• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Brééé ránko, sunny bola dne dlho zapadnutá za horizont, lebo malinké kopkalo od 1-3 a ja som nespinkala, tak som skoro ráno zaspala do roboty :wink:
21. apr 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si vás dočítať
21. apr 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny no toto :grinning: aj to sa moze stat? ja sa dnes chystam k tomu dr, len musim najprv zavolat.. cize neviem, na kolku ma tam zavolaju :unamused:
21. apr 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievky, ja som tiež dnes nespala od 3 do pol 5-tej, malý nedal pokoj, ráno som vravela mojmu že to preto lebo chrápal :grinning: a on že to by počul len keby som mala v spánku otvorené ústa... :slight_smile:
Dnes by som mala ísť na preporodny kurz ...jupíí
A zajtra do Polska, dúfam že konečne niečo pokúpim, len nech to je vela vela :wink:
21. apr 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz par dni zaspavam okolo 3, ale kedze som cely den doma, az tak velmi mi to neprekaza... :slight_smile:
aj ja chcem ist na predporodny kuuuurz. len sa este musime prestahovat z karlovky do petrzalky a potom to uz na antolsku budem mat na skok. Myslite, ze to stihnem a ze ma este vezmu? Tej Jezikovej sa nemozem dovolat, ale vlastne by som jej este ani nevedela povedat, kedy by som mohla. Keby som nebola PN, tak chodim aj z karlovky...dokelu :frowning2:
21. apr 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno. :grinning:
Ja sa tiež chystám na predpôrodnú prípravu do materského centra, takže kočky čo ste z TT alebo okolia nechcete sa pridať ?Kurz by mal začať 12.5.
21. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu tak dobre nakupte a kukni prosim ta, ci maju vlnene fusaky, som pocula ze su mimoriadne dobre a za super cenu..
kristip - skus sa na to spytat kafoditky a katy, oni idu na antolsku a uz aj maju aj nejake instrukcie k tomu.. myslim, ze je to od 30tt a potrebujes vymenny listok od svojho dr. .. na Kramaroch je to bez vymenneho listka.. a viac neviem
21. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, neviete ma ukludniť?? Stáva sa mi, babatko v brušku sa mi strašne trepe,myká, silno a rýchlo. Trvá to tak 5, 10 sekúnd a začínam mať strach či mu niečo nieje. joooj :confused:
21. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liluu, to je urcite stikutka. pisali sme o tom vcera vecer. Ja som to mala a tiez som sa velmi zlakla, ale nemusis sa bat, dietatko sa napilo vela plodovej vody... :slight_smile: to nevadi
21. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, Liluu, hm, tazko povedat, co som pocula, tak pokial su tie pohyby babatka silne, trhave, take neprirodzene tak by sa nieco mohlo diat s malickym, skus to chvilku sledovat, uz to mas dlho?
21. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nechcem strasit, je malicky pravdepoobnost ze by nieco nebolo ok, ja sa tiez obcas zlaknem ze sa nejak cudne hybe, tak vyzdy cakam co bude, a potom sa to zas spravi. Alebo sa bojim ked sa pol dna nehybe, uz to vydrzime, mame to za par :slight_smile:
21. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stalo sa mi tak 2x - minulý týždeň a včera, ale ináč kopká pekne.
21. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kokcy akurat vas docitavam zo vcera :wink:

kafko my dame malu na strcniansku k DR.Herzegovi naozaj skvely lekar

maxi to ma mrzi ze tvoj mm ta volal na klasicky nakup a nie pre malinku :frowning2: :frowning2:
21. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka gratulujem ze si medzi 10timi :slight_smile:
21. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak su tie pohyby pravidelne, dost rychle, sklbave - naozaj je to stikutka babatka. ja som sa na to pytala, stava sa mi to casto, niekto to vraj vsak vobec nepozna.
21. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monline..ano nja lenocku poznam z temy prvy krat tehotne..jej odisla cez vikend zatka...zatial su s malinkym ok...
21. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carrie ja som tiez minule u dr videla prenatal box tak som sa opytala ze kde sa to dava ci u nej alebo v nemocke..a ona ze v nemocke :frowning2:

maxi denisse ako si dopadla na ogtt
21. apr 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristip.... ale to moje je ako take trasenie pri epi zachvate. nieje to ako ked si človek stikuta.
21. apr 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky jasne sak napiste IP...a ja vas supnem do sukromnej temy..tu islo o to aby nas nikto z vonku necital
21. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bella drzim palce na OGTT
21. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale to v brusku nebudes citit ako normalnu stikutku. je to dost hrozivy pocit, presne viem ako sa bojis, lebo som to zazila. trha ti bruchom a nedokazes to zmiernit. opytaj sa na to svojej lekarky, budes pokojnejsia :slight_smile:
21. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy: bre ranko, tak prisom ta pridaj aj mna :confused: vdaka
21. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka idem ta pridat :slight_smile:
21. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kris... tak ked si myslíš, že je to štik tak som pokojnejšia :slight_smile: v piatok si pojdem po marodkovy listok tak to spomeniem dokimu
ale Ď si ma upokojila.
dugy ...aj mňa pridaj :wink:
21. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok uz idem :slight_smile:
21. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepoznate nejakeho dobreho pediatra na sustekovej? ako to treba vybavit, musim za nim zajst este pred porodom?
21. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristip to ti neporadim
ale viem ze sa musis s dr dohodnut este pred porodom..asi tam len zaklopes a povies..lebo vraj v porodke sa na to pytaju..
21. apr 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, dakujem :slight_smile:
21. apr 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kris na sustekovu som chodila cely moj zivot, mama s nami chodila k dr cernej..ja ako decko som ju neznasala,ale ocividne som bola z mojho okolia jedina, lebo same chvaly na nu pocuvam.. Vadila este mojej sestre, ked k nej isla uz s jej babom, lebo Cerna chcela, aby mu nedavala nic ine, len UM a prevarenu vodu az do neviem kedy.. a to sestra sa jej bala povedat, ze uz davno pudinguje a milacikuje.. a zeleninkuje.. ale druha sestra sa jej rad drzala a obaja mali su v poho a zdravi
21. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kris a musis sa dohodnut uz pred porodom.. vraj treba dojst do porodnice uz aj s menom a adresou pediatra, aby mohli babatkovu kartu (spravu o porode) poslat k nemu rovno.. lebo mamicky su asi nesvojpravne a nedoniesli by to..
21. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok