviem predstavit,zeby sa Bambi do niecoho nevpratala 😀 citam,ze ste dobre spali tak super,ja mam take kramy,ze tri krat som v noci menila vlozky,no otras!!

merikac
27. sep 2011

@noemarta
@denisse babulky, dakujem krasen,,,,,, a len co som od oka zachytila
@bambola chvalim tovju panvu, ze dostala rozum 😀

bambola
27. sep 2011

@luludi @mirka285 trupky 😀

katty17
27. sep 2011

ahojte kocky. tak my o chvilu ficime na ockovanie. inak este stale nechodime. nejako sa nevie sandra odhodlat urobit krocky. som zvedava co na to povie dokina. dufam ze nas neposlu na nejake cvicenia ...

katty17
27. sep 2011

@bambola - mati, existuje vobec nejaka vec do ktorej by si ty nevliezla???? samozrejme neratam velkosti 86-92 😀

adelaine
27. sep 2011

ahojte babule, pomoc....poradte, cim zide dole kava? obliala som si svetle gate kavou 😠
myslite ze po vyprati nebude flak?

gabika41
27. sep 2011

@merikac ...ides tiez cerpat dovcu?

denisse
27. sep 2011

@katty17
ani barunka este uplne sama nechodi ... akoze urobi samostatne kroky, prejde napriklad obyvacku po dlzke, co je nejakyhch 7 ci 8 metrov, ale stale chodi tarbavo, casto pada a nejak ju to nebavi, vzdy radsej po 4 ... alebo za jednu ruku ... ja si myslim, ze to nevadi 😉

noemarta
27. sep 2011

@denisse tak ja sa uz pochvalim, Nela od nedele presne na 14 mesiacov zacala chodit, uz sa pusta aj vonku 😉
@katty17 ale tiez si myslim, ze ti dokina nic nepovie, proste je leniva no 😉 kati a sandre ide davat tu injekciu do pliecka uz ze?? nas to caka buduci tyzden... ☹
@adelaine myslim si mati ze ti to zleze hned po prvom prani, ale namoc to teraz aspon do vody 😉

bambola
27. sep 2011

@katty17 baby vy ste hrozne, vsak to su take uzke cigaretove rifle a este pred letom som ich natiahla len po boky a potom uz neslo lebo uz tam boli kosti a proste ma panva nepustila, teraz som si ich len tak skusila a cuduj sa svete, panva je v kope, mozem rodit zase 😀 😀 a to som ich uz chcela minule vyradit zo skrine ale mi bolo luto sa ich este vzdat 😅
a ako pedina? co povedala? zaockovala sandricku? maci ona si myslim nieco katty povie lebo vsak aj nas poslala na rehabku ked mala v troch mesiacoch nekonikovala este, ona ma na stene taku tabulku a....... 😠 no chapes 😉
@noemarta no vidis, ze sa odvazila 🙂 ja si inac pochvalujem, ze ked sa prechadzame tak sa chce drzat kocika a nemusim ju nahanat este ale verim ze aj to zachvilku pride, ze uz nebude chciet tlacit kocik 🙄 😉

katty17
27. sep 2011

@denisse @noemarta,@bambola - ockavanie bola uplna malina. sandra sa kukala na injekciu ako jej to tam dava a ani nemukla. vyskierala sa ako leco. sme nechapali s pedinou. 🙂 ani hlaska nevidala. akoby jej ani nic nepichla 🙂 takze maci, ziaden smutok. nic to nieje pre deticky. vraj toto ockovanie neboli deticky 🙂
na nechodenie nevravela nic ohladne rehabilitacie. videla aka je sandra rozjasena a ciperka ale ze proste sama este nechce chodit. @denisse - sandra neurobi sama ani krok. proste vobec. a nevie sa ani v priestore sama postavit. len o sedacku, linku, skrine....

merikac
27. sep 2011

@gabika41 Gabi len mi tak ta tvoja vrtala v hlave, ze kolko jej mas a kolko mne vyratala mzdova, tak som sa dnes do toho zacala vrtat a zistila som ,ze ona mi vobec nezaratala dovolenku za rok 2009- ktoru som si v roku 2010 nestihla vybrat lebo ma bulikali, ze ved neboj, potom ju vyberies neprides o nu,,,,,,,,a zisiel sa rok z rokom a "zabudlo" sa na to,,,,,,,,,,,takze som jej to kazala znova pekne preratat...............

merikac
27. sep 2011

baby, zajtra hned beriem dovolenku a budem Vas citat- to mam zavazok,,,,,,, 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre