Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
29. okt 2011

@bambola som si ju predstavila, chúďatko, ako v kútike roní slzičky, ...ale- bejby nebude sedieť v kúte!! danko to vybaví 🙂

bambola
29. okt 2011

@monline ze len 4ceske a 4slovenske, vsak to je uplny luxus 😀
vsak ja mam slubene mojito, alko tentokrat poprosim 😝
ona neplakala ale , ze mala tak slzicku uplne na kraji, tesne pred vytlakom ako patrik ( @katka55 ) 😀 😀

monline
29. okt 2011

@bambola no ale zo slovenských joj, joj+, markíza a doma a z českých čt1,2,4 a nejaké plusko ešte, čiže nič moc 🙂
dole máme teraz upc, ale aj tak sledujem stále len spektrum home, tam kadečo renovujú a také relácie mám rada a potom duck tv či jimjam..
No veru mojito! zajtra pozriem na mätu v akom je stave a uskladním ju v mrazáku, nech vonku nezájde 🙂 ingrediencie zabezpečím, ty prinesieš opäť limetky 🙂)) ešte ja by som mohla prestať kojiť, nech si konečne dám viac ako jedno 🙂

bambola
29. okt 2011

@monline ja tu mam v chladnicke limoncello, ze by som si dala k uceniu? 😝 😀 😀 andrej zachrnel tak som zase sama 🙄 ale mne nevadi 😀

monline
29. okt 2011

@bambola očakávaš, že ti bude lepšie páliť?? no skús 😀

bambola
29. okt 2011

@monline neviem ci mi bude lepsie palit ale to mi mama doniesla uz davno a ja som si odkladala kym neprestanem kojit 😝 ale to je len taky likerik. inac vy tu musite mat pocit, ze odkedy nekojim tak len chlascem 😀

monline
29. okt 2011

@bambola a nechlasceš? 😀 😀

bambola
29. okt 2011

@noemarta @mirka285 baby aku velkost overalu,oteplovakov a bundy maju vase baby, neviem ci kukat 80 alebo 86 lebo mame mikiny 86 a tie maju dost zahnute rukavy tak si myslim, ze by aj 80 mala s rezervou, no a oteplovacky by asi nemala mat dlhe 😅

bambola
29. okt 2011

@monline nijéééééééééééééééé 😅 pivo sa nerata 😀 😀 (to je vlastne liek 😀) vino som mala len raz 😉

monline
29. okt 2011

@bambola rozhodne je to liek! toľko B vitamínu, že až 😀
víno je tiež liek a panák nalačno každé ráno? však to predpisovali lekári od nepamäti 😀

bambola
29. okt 2011

@monline ked som robila , sli sme na sluzobku do kosic, vecer sme tam spali a rano sli na skolenie. sme boli dve kolegyne a dvaja kolegovia. jeden kolega (taky stary pako) si rano na ranajky dal borovicku, co by v principe nevadilo, vsak moze nam to byt jedno, ale on sa nam vsemozne snazil vyhovorit a ospravedlnovat sa, ze to on nie bezneeee, ze to iba teraz vynimocne, kedze defacto nie sme v praci. Keby to nechal tak , tak nemame z toho taku srandu ako sme mali potom 😀 😀

bambola
29. okt 2011

@monline a pivo je aj diuretikum, nie 😀 😀 na mna tak isto posobi 😀
vino, vsak ovocie je zdrave 😉 palenka vypali bacila a tak by sa dalo pokracovat 😉 a navyse hlad je prezleceny smad 😀

monline
29. okt 2011

@bambola tuším poznáš všetky pozitíva 😀
ja mám po pohári vína také červené líca, akoby som vypila pol fľaše minimálne 🙂 po druhom je mi veselo a pri treťom sa cítim maximálne triezva, aj červeň z líc sa stratí 🙂 akurát veľa kecám 🙂
no a ten kolega- ešteže to okomentoval, aspoň ste mali zábavu 🙂

bambola
29. okt 2011

@monline ja ked si vypijem tak hovorim strasne vela a o vsetkom 😅 😅 a samozrejme mi pride, ze ostatnych to strasne zaujima 😀

monline
29. okt 2011

@bambola kto bol tak drzý a povedal ti potom, že ho to nezaujímalo? 😀

bambola
29. okt 2011

@monline noooo nikto 😕 myslis, ze zaujimalo? 😅 😀 😀 😀 ja som uz sice davno nemala poriadne naakupene ale co si spominam tak vzdy som strasne hovadiny rozpravala 😅

monline
29. okt 2011

@bambola však všetci chceme počuť hovadiny, nie? 😀 tak si šikovne nalievaj 😀

bambola
29. okt 2011

@monline nieeee, este robim do skoly 😉 nemozem tolko

monline
29. okt 2011

@bambola asi fakt sa pripravuješ, lebo ani preklepy nerobíš, píšeš súvisle...😀
idem ja tuším spať..pekne sa uč, nech toho neskôr nemáš veľa..dobrú noc všetkým

kafoditka
30. okt 2011

Bra ranko 🙂 tak po posune casu vstaval Filip uz pred 6 a hore zadkom...od rana by sa len nosil a place, moje krize a chrbat uz nevladzu... 😔 dnes ziaden plan nemame, tatino je v praci, tak sa len poobede pojdeme prejst a nakrmit kacky k Drazdiaku..
@monline
@bambola prijemna debatka vcera vecer 🙂 ja som si tiez vcera dala dva pohare frankovecky a normalne som to citila v hlave 😕 ziadna vydrz... 😒

noemarta
30. okt 2011

@bambola mati, nela je uz tyzden chora, a nas to chytilo iba v piatok, teda mm, mne to nejak odislo chvalabohu....
Dnes zas zle spala, pomooooc....ale skor mi to pride, ze sa budila zo sna nejakeho zleho.... 😖

mirka285
30. okt 2011

ranko....
@bambola Mati ja som kupila bundu 86,ta 80 by jej bola v januari mala 😀 ozaj ved ked kuknes na foto v albume tam je vidno,ze ta 86 je uplne v pohode,a druhu bundu co ma,j tiez 86 ale je to ina znacka tak ta je este asi o dva cm vacsia....a oteplovacky mame tiez 86 a nie su jej veru nejak dlhe,ma trosku rezervu,ale fakt malinko,vsak musia celu zimu ydrzat a zima je dlha 😀 a este vies co som si vsimla,ze vsetky dlhorukavove tricka co som pokupovala,boli najprv trochu dlhe na rukavoch a po dvoch praniach sa tosku sprali,takze su dobre,napr. ja som uz 80 musela vsetku vyradit,bolo vidiet,ze Linde je uz mala..

bambola
30. okt 2011

@kafoditka ze sa aj ozves niekedy 😉 ako sa inak mate 🙂
ja uz tiez nemam vobec vydrz ale zase si predstav, ze by si si riadne vypila vecer a rano musela vstavat k malemu 😅 to je asi taky matersky blok 😉
keby si nenapisala tak aj zabudnem, ze bol posun casu 😅
asi pred troma rokmi som si to nevsimla a normalne sla do skoly, co by nevadilo ale prvu prednasku sme mali o 7.20, tak si viete predstavit kedy som dosla do skoly 🙄

no, tuto spravu som pisala asi hodinu 😀

kafoditka
30. okt 2011

@bambola Mati o posune casu by ti vedel rozpravat aj mm 😀 presteloval si hodiny na telefone ked dosiel v noci domov a vzapati si nastavil budik, lenze zimny cas sa mu v mobile prehodil automaticky sam, takze dnes rano vstal miesto o 6 uz o 5, umyl sa, obliekol a potom kuka na hodiny v kuchyni, ze fasaaaa 😀 tak este potom hodinu driemal pri telke, kym siel na ranajky do prace... No a mame sa tak vselijak... sme zdravi a to je dolezite 😉 maly stale strajkuje s kakanim, snad ho to niekedy aj prejde 🙄 tento tyzden ho chcem dat zaockovat konecne a poradim sa s pedinou co s tym jeko kadenim 🙄

luludi
30. okt 2011

ahojte zlaticka,

casovy posun u nas prebehol okk, vstavali sme 9.23 stareho casu, takze v pohode, uvidime, co dalej. Buba trapia zuby a mna oblicka, uz sa to tyzden vlecie, hm... no. Baby, ktorym deticky papaju vacsie kusky jedla, aj im to pekne stravi, alebo najdete v plienke cele kusky zeleninky? Ma sprdol doky.. 😔

@mirka285 tfuj tfuj, nech sa ti ocko coskoro spamata
@noemarta: skore uzdravenie, nech je nelka opat vo svojej kozi ..
@bambola: ty ochlasta.. 😀 😀 😉 (to bolo len zo srandy, ale ze fest)

kafoditka
30. okt 2011

@luludi Luci moj maly velakrat jedlo len tak polkne a ani sa neunuva prezuvat.. preto mu radsej vsetko krajam na male kusky alebo poltacim vidlickou...

kafoditka
30. okt 2011

@luludi tym som chcela povedat, ze ano, nachadzam aj vacsie kusky jedla 😉

luludi
30. okt 2011

@kafoditka domi, risko sa teraz vela rozpapal, predtym som mu mixovala jedlo na hladku kasu, ale posledne 2 mesiace mu zeleninku krajam na male kusky,alebo presne ako ty popucim vidlickou, ale je pravda, ze on vsetko prehlta a ani nema snahu jedlo pozut, neviem, ci je to tym, ze mu idu teraz stolicky a ocne zubky, alebo len neprisiel na to, co od neho chcem. 😕

kafoditka
30. okt 2011

@luludi Luci, mne prezuva ako kedy...ked mu jedlo velmi chuti, tak mu nestacim davat do pusy, co hned prehltne a hned otvara pusku na dalsiu lyzicu, inokedy zasa zuje tak dlho, ze obujeme aj pol hodiny 😅 ale teda vo vseobecnosti mu nedavam velke kusy jedla, radsej mensie alebo popucene....

gabika41
30. okt 2011

Zdravim babule...takze dnes sme vstakli uz o 6tej.....uz mam davno uvarene a Lucku som udrzala do 10tej,tak dufam,ze prechod na zimny cas bude v poriadku....dnes vecer pridu svokrovci z Prahy a zajra aj mm vyrazaju zase na Kysuce....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre