• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
sunny sa iste vypla, lebo keby tu ešte chvíľu ostala, tak to nevydrží a prezradí čo jej povedali :slight_smile:
30. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka: typla si is podľa bruška?
30. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja uz pijem druhu pol litrovu kavu, ja som dnes na sracky, uuuplne unavena... vcera som odisla z konika nahle a necakane, mala som uuuplne cierne kruhy pod ocami, isla som spat o 18:45 a spala som do dnes do rana do 6tej a stale som nevyspata... asi ta svadba a ten casovy posun ma vyhodili z miery :frowning2:
30. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monline: máááááš pravdu, mne to už priam visí na jazyku, ako slinka. Ja to asi ozaj nevydržííím. Ale ak je to tak, tak sa veľmi tešííííííííííííííím, ale budem veľmi šťastná aj keď to bude opak, len nech je v poriadku a zdravučké. Najradšej by som išla na ten 3D hneď teraz.
30. mar 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dievcatko... ved sunny nam dava indicie... ale kedze sme vsetci tipovali chlapca, tak sa zdraaaha priznat, ze ma to vytuzene dievcatko, aby to nahodou este nebol chlapcek... hm?
30. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny a kedy ides na 3D? mas uz termin?
30. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: :wink: :confounded: :grinning: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :dizzy_face: :sweat_smile: :pensive: :angry: :confounded: :astonished: :wink: :sunglasses: :zipper_mouth: :pensive: :sweat_smile: :dizzy_face: ......to sú akože zmiešané pocity, mali ste vidieť mm aký bol zvedavý a ja som sa tvárila, že mu to nepoviem ale ten jeho pohľad ma donútil........nie nesmiem, nesmiem povedať a nesmiem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze je to dievcatko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ja som to odhalila :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie ja to nevydržííííííííííííííí, masi, ešte nemám, známa mi vybavuje, aby som nemusela tak dlho čakať :sweat_smile: .....bóže, jak mi trepoce srdiečko, mala som sa nechať prekvapiť, nebola by som taká vytrasená :sweat_smile:
30. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to masi malo byt maxi
30. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatko!!!!!!!!!! jasné, vyrovnáva stavy. :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny - :grinning: tak sa tesim s tebou, urcite je to na 80% dievcatko :wink: pretoze pipika by ti povedal na 100 uz v tomto tyzdni, keby poodchylilo nozky.. co tvoje babuliatko urcite poodchylilo, ked si trufol dr povedat na 80% :slight_smile: vsak sunny, vsak?
30. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne, pipík by sa odhalil, veď aj nám povedal, že to vidí na dievča a potom na 3D, tam nebolo pochýb, malá sa krásne ukázala, tam veru už nič nevyrastie. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som kukala na to ako puk, a vyoraná mucha a zašľapnutá žaba, ale ja som tam nič nevidela :sweat_smile:
30. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sunny........ nenatahuj uz tolko!!!!!!!! :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardóóóóóóóóóóń vyoraná myška, ešte som nevidela ani vyoranú muchu :sweat_smile:
30. mar 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny, prave som kukla tvoje fotky. to je jasna babaaaaaaaaaa :wink: . ako vidim peknu zabavku sme si tu medzi sebou nasli :grinning:
30. mar 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak keĎ si nič nevidela, tak je to dievčatko, aj u nás to bolo prese takto. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny tak uz to vyklop... :slight_smile:
30. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafo, nedráždi, lebo mne tie pršteky už tak tancujúúúúúúúú.....................ja...........ja................ja som hrozná, ja to ani s darčekmi neviem, proste, musím to dať hneď, lebo ja nevydržím :confused:
30. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxi neboj nezabudla som resty,doplnim.len musim trosku popratat byt. A s tym mrazokom,my sme to s manzelikom upratovali spolu takze sa do dalo.
30. mar 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny no ale napinas nas statocne, tak sup sup...
no dobre, tak ja vám to napíšem....................je to ..............
30. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nedočítala som vás celé a zas pádim do mesta, mám prechádzaciu náladu!
Dugynka moja pekná vitaj späť!!!!!! to s tou nekomunikačnou náladou úplne chápem, ale ver,že mi ťa privedieme na iné myšlienky. Tajomstvo:ani ja som štátnicce nepsravila na 1x. nejdem ti ani opisovať tie horory, čo som prežívala.... ale už bude všetko dobré! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Katak, všetko naj k osemnástym narodeninám!!!!!
Sunny, mama to vždy správne vycíti, to viedš, nie???? :grinning: :grinning: :grinning: tak ako moja kamoška a švagriná,čo stopercent cítili dcéry a boli nakoniec synovia. :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy - potom upraces, my sme zvedave.. :wink: sunny nas napina, ty nas napinas... co mate dnes za den vy dve? napinaci?
30. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že ty nevydržíš, tak to ešte mňa nepoznáš!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sunny sacherka caka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sunny tak tie bodky sedia na "dievcatko Lenka" :slight_smile:
..........................na 80 % ...........................
30. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok