Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
30. mar 2010

Sunny, ja som rovnaka, vies, co ma to stoji sil nevykecat, co som kupila manzelovi na vianoce??? Alebo narodky?? Ja to nikdy nemozem vydrzat, tak viem, co teraz prezivas 😉 Tak si ulav a povedz nam to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maxara
30. mar 2010

no pocet bodiek sedel... na 100% 😉

katy1979
30. mar 2010

sunny a neprezradi a neprezradí. zeby dvojicky?

baby ja mam dnes naozaj hrozny den. tie tehotenske nalady su nad moje sily. ja mam taku desnu depku ze az. ani neviem z coho, jednoducho som ako zmoknute kura

jaruska8
30. mar 2010

Teda, tak toto si my zaslúžime, takéto naťahovačky???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

katy1979
30. mar 2010

maxara to by ma nenapadlo este aj bodky pocitat

kafoditka
30. mar 2010

Katy, vecer vytancujes, aj nalada sa zlepsi 😉 Ja som toto mala doobeda 😝

maxara
30. mar 2010

katy hlavu hore, za chvilku ideme brusnit 🙂

jaruska8
30. mar 2010

ja sa nejak náladám vyhýbam, ja som si poplakala a podepkovala v druhom ,,špiniacom" trimestri aj do zásoby. 😠 😒

maxara
30. mar 2010

ja som na zdochnutie od nizkeho tlaku.. ale dufam, ze tanecky ma trochu vyzdvihnu...

sunnygirl
30. mar 2010

že na 80% som nekúpila kočík dobrej farby............a teraz všetky kukáte do môjho albumu 😀 😀 😀

monline
30. mar 2010

ale všímate ako nám to strašne sunny chce povedať? už už ...nezmení tému, nezahovorí, neodmietne rázne...proste je to na spadnutie- ten oznam...tak ešte chvíľočku a bude to čierne na bielom.....bojuje sama so sebou..chce aj nechce...neboj sunny- pokiaľ to dievčatko je, už mu pipík nenarastie, kľudne to môžeš prezradiť, aj tak to tušíme 🙂

maxara
30. mar 2010

katy to len nahodou ma napadlo, ze ci to sedi... to jej podvedomie zapricinilo.. natukalo za nu tie bodky

bellablonde
30. mar 2010

ja som raz dole cierna depka, raz hore euforia na hovado, uz ani neriesim, ze kazdy druhy den mam prisernu vytacavu naladu...

kafoditka
30. mar 2010

Takze aj ty budes mat Filipka????? Jeej 😉

katy1979
30. mar 2010

ak pride niekto domov tak pojdem vecer brusnit, ked budem mat strazenie. ale mam pocit ze dnes nevybrusnim asi ani slona. sedim tu a revem. mna fakt nikto nema rad

kafoditka
30. mar 2010

Jeeezis sorry, neviem citat, bude to LENUSKAAAAAAA 😀

bellablonde
30. mar 2010

NIEEEEEE, kocik je modry, predsa bude dievcatko 😵 😵 😵 😵 😵
moc moc gratulujeeeem

jaruska8
30. mar 2010

babyyyyyyyyyyyyyyyyyy, aj ja chcem tanečkovť. Ja ke´d si aj doma robím také decentné karaoke, tak ma manžel sleduje prísnym okom a hneď ma to prejde. Nuž, bojí a o mňa. 😝

bellablonde
30. mar 2010

uz jej narastu len vlasky 😵 😵

maxara
30. mar 2010

ja som to tusila... pamatas co som ti davno pisala, ze dievcatka sa ukazali az neskor? ale podla bruska by som ti tipla chlapceka 😉

kafoditka
30. mar 2010

Katy sak tam je detsky kutik, nechces ho zobrat so sebou? Budeme mat koho obdivovat 😉

maxara
30. mar 2010

katynka... prebohaaa, ved prid si s nami zatancovat, my ta mame radi, neboj a mozes aj revat pri nas, vsak Kafko?

katy1979
30. mar 2010

kafo ak sa mlady pan dovtedy zobudi. a on ma vrtulu v zadku neviem ci by tam vydrzal. jedine zobrat dvd so sebou

katy1979
30. mar 2010

maxara hej vy ma aspon pochopite tieto tehu nalady. ludia na ulici by asi divne na mna kukali. ja dufam ze pridem

maxara
30. mar 2010

katy tak si aj on zatancuje s nami 😉

katy1979
30. mar 2010

ja vam fakt zavidim tie vase polovicky. ja mam vzdy take stastie na chlapov. sami alibista a kazdy sa vyzuva zo vsetkeho coho len moze. to naozaj nemoze byt na tomto svete niekto kto ma bude mat konecne rad?

sunnygirl
30. mar 2010

maxi: ano ty si bola druhá, prvý bol mm, potom bellablonde a nakoniec lenkaaninka naznačila, tak uvidím, či sa tá LENKA potvrdí, alebo to bude FILIPKO 😀

mirka285
30. mar 2010

nie Sunny budem ten pripad co jej povedali ze dievcatko a nakoniec sa narodi chlapcek 😀 Katty nebud smtna,niak bolo,niak bude a vsetko sa raz utrasie....inak musim teraz verejne pochvalit mojho draheho,on bol na tej glukoze so mnou,rano vstal kvoli tomu o siestej a poctivo tam dve hodiny sedel a pocuval ako vkuse nadavam ze som hladna,smadna a uz neviem ako mam sediet,lebo su tu nepohodlne sedacky...velmi mu zato dakujem,lebo samu by ma tam jeblo ☹ prepacte za vyraz,ale fakt 😝

sunnygirl
30. mar 2010

a ešte k tomu, dnes mám aj ružovú blúzočku 😉 .

Inak prajem vám pekné a príjemne vlnenie a katy, keď si pri babách poplačeš, uľaví sa ti a oni to budú brať, že je to Oki, veď aj ja som bola pred pár dňami tak na tom, revala, smiala, hnevala,...........

mirka285
30. mar 2010

nie ja budem,Sunny bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre