Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
10. máj 2010

adel 🙂 oki, uz som kludna.. ale co ked moja dr neabsolvovala posledny pedologicky kongres? 😨

maxara
10. máj 2010

dugy no to bolo prve co ma napadlo..
adel - nech sa podari, mama bola pysna, aku super formu tortovu mi kupila 😉 az potom som sa prekecla.. 😀 😀
ocovi strasne chutia take lahke ovocne torty, u nas sa nepecie a tie piskotove ho uz omrzeli.. cize ja uz aj tie kremy do tej torty obcas prichutim inak, citronom napr.. rumom 😉

bellablonde
10. máj 2010

ja torty nerobim, nemam pre koho, ale teraz MUSIIIM napiect pre krpana, bude mat 2 rocky, tak dostane paradnu tortu od mamy

minuly rok sa mi celkom vydarila a na pocudovanie zucastnenych sa dala aj zjest 😀

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bellablonde/...

adelaine, napisem ti vecer do IP
lahucke piskotove mramorovane cesto, vnutri francuzsky slahackovy krem a vrch som potahovala z marshmallow cukrikov

mirka285
10. máj 2010

tak teraz som si rozmixovala tvaroh s bananom,troskou mlieka,a granka 😝 kaloricka bomba ale ved tolko som upratovala dnes ze si zasluzim....Dugy ved ty to pekne budes sledovat a nas ostatne budes informovat 😉

bellablonde
10. máj 2010

baby na prikrmy je este casuuuu habadej
😉

dugyna
10. máj 2010

mirka tak tak preto som to sem hned uspla ze zositok si mozeme zalozit a napisat plne dojcene deti zacinaju s pirkrmami uz do 4 do 6 mes 🙂

bella krasna torticka aj mne mozes hodit receptik

dugyna
10. máj 2010

bella to ja ako horucu info som hodila aby som nezabudla 😀

denisse
10. máj 2010

maxi, diiiik za recept, uz je ulozeny 😉

adel, ja som minule nahodou narazila na toto .. este som neskusala, ale urcite skusim:
https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/recept-na-tortu-za-5-minut/

vyzera to ako nemozne, ale vraj to naozaj funguje a je to velmi chutne 😀

bellablonde
10. máj 2010

ja s mojou dietou si mozem dat akurat tak prejst chut
dnesny limit sladkeho som si uz prezrala 😠 do konca dna mi zostava salat so salatom 😝

adelaine
10. máj 2010

bella, hod 😉 dakujem pekne 🙂

denisse
10. máj 2010

dugy a povedali aj, ci babetku nejak vadi, ak zacne s prikrmami "po starom" tj az po 6.mesiaci pri plnom kojeni?

adelaine
10. máj 2010

denisse, nejjake to je podozrive s tym trasenim 😀 myslis, ze to ma sancu stuhnut?
nie ze sa mi to nepodari, budem frustrovana a vynervovana, ze nemam tortu, hehe 😀 😀 ale vyzera to jednoducho....

dugyna
10. máj 2010

hovoril ze nama ziaden odpodstatneny vyznam cakat az do vtedy..

adelaine
10. máj 2010

Dugy, ak nechces neodpovedaj, len som zvedava, ty pracujes pod Laszom?

denisse
10. máj 2010

adel, ja neviem, som to osobne neskusala, ale vraj to naozaj funguje a je to super jednoduche, rychle a vynikajuce 😉
tak daj potom vediet, ci si nabrala odvahu 😀

dugyna
10. máj 2010

adelaine nie 🙂

bellablonde
10. máj 2010

dugy v tomto ja budem robit "po starom" pekne do 6 mesiacov kojit (dufam ze sa podari)
aspon si nebudem spinit kuchynu mrkvickami tak skoro.... pri petovi som zacala s prikrmami v poradi ake pises postupne od ukonceneho 6mesiaca a je z neho valibuk, ktory zje vsetko co nezje jeho, nema ziadnu alergiu ani iny traviaci problem, takze to pri Saske pekne zopakujem
viem, ze u nekojenych deti sa s prikrmami zacina skor - od ukonceneho 5 mesiaca

kafoditka
10. máj 2010

bella... ty si aka kocica, som kuk tvoj album 🙂 😉

bellablonde
10. máj 2010

idem za petkom, snad vecer sa mi este podari zastavit,
adelaine, minimalne tebe napisem ten receptik

myslim, ze akonahle sa zapoja do debaty dalsie ostrielane kucharky, tak budes mat problem si z kopy receptikov vybrat 😵 😵
pa

adelaine
10. máj 2010

dugy, dik za odpoved...

bella, v tomto som aj ja stara skola, urcite si vsak dam poradit pediatrom,
nebudem sa tvarit, ze vsetkemu rozumiem, ja som sice robila 7 rokov s detmi,
ale nejak som z toho kolotoca vyskocila, a uz si z toho skoro nic nepamatam 😎

bellablonde
10. máj 2010

kaficko 😲 si rob srandu zo starsich 😀 😀
na prvej vyzeram akoby ma niekto prave prastil po hlave, druha celkom dobre, je z dialky, ale nevidno brucho
a na tej poslednej som tiez nejaka prihorena

adelaine
10. máj 2010

bella, kafko ma pravdu, si fesanda 😉 a ake mas pekne brusko, take sikovne, mini 😀

lulu1983
10. máj 2010

jedna moja kolegynka - velmi sikovna pekarka, moj uplny opak - robieva trasene torty pravidelne, uz som ich par ochutnala, dava ich na noc stuhnut do chladnicky a vyzeraju velmi dobre a hlavne fantasticky chutia - nie su moc tazke a naozaj tvrdi, ze cela priprava trva 5 maximalne 10 minut.

dugyna
10. máj 2010

adelaine inak preco si sa pytala? ty tam robis?

bella to nebolomyslene ze mas prestat dojcit samozrejme ze minimalne do 6 mes mas dojcit 😉 ..ale len to ze od 4m sa maju pridavat aj prikrmy..

luminkasp
10. máj 2010

babule, hodila som nove foto, ak ma chcete vidiet

dugy, prikrm od 4 mesiacov deti co su na UM, deti na MM sa prikrmuju az od 6

lenkaaninka
10. máj 2010

luminka už som pozrela peknučká tehulka ...kočka 😉
pošta vybavená chvalabohu a baby mne prišlo tak zle až ma obáralo odmerala som si tlak normálny ale tep 95 skoro ma kleplo a minule som mala 105,,,oddychujem urobila som rybkovú pomazánku umyla riady a relax 😉

kafoditka
10. máj 2010

Baby, mne je na skapanie. maly sa mi nejak blbo otocil, cele brucho sa mi vlnilo. A teraz nemozem poriadne dychat, ledva som sa najedla, co mi tak tlaci na zaludok a strasne kope do rebier na pravej strane... uz mu hodiny dohovaram a stale nic ☹
Ani lezat, ani sediet, dokonca ani fit lopta nezabera.. 😢

mirka285
10. máj 2010

Kafko ja mam hlavicku pod rebrom momentalne ☹ a kope mi do mechuru a boli ma to 😢 a co nam ostava?nic len vydrzat

lenkaaninka
10. máj 2010

ja mám dolu hlavičkou a ked zalahnem tak sa trošku potočí a cítim nalavo napravo a mm hovorí že čo myslíš že bude furt jak netopir dolu hlavou?? že šak si to skús..chudiatko malinke 😀
fuj kyselinu mam jak prasa

dugyna
10. máj 2010

luminiskap nie nie, to je najnovsia info plne dojcene deti sa im maju zaclenovat prikrmy od 4do 6 m, takztak ale samozrejme nadalej dojcit..
kafko ani ja dnes nevladzem dychat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre