Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
17. máj 2010

MIrka, nam kuria, som rada, malickej som zapla na noc, tak dobre sa jej spalo... 🙂
S tym vytopenim ti nezavidim, hlavne to buranie, snad to do porodu stihnu... 😒

zrzulka
17. máj 2010

Mojalili ja som nad tym vobec neuvazovala az teraz ked vidim jak je vonku tak asi aspon jednu kupim. ved ked bude takto aj tak nepojdeme von ale keby sme boli nuteni ist tak nech mu mam co obliect. mam po malej nadherne mikinky ale su vyslovene dievcenske....Vsetko az od velkosti 68... 😒

zrzulka
17. máj 2010

nam tiez zateka. Tento dazd to je otras...

adelaine
17. máj 2010

mirka, ja som tiez z takym veci ako buranie, prestavby na prasky,
nasi susedia prerabali cele jadro asi 4 tyzdne, nastastie som chodila este vtedy do prace,
nevadil mi hluk, neviem si predstavit, ze by to robili, ked by som mala maleho doma, asi by som vrazdila ☹

inak, na nervy mi ide nasa uzastna nadstavba, nam robia nadstavbu na bytovke a zateplenie uz 3 rok,
furt to neni hotove, stale nieco robosi robia , ako Pat a Mat...t
o je tak, ked nie su peniaze
a robotnici su Romovia, to bude kvalitka,
minuly rok nam odfuklo akoze novu strechu dokonca 😠
neviem, kam budem davat susit maleho veci a plienky v lete, som rozculena 😠

katty17
17. máj 2010

alexa, adelain, ja urcite idem na prednasku do ruzinova. tak dufam ze sa tam vidime 🙂 je to dnes na desiatom poschodi?
urcite vyskusam aj ten kupel v dubovej kore. cokolvek na ulavenie. som netusila ze to moze aj boliet :( vraj sa to tehulam stava a aj po porode sa to moze objavit. ...

alllexa
17. máj 2010

Katty - ano, dnes by to malo byt na 10. posch.
Tiez som pocula, ze sa to moze po porode stat (tym tlacenim), aj svagrina to mala. Nastastie je to sposobene len tym tehotenstvom/porodom, takze potom to hned prejde...

susane01
17. máj 2010

Ahojte tak konecne som aj ja doma z nemocnice. Nohy mi odpuchli a mohla som ist domov. Idem si vas precitat co mate nove . 🙂

mojalili
17. máj 2010

KAty,snaz sa to trosku vyliecit o porodu, lebo je dost mozne, ze tym tlakom ti opet zlta zila vybehne pri porode von....aj mne vybehla, ale dalo sa to do poriadku potom.. 😉

lenkaaninka
17. máj 2010

chcela som isť kočík pofotiť a pokochať sa ním lenže mám ho v garáži a nechce sa mi po vonku ani prebehnúť tak som konečne pustila paťkovi prvú práčku aj ked to musím vnútri sušiť ale ja moc von nedávam lebo by som musela po schodoch s košom chodiť a mne to je ťažké to iba ked je niekto doma aspon tu budeme mať vlhší vzduch máme tu dosť suchý...

ja mám také kabátiky a potom ale tri mikiny a ešte aj nejaké svetríky ....ale musím ešte nejaké také tenulilinké bavlnené rukavičky v meste kuknúť také proti poškriabaniu...

psylium je dobré aj na chudnutie baby...

zasa ma nejako poškriabava v hrdle tak dávam medík a mala tiež trošku tak kahrna ale niet sa čo diviť ale že od stredy má byť pekne tak uvidíme inak tu u nas je to celkom ok žiadne fujavice ani prietrže mračien zato minulý rok to tu bola katastrofa za katastrofou..

oacka
17. máj 2010

čaute kočky! ten dážď nás asi zmyje y povrchu zemského, možno o to mu ide. Nám ráno klopala suseda zdola,že jej trošku zateká okolo balkóna,že nám asi na balkóne stojí voda. a fakt, riadna mláka tam bola,to sa nám ešte nikdy nestalo...
baby, je normálne chodiť veľa na veľkú potrebu? ja som dnes skoro nič nezjedla a už som bola asi piaty krát... je to normálne???????

lenkaaninka
17. máj 2010

oacka ja to mám presne tak sem tam asi každy piaty den chodim pomaly každé dve hod a potom každy den raz...ale hádam je to ok...

adelaine
17. máj 2010

alexa, katy, ja nepojdem ☹ je mi to luto, strasne ma to mrzi,
ale ked zvazujem vsetky pre a proti, kedze som este nachcipana,
vonku je kosa a ja primarne nemam kabat, co by sa dal zapnut....
takze ostavam sediet doma 😠 kvoli pocasiu...

leanax
17. máj 2010

Oacka ja nielen cez deň chodím na WC každú chvíľu, ale aj v noci. Ide ma poraziť keď sa zobudím nato, že ma tlačí močový mechúr a výdu len 3-4 kvapky. Zbytočne som sa kvôli nim zobudila. Lenže tlačí akoby som nebola cikať už týždeň. A keby si vedela koľko toaletného papiera som už zničila len tak... No ale keď musím tak musím... ☹

adelaine
17. máj 2010

oacka,
je to zrejme normalne, lebo ako Kristinka tlaci na mechur,
tak ti tlaci aj na konecnik...ked potlaci, musis ist 🙂

mojalili
17. máj 2010

Oacka, no je to ten lepsi pripad, ked ideme....takze i ja kludne 3x denne...predstav si, ze nejdes aspon tyzden, tak to by nas roztrhlo... 🙂
Babatka nas hlavou riadne dole tlacia, tak preto nas prehana zo vsetkych stran, teda mna urcite, ale dnes asi vnima maly toto pocasie ako ja, je tichucko....huraaaaaa, ved to je zive dieta uz v brusku.

leanax
17. máj 2010

Katty ja mám problémy so zlatou žilou a pomáha mi masť AVENOC od Bioron, je to na prírodnej báze a je to masť originál na hemoroidy. U nás v lekárni stála 2.87€ Skús sa na ňu informovať v lekárni.

katty17
17. máj 2010

babulky dakujem za rady ohladne masticiek. budem mastit ako o dusu 🙂
adelain, skoda ze nejdes. ja tiez budem dnes riadne doobliekana. mikina, siltovka na hlave a ficim 🙂. chcihcichi.
som zvedava o com bude dnes prednaska. bud o kojeni alebo o sestonedeli... 🙂

lenkaaninka
17. máj 2010

baby mne sa to akosik strašne vlečie neviem prečo ale pomalyčky to idee piatok idem na poradnu tak uvidím čo mi ten môj blázen povie za noviny 😉 ked je tak zhovorčivý že čo s a nespýtaš nevieš a ked nevie on tak odpoveď je že všetko je v norme 😉

mima89
17. máj 2010

caute bambule tak vonku mame koniec sveta .... snad sa to zlepsi cim skor.... 😒

zohnali ste niektora matersku podprdu s kosticami?? ja hladam a nikde....a take tie obyc bavlnene moc nechcem...

mojalili
17. máj 2010

Mima, podprda na kojenie je jedine, co mi chyba, a nemam ani chut ist do mesta ju zhanat. NEviem si ani predstavit, co si obleciem v nemocnici, ale kaslat na to, pojdem si ju kupit potom....

No idem navarit grilovane zemiaky s kkuracim maskom, nakolko zacinam dietne varit pre mojho muza....som zvedava, dokedy mu to vydrzi... 😕 🙄 caj som mu teraz kupila, co musi pit 3x denne pred jedenim, tak uvidim....

lenkaaninka
17. máj 2010

ja som si jednu za 8 eur kupila v tesku obyč. bavlnenú a takú krajkovú s kosticou majú v meste po 13 eur tak sa na nu chystám piatok...veru také dobré zemiaky bych si dala alebo také opekané alebo hranolky sice to sa vzdaluje od zdravej výživy ale máme na obed vysmážané šnicle tak neni o čom...

mima aj tak ked niekam pôjdem tak budem mať obyčajnú podprdu nie kojeneckú... 😉

adelaine
17. máj 2010

kocky,
poradte mi prosim, ked uz pisete o tych podprdach, aku velkost by som si mala kupit,
teda ako sa kupuju tieto kojenecke, o cislo vacsi kosik, ci ako?

ja sa aj bojim, ci nejaku zozeniem ☹ , mam teraz cislo ze 75 E, mam si kupit kosik F?

petrap001
17. máj 2010

ahojte zienky,tak ja som mala uplne strasnu noc zas a znova 😖 skoro ziaden spanok,na mechur mi ani tak netlaci,lebo cez noc idem na wc len raz,ale ako ja sa uz vobec nemozem na posteli ani pohnut a je to horsie a horsie.chrbat mam uplne v tahu,ako otocit sa na druhu stranu je katastrofa a na chrbte uz nemozem vobec spat.lebo ma vsetko dnu tak vsetko bli a tlaci ako keby mi niekto sedel na hrudniku 😢 a ako ma zacali posledne dni boliet bradavky je neskutocne.ako keby ma za nich niekto tahal a krutil ich ☹ jaaaaj ja sa uplne rozpadam 😀 😀 boze a bude to asi uz len horsie tych par tyzdnov...
este ze mam volno dnes,tak neviem co budem robit..musim ist vymenit rifle co som si kupila,lebo mi tam nechali tu okruhlu blbost co mala spravne pipat ked vyjdes z obchodu a ono nic 😀 😀 a sama to dole nedam,lebo by som asi potrhala rifle 😀 😀 len keby mi netrebalo ist az do Corku,co je 50km 😅 😅 ale ved popri tom mozno este nieco potrebne najdem a kupim 😀 😀 a zajtra zasa do prace,uz sa mi nechce ale ani doma sediet sa mi nechce..

silvia.vesela
17. máj 2010

Ahojte kocky,

nemam cas vas citat!!!! a nie, ze este reagovat! 😒
Musim prekladat anglicke texty do slovenciny! Mam asi este 20 stran! Ale aspon je taketo skarede pocasie, tak som rada, ze o nic nepridem! Lebo keby bolo pekne, tak by som tu nevydrzala sediet a prekladat!

Inac mna uz asi vsetko boli, cely podvozok, krize ani nehovorim! A tiez chodim cikat aspon 3krat v noci a cez den stale!
Malicky je dnes v brusku nejako ticho, ani o nom neviem, len obcas kopne.
Aj vase babatka sa pomenej hybu? Lebo mne sa zda, ze ten moj sa hybe o dost menej. Predtym kopal staaaaale a teraz fakt len obcas...

mojalili
17. máj 2010

Adelaine, to je to,z e nevies, ake cislo bude po naliati prs mliekom potrebovat. JA mam teraz problem zohnat na seba, nieto potom....teraz mam v klkude 75 DD, a neviem, co budem potom musiet mat a bojim sa kupovat popredu...

lenkaaninka
17. máj 2010

no taký košík aký máš teraz plus jeden ale je lepšie ked si tu podprdu skúsiš lebo tie bavlnené su dosť elastické a dosť sa natiahnu tak ked skúsiš aby bol košík volnejší a rátať s tým že tam dáš ešte ten tampon na kojenie ked tečie mliečko..

agika1982
17. máj 2010

Ahojte baby..vidim ze viacere ste mali ruzovu noc ako ja...doteraz som dospavala,aj ked som tu bola na skok....ako pozeram pisete o podprsenkach...ja som zohnala dalsiu za 11eur a je paradna...bez kostic ale pevna...kupila som o cislo vecsiu,pre pripad....ale ked vytiahnem ramienka tak sedi tak dobre ako keby som mala s kosticami....

nina88
17. máj 2010

Ahojte... Ja mám každý deň iný. Raz všetko bolí, potom nebolí, raz stále cikám,raz nie... (ako je uložený) Moj malý sa hýbe snáď non stop,asi preto tie zmeny u mňa... 🙂 Ja mám iný ,,problém,, pribrala niektorá tak strašne ako ja? Ja už + 17kg!!! 🤐

agika1982
17. máj 2010

nina ja som pribrala 18kil,ale uz mesiac si drzim vahu.....co sa divim,som myslela ze posledne mesiace priberiem najviac

agika1982
17. máj 2010

a ak sa mam priznat,hlasim sa k vahe 100+ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre