• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Sunny, ja som rovnaka, vies, co ma to stoji sil nevykecat, co som kupila manzelovi na vianoce??? Alebo narodky?? Ja to nikdy nemozem vydrzat, tak viem, co teraz prezivas :wink: Tak si ulav a povedz nam to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pocet bodiek sedel... na 100% :wink:
sunny a neprezradi a neprezradí. zeby dvojicky?

baby ja mam dnes naozaj hrozny den. tie tehotenske nalady su nad moje sily. ja mam taku desnu depku ze az. ani neviem z coho, jednoducho som ako zmoknute kura
Teda, tak toto si my zaslúžime, takéto naťahovačky???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maxara to by ma nenapadlo este aj bodky pocitat
30. mar 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, vecer vytancujes, aj nalada sa zlepsi :wink: Ja som toto mala doobeda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katy hlavu hore, za chvilku ideme brusnit :slight_smile:
ja sa nejak náladám vyhýbam, ja som si poplakala a podepkovala v druhom ,,špiniacom" trimestri aj do zásoby. :angry: :unamused:
30. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na zdochnutie od nizkeho tlaku.. ale dufam, ze tanecky ma trochu vyzdvihnu...
30. mar 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že na 80% som nekúpila kočík dobrej farby............a teraz všetky kukáte do môjho albumu :grinning: :grinning: :grinning:
ale všímate ako nám to strašne sunny chce povedať? už už ...nezmení tému, nezahovorí, neodmietne rázne...proste je to na spadnutie- ten oznam...tak ešte chvíľočku a bude to čierne na bielom.....bojuje sama so sebou..chce aj nechce...neboj sunny- pokiaľ to dievčatko je, už mu pipík nenarastie, kľudne to môžeš prezradiť, aj tak to tušíme :slight_smile:
katy to len nahodou ma napadlo, ze ci to sedi... to jej podvedomie zapricinilo.. natukalo za nu tie bodky
30. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som raz dole cierna depka, raz hore euforia na hovado, uz ani neriesim, ze kazdy druhy den mam prisernu vytacavu naladu...
Takze aj ty budes mat Filipka????? Jeej :wink:
ak pride niekto domov tak pojdem vecer brusnit, ked budem mat strazenie. ale mam pocit ze dnes nevybrusnim asi ani slona. sedim tu a revem. mna fakt nikto nema rad
Jeeezis sorry, neviem citat, bude to LENUSKAAAAAAA :grinning:
30. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIEEEEEE, kocik je modry, predsa bude dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moc moc gratulujeeeem
babyyyyyyyyyyyyyyyyyy, aj ja chcem tanečkovť. Ja ke´d si aj doma robím také decentné karaoke, tak ma manžel sleduje prísnym okom a hneď ma to prejde. Nuž, bojí a o mňa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz jej narastu len vlasky :dizzy_face: :dizzy_face:
30. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to tusila... pamatas co som ti davno pisala, ze dievcatka sa ukazali az neskor? ale podla bruska by som ti tipla chlapceka :wink:
30. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy sak tam je detsky kutik, nechces ho zobrat so sebou? Budeme mat koho obdivovat :wink:
30. mar 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katynka... prebohaaa, ved prid si s nami zatancovat, my ta mame radi, neboj a mozes aj revat pri nas, vsak Kafko?
30. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafo ak sa mlady pan dovtedy zobudi. a on ma vrtulu v zadku neviem ci by tam vydrzal. jedine zobrat dvd so sebou
maxara hej vy ma aspon pochopite tieto tehu nalady. ludia na ulici by asi divne na mna kukali. ja dufam ze pridem
katy tak si aj on zatancuje s nami :wink:
30. mar 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vam fakt zavidim tie vase polovicky. ja mam vzdy take stastie na chlapov. sami alibista a kazdy sa vyzuva zo vsetkeho coho len moze. to naozaj nemoze byt na tomto svete niekto kto ma bude mat konecne rad?
30. mar 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi: ano ty si bola druhá, prvý bol mm, potom bellablonde a nakoniec lenkaaninka naznačila, tak uvidím, či sa tá LENKA potvrdí, alebo to bude FILIPKO :grinning:
30. mar 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie Sunny budem ten pripad co jej povedali ze dievcatko a nakoniec sa narodi chlapcek :grinning: Katty nebud smtna,niak bolo,niak bude a vsetko sa raz utrasie....inak musim teraz verejne pochvalit mojho draheho,on bol na tej glukoze so mnou,rano vstal kvoli tomu o siestej a poctivo tam dve hodiny sedel a pocuval ako vkuse nadavam ze som hladna,smadna a uz neviem ako mam sediet,lebo su tu nepohodlne sedacky...velmi mu zato dakujem,lebo samu by ma tam jeblo :frowning2: prepacte za vyraz,ale fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte k tomu, dnes mám aj ružovú blúzočku :wink: .

Inak prajem vám pekné a príjemne vlnenie a katy, keď si pri babách poplačeš, uľaví sa ti a oni to budú brať, že je to Oki, veď aj ja som bola pred pár dňami tak na tom, revala, smiala, hnevala,...........
30. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja budem,Sunny bude
30. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok