Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
19. apr 2010

hotove neviniatko 😀

alllexa
19. apr 2010

No ale treba mat nejake flasky aj pri kojeni - ked si chce clovek odsat mlieko...
Ale nechapem, preco vsade spominaju sadu flasiek, aj 6 ks, nie je to vela?

zrzulka
19. apr 2010

O pupku ani nepiste. Mala mi do neho stucha. Akoze zvoncek tak si viete predstavit... vyslovene tak trci. To uz sa asi nikdy nevtiahne dnu. vyzera to otrasneeeeeeeeeee.... 😒

zrzulka
19. apr 2010

Alex na to su take kelimky od Aventu. ja som ich mala zo 50. Aj stravu som malej v tom mrazila. teraz som si dokupila uz len jednu sadu na mliecko. Na stravu pouzijem tie po malej. Hadam mozem. ved ich predtym vysterilizujem

maaja
19. apr 2010

allexa, mozno 6 kusov ale rozne velkosti
napriklad avent ma take flasky, ze sa daju postupne rozmontovat a ostane ti len akoby uzavieraci poharik ... to je fajn na to odsate mlieko, aj ked teda ja som ani neodsavala ...

maaja
19. apr 2010

hej hej, zrzulka ma pravdu - Avent ma toho naozaj vselico a hodne ... a myslim ze su aj dobri, nie ?

katarina7777
19. apr 2010

bellablonde dneska v noci budem princezna na prezloch 😀 mm som mala skoro cely tyzden v polsku pracovne, najskor tam padlo to lietadlo s prezidentom, potom sa mal v sobotu vratit ale nic nelietalo, no na nervy... isiel tam v najhorsi cas... takze som sa obracala doma sama a potom prisla na vikend mamina so segrou a neterkou tak sme sa vyblaznili, nic som si neoddychla a veru to citim, zacala som nosit tie speci pancuchy aby mi nohy neopuchali, lebo po celom dni na nohach som ich mala vecer jak bakulky... celkom pomahaju inak, odporucam.

maaja
19. apr 2010

dneska mi muz kupil taku komodu na vecicky pre Filipa, konecne mozem prat, zehlit, ukladat a vytesovat sa 🙂

zrzulka
19. apr 2010

ja som tiez neodsavala, malej by som to rozmrazene mlieko ani nevedela dat. Bolo take cudne.... 😒

maaja
19. apr 2010

mne nohy nepuchnu ... len brucho tvrdne 😝

denisse
19. apr 2010

tak som spat a vidim, ze ste zase kopu popisali .... 🙂

ja som sterilizator tiez nemala, malu som do pol roka len kojila a mala som nejaku jednu Avent flasu na caj, ale vobec z nej nevedela pit, takze sme ju prakticky nepouzivali, ked som jej potrebovala dat trosku vody alebo caju, tak lyzickou ... a dudliky som vyvarala v hrnci ... mali sme NUK, ine nechcela ...

od pol roka som jej pomaly zacala davat k mlieku raz denne kasu z flase, to sme mali nejaku obycajnu bez znacky, nakoniec sme aj tak presli na misku a lyzicku 🙂
a ked som ju okolo roka pomaly chcele zacat ucit pit aj umele mlieko z flase v ramci priprav na odstavenie od kojenia, tak sme skusili asi tisic flias a nakoniec sa ujala LOVI od Canpol babies, ku ktorej som prisla nahodou, lebo som ju dostala ako darcek k nejakemu casaku ... a z tej pije doteraz ....
vyvaram stale v hrnci ...

takze ja flase ani teraz neriesim, uvidim, ci sa podari kojit ako predtym a az potom sa rozhodnem ohladom flias aj sterilizatora ...

zrzulka
19. apr 2010

Urcite su aj kvalitnejsie znacky ale nam celkom vyhovuju. ja som vlastne nic ine ani nepouzivala.... ono je tam napisane na tych kelimkoch ze sa maju pouzit len 4 krat tak teraz neviem. Baby co ste ich pouzivali budete aj pri druhych drobcoch pouzivat????. ja ani neviem ci mozem....

zrzulka
19. apr 2010

maji sa mas, moj muz este nedorobil skrinu pre malu 😖 takze pranie, zehlenie a vytesovanie sa musi este pockat .... ☹ a tak rada by som uz aj ja zacala....

katarina7777
19. apr 2010

co sa tyka flasiek tu maju v ochodoch hlavne chicco, avent a objavila som aj tommy tippee a milion roznych druhov vramci znacky, rozne velkosti, dudliky, sklo/plast ... mi to pripada dost komplikovane , hlavne ked neviem co budem naozaj potrebovat 😒 no vyber z 50 tich flasiek tu "naj"

stanka33
19. apr 2010

katarina Lovi mame ak my su tiez dobre......

stanka33
19. apr 2010

a flasiek som mala tak 3-4 a avent poharikz asi 10

maaja
19. apr 2010

asi kazdemu vyhovuje nieco ine 🙂 zrejme treba len vyskusat a uvidi sa ...

ja budem ale kupovat flasky nanovo - tie Marekove uz su dost znicene...

zrzulka, fakt ? lebo ja som dneska muza do toho uz nahnala, mala som pocit ze uz len ja nemam nachystane !!!
navyse, ked to tak pocitam, tak cca o dva mesiace uz bude maly narodeny 🙂 mi to pride zachvilku !!!

adelaine
19. apr 2010

ahojte kocky,
tak som po tyzdni tu...byt je este "napoly surovy", narychlo upratany,
ale dnes konecne spime s mm vo svojom, jupiiii 😀

od zajtra poslusne hlasim budem citat vase prispevky, dnes uz nevlaaadzem 😒

mirka285
19. apr 2010

baby co to znamena ked mam zakriveny krcok?

katarina7777
19. apr 2010

ja rozmyslam ze si zatial kupim jednu max dve flasy, aby som nejake mala a potom dokupim.

tinka349
19. apr 2010

ste zlate ze ma chcete podporit, ma to byt na tejto stranke, ale tak nie je iste ci ma vyberu, ved kolko je nadhernych mamiciek a minuleho roku ze sa hlasilo okolo 600 mamiciek 😕 bude to na tejto stranke, ale predpokladam, ze az zajtra ked to dnes nedali...
http://www.buducamamicka.sk/index.php

zrzulka
19. apr 2010

maji fakt, ja uz ani neviem co som pokupila lebo to mam v krabiciach poschovavane.... Pokym nebude skrina tak nemozem zacat (maleho veci budu v roldorke kde mala dcera veci teraz)

kati to je fakt problem, vybrat tu naj. ja som pouzivala avent lebo ku kazdemu ich vyrobku boli aj zo dve flasky ... A potom som si uz na ne tak zvykla ze som ine ani neskusala ked som neskor menila za nove....
Ale inak cumel mala nechcela ziadny. A to sme skusali vsetky, este aj tie ktore zarucne chce kazde dieta....

tinka349
19. apr 2010

babyyyyyyyyyyyyyy - uz to dali na net a vybrali ma medzi desiatku finalistiek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

http://www.buducamamicka.sk/_obsah.php?content=23

denisse
19. apr 2010

tinka, gratulujem ... tak budeme vsetky hlasovat 😉

alllexa
19. apr 2010

Fiha, Tinka - gratulujem!

zrzulka
19. apr 2010

Tinka super, aj od nas budes mat hlas ..... Budeme drzat palce nech to vyhras....

maxara
19. apr 2010

Tinka gratulka 😀 ale ved my sme to vedeli... mam to v zalozkach, takze ked to spustia, posleme

katarina7777
19. apr 2010

tinka super, od zajtra posielame hlasy... inak niektore baby na tych fotkach nevyzeraju ako tehulky, chyba im brusko!

mirka285
19. apr 2010

tnka neboj budeme ti posielat hlasy o sto dvesto a ked to vyhras tvoj muz padne na rit 😀

mirka285
19. apr 2010

Katka presne...mali by davat foto naozaj s bruskom vo vyssom stadiu a nie v stvrtom mesiaci 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre